Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Anabel ja znam ze słyszenia dr Wiącek to facet, nawet mam numer do niego tel. dostałam od kogoś mogę Ci przesłać jak chcesz, moja znajoma była u niego z dzieckiem była zadowolona, ale nie wiem czy na kch on przyjmuje możesz zadzwonic i zapytać to nr 625925020. A tak nie znam innych niestety

Kacha to dobrze że się pośmiałaś 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
byliśmy nad jeziorem, potem jeszcze koleżanka u nas była zeskanować sobie dokumenty i zrobił się wieczór. Wykończona jestem a jutro muszę wstać bo koleżanka syna przywiezie.
Kacha to spore zmiany. 150g soczku przecierowego odpowiada słoiczkowi owoców.
Co do cen mleka to ostatnio lista leków refundowanych wychodzi co 3 m-ce i dlatego są różne ceny. 😠
Nie tylko nam przeszkadza temperatura, dzieciaczkom też i może dlatego Natalka krzyczała bo Emilka też dziś marudno -krzycząca
Anabel pakowanie się z dwójką dzieci to masakra. I tak jak piszesz do fotelika, pakujesz wózek, wypakowujesz go, dzieci do niego, idziesz załatwiasz, znowu dziecko do auta a wózek składasz itd. Z tym, że ja Cię podziwiam za organizację 😉
Skoreczka ja już Emilce grzywkę obcięłam bo do noska miała i co jej chustkę zakładałam to przeszkadzała. I pewnie swędziała. Mam nadzieję, że Emilka jutro zechce pić z kubeczka bo dziś mi dwa razy taki popis zrobiła, że wszystkiego mi się odechciało.
Co do przechodzenia przez komin to skoro Święty Mikołaj może to faceci od netu też 😁 😁
Fajny Błażejek w avatarku.
Kinga tekst z lekiem przeciwgrzybicznym super 😁 😁 😁
Mam w domu 28 stopni, okna pootwierane i idę się wymyć to mi chłodniej będzie. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siemaneczko 😉
Nikusia rozumiem, tak się domyślałam, że coś napisałaś i usunęłaś, że tylko dobranoc zostało 😜 Jak będziesz miała do mnie jakąś uwagę, to możesz pisać - ja się nie obrażę, a wolę szczerość, więc jakby co to do mnie wal prosto z mostu 😘
Byłam dziś w Biedronce i nie było tych dużych paczek i kupiłam normalną za 28,99 zł.
Aleks z dziadkiem dobrze 🙂 Tak jak zawsze 😆
Anabel ja się dobrze czuję po dniu spędzonym w pracy, jedynie co, to trochę zmęczona bardziej jestem, tak, że wieczorem to już mi się nic nie chce 🤨 A Aleks jak wracam, to udaje, że mnie nie widzi, tak jakby był obrażony 😮 Dopiero po jakimś czasie się do mnie przytula i tak jakby mnie całował, otwiera buźkę i przystawia do mojego policzka 😉
Ja na Nikusię non stop się obrażam 😁

Daliśmy dzisiaj Aleksowi obiadek ze słoiczka po 6 m-cu, który ma grudki i tak się dławił, że zrezygnowaliśmy na razie 🤢

Kinga mnie nie było w pracy 8 m-cy 😉 Każdy mówi, że krótko. A szefową ma fajną i mówi tylko "rozmnażajcie się!" 😁 Jak powiedziałam o tym mężowi, to powiedział, że mogłam zażartować, że znów w ciąży jestem - ciekawe jaką minę by miała 😜
Wczoraj mąż się już przymilał, to i się z nim pogodziłam 😁

