Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Czesc

Mamy zęba 😉

Gratulacje dla nowych człąków koscioła 😉

Skoreczko I Kruszynka ja tez wole wiosne

Fabianek no gratulacje pierwszego siadania u nas jeszcze z tym kiepsko 😉

MartaMay moja mama mnie nie denerwuje za to tesciowa az za dwie...

Nikusia powidzenie u innych facetów bardziej podbudowuje niz to ze sie mezowi podonbasz bo zawsze sie zastanawiads czy on tak nie mówi zeby ci było lepiej 😉

Kruszynka najwazniejsze ze Zoska dostaje jedzonko przeznaczone dla dzieci i bedzie tak jak wszystjie dzieci zacznie biegac besz gipsiku sie ruszac to zeszczuplejkje 😉

Kasia śliczne zdjecia ślicznie wygladałas i Natalka tez 😉

Skoreczka to był ciezki weekend i nawet dzieci chodziły pózniej spac bo sie nie wyrabiałam a jeszcze wczoraj bylismy na 18-nastce siostry i tam tez biegania bo w domu robili masakra poprostu jak dzieci poszły spac to padłam i po raz pierwszy chyba od 2 tygodni spalam bez problemów nawet duchota mi nie przeszkadzała 😉Ale wam powiem ze taka impreaz z 2 dzieci to masakra 😉 za tydzien chrzciny ale to juz na sali na szczescie...

Skorecczko nie jestes kretynka 😉

To na tyle bo Jaku juz siedzi mi na kolanach i czeka az skoncze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No widze ze wszystkie tesknicie za mna.
Wielka Kacha, super ze chrzciny sie udaly. Natalka pieknie wyglada, ty rowniez i nie wiem co chcesz od swojego wygladu. Mi sie taki typ urody podoba 😘

Nikusia zdjecia piekne, wypoczynek byl ci potrzebny.

Anabel,to mialas weekend, az wspolczuje w taki upal.
No i gratuluje zabka 🤪

komu jeszcze odpiac? nikomu, bo nie pamietam 😉

A my od paru dni mamy masakre w domu. Ania ma goraczke bo ida jej te nieszczesne zęby no i cierpi bardzo. Juz ją od wczoraj mam na czopkach. Ciagle by tylko spala ale tez ciagle sie budzi i placze przez sen nawet jak ją na rączki weźmiemy. szkoda mi jej 😞
Ciezko ida jej te zeby. Powiem wam ze stukaja jej na dole 4 zabki ale od wzoraj dopiero jeden sie uwidocznil i chyba sie pospieszyla z tym statusem ze ma 4 zabki. No ale Skorezka mi powiedziala ze trzeba to zmienic i jakos tak zmienilam 😉
Tak czy siak, jeden widac a reszta stuka i sie przebija.

A co do mamy to przed chwila wrocila od onkologa i sie okazalo ze nie nadaje sie na chemioterapie bo by stracila ta przeszczepioną nerkę, wiec tylo naświetlania w Gliwicach. Spowolnia chorobe i tyle. Ale jak poczytalam to gruczolakorak powoli postepuje wiec jest szansa ze jeszce z nami pobedzie. Ale strasznie sie boje co to bedzie. Ona taka silna babka jest. I tak bardzo chce zyc 😞
W ogole musze szybko kupic mieszkanie bo nie chce patrzec na to jak ją ten skur..... wykancza.

Ide wstawic obiad. Pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej hej

Wielka i Kacha fajnie że już po chrzcinach i że się udało wszystko

Kacha ładnie wyglądałaś i Natalka ślicznie w sukience!

Wielka a Fabiś w koralach świetnie i faktycznie jest podobny do Ciebie!

Adzia przykro mi bardzo, ale musisz byc silna dla Mamy i ja wspierać!Najważniejsze żeby się nie załamała, trzeba wierzyć że będzie długo z Wami!Tzrymaj się kobieto mocno!
A Anusi żal że się tak męczy z ząbkami, zresztą każdego dziecka co mu ząbki wychodzą!Miejmy nadzieję że wkrótce wyjdą i będzie lżej znosiła kolejne.

