Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dobry Dzień 🙂

Po wczorajszej "rozmowie" z mężem jest jego postanowienie, że pogada jeszcze z bratem 😉

Aleks obudził się dziś o 3 i był w łóżeczku do góry nogami 🙃 Zjadł i dalej spał do 5, zjadł i spał do 7:30.
Butli wczoraj nie udało mu się wcisnąć ani jednej, ani drugiej z większą dziurką 🤨
Będę próbować z tym kubeczkiem.

Kasiulka buziaki dla Fabianka 😘

Kacha no trenuj, trenuj, ja obstawiam 2:0 dla Ruskich 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A chciałam napisać mniej więcej tak:

Beata
i dobrze, że mąż z bratem pogada. Oni się dogadają ale ja zawsze powtarzam, że najgorsze we wszystkim są osoby trzecie 😎 Mam nadzieję, że bratowa ustąpi i nie będzie siać brzydkiego ziarna 😎 No i nie oszukujmy się... powrót o jeden dzień wcześniej to nie tragedia! Zwłaszcza, że i tak nad morzem pogody mieć nie będą 😜 😎 😁 Napisz jak wypadła rozmowa i czy udało się? Mam nadzieję, że nie będziesz musiała chrzcin przenosić. No cholera, jeden dzień tylko!
A ja mimo wszystko w Naszych wierzę 😜 i życzę minimum remisu, a i na wygraną po cichutku liczę 😎 🙃
Kruszyna ja mężowi zapowiedziałam, że nie wiem jak on to zrobi ale ma być na obu meczach i nie toleruję spóźnienia 🙃 😁 Nie wiem jak on z Wrocławia wyjedzie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha właśnie się dowiedziałam, że mój mąż dzwonił do brata, a on powiedział, że wcześniej wrócić nie mogą, bo jadą tylko na tydzień i chcą odpocząć. I że my dopiero teraz się obudziliśmy.
I mój mąż się wkurzył i zadzwonił do ich ojca (mojego teścia) i teściu powiedział, że podobno oni wiedzieli od teściów, że my 1.07 robimy chrzciny i teść powiedział, że z nimi pogada i że my mamy się nie stresować i nie przekładać.
Tylko teraz ja wiem jak to będzie - obraza na całego, szczególnie mojego męża bratowa. Tylko moim zdaniem, to my ewentualnie moglibyśmy się obrazić, a oni nie mają o co. I już to widzę jak to będzie jak do nich pojedziemy z zaproszeniem - zero gadki, rozmowa nie klejąca się. Kuźwa ludzie to nie wiem co mają w tych głowach 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna123 napisał(a):
Kacha napisał(a):
Osoby trzecie, taaa 🙃 No nic Beata trzeba przeżyć ich fochy. Ja myślę, że cokolwiek byście nie zrobili to i tak obraza będzie 😠 Róbcie tak, by Wam było jak najlepiej bo to w końcu Wasze święto bo Wasze dziecko 😆



Zgadzam się z Kachą 🙂


rowniez sie zgadzam ale mi to sie wydaje ze on nie chce byc chrzesnym i za to tak

cd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emilka wreszcie zasnęła. Już mam dość, krzyczała i krzyczała.
kupiłam jej dziś ziemniaczki ze szpinakiem i śliwkę. Z tym, że najpierw moje dwa małe słoiczki, bo jednak nie złapały.
Kasiulka wszystkiego naj dla Fabisia 😘
Beata super, że pogadaliście i może jeszcze coś wyjdzie z tymi chrzcinami.
Już doczytałam, z rodziną to faktycznie najlepiej na zdjęciu. 🙃
Jeszcze trochę i będzie po chrzcinach. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja dziś mam z mężem drugą rocznicę ślubu 🙂

Byłam na dworku i kupiłam owoce i jak wróciłam to zrobiłam Aleksowi soczek jabłkowy, bo zapomniałam, że mamy sokowirówkę 🙃 Sok wychodzi pyszny, nie taki jak ze sklepu. No i jemu też chyba smakuje, bo pije sobie pomału nawet z butelki 😜 Tylko ja bym chciała, żeby zaczął normalnie ssać i pić z tej buteleczki, a nie tak po troszku.

