Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

My wstalismy o 10 🤪 🤪 🤪
Obudziłam się jako pierwsza 😉 Dzieci jeszcze spały. Dzwoniłam do męża to mówił ze Błazej rano nie spał ale poleżał i usnął 🙂

Nikusia w związku z tym co pisałaś do Beaty. Ja to jeszcze tak patrze, ze niektóre dzieci urodziły się przed terminem np. mój a niektóre po terminie - i to tez poki co jest duzo. Musze brac pod uwage różnicę. Tak mi tłumaczono dawniej u neurologa, ze wszystko się wyrównuje podczas pierwszego roku zycia dziecka. A o tym wiele ludzi nie mysli.
Kruszyna Zosia na pewno szczęśliwa. Miłej pracy 🙂
Nikusia ja juz dawno piorę razem rzeczy wszystkich. Nie mam zadnych problemów z tym związanych.
Wielka no to pogodzeni 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
A mnie dziś brzuch tak dziwnie boli z lewej strony wziełam 2 tabletki i przeszło mam nadzieję,że to nie wróci
Skoreczka 10 😁 😁 😁 super każdemu się należy 🙂 🙂

Nikusia ja piorę oddzielnie ciuszki Zosi bo ona akurat ma dużo jasnych i różowych a my zaś większość ciemnych ciuchów,ale jak uzbieram cały kosz do prania Zosi to wtedy piorę

Wielka Fabi to kombinator 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wielka Emilka też wszędzie wejdzie, takie uroki hahahha
Kruszyna to dobrze, że przeszło, bo z bolącym brzuchem w pracy to niezbyt komfortowo
Skoreczka ja wiem, że dzieci urodzone przez 37 tyg traktuje się inaczej, tzn dolicza im się te tygodni które straciły. No, ale myślę że to nie ma znaczenie czy dziecko będzie siedziało czy chodziło m-c wcześniej czy później. Bardziej się przejmują mamy, które mają pierwsze dziecko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia dla mnie nie ma znaczenia, ważne żeby dziecko było zdrowe i w pewnym momencie kiedy bedzie gotowe ruszyło 😉 Wspomniałam o tym bo myslę ze warto bo mało kto o tym pamieta, no a ja zawsze bo już tak to we mnie zostało z własnych doświadczeń.
Kruszyna ważne ze tabletki pomagają.
Wielka a tak raz nie zawsze ale pospane 🙃 🙃 🙃

Dziewczyny otwieram czas goracych herbat i kaw 😎 Jesień 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
Skoreczko gratulacje z okazji pospania...ja to tylko pozarzyc moge o tym...

Nikusia ja piore wszystkie ciuszki razem 😉

Kinga jak Niki???

Kruszynka nadal gardlo boli ale na szczescie na ty,m koniec

Nikusia ja tez tak uprzedzam Kubusia przed wizytami u lekarzy tylko nie wiedzialam ze takie badanioe wzroku bedzie i dlatego moze mały tak sie zachował

Skoreczko tak dobrze ze maz dba o synka tylko dlaczego całkowicie zapomniał ze ma jeszcze zone... ☺️ 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka trzeba było te oklaski wczoraj zaproponować, bo dziś nie ma komu 😁 😁 😁
Anabel może faktycznie kontrola wzroku zaskoczyła Kubę i się zestresował.

Postaram się jutro zrobić fotkę szablonu, który zrobiłam i odbiłam na koszulce Kuby. 😜
Powiedział, że "może być" 😁 😁 😁 😁

Emilka szaleje, energia ją rozpiera. Nie wiem o której dziś pójdziemy spać.
Sprawdzałam zeszytu Kubie i "przyszła" Emilka, nagrałam jakie miała tempo, żeby wstać przy łóżku, bo się chciała dobrać do książek i piórnika. Jutro wrzucę na fb 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia współczuje nocy