Skoreczka nie martw się!Nie raz też się tak czuję ale nie ma co się martwić! 🙂Popatrz na swoje skarby i będzie lżej!

Anabel gratulacje na ząbka Kini!a to faktycznie miałaś imprezę, coś wiem o tym jak to jest z 2 dzieci na imprezie 🙃 🤢 ja byłam na pogrzebie i na stypie w piątek z dzieciakami to użyłam i one biedne upału 🤢 🤨 mielismy dosyć

zmykam bo Niki marudzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja tylko na chwilkę.
Dziś w biegu. Robię obiadki dla Emilki, będę z gołębiem bo dostałam od siostry i szwagra. Mam chwilkę bo jak mąż wymył blender to jednego elementu mi brakuje. A on pojechał po teściową więc muszę poczekać.
Dziś pranie, sprzątanie, musiałam pójść na pocztę i do apteki. I tak w biegu. 😉
Miałam Wam napisać, że w sobotę kupiłam w Tesco 6 paczek chusteczek Haggis (czy jak to się pisze) za ok 24zł. Pakowane w kartoniku, mają teraz w promocji. Chciałam najpierw z Johnsona ale 4 paczki była za 22 i 24 zł a potem zobaczyłam te 6 paczek. Może ktoś skorzysta. 😜
Adzia to super, że już są lepsze rokowania. Biedna Ania z tymi ząbkami.
Kacha Ty śliczna jesteś a Natalka ma cudowną sukieneczkę. Jak pomyślę, że to Twoja mama szyła to muszę powiedzieć, że ma talent.
Wielka super, że wszystko się udało. Wiedziałam, że tak będzie.
Anabel gratulacje dla Kini 😘 😘
Kinga jak byłam ostatnio na pogrzebie to dzieci tylko na stypę zabrałam. Z tym, że Kuba już duży a Emilkę to mi zabrali bo każdy chciał chociaż na chwilkę ponosić, powozić itd
Kruszyna kiedy będziesz wiedziała co dalej z gipsem, bo chyba przeoczyłam?
Elka i jak Jasio? Lepiej już?

A Emilka będzie miała ząbki jako ostatnia 😁 😁 Nie ślinie się, nie wkłada wszystkiego do buzi, tylko trochę. I Kuba też miał późno. Lecę bo teściowa przyjechała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ELKA TO DOBRZE ZE POJECHALISCIE BO TO STRASZNIE BOLI PODOBNO JA PAMIETAJ JAK jAKUB MAIAŁ TO PÓŁ ROKU TEMU OJ CIERPIAŁ ALE SZYBKO MIJA TYLKO MY JAK POSZLISMY DO LARYNGOLOGA TO KAZAŁ NAM ANTYBIOTYK ODSTAWIC ALE TO ZALEZY PEWNIE OD SYTUACJI
uSCICKI DLA MAŁEGO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka biedny Jasiu. Ja kiedyś bardzo często chorowałam na uszy. To bardzo boli. Wspólczuję mu
Zrobiłam Emilce słoiczki
-cukinia, ziemniaczek, gołąbek
-marchewka, pietruszka (korzeń+natka), por, seler, ryż, gołąbek+wywar z mięska
- i jeszcze jakaś trzecia podobna kombinacja, ale zapomniałam ☺️ ☺️ ☺️
Teściowa już pojechała, fajnie tak pogadać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka zdrówka dla Jasia 😘 Teraz jest taka pogoda, człowiek mysli ze przeziebienia omijaja a niestety łatwo uszko przewiac 😞
Nikusia mój błazejek ślinił sie zanim wyszły mu pierwsze jedynki, teraz juz sie nie slini a ząbki nowe są. Moze emilka nie bedzie sie sliniła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I w końcu zasiadłam w fotelu i czytam ulubione forum 😆
Pierwszy ząbek nam rośnie 🤪 🤪