A z chrzcinami to zobaczymy co z tego wyjdzie. Już to w nosie mam. Kto by pomyślał, że będą takie problemy. Na razie mam to gdzieś i nie będę się stresować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja byłam na zakupach masakra niby mama moja mieszka na 2 pietrze ale wtachac wózek i Fabiana to wyczyn do tego zakupy wsumie tak wózek 11kg Fabian 8 kg i zakupy 8 kg w sumie27 kg wniosłam
to wszystko pod pachą powiem wam ze na pierwszym pietrze mi się nogi juz uginały szok ziajałam jak pies a tak wogóle to nie spie juz trzecia noc do tego młody wcale nie chce jesć podejrzewam zęby bo dziosła ma twarde ale jeszcze nic nie widać
Noi dzisiaj wrescie Fabian sie obrucił z pleców na brzuszek i i zbrzuszka na plecy tak to podskakiwała nuszkami i chodził po całym pokoju a teraz sie tulika mojej mamy kwaitki sa w obłaganym stanie wszystkie liście rwie jak leci
wogóle ostatnio nie mam na nic czasu
popsuł nam się samochód dziekuje bogu ze jechałam tylko z M bez małego i nam sie to przydażyło a nie jak jechała bym sama z małym nie powiem ja lubie sobie przycisnąć ale co sie stało przedziurawiła nam sie linka od hamulca i uciekał płyn wiec moj M na hamulec a tu bach nie ma hamulcy powoli dojechaliśmy do domu ale ja wczesniej juz zawazałam ze cos jest nie tak ale dolałam płynu było ok nie miałam zadnej plamy pod spodem jak stałam wiec sie nie spodziewałam płyn nam uciekał przy hamowaniu i nie było tego widać a dwa dni temu jechałam i koleś mi wyjechal i musiałam szybko hamować oczywiście z piskiem ni moj też tak musiał hamować i diurka sie taka zrobiła ze dwa razy nacineliście hamulec i płynu nie było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata ze szklanki super 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
Wszystkiego naj z okazji 2 rocznicy ślubu 🙂 🙂 🙂

Wielka nie dźwigaj tyle na raz 😲 😲 😲 Ja to wszytko na raty wnoszę najpierw idę drzwi otworzyć później biorę Zosię i kładę do łóżeczka a później lecę po wózek. Dobrze,że mieszkam na parterze a te co mają wyżej to podziwiam bo dla mnie wózek z Zosią jest ciężki i bałabym się,że spadnę bo mam wąską klatkę schodową

Kasiulka buziaki dla Fabiana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia Kruszyna dzięki 🙂
Na razie robię obiad i chcę go zjeść w romantycznym nastroju,a co planuje mój mąż to nie wiem 😜 Mam nadzieję, że w ogóle pamięta... 🤔 😁 🙃

Wielka znam ten ból z dźwiganiem, ale dziewczyny mają rację, żebyś rozłożyła sobie ciężary na raty, bo kręgosłup Ci pójdzie.
A z samochodem to nieźle 😲 Dobrze, że nic się nie stało, bo hamulce to poważna sprawa. A czerwona kontrolka Wam się nie świeciła? I wymieńcie ten kabel, żeby Wam płyn nie uciekał, bo nieszczęście może być.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata jak to ze szklanki 🤪? Tysiąca lat w szczęściu Wam życzę w tym dniu szczególnym 😉 😘 Beata ja tam nie wiem jak romantycznie u Was będzie, ale mecz będziesz oglądać? 🙃 😁
My w tym roku pierwszy roczek w małżeństwie i 10 latek razem 🤪
Nikusia niestety ja też się zgadzam z powiedzeniem, że z rodziną to najlepiej na zdjęciu 😎
Wielka brawo dla Fabianka za obroty 😆 😆 Ja nienawidzę dźwigania i latania góra-dół po naszych schodach 🤨 No i całe szczęście nic złego się Wam nie stało!

