Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej dziewczyny, przez weekend mnie nie było bo nie było czasu 😮 w piatek kibicowa impreza fajnie wypaliła wszyscy się przebrali no i dzieciaczki miały ubaw, Niko został u teściowej no i znowu mi podpadła ale to długa historia 🤢 napiszę krótko próbowała chyba dać cośmu do zjedzenia a on pewnie ulał i miał plamę na bluzce nie od mleka a czułam jakby od wymiotów oczywiście powiedziała że pił tylko mleko 🤢 a plama bo porządnie ulał, no mi kitu nie wciśnie bo ja poznam po zapachu plamę od mleka a od wymiocin 😠 no i jak mieć do niej zaufanie? 🤢ja nie mam.
Dzisiaj byłam z Nikim u lekarza bo ma katarek i trochę kaszle, zresztą Miłosz też to samo 🥴 nic osłuchowo nie ma zapisany ma viburcol, calcium i wit C mam nadzieję ę to się nie pogłębi.A dziewczyny jak Wasze dzieciaczki miały katarek to kaszlały?co miały zapisane?kurcze ja jestem przewrażliwiona jeśli chodzi o kaszel.
Poczytam Was poźniej ale nie nadrobię odpisywania pewnie 🥴 Miłego wieczoru pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Nikusia no to Kuba zaczyna grandzić i nie wiem co doradzić 🤨
Ziemniaczki ze szpinakiem mam ze słoiczka bo sama nigdy nie przyrządzałam szpinaku a tak to zupki gotuję sama 🙂 A ty jak gotujesz na więcej dni to je zamrażasz czy tylko dajesz,aż słoiczek chwyci od ciepła i do lodówki??
Na pewno jest ci przykro,że ktoś wykopał kwiat i dal swoje

Kinga twoja tesciowa to tez nie złe ziółko 😮

Beata a co było pierwsze ustalone chrzciny czy ich wakacje?? Z nad morza mogą wrócić szybciej co innego jakaś wycieczka zagraniczna to pewnie byłby kłopot a tak macie już wszystko ustalone to po co przekładać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beatka wiesz co sprubuj małemu dac pic w kubeczku niekapku albo przyłóz normalna szklanke do buzki( z grubego szkła luk plastikowy kubek)i ssprawdz jak sobie poradzi moze zamiast zmuszac go do butli okzaze sie ze mały polubi picie z kubeczka

Nikusia ja gotuje po 3 sloiczki identyczne 😉 😉 jeszcze troszke i wprowadze tez miesko jestem ciekawa jak mała zareaguje...

Widze dzis dzien szpinakowy 😉 tylko kinia zjadła pół porcji chyba za duzo szpinaku dałam 😉 ale za to dopchała deserkiem 😉 przy kompaniu to brzuch miała jak wieloryb 😉

Kinga Kinia jak miała katrarek to tez pokasływala ale to nie był kaszel tylo jak jej katarek podrazniał gardło to odksztuszała u nas wit c i na katarek nasivin i sół fizjologiczna lub woda morska

Nikusia przykre te Twoje siostry ...

Kinga moja tesciowa robi to co twoja na przyklad wczoraj Jakub poszedł do niej przed kolacja i dobrze wiedza ze jak zje cos słodkiego to o kolacji nie ma mowy zeby zjadł i co ja zchodze po niego wziełam go na rece i poczułam z jego buzi zapach czekolady i znów sie wsciekłam bo to jak rzucanie grochem o sciane mówie mówie mówie i nic juz ostatnio zakazalam Jakubowi przed obiadem schodzic na dół no ale nie moge przecież im zabronic całkowicie kontaktu ehhh nawet nie chce mi sie o tym pisac najgorsze jest to ze ona potrafi sie wyprzec w zywe oczy zo cos mu dała a ja sie martwie ze mały nie je ...

Uciekam dobranoc dziewczynki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kinga Twoja teściowa też widzę, niezła. Nie wiem dlaczego musi dać coś innego niż to o co prosiłaś.
Emilka czasem miała sam katar a raz kaszel i katar. Jutro zobaczę do apteczki co miałam przepisane, na pewno calcium, nasivin i jakiś syrop na literę X
Kruszyna ja robię więcej zupki, daje do 3 małych słoiczków (takich po zupkach czy deserkach) a resztę do dużych takich po koncentracie. Jeden mały Emilka zjada od razu a kolejne ma na dwa dni. Duże słoiczki łapią, bo robię to na ciepło. Wkładam je do lodówki i jeszcze próbuję jak otwieram (jakby mi miał jakiś nie złapać to, żebym Emilce nie dała) i tak mam na kilka obiadków. Dzisiejsze będą na około tydzień. 😉 Dlatego też miksuję i daję do słoiczka, potem do reszty nowy składnik i znowu do słoiczka i znowu nowy składnik do blendera i do reszty słoiczków. I ma różne smaki 🙂
Anabel ja na początku też robiłam mniej słoiczków bo dodawałam nowe składniki. A teraz raz a więcej a dodaję nowe owoce. A potem muszę się w jakieś obiadki zapatrzeć czyli coś ze szpinakiem i innymi co jeszcze nie próbowałam.
Emilka dziś zjadła pół deserku ale to ten jej banan z owocami leśnymi. Jeszcze ma pół na jutro. Mam nadzieję, że potem jak będzie miała inny to zje ze smakiem. Ew jej jabłuszko zrobię.
Kuba tak przeczytał lekturę, że nic nie umiał opowiedzieć. I teraz przeczytałam 3 z 4 zadanych rozdziałów. A znowu łapie mnie chrypka i jutro to już chyba nic nie powiem. Ostatnio rozdział czyta mąż bo moje gardło już nie da rady. Byle do piątku mi przeszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel to teściowa ci na przekór robi skoro wie,że Kuba grymasi to daje słodycze i wiadomo,ze nie zje później kolacji 🤨
A jak Kuba zadowolony z wycieczki??

