Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kacha zobaczyłam że masz 99 oklasków i już masz 100 🤪, jakoś fajnie się dalej setny oklask 😁 😁 😁
To remont pełną parą.
Jeśli chodzi o zmianę gondoli na spacerówkę to ostatnio wyprałam gondolę i miałam spacerówkę to Emilka dopiero krzyczała. Jeszcze jak ją zapięłam to się ściekła. 🙃 Ona nie lubi zmian. Co do przerwy meczu to ja nie jestem fanką piłki nożnej więc spokojnie pojadę sobie po mleko 😁 😁 😁 no chyba że nasi będą grali to zerknę. Bo mój nie jest fanem, ale Kubą na 100% będzie chciał oglądać.
Kasiulka słomiana wdowa to kobieta której mąż wyjechał, czy to tylko u nas się tak mówi??? 😉 A co do przedłużenia to właśnie o tym kiedyś napisałam, że takie wyjazdy wciągają. Tam szybko się zarabia pieniądze i część ludzi nie chce potem rezygnować i za polską wypłatę pracować. Ceną jest rozstanie.
Skoreczka byłam u koleżanki i ona mówi, ze jej córcia marudna. A tam na dziąsełkach białe plamki. I mówię, żeby jej gryzak dała i mała szorowała tym gryzakiem po zębach. I jak przyjechałam do domu to Emilce po dziąselkach przejechałam a tam już twardsze w jednym miejscu, ale nic nie widać. To wiem który ząbek będzie pierwszy ale na pewno jeszcze sporo czasu.
Kruszyna a ja myślę, że to fajny pomysł na prezent. Teściowa się ucieszy. 😉
Paletę cieni to ja mam a kilka różnych ostatnio dostałam od teściowej bo ona źle widzi i przestała się malować 😜
Kruszyna Zosia ma tylko chrypkę? To poczekaj, może samo przejdzie.

a mój mąż na jutro zaplanował gofry. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej hej wieczorowo 😉 ale jak to mówią lepiej późno niż wcale 😉
Moja wątroba ciut lepiej ale piję herbatkę i lek sobie kupiłam dzisiaj.
My dzisiaj byliśmy na rehabilitacji, Niki robi postępy 🙂 zapoznałam dziewczynę i opowiadała że rodziła 36godzin i skończyło się kleszczami, masakra!!! 😮ja rodziłam od 12 do 15 i pomęczyłam się tak od 14 to najgorsza godzina była a 36 godzin to sobie nie wyobrażam!!!Podziwiam naprawde!

Kruszyna ja pomimo że mam starszego synka to też jestem panikara i zawsze się denerwuję jak któremuś coś dolega, ale myślę że Zosia może ma chrypkę od gurzenia itp.poobserwuj trochę jak nie ma nic poza tym to może samo przejdzie.

Nikusia to będziemy trzymać kciuki w dzień rozmowy, a mąż gofry sam robi?czy tylko zaplanował a Ty robisz? 😉


Skoreczka to Błażejek ma nowe odkrycia smaków, smaku łyżeczki 🙂 ale to pocieszne jak nasze dzieciaczki się rozwijają!

Kacha to fajnie że macie remont choć wspólczuję tego sprzątania i bałaganu, ale po jest już wtedy fajnie, co do lampy to ważne że jest choć 1 a powolutku będą następne 🙂

Anabel to siostrzeniec ma może trądzik niemowlęcy tylko bardzo duży, to takie dobne chrostki, dużo ludzi myli go ze skaza, a to od hormonów matki jest i samo znika, mój Miłoszek miał trochę więcej niż Niki i samo znikło faktycznie.

Kasiulka a może nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło może taka jego nieobecność dobrze wam zrobi, zobaczysz przeleci, nie zamartwiaj się!

Elka mój też ma jutro wolne bo jest święto i się cieszę bo tak od rana do wieczora go ostatnio nie ma i jestem sama 🤨

A dziewczyny byłam dzisiaj w rossmanie zapomniałam kuponów ale wziełam sobie kartę rossnę to nowa akcja, aktywuję się tę kartę na internecie i przy zakupach otrzymujesz zniżki na wstępie jest 3% taniej i przez zakupy zwiększa się ilość procentu jaki się ma rabat.Fajna sprawa idźcie do rossmana i wejzcie sobie te karty!

DOBRANOCKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Za bardzo nie mam czasu teraz was poczytac bo Ania mardzi mi od nocy i padam na pysk chce tylko napisac Nikusi ze odkrylam kolejny sposób na przytycie i w ogole na duuuuzo dolegliwosci to jest i co najwazniejsze jest to tanie jak barszcz a mianowicie mowie o KOZIERADCE.
2/3 lyzki dziennie i po miesiacu juz sa efekty, tylko jest to niedobre.
Aha no i poprawia biust 🤪

Ok lece,pa kochane,poczytam was jutro 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas nocka ok bez żadnych przygód. Wszytko jest ok tylko słyszę,że jeszcze troszkę chrypie,ale mam nadzieję,że szybko przejdzie 🥴
Kinga fajnie jak widzisz rezultaty po tej rehabilitacji. Niki to zuch chłopak 🙂
O takim porodzie to ,aż nie chce się słuchać ,ale niestety wiadomo zdarzają się 🥴

Adzia widzisz kilka kilogramów masz do przodu i jak ci się humor od razu poprawił 🙂

Miłego dnia kobitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
Nikusia a co sie dzieje??? jej ty to masz zawsze coś na głowie jak nie Emilcia to Kuba jak nie Kuba to maz a teraz jeszcze ty...
Kinga dzieki za podpowiedz z rossmanem 😉 i super ze Niki po rochabilitacji lepiej 😉 a no i ten tradzik to wogole lekarka jej powiedziała ze to potówki 😠 😠 😠 a mi to wcale nie wygladalo na potówki i poszperałysmy po nesie i w sumie to ten tradzik idealnie pasował

Lece bo robie dzis ciasto balowe a dzieci same w kuchni przy biszkopcie baluja 😉 oby jeszcze był w całosci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jakie tu pustki.
ja już się dobrze czuje. Pomyślałam, że jeszcze na kolacje jadłam szczypiorek a ja się źle czuję jak zjem surową cebulę itd. I czy czasem to mi nie siadło na żołądek. Bo w nocy mnie przegoniło. A do tego jeszcze 2 lampki wina i były skutki.
Kruszyna mąż o mnie dba. 😜
Uciekam bo zaraz mam gości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć

Mój mąż też ma wolne do niedzieli, ale od wczoraj pokłóceni jesteśmy 🤨 Jak mnie to wszystko wkur....

Kacha no ja na razie tyko piersią karmiłam, a dziś dałam marchewkę – trochę zjadł 😉

Kruszyna myślę, że telefon bezprzewodowy to będzie dobry prezent 🙂 A ja mężowi kupiłam portfel, bo ma rozwalony i narzeka strasznie, że mu dokumenty wypadają.

Anabel Aleks zachowuje się tak u każdego – każdemu bluzki liże i próbuje ssać i płacze.

Nikusia w przyszły piątek kciuki trzymać będę na pewno 🙂

Miłego długiego weekendu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek 🙂
Byłam u teściów 🙂 wróciłam i zaczął padać deszcz. Jestem wkurzona na Andrzeja,bo wczoraj nie zadzwonił do nas,a do mamy zadzwonił 😞 😞 coraz bardziej mnie to dobija... nie ma możliwości nas tam zabrać,bo wróci raczej jak ja będę po ostatnim egzaminie,to znaczy po 6 lipca 😞 wszystko do bani...
Jutro na 10.30 mamy ortopedę z Fabim. Zmykam,nie będę nikomu humoru psuć 😞
Buziolek 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joł, joł 😆 😁
Jaki tu spokój nananana.... 🙃 😁
Ja dziś pół dnia siedziałam z mężem w ogródku 😆 Sympatyczna pogoda była 🙂
Beata brawo za wytrwałość w karmieniu piersią 😆 I jak tam po marchewce kupki i inne sprawy 🙃?
Kasiulka wierzę, że jest Ci ciężko. Czas tak szybko mija. Głowa do góry 😘
Nikusia zaszalałaś 😎 Przeszło Ci?
Anabel ja też ciasto robiłam 🙂 Takie na szybko bo ostatnio na nic czasu nie mam. A mój mąż łaził i szukał po szafkach słodkiego 🙃 to się zmiłowałam 🙃 Bo ja strasznie nie lubię babrać się w cieście 😠 Mogę w garach mieszać, lubię gotować ale z daleka od ciast, ciasteczek, tortów...
Adzia Ty walka o przytycie a ja to mam z czego zrzucać. Mogę Ci dać trochę ze mnie 😉 i wciąż by mnie dużo pozostało 😁 Tragedia chodząca 🤢
Kinga masz rację, efekty są i cieszą 😆 Ale ile to nerwów mnie kosztuje ulalala.
Nikusia a ja będę oglądać mecz. Mam przynajmniej taki zamiar 🙂 Bo Polacy grają 🙂 Reszta mnie średnio interesuje a nawet wcale 😁
Kruszyna z tą paletą mi się przypadkowo udało bo teściowa sama się moją zainteresowała bo mówiła, że jej się cienie podobają. A skoro tak to ja już nie mam problemu z wyborem prezentu. A telefon, tak jak pisałam, to fajny pomysł. Zwłaszcza, że teściowa bezprzewodowego nie ma. Ja lubię praktyczne prezenty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...