Błażejek sam siada, Emilka pije ze słomki, dzieje się 🤪

Kruszyna Zosia w avatarku jak z reklamy! 🤪 Ślicznie! Minka pierwsza klasa 🙂
Adzia buziaki dla Ani z okazji 7 m-cy 😘
Kacha mnie też Biedronka wkurza, że nie można płacić kartą 😠 Raz o tym zapomniałam i nabrałam dużo rzeczy, a przy kasie kapnęłam się, że nie można płacić kartą, a mam tylko 50 zł i musiałam poodkładać 🤢 Jakby można było płacić kartą, to by więcej zarobili.
Czy nikt się na nikogo tu nie obraża, to nie jestem pewna, ale w każdym bądź razie mi walcie prawdę, bo naprawdę wolę wiedzieć o co kaman 😉
Kinga skleroza nie boli, tylko trzeba się przy niej nachodzić 😁
Nikusia masz rację, ten system jest dziwny i dziwnie liczy wg mnie skończone przez Aleksa miesiące - Aleks urodził się 31.01 i ja każdego 31 dnia miesiąca uważam, że skończył kolejny miesiąc życia 😜
Nikusia Kinga historia z autem i komórką jak sceny ze skeczu 😁
Kruszyna wypowiedzenie będziesz musiała u obecnego pracodawcy złożyć. Może biec w trakcie macierzyńskiego, z tym, że Tobie się już chyba skończył, skoro mi też...? 🤔
Kacha ale ten wlekący się " 🙃 " jest jakiś uśmiechnięty 😁 Cieszy się jak głupi do sera 😁
No to ząbki na raz idą uuu... 🤔
Skoreczka no to wreszcie wyjawiłaś co palnęłaś głupiego kiedyś 😁 Śmieszne są takie sytuacje, ja zawsze staram się śmiać sama z siebie i potem opowiadam innym jak "błysnęłam" 😁
Kinga ja też dzisiaj po domu w samych majtkach i staniku chodzę 😜
Kacha Nikusia Kruszyna Anabel Kinga dziękuję w imieniu Aleksa 😘
Skoreczka dziękuję drugi raz, bo już wcześniej życzyłaś Aleksiowi 🙂 (a to oznaka, że sama pamiętałaś i nie musiał Ci system przypominać 🤪 😘 )

I jeszcze Błażejek i Emilka są w nowych avatarkach 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata jaki post 🙃 Każdy znajdzie coś dla siebie 😉
Mój ładnie zjada te grudki ze słoiczków, choć ostatnio więcej gotuje niz kupuje.
A twój licznik rzeczywiście szaleje na mamusiach 😉 Życzonka drugi raz nie zaszkodzą 😉

A ja się nie obrażam tylko czasem wyciszam 🙃 😮

papa

O Nikusia ma nowy avatorek 🙂 Ładna ta focia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
Z kawusią oczywiście 🙂
Mam wrażenie,że Zosia pomału zaczyna raczkować bo jak ją dam w jedną część pokoju to po jakiejś chwili jest w drugiej części,albo tak pełza sama już nie wiem ,ale do tyłu. No i nie wiem co robić bo strasznie rysuje mi panele gipsem a teraz przeciez takie upały to jej nie ubiore a ona zrobi wszystko aby zejść z kocyka i na podłogę postukac trochę 🙃

Kinga ja trochę stopniuje bo nie lubię z tyłu tego ,,ogonka''

Beata z obiadkiem spróbuj za jakiś czas bo u mnie to od razu Zosia zaakceptowała grubsze części .
Tak macierzyński już mi się skończył,ale jestem na urlopie okolicznościowym i 2 tyg.wypowiedzenia

Nikusia udała nam się kupić pieluchy 🙂 dzięki za informację 🙂
Kacha dobrze,że uspokoiłaś swoje sumienie i wiesz,ze te kupki spowodowane są wychodzącymi ząbkami 🙂 W nocy to pewnie również z tego powodu jest taka marudna
Ładny avatarek 🙂

Praca myślałam,że uda mi się coś załatwić ,ale niestety dziś jadę złożyć 2 tyg.wypowiedzenie więc 17ego do nowej pracy a dziś się dowiem ile dni bede musiała iść do starej roboty 😮

Skoreczka 😁 😁 😁 😁 😁 fachowcy to i pewnie fach św.Mikołaja mieli w jednym palcu 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
Ładny avatarek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 😞 Nocka koszmarna 😞 Moja pierwsza nocka bez Natalki 😞 spać nie mogłam, kręciłam się i wierciłam. Jakoś tak dziwnie się czułam i czuję 🤔 🤔 🤔 nikt nie płacze, nie chce jeść, nie chce na rączki, nie gaworzy, nie pepla, nie śmieje się 🤔 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

U mnie też noc koszmarna. Mikołaj budzil się z takim przeraźliwym płaczem, brałam go do siebie a on spać nie mógł. Chyba miał jakieś sny 🤢 Nie wiem kiedys słyszałam ze dzieciom śnia się jakieś potwory ale czy to prawda???