JA wczoraj przeżyłam taki stres że głowa mała wiec tak poszłam do pracy na 14 jak zawsze prawie zawsze bo teraz nie mam z kim fabiego zostawic noi wchodze nie ma kierownika (mojego Fabiana chrzestnego) od razu słyszę ze za wiusł zone do szpitala bo zaczeła plamic a poród ma na 23 wrzesnia drógie dziecko i córeczka pierwszego maja synka 7 lat.noi siedze sobie z moja kochana pania M która potrafi zagadac nawet umarłego nagle patrze przywiezli nam znicze tylko pomyslałam o k....a pani M mówi ze idzie do domu a ja doniej ze zaraz bo przecierz musze przyjac towar noi została zaczelismy rozładowywac całego busa zniczy wpada kierownik no to ja noi jak tam no narazie nic brzuch ja pobolewa itp noi dobra rozładowalismy noi poleciał do szpitala to od sklepu 7 min drogi zanies klapki zonie wrócił wzielismy sie za znicze godzina 18:45 telefon że wody odeszły to ten mowi ze leci do szpitala ja mówie idzi kaze mi zamknac sklep wszystko mi tłumaczy ja przecierz ja to wszystko wiem pokazuje mi klucze którymi nagle patrze on zakłada te klucze na szyje idzie ja do niego gdzie oidziesz odaj mi klucze odał mi klucze poleciał ja wszystko porobiłam zestresowałam sie razem znim tak ze nie wiedziałam co robie jak by to moj maz rodził buhahahhaha noi o 19:30 jest noi co jest dziewczynka 3555g i 54 cm pokazał mi zdiecia odetchnęłam z ulga bo jednak jestesmy zyci razem co soie okazało ze jak odeszły jej wody od razu poczuła ból i odrazu parcie szybko przyjechali po nia na sale nie mogła weź na trag gdzieś czuje że już jej dziecko wychodzi lekarze biegiem i nasza malenka WIKTORIA urodziła się o 19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wielka przypomniało mi się jak my rodziłyśmy. A o Twoim kierowniku powiem tylko, że zazdroszczę żonie, że tak szybko i gratuluje.

A Emilka mi sprawiła niespodziankę, jak Kuba poszedł do szkoły to wypiła mleko i jeszcze zasnęła. I ja też się ucięłam sobie drzemkę na godzinkę. Od razu się inaczej czuję. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

O jaki ruch 😁 😁 😁
My na nogach od rana, nocka tez marna bo mały ciagle krzyczał przez sen, a ja chodziłam go tylko przykryć bo nie podejrzewałam nic innego. A tu rano jak wstalismy ja patrze a dzieciątko przemokło ( nigdy mu się to nie zdarza więc szok ) i patrzę a on ma taką dużą pieluszkę co po Mikołaju zostały 🙃 😮 Mąż mu wczoraj wieczorem załozył 😎 Muszę mu dzis powiedzieć zeby ich nie zakładał póki co 🙃

Później poszliśmy na spacer do lasu.

Nikusia koszulkę widziałam, fajnie wyszła 😉 Dobrze że w dzień spałas troszke, to duzo daje taka drzemka.
Anabel mi się wydaje, że Ty jesteś silna i zdecydowana osoba. Może twój maż tez mysli ze sama ze wszystkim dajesz sobie doskonale radę, więc po co Ci wsparcie 😮 Pogadaj z nim, na pewno o Tobie nie zapomina 😉
Wielka to prawie tak jakbys odbierała ten poród 😉 Tyle emocji 🙂

A ja czasem przypominam sobie jak na Brzuszku ciagle ktos posta pisał, tak duzo nas było ech.... wspominek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny wybaczcie że nie piszę codziennie ale przez tą chorobę Nikiego jestem rozbita i podłamana, na szczęście dzisiaj dostałam namiary do lekarza do którego ja jeździłam z moja mamą jak byłam mała i zadzwoniłam do niego bo chciałam pojechać kontrolnie i niestety go nie ma na miejscu dopiero będzie w poniedziałek ale tak mnie uspokoił samą rozmową z nim że lepiej się poczułam, powiedział co mam dawać w jakich dawkach i przede wszystkim zalecił inhalacje a nie jak lekarka kazała odstawić inhalacje i dawać antybiotyk i syrop, mówię Wam dziewczyny masakra z tymi lekarzami!!Jeszcze mnie mój wkurzył bo pretensje że tylu lekarzy się radzę i jeżdżę co chwilę ale jak mam się nie martwić i nie szukać pomocy dla dziecka???ach dzisiaj mam kiepski dzień płaczliwy 🥴 😞 nie przynudzam Wam dziewczyny, trzymajcie się zdrowo z dzieciaczkami!może jutro napiszę w lepszym nastroju...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam witam w zimną sobotę ja już usiebie w domu bo przyjechałam posprzątać czyli umyć okna i ogarnąć trochę jak Elka podpalić w piecu bo zimno ze szok.Teraz siedze i pije kawusie i zaraz się biore za robote jutro po 2 tygodniach charówki niedziela wolna normalnie szok upatrzałąm sobie właśnie firany do pokoju i po 1 czyli po wypłacie je zamówie zaraz wam pokarze jakie

Kinga kochana ja cię rozumiem bo mój Fabii tez dopiero doszedł do siebie ale na spacerki sobie odpuścimy http://allegro.pl/dareni-tiffani-firana-woal-lamowka-do-170cm-igat-i2641377359.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
haj dziewczynki 🙂

Elka my pytamy o WAs, o Ciebie tez, tylko Ty nie pamietasz o nas 😜
KingaS co za wstretna długa choroba 😞 Z tym ze ja to jade od razu do szpitala jak nie widze poprawy. Tam wiedza juz co robic. Zdrówka dla maluszka 😘 I wszystkiego dobrego z okazji 8 miesięcy 🙂
Wielka domowy weeekend sie szykuje 😉 U nas deszcz i zimno.


