Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Skoreczko Kinia do niedawna tez miała taka jak by ropke na tej szczepiace potem delikatny strupek a teraz zrobiła sie blizna jeszcze jest czerwona ale wyglada coraz lepeij 😉
Mnie tez wkuza poruwnywanie dzieci...
Śliczne zdjecia 😉

Kruszynka mój chrzesniak jak miał pół roku wazył 10 kg nie wim ile mierzył ale wygladał fatalnie taka ulana kulka tłuszczu jak patrze na zdjecia to az jestem w szoku i kolezanka dostała ochrzan od lekarki ze dziecku krzywde robi ale ona gotowała mu mleko krowie z krupczatka i go upasała a po Zośce wcale nie widac tych kilogramów wiec wydaje mi sie ze bedzie dobrze i nie ma sie co martwic 😉
Moje dzieci raczej do mikrusów naleza 😉 i tez mnie wkuzaja ludzie jak ktoś mówi ze jakub taki blady itd a on ma taka karnacje ale cóz.,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel a czasem to i genetycznie bobaski w danej rodzinie są albo chudsze albo i grubsze. U nas nie było żadnego szczupłego bobasa 😉 A moja mama mówiła mi ze jak miałam kilka miesięcy to lekarka powiedziala jej : co pani temu dziecku zrobiła bo byłam taka tłuściutka 😉
To samo usłyszała co mama twojego chrzesniaka.

Beata no Mikus miał rzeczywiście fałdunie - ale takie kochane 😁 I dziękuje za oklaska 😘
Anabel dziękuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A u mnie jest tak straszna burza 🤨 🤨 🤨 Dziwię się,że Zosia śpi i net mi hula 🙂

Skoreczka wiadomo każde dziecko inaczej przybiera. Zosia do tej pory pila 150ml i tak przybiera a inne dzieci przecież piją po więcej i mają mnie to wszystko chyba zależy od mleka a później jak zacznie chodzić to waga stanie w miejscu mam nadzieję. Kiedyś lekarka mi powiedziała,że by do roku dawać tyle ile dziecko potrzebuje a po pierwszym roku będziemy mysleć co dalej.
Skoreczka ja też kocham bardzo mocno każdą wałeczkę na Zosi 🙂 🙂 🙂
Mikołaj jest taki słodziutki 🙂 🙂 🙂

Anabel wiesz ja nie mam zamiaru Zosi zrobić krzywdę 🤨 Daję jej tyle ile chce a nawet czasem próbuję ją troszkę oszukać,ale to nie zawsze wyjdzie,ale norma 4 posiłki po 150ml i obiadek,deserek i herbatka do picia i wydaje mi sie,że jej nie przekarmiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna Zosia ma taką budowę ciałka i wcale nie je duzo

Skóreczka wiesz mnie też w kur,,,,, i to bardzo to ze wszycy mówią ze Fabian schudł ale od bardzo urusł przez ten miesiąc ale ludzią nie wytumaczysz a po drugie jak by każde dziecko wykonywało tyle ruchów co on w sekundzie nieżle by sie spociło mój młody to pędziwiatr wszedzie go pełno i głosno i nie uważam ze jest chudy bo waży ponad 8 kg a tyle to ja ważyłam jak miałam rok czasu

Beata no ja tam w poniedziałek tam jestem i opalamy się razem

Anabel nie ma co sie przejmować ludzmi bo by człowiek osiwiał

a ja porobiłam wszystko widze ze tu cichutko ja ide się wykąpać i uciekam na łóżko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka,
przepraszam, ale nie mam czasu Was poczytać, bo właśnie trwają ostatnie dopakowania do wyjazdu. Z dzieckiem naprawdę jest tego dużo 😮 Wyjeżdżamy jutro o 5:00 rano, żeby uniknąć podróży w upał, także tym postem już się żegnam 🙂 Do ponownego "zobaczenia" na forum! Buziaki 😘 Będę tęsknić 🙂

