Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej dziewczyny
melduje się rano, na zawołanie 😉

Elka no 2 w 1 to brzmi jak dwupak czyli 😉 😉 🙂 ???jak chcesz byc spokojniejsza to kontorlnie możesz jechac do laryngologa, a Jasiowi już dobrze wszystko tak?

Anabel coś Kini jest czy kontorlnie robisz badanie moczu?

Nikusia ja robiłam ostatnio leczo ale tak do zjedzenia, miałam pomidory, pieczarki, cukinie, kiełbasę, nie miałam papryki ale też fajnie smakuje i doprawić przyprawami może też być koncentrat ale nie musi.

Kruszyna Ty jestes ranny ptaszek, zawsze chyba 1 na forum z tego co zauważyłam z kawką 😉 Ja piję kawkę później najpierw śniadanko i herbata, a potem kawka i coś słodkiego 😉 ach te słodycze kusiciele

Kacha jeśli możesz to napisz swoje menu dzienne tak mniej więcej może skorzystam i podobnie zacznę jeść przydałoby się 5 kg zrzucić albo chociaż z 3.Moja waga stoi w miejscu niestety 😞

Wielka to masz 13 piątek bardzo krwisty 🙃 🤢 ale dobrze że masz regularny okres, ja jestem ciekawa jak będzie u mnie ostatnio miałam 1 okres od porodu i jestem ciekawa za ile dostanę nastepny 🤨


Polecam Wam dziewczyny cukinie z grila!ostatnio mój mąż zrobił w sreberka cukinię przyprawioną dosyć mocno, na to plasterek papryki czerwonej i na to ser żółty zawinąć i włożyć na grilla!mniam mniam nam bardzo smakowało, jak ktoś lubi może być ser pleśniowy.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia i Kinga badanie zleciła nam oststnio pani doktor bo nie była pewna czy ten płacz i stan temperatóra to jest od uszka czy nie wiec robie tylko najpierw musiałam skonczyc dawac ten bactrim zeby wynik był miarodajny choc ja i tak mysla ze to od zabków mogło byc zobaczymy

Ja do leczo daje papryke cebula pomidor to podstawa a pózniej jak mam to pieczarki jak mam to cukienie wszystko zalezy co akurat mam pod reka ale zawsze p[odstawa jest papryka cebule i pomidor no i oczywiscie pózniej kiełbaska alebo smaze kurvczaczka i mam sos do ryzy albo mileone miesko i moze byc do spagetti 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel pewnie że lepiej sprawdzić ale intuicja Matki jest nieraz niezastąpiona i lepiej żeby to od ząbków było a nie coś innego.
Co do lecza do zapomniałam o cebuli, faktycznie dobrze ją dodać jak ktoś lubi 😉

Nikusia dzięki za oklaska ja też poklaszczę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wielka to niezbyt fajna wiadomość 🤨 😞
Kinga w leczu specjalizuje się mój mąż 😎 a co do przepisów to uważam po prostu na łączenia produktów. Prosty przykład: ryż + mięso = ŹLE
ryż + warzywa = DOBRZE
mięso + warzywa = DOBRZE
hehe
Staram się dużo pić, jeść 5 posiłków dziennie, po 19 lodówka na kłódkę, nie jem chleba, zero słodkiego... hmm no i ćwiczę. To chyba tyle 😆
Anabel a teraz jak tam sytuacja z Twoją córcią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Nikusia jestem 🙂 😘
Walczę znów o dobrego antywirusa heheh.
Wczoraj bylismy na szczepieniu, mojemu małemu łzy popłyneły ale dopiero jak poczuł płyn szczepionki - ukłucia nie poczuł mimo ze dostał najgrubsza igłe ze wzg na tłuszczyk 😞 Myslałam ze sie porycze razem z nim 😞
Mój sporo waży ( pisac nie bede bo nie lubie jak ludzie sie dziwią) - kawał chłopaka, no i jak to lekarz powiedział: starszy tez był kawał chłopaka i wyrósł 😎
Dzis mi troche pokasłuje i staram sie wyczuc czy go coś drapie czy udaje zeby zwrócic uwage 🤢

Dziewczyny a ja cierpie na jajniki - chyba 😞 Czasem to chodzic nie moge taki mam ból po lewej stronie brzucha. Po dzisiejszym spacerze myslałam ze padnę.
Pewnie jutro minie i znow powroci za jakis czas.

Co do zylaków to nie znikneły - zła i zawiedziona 😠

O napisalam o sobie tyle hehe ze nikt pewnie nie przeczyta 😉 😜

Teraz zajmę sie wystawianiem sukienki ślubnej na allegro, bede podczytywac na bieżąco a musicie mi chyba darowac wczorajszy dzien 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja też o Ciebie pytałam no ale cóż, jak zawsze niezauważalna jestem 🙃
Skoreczko na pewno tak aż dużo nie waży. A jeśli nawet waży to się wyrówna, gdy zacznie raczkować, chodzić. Słodki bobasek, kochany dzieciaczek i co najważniejsze - Twój prywatny synuś 🤪 A reszta niech się w nos ugryzie 🤪

A ja dziś rozmawiałam z dziewczyną, której dziecko miało 3 miesiące a wyglądało jakby dopiero je urodziła 😮 😮 😮 😮 Nawet takie blady, dziwny kolor skóry miało 😮 😮 😮 i ona zaczęła opowiadać o koleżance, która według niej, spasła dziecko na tyle, że nie potrafi się na brzuszek obrócić 🤢 Głupia 😠 W sensie ta z tym chudym dzieckiem głupia, że tak mówi 😠 ale jej tego nie powiedziałam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja też o Ciebie pytałam no ale cóż, jak zawsze niezauważalna jestem 🙃
Skoreczko na pewno tak aż dużo nie waży. A jeśli nawet waży to się wyrówna, gdy zacznie raczkować, chodzić. Słodki bobasek, kochany dzieciaczek i co najważniejsze - Twój prywatny synuś 🤪 A reszta niech się w nos ugryzie 🤪

A ja dziś rozmawiałam z dziewczyną, której dziecko miało 3 miesiące a wyglądało jakby dopiero je urodziła 😮 😮 😮 😮 Nawet takie blady, dziwny kolor skóry miało 😮 😮 😮 i ona zaczęła opowiadać o koleżance, która według niej, spasła 4-miesięczne dziecko na tyle, że nie potrafi się na brzuszek obrócić 🤢 Głupia 😠 W sensie ta z tym chudym dzieckiem głupia, że tak mówi 😠 ale jej tego nie powiedziałam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
skoreczka napisał(a):
Kacha przepraszam nie przeczytałam wszystkiego ☺️ 😘 moja wina, moja wina ☺️

No Błażejek jest bardzo długi duzy więc sie wyrównuje wszystko, ale wiesz jak to ludzie usłyszą wage i zaraz gadaja a przecież wzrost jest wazny 🙃


Olać takich ludzi 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha napisał(a):
A mi dziś lekarka powiedziała, że Natalka jest zadbana, wypielęgnowana, śliczna skóra, śliczne rzęsy i fajne włoski 😆 To takie bardzo miłe jest 😆 Myślałam, że skrzydeł dostanę i odlecę 😁 taka dumna byłam. 🙃


Na pewno, wierze Ci 🙂 Człowiek dumny sie robi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...