Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

Póki co witam się, bo wczoraj wieczorem miałam awarię - rura się zatkała i miałam powódź, a teraz usuwam skutki 🙃 😮

Anabel ale fajnie ci z tym wyjazdem 🙂
KingaS to czekam na fotki, fajnie ze wróciłaś do nas 🙂
Nikusia ładny zestaw dla Kruszyny. Moim zdaniem najlepiej widać walory bizuterii na modelce, na jej dekolcie lub ręce 🙂
Beata poprawiony suwaczek 😉

Idę bo Mikołaj właśnie mnie rysuje 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia Super 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 o coś takiego mi chodziło 🙂 🙂 🙂
Tak więc zaklepuję i kupuję 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Podaj cenę i dogadamy się w sprawie formy płatności i czekam 🙂 adres wyślę ci na fb 🙂 🙂 🙂 🙂

Skoreczka a to zrobił ci się niezapowiedziany bałagan 🤨
A ciekawe jak ciebie Mikołaj narysuje 🙃 🙃 🙃 😁 😁 😁

Anabel trzymam kciuki aby mąż się coś domyślił i pomógł przy pakowaniu bo wiadomo dużo tego bo nie wiadomo co się przyda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O jaaa 🤪 Nikusia komplet na prawdę super. Bardzo mi się podoba. Wygląda "na bogato" 😆 😆 Myślę, że Kruszyna będziesz zadowolona.
A ja tym bardziej swojego kompletu doczekać się nie mogę 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

A teraz to już w ogóle mi się przyda na szczęście bo dzwonili z pracy, że jeszcze na badania lekarskie muszę jechać 🤨 a nie ma mi kto z Natalką zostać 🤨 i wygląda na to, że przyszły tydzień będzie u teściów 😞 😞 😞 beze mnie 😞 😞 😞 a ja bez niej 😞 😞
żałosna jestem bo siedzę i wyję 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha poczatki sa trudne coc ja sie przyznam ze mój Kubus to tylko 2 dni był bezemnie tak to zawsze razewm i jak ja w pracy to on u nas w domu jej co ja bym robiuła jak by go tydzien nie było ;/

Kruszynka maz to niech pomoze na wakacjach przy dzieciachg bo pakowanie juz zakonczone i walizki czekaja az maz przyjedzie z pracy juz na dworze 😉
Wstawie zdjecie na fb ile tego wyszło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Od rana siedziałam nad fotkami. Teraz szybko poszłam posprzątać bo aż wstyd.
Koleżanka mi pomaga z fotkami i jak wstawię na fb to Wam napiszę.
Anabel ale masz ilość bagaży. 🤪 No, ale tak to jest jak jedziesz z dziećmi.
Boski Kini ząbki rośną.
Skoreczka wzięłam sobie Twoją radę i naszyjnik sptrykłam na sobie.
Współczuję awarii to miałaś pewnie co sprzątać.
Kruszyna to uzgodnione 🙂 Mam nadzieję, że Ci się spodoba i mężowi też.
Kacha Kruszyna chciała taki "bogaty" komplet 🙂a dla Ciebie jeszcze pochucham na komplet, żeby na pewnie szczęście przyniósł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel napisał(a):
Nikusia piekny komplecik ile takie cudo kosztuje???

Kosztuje 25zł 🙂 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/856/biuteria4.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/7293/biuteria4.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

to zrobiła koleżanka, jak tylko biegałam z fotkami 😜

Jak chcecie udostępnić na fb to ja nie mam nic przeciwko temu a nawet będę wdzięczna 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna Mikołaj narysował mamę i tatę, mamy głowy i oczy, chociaż uparł się na początku że tata bedzie miał jedno oko 😁 😁 😁 😁 😁
Nikusia bardzo ładnie sie prezentuje na tych fotkach komplecik, w ogóle bardzo ładny kolor tych kuleczek 🙂
A jak wybiera się u ciebie kolory i kształty? Masz jakieś zdj. ogólne koralików? I jeszcze jedno robisz broszki? Bo ja uwielbiam 🙂
31072010 to idą z ząbkami głowa w głowę 🙃 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka Ty piszesz jakie Cię interesuje kolory a ja wysyłam Ci na maila fotki z koralikami w tym kolorze. I wybierasz co Ci się z nich podoba.
Nie robię broszek 😉
Muszę nad jakimś kolażem z koralikami pomyśleć.
a co do rysunków, to ja mam schowany pierwszy obrazek Kuby- jeśli to można obrazkiem nazwać. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel napisał(a):
Skoreczko to Twój synek juz ładnie mrysuje mój to wcale do kredek nie ciągnie nawet bym powiedziała ze nie lubi rtysowac kolorowac 😉