P.S. Zobaczyłam, że za dużo to nie napisałyście, więc poczytałam 😉 Papa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja już wróciłam ze sklepu Zosia się bawi i robi się już duchota,ale wczoraj u mnie to juz tak wlała,że 😮 😮 😮 😮 a było tak fajnie bo można było spokojnie oddychać
Beata udanego urlopu 🙂 🙂 🙂 🙂 i wracaj do nas 🙂 🙂

Wielka Fabcio poszedł w twoje ślady tobie tez jest ciężko usiedzieć spokojnie . Fajnie ,że ciacha już popieczone 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziubaski 🙂
Wielka ale duuuzo ciast napieklas ,masakra 🤪 ale pootwieralam sobie linki bo chce zrobic te 3 bit i te jgodowe 🙂

Zosia wedlug mnie nie je za duzo, musze przyznac ze Ania zjada wiecej bo wam wychodzi na dzien 600m mleka a nam ponad 700ml a wazy okolo 7kg z tym ze ona jest tak ruchliwa ze ledwo jej daje rady 🙂 😉

Nikusia witamy po powrocie i czekamy na fotki 🤪 a Emilka na wyjeździe super mowisz? no to musicie czesciej wyjezdzac hehe ale powiem ci ze moja tez poza domem jest inna, spokojniejsza i lepiej śpi

A my ostatne dwa dni spedzilysmy na dzialce, Ania plywala i nawet sie opalila 😜taka rozowa jest mimo iż uzywalam kremu 😮

A mi mąż zrobil niespodzianke i odlozyl troche pieniazkow i powiedzial ze mam sobie isc na miasto na cały dzien z klezanka i poszalec troche i odpoczac do Ani i w sumie od niego tez hehe.
A za chwilke jade poszukac se jakiejs kiecki bo juz nie mam w czym chodzic w te upaly.
No to milego dnia:* 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
postaram się przeczytać.
Elka moja też tak kocha wodę, że może się zastanowię nad jakimś basenem. Tylko muszę z lekarką o tym porozmawiać, bo jej często chrostki wyskakują.
Adzia przykro mi, że względu na Twoja mamę.
Skoreczka ale Błażejek ma tempo z ząbkami. 🙂
Beata gratulacje dla Aleks- będzie ząbek 😉
Kinga super, że wyjazd udany.
Kacha no widzisz, nie zabrałaś się ze mną na urlop, a szkoda, szkoda. 😜
Anabel Ty biedna, sama z dwójką dzieci.
Kacha a moja na urlopie się 1 lub 2 razy budziła, oby w domu też tak było. 🙃
Adzia dziś mi się skończy Nan1 i Emilka dostanie Nan2. Nie dawałam jeszcze żółtka, bo na urlopie miałam słoiczki. W jakiej postaci dałaś to żółtko, bo ja już nie pamietam czy zupkę zagęszczałam czy jak.
Kruszyna ja tez mam juz 1 słoik ogórków.
Aniag070 dzieci nie mają wyczucia smaku i nie trzeba im przyprawiać lub dosładzac jedzenia. to my rodzice je tego uczymy. wiec lepiej nie uczyc pic słodkiej herbatki a zabki beda zdrowsze.
cdn bo Emilce sie znudziło i idziemy kawke zapodac a potem pranie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

U nas słonka brak: dobrze bo dzieci odetchną 😉
Mały rano taki był marudny ze szok, ale teraz juz śpi 🙂

Nikusia witaj 😘 opowiadaj 🤪
Kruszyna dziekuje za miłe slowa 🙂
Adzia szaleństwo zakupowe - zazdroszcze 😉
Wielka ja to ludzi słuchac nie mogę, ale zawsze napatoczy sie ktos kto ma duzo do powiedzenia a nawet jest nie pytany o zdanie 🤢 I jak jest dzieck chude to gadaja i jak jest grube to gadają - niech zajma się swoim zyciem.
Beata udanego wypadu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja sprzątam bo wieczorem mamy gości 🙂 męża na cięższe zakupy wyśle 😁
Nikusia Witaj 🙂
super,że urlop zaliczasz do udanych chwil spędzonych razem z rodziną 🙂 A Emilce urlop widocznie posłużył 🙂