Wróciłam ze spaceru, ledwo żyję taka duchota. Bez deszczu się też nie obeszło. Poszłam sobie wystrojona bo sukienkę założyłam i ładnie włoski zrobiłam i się pomalowałam 😆 😆 sama dla siebie i ileż to radości 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata jak to ze szklanki 🤪? Tysiąca lat w szczęściu Wam życzę w tym dniu szczególnym 😉 😘 Beata ja tam nie wiem jak romantycznie u Was będzie, ale mecz będziesz oglądać? 🙃 😁
My w tym roku pierwszy roczek w małżeństwie i 10 latek razem 🤪
Nikusia niestety ja też się zgadzam z powiedzeniem, że z rodziną to najlepiej na zdjęciu 😎
Wielka brawo dla Fabianka za obroty 😆 😆 Ja nienawidzę dźwigania i latania góra-dół po naszych schodach 🤨 No i całe szczęście nic złego się Wam nie stało!

Wróciłam ze spaceru, ledwo żyję taka duchota. Bez deszczu się też nie obeszło. Poszłam sobie wystrojona bo sukienkę założyłam i ładnie włoski zrobiłam i się pomalowałam 😆 😆 sama dla siebie i ileż to radości 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki
Niki dzisiaj może ciut lepiej ale katar jeszcze jest no i pokasłuje ale to chyba jak mu ścieka tylko, mam nadzieję że mu szybko przejdzie.

Kacha no pewnie że to radośc jak się ładnie ubierzesz i pomalujesz aż się lepiej człowiek czuje 🙂

Wielka to ale mieliście nieciekawą przygodę szczęście że tak to się skończyło, że nic się nie stało.A jak hamowaliscie na ręcznym?

Beata to ale mendy nie martw się nimi i popieram rady dziewczynróbcie swoje bo to Wasze święto i małego!!!

Anabel to ale pech że Kinia ma katarek, często łapię się na tym ze jak pomysle o czymś że czegoś nie ma a szczególnie jeśli chodzi o choroby to zaraz coś się przyplącze, kurcze lepiej nie myśleć.To ale zakupy zrobisz, życzę udanych! 🙂

My dzisiaj też kibicujemy przychodzą ciotka z wujem, mój brat i będzie wesoło 🙂 choć tak jak któraś z Was pisała dostaniemy pewnie po tyłku i to ostro 😮 🤢 ale kciuki trzymamy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No,w koncu was poczytalam 🙂
Beata pewnie teraz mi się dostanie no ale to moje zdanie tylko, ja uwazam ze troszke tez jest waszej winy w tym że ze chrzcinami taki cyrk wyszedł bo to sezon urlopowy wiec takie rzeczy załatwia sie troszke szybciej albo własnie pyta sie przyszłych chrzestnych czy nie planują nic na ten czas. No ale to tylko moje zdanie. Ale z drugiej strony skrócic wakacje o 1 dzien to tez nie tragedia tym bardziej ze to wazny dzien.
U nas na chrzcinach tez nie bylo zbyt ciekawie, moja siostra byla na nas obrazona bo nikt jej nie powiedzial ze mają kupić świece do kosciola i Ania miala w kosciele zapożyczoną 🥴 i na imprezie w lokalu to sie w ogole nie odzywala do nas i do Ani tez nie podchodzila, to juz świnstwo, w koncu jej ciocia. A z drugiej strony mąż od chrzestnej tez nie byl w dobrym nastroju bo byl poklocony z rodziną męża ale to dluga opowieść wiec daruję wam tego,moze innym razem.
No i wiem ze bedziecie mieli ciezko bo na pewno ktoś bedzie obrazony, ale mam tylko nadzieje ze bedą na tyle dobrze wychowani ze w tym dniu odpuszcza.

Nikusia a ja sie zastanawialam jak ty to robisz ze te małe słoiczki ci chwytaja bo mi to nawet one zakrecic sie nie chcą a co dopiero zeby je zagotować,a tu sie wyjasnilo, słoiczki po przecieże 🙂 dobry pomysl, tez tak musze zrobic 🙂
No a z Kubą to masz niezłą jazdę ostatnio, nie wiem co doradzic bo nie mam w tej kwesti doświadczenia ale tez mi sie wydaje ze to moze byc zazdrość i chyba pomogłoby jakbyscie z nim gdzies poszli tzn na lody albo na plac zabaw ale tylko z nim, bez Emilki.