Anabel ostatnio zaczął interesować się mazakami, kredkami, chwilkę porysuje, zamyka zeszyt i wraca do innych zajęc. Jednak jestem zadowolona bo ja kocham rysować i cieszy mnie to jak on chwyta kredkę 🙂 🙂 🙂

Nikusia to teraz nic tylko pozostaje Ci sprzedawać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem na chwilę żeby z rytmu nie wypaść 😉

Anabel to udanego wyjazdu, my też mieliśmy tyyyyyyyyyyyyylllllllllllleeeee bagaży ale jakoś się udało i nawet wszystko zabrałam 🙂 najważniejsze że wyjeżdżacie zmiana klimatu i otoczenia zawsze dobrze robi 🙂 w takim razie jeszcze raz udanego wypadu 🙂Wstaw zdjecie bagaży ja nie pomyślałam mogłam zrobić też na pamiątkę fotkę bagaży 😉 a co do rysowania to Miłoszek też nie lubił ale przyszedł czas że polubił i teraz często koloruje i ładnie mu to wychodzi a wcześniej nic a nic nie kolorował

Nikusia bardzo ładny komplet zrobiłaś masz naprawdę talent i dopingujemy Cię mocno !!!! 🙂

Skoreczka no to widzę że miałaś awarię podobnie jak ja to 13-ty był prawdziwy dla nas! 🙂 😉 ja też bardzo broszki lubię

Kacha a dlaczego nie będziesz widziała tydzień Natalki?jeśli można zapytać?

A Niki zdjął sobie właśnie 2 skarpetki i obgryza je 😉 🙃 smaczne mniem mniam 😉 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kinga ponieważ w przyszłym tygodniu wracam już do pracy a moja mama, która miała się zajmować Natalką ma obecnie nogę w gipsie 🤨 i nie mam z kim dziecka zostawić. Jedynym ratunkiem jest teściowa, która chociaż sama jest połamana bo miała wypadek na rowerze, to chodzi już normalnie i może się Natalą zająć. Więc będziemy musieli na tydzień zostawić Małą u teściów eh 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna jak się z Nikusią dogadałaś? Kiedy będziesz mieć komplecik? Napisz koniecznie czy Ci się podoba w realu ale myślę, że na pewno. Na zdjęciu jest niesamowity to i w realu 🤪 Na prawdę mi się podoba 🙂 nie podlizuję się 🙂 🙂 😁 🙃
Nikusia ja się swojego doczekać nie mogę 🤪 tylko, że ja nie chciałam naszyjnika bo ogólnie nie noszę. Ale bransoletkę bardzo bym chciała no i kolczyki 🙂 🙂
Tylko podeślij mi fotki koralików do wyboru, bo na pewno masz i wybiorę. Bo kształt to już wybrałam 😜
Anabel niezła fotka tych bagaży 😁 no ale lepiej zabrać więcej niż mniej no i autem jedziecie a nie pociągiem więc upchasz 😁 Bawcie się odpoczywajcie i wracajcie cało 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
skoreczka napisał(a):
Kacha jakos przetrwacie ten trudny tydzień, ale nie ukrywam też byłoby mi bardzo cięzko. Dzielna jestes 😘
Co do bizuteriito ja identycznie bransoletka i kolczyki 🙂 Myślałam nawet tylko o kolczykach z kul 🙃

Coś Elki ostatnio nie ma i Kasiulka o nas zapomniała 🤢


A ja bym Cię widziała w takich duuużych i jakimś mega fajowym kolorze 🙃 Nawet u Nikusi na FB widziałam takie duże koła a w środku koral duży, jakiś wiesz taki megaśny kolor 🤪 Bo masz taką urodę nietypową 😆

a ak nie w tych kołach to innych w jakimś taki kolorze mega kurde słów mi brakuje 😁 wiesz o co mi chodzi? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...