Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dziękuje za oklaski 🙂
A u mnie w nocy lało i teraz taki żeśkie powietrze 🙂 🙂 🙂 🙂

Adzia śliczna Ania w avatarku 🙂 🙂
Adzia ja znam podobny przepis kawy mrożone 🙂
Zgapiłam z pewnej kawiarni która jest w Raciborzu ,,Piotruś '' znasz może ??
A ja robię tak zwykła kawa( bez fusów i zimna ) do szklanki gałka lodów na to bita śmietana i czekolada na górę 🙂 🙂 🙂 Wersja pycha ,ale często robię taką oszukaną

Kacha ja wczoraj też dałam Zosi pić z kubeczka i potraktowała to jak nowy gryzak 😮

Skoreczka mam nadzieję,że dziś z żołądkiem będzie już lepiej.
Błażejek taki śmieszek w avatarku 🙂
A ja mam 19.08 cukrowa rocznicę ślubu 🙂
Skoreczka widać ,że Błażej taki zadowolony ze spacerków w spacerówce

Nikusia ja w takie upały to rolety u Zosi do końca nie podnoszę a jak mam słonko już na tamtej stronie to obniżam 🙂
Nikusia i co blender miksuje kostki lodu?? bo ja mam specjalną końcówkę do tego a tak to szkoda byłoby blendera

Wielka jesteście już w domku ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To ja tez sie witam z kawką 🙂
Dzie dobry.

Anabel ja to jestem baaardzo wersja lajt więc jakbym jeszcze jadała lajt to bym znikła z tego świata 😉

Kruszyna nie znam tej kawiarni niestety ale ja mam kawałek do Raciborza i rzadko tam bywam.

U nas tez lało w nocy tzn przeszła trąba powietrzna i dzisiaj muszę iść na dzialke pooglądać szkody bo zapewne są bo waliło gradem wielkosci grochu. Biedne auta 🥴
No ale za to za oknem mam 19 stopni a nie 29 🙂 chociaż już słonko próbuje się wyłonić.

Ide nakarmić żłopusia 🙂

Wielka witamy! 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
Tym razem ja witam się z kawą i ze śniadaniem. Miałam koszmarną noc, co 2 godziny do Emilki. Ledwo na oczy patrzę.
Kacha pomysł super, ale nie mam kubka miksującego 😜
Adzia u mnie też popadało w nocy, ale na wszelki wypadek nie podnoszę rolet, bo słońce wychodzi i znowu będę miała tak gorącą.
Pomysł na kawę super. 😜
Anabel od czasu do czasu można osobie na jakieś kalorie pozwolić 🙂 a lody tak nie tuczą, bo jesz je powoli, powoli docierają do żołądka do tego muszą być ogrzane i powoli podnoszą poziom cukru we krwi. 😉
Kruszyna nie miałam czasu sprawdzić swojego blendera, weszłam na allegro, żeby zobaczyć u sprzedającego a on ma konto zablokowane 😮 chyba muszę na necie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A u nas na dworze chłodek tylko straszne wietrzysko a w domu 25 stopni i duchota
Tesciowa wzieła Kinie na spacer 😮 😮 😮 jej pierwszy raz
A Kubuś poszedł do somsiada wiec ja biore sie za ogóry bo z działki przywiozłam takie poprzerastane...zrobie pikle albo w musztardzie zobacztymy ;0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam po połtora tygodnia nie obecnosci sorki dziewczyny ale nie dam rady was nadrobić powiem szczerze ze nie spuszczam małego z oka teraz na chwilke i brak czasu w tym tygodniu cały czas biegam dzisiaj ma przyjsc Fabian chrzesny jutro znow kielce na zmiane opatrunku w czwartek ide do naszego pediatry w piatek musze jechac sprzatac do siebie bo jestem u mamy a jak weszłam wczoraj do domu to sie wemnie zagotowało syf i malaria jednym słowem szkoda gadac noi od poniedziałku spowrotem do pracy
Fabi śpi ja już posprztałam i dogotowuje sie zupka malemu zaczełamgotować Fabianowi zwykłe zupy czyli nie miksuje ich jak cos to rozdrabniam widelcem lub scieram na tarce i wcina az mu sie uszy trzesa a miesko je małymi kawałkami bo inaczej nie chce
Tak to rana juz sie zagoiła cholernie szybko goi mu sie ciało a szpital jakas wielka pomyłka pielegniarki nawet fajne za to lekarze to chamy a przewaznie moja pani co mnie prowadzi powiem wam ze nawet nie mam ochoty na nia patrzec dostałam wypis to nawet mi nic nie wytumaczyła bo pojechała do domu a tumaczył mi inny lekarz co wogole nawet nie widział rany dzieki pielegniarka duzo sie dowiedziałam
jak cos mi sie jeszczeprzypomnie to bede pisala bo jak narazie nie mam głowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emilka szaleje a ja szukam okulisty dziecięcego. I już mam 😠 😠 😠 😠
Zadzwoniłam do szpitala gdzie byliśmy na kontroli po lampach. Pani powiedziała, że teraz już się tym nie zajmują bo nie mają sprzętu. Mam szukać w Opolu lub Katowicach. Dzwonię do Opola, po kilku próbach pan mówi, że oni się tym nie zajmują mam dzwonić do szpitala w Opolu albo szukać prywatnie, ale on nie wiem gdzie. Dzwonię do szpitala miła pani mi mówi, że mam zadzwonić na końcówkę numeru 674, dzwonie po kilku próbach ktoś odpowiada, że pod 672 tam mnie zapiszą. A pod 672 nikt nie odbiera. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna przepychanie kanalika łzowego
Anabel będzie miała znieczulenie ogólne. Mamy być na oddziale 10.30-11 potem przyjęcie. Jeden rodzic z dzieckiem a drugi załatwia przyjęcie na oddział. Anestezjolog przychodzi od 12-14 i jak przyjedzie to znieczulenie a potem zabieg. Jeść ma dostać o 7 a potem dopiero jak się wybudzi. Nawet niejadek Emilka nie wytrzyma tak długo. I pić też nie może.
Wielka dobrze, że już w domu. Dobrze, że Fabiankowi się szybko goi.

Moja rozmowa z panią z oddziału była dziwna. Czy mam skierowanie od okulisty. Mówię, że żaden okulista się tym nie zajmuje. Ona to kto mnie kieruje. Mówię, że pediatra. Pyta czy masowałam, mówię, że tak. Pediatra mi pokazywała jak (nawet kiedyś komuś pisałam o tym), że przemywałam, miałam krople i nic. To mnie zapisała.
Jeszcze mówiła o tym pierwszym szpitalu gdzie dzwoniłam i była zdziwiona, że już tego nie robią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wróciłam ze spacerku bo wiatr jest i da się spokojnie na zewnątrz wytrzymać. Nakarmiłam Natalkę i poszła spać (całą drogę marudziła 🤢 ).
Gotuję właśnie butelki i przy okazji zła jestem bo muszę iść na wesele w sukience z chrzcin no i butów nie mam 😠 i w ogóle mi się iść nie chce 😠 ręce mnie bolą 😠
ale teraz patrzę, że czarne chmury nadciągają to mi się udało zdążyć 😆 jedyny plus 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...