A mnie obudziło delikatne wołanie : mama, mama o 6.30 🙂 🙂 🙂 mleczko i znow spanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
Skoreczka ja też wspominałam jak na brzuszku pisałyśmy, jak na chwilkę mnie nie było to zaraz kilka stron do czytania. A teraz zostało kilka osób.
Mam jeszcze drugą koszulkę, ale szablon nie jest mojego autorstwa. Jak będę miała chwilkę to wrzucę. I kilka innych rzeczy, które ostatnio zrobiłam, ale to już do mojego albumu na fb.
aniag070 tylko część dzieciaczków raczkuje a część nie. Mój starszy syn wcale nie raczkował tylko od razu chodził.
Kinga a ja się nie dziwię, że biegasz po lekarzach, przecież chcesz jak najlepiej dla swoich dzieci. Dla mnie oczywiste, że inhalację to dobry sposób leczenia.
Mam nadzieję, że szybko będziecie zdrowi. I całuski z okazji wczorajszych 8 m-cy
Elka my o Was pamiętamy, tylko Wy o nas niekoniecznie 🙂
Kacha spóźnione życzenia dla Natalki z okazji 8 m-cy
Wielka to należy Ci się wolne po takiej ilości pracujących dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 😆 Mam chwilę to zaglądam 😆
Brzuch mnie bolał pół nocy, oczekująca na @ jestem 😆 ehh już nawet rano tłumaczyłam mojemu, że jak wiem, że ból potrwa kilka godzin (na przykładzie porodu)i co chwilę mam przerwę w bólu to jestem nawet w stanie wytrzymać ale jak boli kilka dni 🤢 bez przerwy to jest wkurzające 😠 😁
Nikusia o! Dziękuję za pamięć 😘 ☺️ Fakt, już 8 miesięcy nam minęło 🤪
Skoreczko to masz fajnie jak rano po mleczku dzidzia idzie znów spać bo moja już się nie da położyć 🙃 choćby nie wiem co 😁
Wielka ja się też zastanawiałam czy nie zacząć grzać, na razie kontroluję temperaturę i na razie nie ma potrzeby, chociaż czasem mi się wydaje że chłodno. Natalkę ciepło ubieram, okna rozszczelniam, wietrzę mieszkanie bo nie chcę powtórki z rozrywki, kiedy Natala mi się rozchorowała. Ale niedługo trzeba będzie zacząć grzać.
Firanki mi się podobają 😆 patrzyłam na inne tego sprzedawcy bo ma w aukcji wrzucone zdjęcia ale nie ma kolorowych, szkoda bo chciałam w końcu do Natalki do pokoju kupić.
O! jest i ELka 😁 no witam, Ciebie wieki tu nie było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha i ja dołączam się do zyczeń dla Natalki 😘 Przyznam że pamietalam ale tak mało piszemy na forum ze jak zagladam to zapominam napisać 🤢 ☺️ Chyba się odzwyczajamy od forum. Kiedyś fajnie dialogi sie prowadziło a teraz to juz nie ma komu 🙃 😎

Mój mały znęca się nad psem Pluto - Mikołaj jak był mały oderwał jedno ucho a Błażejek próbuje oderwać drugie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kinga współczuję. Najgorsze, gdy dziecko jest chore i wcale mimo porad lekarskich, nic mu nie pomaga a nawet jest gorzej 🤢 rozumiem, że masz doła eh 😞 co lekarz to co innego mówi i bądź tu mądry/... ja też miałam Natalce robić inhalacje a to było kilka miesięcy temu, więc była malusia i jak tu robić inhalacje dziecku na siłę i jeszcze najlepiej żeby trzymać dziecko w masce przez 5 minut 😠 😠 no świetne rady 😠 😠 😠 Czasem sie zastanawiam czy lekarze na odczepnego nie wymyślają co robić..

a Natalka teraz się zabrała za gazety 🙃 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
skoreczka napisał(a):
Kacha i ja dołączam się do zyczeń dla Natalki 😘 Przyznam że pamietalam ale tak mało piszemy na forum ze jak zagladam to zapominam napisać 🤢 ☺️ Chyba się odzwyczajamy od forum. Kiedyś fajnie dialogi sie prowadziło a teraz to juz nie ma komu 🙃 😎

Mój mały znęca się nad psem Pluto - Mikołaj jak był mały oderwał jedno ucho a Błażejek próbuje oderwać drugie 😁


hahaha 😁 współpraca braciszków jeden zaczął to co drugi musi skończyć 😁
Skoreczko ja akurat nie mam do nikogo pretensji, że się nie pamiętam o miesięcznicy. A już o obrażaniu się mowy nie ma 😆 Dlatego czasem mnie irytuje, gdy ktoś się "obraża", że ktoś inny nie pamięta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...