Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
skoreczka napisał(a):
Kacha i Nikusia dziękujemy 😘 😘

Nikusia
ja robię taką sałatkę po swojemu: tuńczyk, ryż, gotowane jaja, kukurydza, starty ser zółty, troszkę majonezu. U na zjadamy 🙃 😁


o coś takiego mi chodziło. Kupiłam tuńczyka, kukurydzę, ser. Jajka i majonez mam. A nie pamiętałam dokładnie jak to miało być ale mi przypomniałaś. Łap oklaska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):
skoreczka napisał(a):
Kacha i Nikusia dziękujemy 😘 😘

Nikusia
ja robię taką sałatkę po swojemu: tuńczyk, ryż, gotowane jaja, kukurydza, starty ser zółty, troszkę majonezu. U na zjadamy 🙃 😁


o coś takiego mi chodziło. Kupiłam tuńczyka, kukurydzę, ser. Jajka i majonez mam. A nie pamiętałam dokładnie jak to miało być ale mi przypomniałaś. Łap oklaska.


dziękuje 🙂
A i sół i pieprz wedle uznania, bo zapomniałam napisać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
skoreczka napisał(a):
Nikusia102 napisał(a):
skoreczka napisał(a):
Kacha i Nikusia dziękujemy 😘 😘

Nikusia
ja robię taką sałatkę po swojemu: tuńczyk, ryż, gotowane jaja, kukurydza, starty ser zółty, troszkę majonezu. U na zjadamy 🙃 😁


o coś takiego mi chodziło. Kupiłam tuńczyka, kukurydzę, ser. Jajka i majonez mam. A nie pamiętałam dokładnie jak to miało być ale mi przypomniałaś. Łap oklaska.


dziękuje 🙂
A i sół i pieprz wedle uznania, bo zapomniałam napisać 😉


spoko, to się domyśliłam bez pisania 😁 😁
już zrobiłam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zrobiłam porządki u Kuby w szafce. Ma tyle ubrań że się nie mieści. Wszystkie za małe wyjęłam, część pójdzie na allegro, bo nie mam komu oddać. Jak nie sprzedam to mam jeszcze taką koleżankę, która dość daleko mieszka i jak do niej się wybierzemy to wezmę. Kurcze wszyscy mają starszych lub większych chłopców lub dziewczynki. 😮
Teraz tylko potrzebuje czasu, żeby wystawić.

Kacha I Beata dziękuje Was za pomoc w konkursie Nestle na FB. Jak coś skopię to muszę wysłać komuś zaproszenie. I ostatnio poratowała mnie Kacha a dziś Beata.
Łapcie po oklaski. Jeszcze tydzień konkursu 😁 😁 😁 więc jak coś skopię to znowu komuś wyślę hi hi hi 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia ale ja nie wiem o co chodzi w tej pomocy na Nestle. Weszłam tam i nie wiem co mam zrobić 😮 😮 😮 Daj wskazówki 😉 Czasami internet mnie zaskakuje 😁

Dodam, że kiedyś jakaś inna znajoma mi wysłała takie zaproszenie i olałam, bo nie wiedziałam ze chodzi o konkurs 🤢 Zawsze wyjdę na zgreda 🙃 😁 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
skoreczka napisał(a):
Nikusia ale ja nie wiem o co chodzi w tej pomocy na Nestle. Weszłam tam i nie wiem co mam zrobić 😮 😮 😮 Daj wskazówki 😉 Czasami internet mnie zaskakuje 😁

Dodam, że kiedyś jakaś inna znajoma mi wysłała takie zaproszenie i olałam, bo nie wiedziałam ze chodzi o konkurs 🤢 Zawsze wyjdę na zgreda 🙃 😁 🤢

spoko, wystarczy jedna osoba. Ja miałam pytanie o piramidę żywieniową i coś pomyliłam. A co musiała zrobić Beata to nie wiem, ja jej tylko zaproszenie wystałam.
Z tym, że jak coś pomylę w przyszłym tyg to się zgłoszę do Ciebie. Łap oklaska. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sto lat dla Błażejka 🙂

Nikusia ja robie sałątkę tak:
tuńczyk
kukurydza
jajka
oliwki ale te nadziewane papryką bo jak sie je pokroi w krążki to łądnie wygladają
cebulka w drobną kosteczkę
ogórek kiszony
majonez w polaczeniu z jogurtem naturalnym
sól pieprz

dużo tych dodatków daję i z 2 puszek tunczyka mam bardzo duzo sałatki 🙂

U nas dzien nawet ok. Zrobilam ogorkową na żeberkach mniam mniam a potem ziemniak jajko sadzone i maslanka. Normalnie mieszkanka wybuchowa 🤪
Ania miała jakiś słabszy dzien dzisiaj bo ciągle się do mnie przytulała i tak sie tuliła ze zasneła mi w ramionach, kochane dziecko 🙂 🙂
W ogole znowu zabki ruszyły i ma ciągle stan podgorączkowy.
A teraz to juz śpi od 🤪godziny 🤪

Jutro mama przychodzi do domu na przepustkę 🙂
We wtorek jst dzien energetyka i jako ze moj tata pracuje na elektrowni to mamy świeto i zaproszenia na festyn i bedzie miasteczko czekoladowe i wiele nnych atrakcji a jutro festyn naprzeciwko biedronki jest, z karuzelami 🙂 😜 Zabieram Anię na ciuchcię 🤪
Fajnie bedze tak całą rodziną miło spedzić czas.

Ide zjesc kolacje i wypić siemię lniane bo obiecałam mamie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia mojego męża siostra paczkę wysłała 🙂
U nas w niedziele jest odpust i turniej rycerski na zamku tak więc może tez wyjdziemy całą rodziną 🙂
U nas też teraz ząbek ruszył ale póki co spokojnie.

Dobrze, że Twoja mama ma takie przepustki, zawsze to jej milej spędzić czas z Wami 🙂

Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka z rana
a tu pustki. 🥴
Adzia ja ostatnio się trochę niepokoję tym, że Emilka jest ciągle ze mną. Tak mamula się zrobiła.
Dzięki za przepis, muszę sobie zapisać. Jeszcze trochę i urodziny Kuby więc będę potrzebowała pomysły.
Skoreczka a u Emilka drugiej jedynki jak nie widać tak nie widać, ale wrażenie że musi się tylko przebić.
Idę sobie kawki zrobić, śniadanie, a potem sobotnie porządki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Adzia dziękujemy za życzenia 🙂
To super że Ania dała Ci się wyspać 🤪

U nas chyba przeziębienie dopada wszystkich, ja ciagle smarkam, no i jesień się zrobiła za oknem.
A Błażejek jak nigdy wstał w nocy na mleko 🙃 Aż sama się zdziwiłam bo on chyba od 2 miesiaca nie wołał o nic po nocach. Szczerze mówiąc nigdy nie spodziewałam się ze będę mieć przespane noce 🙂
Jednak teraz marudzi bardzo, dwójkę juz widze ale milimetr 🙃 I mały uwielbia ten zel, on go poprostu smakuje 😎

Nikusia
a może pomasuj dziąsełko? Może się szybciej wydostanie.

Miłej soboty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc 😉
Oczywiscie spóznione zyczenia dla Błażejka 😉

U nas dzis karmienie o 5 a o 3 30 Kuba przyszedł do mnie bo 🙃 🙃 🙃sasiadów pies siedział na scianie i coś gryzł 😉 🙃 🙃 🙃

U nas tez dzis chłodno ale na szczescie nie pada 😉 moze w koncu ta dachówke skoncza 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...