Adzia idź zaszaleć i rozerwać się na mieście 🙂
Ania ślicznie wygląda w tym baseniku 🙂

Skoreczka masz rację ludziom nigdy się nie dogodzi zawsze coś znajdą aby głupio powiedzieć 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pranie się pierzę, torba rozpakowana, dom troszkę ogarnięty, Emilka śpi a ja znowu Was trochę poczytam 😜
Adzia zanim Emilka kończy pełny miesiąc to ja czytam co nowego mam jej podać w jadłospisie. Część pamiętam, ale części nie a po drugie sporo się zmienia. Zgadzam się, że podchodzę do tego z pewnym luzem. Kupiłam jej ostatnio zupkę jarzynową chociaż powinna dostawać codziennie mięsko. Znalazłam rybkę w słoiczku, którą zjadła ze smakiem. No, ale to była na urlopie a teraz wracam do gotowania 😜
Skoreczka jak chcę zagotować słoiczek to daję do takiego po koncentracie a jak "na już" to do takiego po deserku/obiadku. Emilka się na urlopie do trawki i ziemi dorwała a jej paznokcie wyglądały jakby cały dzień w ogrodzie plewiła. 🙃 Z tym, że ona mało wkłada do buzi.
Kacha właśnie przeczytałam, że gotujesz a Natalka je 🤪
Anabel czytam i czytam i mam nadzieję, że zanim przeczytam wszystko to napisze że Kini lepiej. 😘
Skoreczka to ja odwrotnie, obiadki gotuję a deserki kupuje 🙃 a teraz się rozleniwiłam. 😁 😁 😁
Kacha pewnie, że mogłaś napisać na forum co pisałam w smsie 😘 😘
Wielka dzieci są niedobre jak nie zwracamy na nie uwagi. Tak samo jest z Emilką, jak chce posprzątać, popisać albo coś zrobić to wtedy ona krzyczy. Z tym, że jak tylko zwrócę na nią uwagę to już się cieszy.
Adzia jak się w domu źle dzieje, to jesteśmy bardziej drażliwe. Wiem jak u mnie. Trochę się uspokoi to i stosunki z Twoim się poprawią.
Kruszyna właśnie doczytałam, że Zosia ma mieć ściągnięty gips. To chociaż sobie nóżkami pofika. Mam nadzieję, że ten był ostatni.
Skoreczka, Kacha ja raz zamroziłam słoiczki i jakieś dziwne były. Tak napęczniały, że mi wieczka powypychało.
Beata Skoreczka i znalazłyście sposób na suche pięty? Bo mój mąż też się skarży.
Kacha tęskniłaś za mną ☺️ ☺️ ☺️ 🤪 ja za Tobą i za Dziewczynami też. 🙂 🙂 🙂 🙂
Beata z Tobą to się bardzo długo nie będę "widziała", ale mam nadzieję, że urlop będzie udany. A ja na forum poczekam aż wrócisz. 😘 😘
Anabel dziękuję, dziękuję nawet nie wiesz jak miło czytać, że ktoś tęskni. 😘 😘
Wielka jakby Anabel miała czekać na wizytę u laryngologa to Kini dawno przejdzie.
Skoreczka po to jest forum, żeby się żalić. Z mamą źle a bez mamy jeszcze gorzej.
Ja na brzuszku dołączyłam 05.05.2011 🤪 😁 😁 😁

cdn bo muszę pranie powiesić, zjeść coś i do sklepu. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny mam okropny dzień...Błażejek tak marudzi, przez zęby, widzę juz góną drugą jedynkę, nie przebitą jeszcze, i wiem ze to go boli bo az zassysa sobie dziasełka, wargi zagryza. I ta duchota do tego. Dobrze ze mąż juz wraca do domu to moze gdzies pojedziemy się schłodzic.