Kacha tak samo jak Ty zareagowałabym na brak dzieci w domu 😞
Kruszyna to juz tuż tuż i do pracy wracasz 😮
Super że Zosia zaczęła sie przemieszczać. Z tego co wiem to jedne dzieci przesuwają się na pupie ( ja tak robiłam), drugie raczkują na czterech, a trzecie czołgają. No albo wszystko na raz 😁
Też mam zrujnowane panele, jeździki, klocki, autka zrobiły swoje.
Anabel to po kawie może odreagujesz nockę 😎 Ja piję bo nie mogłam wstać.

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka śliczny avatarek 🤪 Moja koleżanka nazywa taką postawę "mama kwoka" 😁 😁 No to jestem mamą kwoką 🤔 🤔 Jejuuuu ale mi brakuje tego mojego szkraba 🤨 😞
Odnośnie snów dzidziusiów to nie mam pojęcia 🤨 Biedactwo pewnie się wymęczył nieźle 😞 Może w dzień odeśpi 🙂
Anabel to widzę, że więcej z nas miało ciekawe nocki 😉
Kruszyna dzieciom ponoć łatwiej jest do tyłu się poruszać bo tylko się odpychają, noo to musisz przyuważyć czy nie zaczęła cichaczem raczkować 🤪 Moja pełza i jest wszędzie ale jeszcze nie raczkuje 🙂
ELa znów Cię mało 😉
Beata, Nikusia humorki dopisywały wieczorkiem 😁 to dobrze, bardzo dobrze 😆
Beata tu się nikt nie obraża bo tu zbyt poważne forum jest 🙃 😁
A ten ---> 🙃 wlekący się to on się cieszy, że wraca do domu 🙃 🙃 🙃 😁 😁
Nikusia a widzisz nawet nie wiedziałam, że co 3 miesiące zmiana na liście leków jest. Kto by to śledził 🤨 dobrze, że nr 2 jest tańsza. Chociaż coraz więcej jej będę potrzebować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny, u nas nocka jakaś też ciężka, duszno w mieszkaniu 🤢 widzę że u pozostałych też nocka nienajlepsza zaraz biorę się za pakowanie tylko Nikiemu dam kaszkę zrobię sobie kawkę i pakowanie, wczoraj prasowałam do 23 😲 wiatrak mi wiał na plecy, mąż mi kupił piwko lech shandy takie babskie i z nim połowę wypiłam przy prasowaniu, polecam dobry sposób na ochłodę 😉 🙂 ostatnie pranie wczoraj powiesiłam i dzisiaj tylko pakowanie, tylko a to tak sie mówi, nabiega się człowiek i nachodzi 🙃 ale chce się jak się pomyśli że jest wyjazd 🙂

Kacha ja też tak reaguję jak dzieci nie mam w domu jakoś pusto się robi w domu na dłuższą metę nie wytrzymałabym bez szkrabów 🙂

Kruszyna to super że Zosia się przemieszcza mój Minio jak był mały to pełzał a potem nagle sie podniósł na 4 i raczkował, może będzie podobne, a dzieci bardzo często do tyłu się przemieszczają

SKoreczka super avatarek :-)