Skoreczka, Nikusia
moja Natala się od dawna ślini, a ząbków nie było ani pół 🤨
Nikusia ale pyszności przygotowałaś dla Emilki 🤪 ja jutro będę robić bo już mam blender 😆 😆
Ela ojjjjj uszko to kiepsko 😞 Dobrze, że pojechaliście! I mam nadzieję, że szybko Twojej dzidzi to przejdzie i nie będzie bolało 😞 Biedaczek 😘
Nikusia dziękuję za komplement ☺️ a moja mama fakt zdolna jest a ja nic po niej nie odziedziczyłam 🤨 tzn. guzika przeszyję i wiem co to podszewka 🙃 😁
Kinga dzięki ☺️
Adzia oj to faktycznie fatalnie przechodzi te ząbki. Ja muszę się też w coś zaopatrzyć bo coś czuję, że u nas może być podobnie. Taka marudna jest i wszystko gryzie. A nic nie mam. Jutro skoczę do apteki na wszelki wypadek. A w Gliwicach jest bardzo, bardzo dobra onkologia! A jeśli mama ma taką wielką siłę walki to tylko należy ją podtrzymywać i utwierdzać w przekonaniu, że będzie żyć jeszcze długo, długo 😘
Anabel gratuluję zębola 🤪
Skoreczka nie martw się, ja też czasem tak mam, że myślę sobie, że ze mnie to jakiś głupol jest bo albo się wysłowić nie umiem albo podobne sytuacje do Twoich. Podejdź do tego z humorkiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kur.. Tyle się staralam żeby go nie zawiac tyle okna.zawsze.zamykalam i co moje serce tak cierpi a ja.płacze razem z nim bo nie umiem mu pomoc , a to moja wina .
Anabel trzemu dostawic ?
Mój ma taka zawiesine.że.wogóle jej nie chce.;/


Jeszcze okres dostałam !!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki dziewczyny oj boję się tej nocy.
Anabel mam nadzieję że szybko mu minie.

Szybko zdecydowałam się na.lekarza bo mały o 12 zaczął płakać i nie mogłam go uspokoić to zadzwoniłam do mojego zwolnił się z.pracy i przyjechał. I oczywiście trafiłam na tego lekarza co kiedyś ale mój był że mną to ten taki miły !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha i KingaS dzięki za radę 😉
Dzis postanowiłam jednym uchem wpuszczac a drugim wypuszczac 😎 no bo raczej nic innego mi nie pozostaje 😉
Kacha to zabek idzie czy juz go macie? 🤪
Elka to nie jest Twoja wina...niestety dzieci bez chorób sie nie wychowa - tez musiałam sie tego nauczyc 😞 Nie znam tego antybiotyku, dzis mu podasz a juz jutro bedzie na pewno lepiej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka Emilka może się wcale nie ślinić. Nie ulewała wiec może urodziła się z bardziej dojrzałym układem pokarmowym. Nie wiem. A mnie to nie martwi, że nie ma jeszcze ząbków. Przy Kubie bardzo czekałam i miał późno a teraz już wiem, że też tak może być. 😉
Kacha to ja też tak, że skrócę sobie ciuch ale komuś już nie bo nie jestem aż taka dobra. Z tym, że jak mam wyciągać igłę z nitką i szyć to 🥴
Skoreczka zapomniałam Ci napisać, że jak ktoś mnie jakbym była głupiutka potraktuje to zaraz z oburzeniem pytam "wyglądam na aż taką głupią/tępą? ", albo "no bez przesady, chyba nie myślisz, że mleko do kosza wyleję?" najczęściej skutkuję.
Elka nie miałam takiego antybiotyku. Myślę, że to nie Twoja wina, teraz gorąco i byle gdzie mogło go zawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka ja znam ten antybiotyk ale to raczej ja go bralam a nie Ania.
A powiem ci ze ja juz tez myslałam ze Anię to uszko moze boli bo tak placze ze nie da sie jej uspokoic ale w sumie nie wiem jak to sprawdzic, ponaciskałam jej uszka i nie reaguje wiec chyba to nie to. A na dziaśle po lewej stronie tam gdze ma byc kieł to ma takie spuchniete i taka gulka duza ze az pod palcem przeskakuje wiec mysle ze to teraz tam wyjdzie zabek. Musi ją to mocno boleć.
Ale jstem zaopatrzona, mam od lekarki czopki uspokajające i do tego syrop przeciwbólowy i przeciwgorączkowy no i paracetamol. Moze ta noc bedzie lepsza.