Nikusia dobrze wiedzieć bo tych słoiczków już mi się nazbierało i będę gotować większe porcje 🙂 teraz to jeszcze nie ma problemu,ale jak pójdę do pracy to będzie na dłużej 🙂
A z chrypą na rozmowę 🙃więc oszczędzaj głos 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia jak mnie takie coś wkurza jak to co napisałaś o bratkach 😠 To takie po złości jest!

Anabel i Nikusia ja też wprowadzam przez 3 dni nowy składnik (na razie tylko marchewkę i jabłko 😜 ) i nie mam zamiaru przez 7 dni, bo z wprowadzaniem potraw do przyszłego roku by mi się zeszło 😁

Anabel dzięki za podpowiedź z piciem z kubeczka 🤪 Spróbuję i zobaczymy co z tego wyjdzie 😉

Chrzciny – jeszcze nie wiem co i jak, bo oboje unikamy tematu 🤨 Nawet myśleć mi się o tym nie chce i wkurzać. Dobrze mi radzicie, ale wiem, że mój mąż będzie miał inne zdanie, bo to jego brat 🥴

Kinga i Anabel współczuję takich przecherów z teściowymi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):
Kruszyna ale małe słoiczki nie łapią. Dlatego tylko na dwa dni, bo w tym czasie się nie zepsuje a potem do takich po koncentracie bo one już złapią. 😜

tak było jak Kubie narobiłam słoiczków, ale teraz patrzę a te małe co zdobiłam dla Emilki dziś oba złapały 🤪
Beata ja też myślę, że po złości. Tylko nie zamierzam pokazać, że mnie to ruszyło. One wiedzą, że ja jestem choleryczka i takiej reakcji się spodziewają.
Napisałam Ci na fb, żebyś pogadała z chrzestnymi itd co o tym myślisz?
😘
teraz moje brzuszku, mycie i spać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna dzięki za oklaska 😜 I mi smutno nie będzie 😁

Nikusia powiedziałam to mężowi, ale on, że nie, bo to jego wina, że nie uzgodnił wcześniej w bratem terminu 😠 A ja powiedziałam, że chrztu przekładać nie będę, więc niech lepiej jeszcze raz z bratem pogada, bo jak wrócą dzień wcześniej z urlopu, to im się nic nie stanie. I tak jest, że on swoje, a ja swoje 😠 Nie wiem jak to się skończy - on skwitował, że w takim razie chrztu nie będzie, a ja na to, że będzie, bo dla mnie dziecko jest ważniejsze niż jego brat i bratowa i ich wakacje 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna sorry za zamieszanie. Następnym razem będę próbowała na większej ilości małych słoiczków bo też mam zapas. Wiem, że jak robiłam wcześniej to nakrętka pstrykała a teraz obie wessało.
Beata to gorąco u Was, ale też myślę, żeby mąż zagadał. I życzę mu powodzenia.
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
Kruszynka ja juz nie wiem co myslec czy ona mi na złosc robi czy co ehhh szkoda słów bo duzo by trzeba pisac...
Co do wycieczki Kunbus wrocił zadowolony i nawet poopowiadał czego sie nie spodziewaam bo zazwyczaj jak pytamy co tam w przedszkolu to odpowiada dobrze dobrze 😉

Ja tez robie zupki w słoiczki po koncentracie 😉

Beatka nie ma sprawy tak mi do głowy wpadło 😉

Nikusia zadko te słoiczki kupne zamykaja sie a jak sie zamkna to czesto puszczaja ja jak robiłam w nie zupki dla Kubusia to mroziłam

Elka juz truskawki ???

A ja tez dzisiaj nocka ciezsza bo Kinia ma katar a jeszcze wczoraj myslałam jak Kinga pisala ze dawno nie miała 😠 😠 😠 teraz sie bawi a ja ide kawusie zrobic 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało... 😁 😁 😁 😁 🙃 trenuję przed wieczorem 😁 😁

Anabel
ja rano myślałam, że Natala też ma katar ale to był fałszywy alarm.
Kruszyna ja to się wściekam, gdy muszę do sklepu po schodach wchodzić albo muszę kilka drzwi pokonać 🤨 I tak jest lepiej niż było bo bramki wejściowe poznikały 😆
Nikusia to ja też lecę po kawę i Ci potowarzyszę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha trenuj, trenuj bo dziś tak w d.pę dostaniemy na boisku, że nam się odechce. Mój mąż stwierdził, że on na to patrzeć nie będzie. A potem sprostował, że pewnie tak jak ostatnio a potem oczy od tv nie umiał oderwać. 😁 😁
Na kawkę zapraszam, bo ja mojej dopiero łyk zrobiłam.
Anabel z babciami to czasem bezmyślność, czasem chęć zyskania uznania w oczach wnuka itd.
Kruszyna z tymi drzwiami to masz rację, albo schody. U nas na pocztę są schody i już mam wprawę we wciąganiu wózka. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No dziewczynki ide na duuuze zakupy to znaczy biorę wózek i auto musze kupic sandałki klapki kwiatki na balkon i mnóstwo świeżych warzywek i kto wie co jeszcze a maż chciał pasztet wędzony swojski ;/ pewnie wroce o 14 😉

Nikusia tak to jest z babciami na szczescie Jakub to nawet co do słodkiego jest wybredny tak to nie wiem co by sie działo ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...