Beata wszystkiego naj z okazji rocznicy!

Najlepsze zyczonka dla Fabisia z okazji miesięcznicy kolejnej 🙂

Wielka to anioł stróż nad wami czuwał ze akurat z dzeckiem nie jechaliscie no i w ogole ze wam sie nic nie stalo.

Kacha, mi tez sie czesto zdarza wykasowac posta dlatego jak planuje wiecej odpisywac to pisze w notatniku najpierw 😜

Kurcze nei pamietam co jeszcze chcialam odpisać. Wybaczcie.

Ania w koncu padła, tak długo sie z nia bawilam bo taka fajna dzisiaj jest az w koncu padla.
Dzisiaj dostala zupke jarzynową z indykiem i aż jej sie uszy trzesły tak jej smakowało, dostała dokladkę i jak juz ostatnią łyzeczke zjadla to ją szybko zwrocila 😉 widocznie za duzo 😉

My naa obiad dzisiaj mamy mini pizze 🙂 tzn takie smazone na patelni, jak mam mało czasu to to jest dobry pomysł bo wszystko razem sie miesza i ciap na patelnie, a jakie dobre mmmm 🙂

W ogole mam strasznie duza motywacje by przytyć i codziennie robię sobie koktajle wysokobiałkowe a przy tym zdrowe bo owocowe i warzywne.
Zobaczymy czy cos to da, jesli nie to i tak bede je pić bo przynajmniej witaminy dostarczam.

My z męże tez pewnie mecz bedziemy oglądac ale na wiele to ja nie liczę.

Aha, kingaS moja tez ma kaszel i to w sumie caly dzien pokaszluje ale wydaje mi sie ze to ślinka. Kataru brak. A u nas jak mała miala kaszel i katar to tylko wodę morską pani dr kazała stosować takze nie doradze Ci nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam

Znalazłam sobie duzo zajec i mało mnie było. Nie zauwazyłyscie chyba nawet ze mnie nie było 😁
Nie uzywałam tez kompa za duzo bo licencja antywirusa mi sie skonczyła. A dzis znalazłam innego i mam kompa bezpiecznego 🙂

Błazejkowi jak wyszły dwie jedynki dolne to mu ulzyło. Nagle dziecko było cichutkie i bawiło sie w łózeczku. Az tu nagle wczoraj znow jeczenie i slinienie. Patrze a tu widac rozek górnej jedynki 😉 Na razie nie zaznaczam bo nie przebiła sie w całosci. Ale mu sie spieszy z tym gryzieniem 🙂


Anabel poszłabym z Tobą na te zakupy 🤪 Mam nadzieje ze udane 😉
Kasiulka buziaki dla Fabianka 😘
Wielka widze ze organizowanie chrzcin w trakcie 🙂 Pokonacie przeciwności i bedzie udana impreza 🙂
Brawo za obroty 🙂
Beata dzięki za pamięć 😘 Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy 😘
Aleks szaleje........ze szklanki 😁 🤪
Nikusia jak tam przed piątkową rozmową?
Adzia moja siostra to jest na mnie pogniewana na smierc i zycie ze nie jest chrzestną. z tymi chrzcinami to zawsze cos nie tak 🤢 A u nas swiece kupuje ojciec chrzestny a matka chrzestna szatke i buciki 🙂
Elka i jak tam Rysio sobie zyje bez Klanu? 😁
KingaS znów zdrówko szwankuje 🤢 Zdrówka dla maluszka 😘
Kacha dobrze ze tak znajdujesz radosc w sukience 🙂 Mnie tez takie rzeczy ciesza...no chyba kazda kobiete 🙃
A jak twoj ogrodek? Bo ja wczoraj wyrwałam tyle chwastow ze wieczorem rak nie czułam 🙃
Kruszyna widze ze Ty tez biegasz ciagle na zakupy 🙂 Zazdroszcze 😎

Miłego wieczorku 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...