Nikusia to Emilka i Błazejek wykazuja skłonności ogrodnicze 😁 😁 😁
Szybka jestes, dom juz ogarnelas, z nami piszesz, widać ze wczasy zrelaksowały Cie 🙂 Fajnie ze jestes bo zawsze cos piszesz a tak to jest juz nas tak malutko ze czasami nie było co czytac 😞 boje sie pomyslec co to bedzie jak pojdą dziewczyny do pracy 😉
EEEEEEEEEEE Emilka rybkę zjadła 🙂 Brawo 🙂

Kruszyna
to jest takie głupie: albo zimno ze -20 albo goraco tak ze +30 😎 Dlatego kocham wiosnę bo wtedy zyc sie chce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam dziewczyny
cicho coraz mniej nas ja poprostu mam meksyk przed tymi chrzcinami dopiero skaczyłam ciasta teraz zostało mi posprzątac takie kosmetyczne rzeczy

Nikusia super ze już wróciłaś i udany urlop

Skóreczka ja tez nie wiem co to bedzie jak dziewczyny wroca do pracy

Beata wracaj

Kacha już pewnie u teściowej lub u rodiców
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jeszcze nikt nie poszedł do pracy więc się cieszmy 🙂 A mi tak głupio wyszło bo 10 w piątek muszę iść pierwszy dzień do pracy 🤨

Nikusia dziś króluje na forum i brawa bo dziewczyna dużo nadrobiła 🙂

Skoreczka ja też osobiście wolę wiosnę 🙂 🙂 🙂
A dziś to nawet da się żyć 🙂 A ja mam już wszystko porobione tylko pod prysznic. Dziś mam w planach poczestować gości kawa mrożoną taką z lodami i bitą śmietaną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha ja tak ostatnio u znajomych jadłam czereśnie a potem patrzę, że po jednym pełznie robaczek. I już mi się odechciało. 😜
Wielka Elka jakie ciasta. A ja nie pamiętam kiedyś coś piekłam. Dziś się zastanawiałam czy nie kupić jakiegoś sernika na zimno. No, ale tylko pomyślałam. 😜
Dziś spałam tylko godzinę więc chyba bym padła jakbym jeszcze miała piec.
Skoreczka a co się mówi o dzieciach urodzonych w sobotę( mój Kuba) i niedzielę (Emilka)?
A to już wiem, że Emilka będzie leniuchem - nie zapowiada się bo ma energii za 10. Jak wygram w lotka to kupię dom. Tylko, żeby wygrać trzeba grać 😁 😁 😁
Kacha mi było głupio chodzić po testy do apteki to w necie paczkami kupowałam. 😜 Byłemu też polecam. Owulacyjne tez kupowałam
Skoreczka wypomina, że nie była dziewicą- no ja pierniczę 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Beata co Ty piszesz, jak nie tęsknią 😜
Skoreczka moja ma taką bliznę kreseczkę.
Kruszyna Zosia ładnie waży, czemu się tym martwisz? Jak zacznie biegać to migiem zrzuci.
Skoreczka Twój Mikołaj był słodko pulchniutki, jak większość dzieci w jego wieku. Nie wiem co tej babie się nie podobało.
Beata ja już opalana to teraz czekam na Ciebie.
Adzia Emilka też się opaliła. I używałam kremu a oprócz tego pilnowałam, żeby była w cieniu.
Jak znajdę chwilkę to przejrzę fotki i coś wrzucę, ale nie teraz. Mój śpi, Emilka śpi a ja wreszcie wszystko przeczytała. Sorrki, że nie odniosłam się do wszystkich.
Zrobiłam zakupy spożywcze, ale jeszcze muszę Emilce kupić kasze manną, kaszkę i chusteczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...