A mam troche wiecej nadzieji bo mama powiediala ze ta radioterapią to zatrzymają tego raka 🤪 wiec sie ciesze jak głupia 🙂

Nikusia gołabek? hmm a w poradniku zywieniowym nic takiego nie pisze 😜 😉 no ale super ze masz gołebia bo to podobno najzdrowsze dla dziecka no i rosołek z golebia jest bardzo zdrowy. Oby tylko Emilce smakował 🙂 a jak nie to sama zjedz 😉

Ide dalej sprzatac bo mama pojechała na cmentarz a moj z Ania na spacer to mam spokój w domu i moge sobie w koncu cos porobic.

Ja juz mowie dobranoc bo pewnie potem szans nie bedzie zeby tu wejsc. Kapiel, karmienie no i chwila z mezem no i spac 😉
Pa kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aa przyponialo mi sie ze Nikusia kiedys pytala jak podaje zołtko Ani, no wiec gotuję jajko, dziele na pol i jedna polowke zołtka dodaje do obiadku i miksuję.

A jeszcze sie pochwale ze Ania potrafi jesc grudki. Bo bylismy na działce i zapomnialam jej zmiksowac obiadek po 6 miesiacu taki ze sloiczka a tam tyle grudek ze szok no i z braku laku zjadla 🙂
Za to dzisiaj mi sie dusila papką bo chyba miala za duzo juz w brzuszku i jej sie cofło no i ja z opaniki nie wiedzialam co robc i mama podbiegła i ją chwicila i nacisneła na brzuszek i to wyleciało, jak zaczeła plakac to az mi ulzylo.

Ok de juz, papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia tu dziewczyny piszą o gołębiach http://dziecko-info.rodzice.pl/showthread.php?t=140141
A ja mam od szwagra więc ze sprawdzonego źródła. Sąsiad też hoduje i powiedział ostatnio że taki młody gołąb kosztuje 40zł 😮 😮 😮
kurcze zapomniałam dodać żółtka 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Skoreczka to faktycznie wpuszczaj jednym uchem a wypuszczaj drugim. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzisiejszy dzień mam na wariackich papierach 😲 nie dawno wróciliśmy dopiero z zakupów(udane 🙂) Zosia już śpi bo w dzień mało co spała wiec po 7ej po flaszce już usneła szybciutko a ja teraz jeszcze robię fasolkę szparagową do słoików i pewnie północ mnie zastanie,ale dziś muszę to zrobić bo jutro przyjeżdza do mnie kuzynka 🙂
A Zosia ślini sie już bardzo długo i wszystko co popadnie to gryzie,aż z taką złością i jak trze po tych dziąsłach zabawkami to boję sie,że zrobi sobie krzywdę

Adzia musisz być silna i wspierać mamę bo jej na pewno jest ciężko.
A te ząbki mam nadzieję,że szybko wyjdą. Dziś kupiłam taki zestaw w rosmanie do ząbków jest tam mini szczoteczka i takie maczugi gumowe do masowania dziąsełek i Zosia była szczęśliwa jak jej tym masowałam 🙂

Nikusia ja kupuje chusteczki z dada i jestem zadowolona a raczej Zosia bo jej pupka jest śliczna i nie są takie ,,zimne i mokre''
18ego jedziemy do Opola i wtedy na wizycie zdecydują czy jeszcze czy już koniec z gipsem
Zosia teraz zajada króliczka i jej bardzo smakuje 🙂

Kacha życze dużo radości podczas gotowania 🙂 🙂 🙂

Elka dobrze,że wiecie co jest Jasiowi i mam nadzieję,że szybko przejdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...