dobra zajrzę później bo Niki marudzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rano sprzątałam bo koleżanka syna przywiozła i chciałam, sobie wszystko na błysk zrobić.
Teraz Emilce zrobiłam pierwsze ciasteczka + kleik i jadła aż jej się uszy trzęsły. Czyli nowy pomysł na ekspozycję na gluten.
Kruszyna moja też się tak przemieszcza, na macie nie umie to na panele. Biedna Zosia jeszcze ma gips, ale pewnie ją to cieszy że nim trzaska. Przypomniałaś mi, że mam filmik na fb wrzucić.
Anabel to pracowita noc 🙂 Mi też się oczy zamykają. Oczywiście wstawałam, ale dobrze, że już weekend. U mnie za gorąco w domu było więc Emilka w samym pampersie ale znowu smoczka gubiła i krzyczała. No to biegałam a to karmienie, a to smoczek.
Kacha bo to tak jest, że zamiast się cieszyć, że się możesz wyspać to się martwisz i dziwnie czujesz bez dziecka. 🙂
Skoreczka ja kiedyś czytałam, że dzieci jak oglądają filmy, bajki to potem im się śni, tzn jak w bajkach jest przemoc a niestety w większości teraz jest. Do tego żywa wyobraźnia. Tylko nie do końca jesteś w stanie to wyeliminować.
Kacha ja śledzę listę leków refundowanych, ale ja dużo kupuję.
Kinga moja Emilka już długo pełza i ja tylko liczę, że ona zacznie raczkować a ona sie podniesie do raczkowania a jak się ma przemieścić to na brzuch i pełza 😁 😁
To dużo szykowania, ale za to wyjazd wynagrodzi to wszystko. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I już po strachu dałam wypowiedzenie do 17ego jestem na wypowiedzeniu i okazało się,że jeszcze 2 dni urlopu należy mi się,ale 3 dni musiałabym iść do pracy,ale raczej coś wykombinuje 🙂
Moja mama była z Zosią i jak poszłam po nią i dałam ją do spacerówki to udało jej się usiąść z pozycji leżącej 🙂

Kinga ja próbowałam tą warkę smakową i jest bardzo fajna

Kacha jak to pierwsza noc bez Natalki ?? Coś chyba przeoczyłam

Nikusia zgadłaś Zosia taki uśmiech od ucha do ucha ma jak trzaska tym gipsem o podłogę 🙂,ale jeszcze parę dni i zaś 2 tyg.przerwy pewnie nadrobi czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna super, że załatwiłaś. Na 3 dni może wziąć urlop bezpłatny. Jak już będziesz pracowała to nie odczujesz różnicy na wypłacie.
A Zosia sprawna jak siada w spacerówce. Czy Ty też masz w wózku taką miękka podkładkę? Bo mi Emilka bardzo zjeżdża (zsuwa się) przez to.
Była koleżanka i dostałam dwie reklamówki ubranek dla Emilki. Większość większych, ale kilka na teraz. Takie cudeńka, a do tego nie wszystko różowe, ale takie dziewczęce i gustowne. Wiecie jak się cieszę. 😜 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heh czytam ale dzis to wsystkie ciezkie nocki miałysmy 😉
Byłam u Cioci bo chciała zeby jej zdjecia zgrac na kompa bo sama nie umie najadłam sie placków ziemniaczanych i lodów 😉Kinia sie przespała troszke a Kubuś pobuszował w nowym otoczeniu 😉

Kinga to ale ty musiałas miec tego prasowanie ale jeszcze troszke i beda przyjemnosci 😉

U nas dzis pada i jest fajnie na dworze 😉;0 😉

Kinia tez pełza i to do tyłu 😉

Co do snów to Jakubowi czesto sie snia takie rzeczy co dzieja sie naprawde na przykład dzis w nocy ale zdazyło si ze sniło mu sie ze dziura go atakuje albo ostatnio tez było o jakis podpalaczach no ma bujna wyobraznie

Kacha ja tyez przegapiłam a gdzie masz Natalcie???

Nikusia ty dostałas ciuszki a ja znalazłam w garazu cały karton po Jakubku i co najlepsze ze to rozmiar 56-62 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A Zosia ja wstał rano to miała drzemkę 15 minutową i teraz przy obiadku mi usnęła,ale się uśmiałam 😁 😁

Nikusia super każde ubranka cieszą i dobrze ,że nie musiałaś kupować bo wiadomo używane nie zawsze znaczą zniszczone bo takie dzieciaczki jeszcze nie niszczą 🙂
Ja dałam do spacerówki jasiek bardzo płaski z poszewka z kory i mi nie zjeżdża Zosia

Anabel narobiłaś mi smaka na placki ziemniaczane ,ale już za późno bo dziś u mnie ziemniaki i jajko sadzone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...