Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dziewczyny ale miałam dziś dzień na wariackich papierach.
Jak mąż wrócił z pracy to pojechaliśmy na urodziny do koleżanki. Dziś nas zaprosiła. Nie miałam prezentu to jej komplet zrobiłam 😁 😁 😁 😜 😜 😜, jeszcze był kolega Kuby u nas i zabraliśmy go na urodziny bo nie mieliśmy co z nim zrobić.
Teraz ogarniam wszystkie wiadomości i co muszę dla kogo zrobić.
Jeszcze dziś zrobiłam jedne kolczyki a reszta jutro.
Kruszyna ja myślę, że jutro powinno przyjść i już się stresuję co powiesz. 😜 Bo ja cykor jestem.
Skoreczka ale fajnie z tą ankietą. Ja mam wagę, bo jedzenie ważę. Tak sobie uświadomiłam, że jakby przyszli do mnie z taką ankietą to by mnie zamknęli, że głodzę dziecko. 🙃
Kacha upierdliwa była moja koleżanka jeszcze z czasów przed ciążą. I to nie mam na myśli projektowania co chciała tylko np włosa który się wplątał w bransoletkę. Plamki na perełce. I tego typu sprawy.
Kinga to się dogadałyśmy 🙂. Tak to jest bransoletka. 😉
A co do filców to też byłam w szoku jak weszłam na te linki. Super są.
Skoreczka ja też lubię wycieczki, ale ostatnio jakoś nic nie zwiedzamy.
Skoreczka Kacha to Was do pracy zmotywowałam, teraz każda przy biżuterii robi. 😁 😁
Skoreczka ja już mam pewno koncepcje na Twój filc, ale nie wiem czy będę umiała to zrobić. A co do drugich kolczyków to już się cieszę jak je zamówię.
Beata Skoreczka u Fabianka Wielka coś już podejrzewała ząbki, ale okazało się, że to nie było to. I stąd Wam się kojarzy 😎
Beata ja już mam pomysł dla Ciebie. 😎 Kwestia domówienia szczegółów.

A ja jutro robię zamówienie bo już wiem co dla kogo potrzebuję. Szkoda, że weekend bo dostawa się przedłuży.
A teraz idę spać.
A mój mąż chyba zły ☺️
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam 🙂 🙂 🙂
Wstałam bo Zosia już sobie gadała a jak poszłam nastawić wodę na mleko to jej się jeszcze przysnęło 🙂 Tak wiec z kawka wylądowałam tutaj 🙂

Nikusia fajnie,że coś się ruszyło z tymi zamówieniami 🙂 🙂 🙂 A mąż zły pewnie za to,ze wpadłaś w wir koralików 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata teraz to Ci głupio będzie 🙃 😁 ale jakby co to będziemy udawać, że tematu nie było hahahaha 😁 😁 😘 jak tam w pracy??? Ja za tydzień wracam... a już mnie podkurzyli wczoraj 😠

Natala dziś trochę niespokojną nockę miała. Co do niej zajrzałam to oczy jak 5 złotych 😮 ale nie krzyczała, więc spoko. Ona wciąż się męczy z tymi ząbkami 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej hej porannie :-) ja też zamówiłam komplecik u Nikusi i już nie mogę się doczekać jak go zobaczę na żywo i założe :-)

Kacha to jaki masz komplecik?któryś z tych co był na fb?ja wybrałam te kolorowe perełki 🙂

Kruszyna też piję teraz kawkę, to Zosia zrobiła Ci kawał z piciem mleczka 😉

Nikusia mąż zły może że pracujesz i pracujesz z tymi komplecikami a jemu czasu nie poświęcasz 😉 🙂 na pewno się humor mu poprawi 🙂

Wiecie co nie potrafię przestać myśleć o Adzi i Jej Mamie, tak mi przykro...

Adziu jak chcesz porozmawiać lub napisać to pisz wiem z własnego doświadczenia że rozmowa o naszych przeżyciach i uczuciach pomaga a nieraz ludzie boją się poruszać te tematy związane ze śmiercią bliskiej osoby, a często tym najbliższym rozmowa pomaga.Trzymaj się kochana!Mama jest z Tobą na pewno!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dostałam śliczne dwa komplety biżuterii 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Nikusia dziękuję jestem prze 🙂 🙂 szczęśliwa właśnie o taki komplet mi chodziło 🙃 🙃 🙃 Naszyjnik ma idealną długość 🙂 🙂 🙂 bransoletka idealna 🙂 🙂 Super a komplet na prezent super i dziękuję 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Tak niespodzianka przed południem a cieszę się jak dziecko 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jak wstałam rano to zabrałam się za zamówienie, zeszło mi chyba z 4 godziny i jeszcze coś pochrzaniłam. Emilka też nie chciała grzecznie poczekać aż mamusia zamówienie zrobi 😁 😁 😁
A jak skończyłam to biegiem. Bo w domu sajgon, tak jak rano wstałam. 🙃 🙃
Teraz Emilka przysypia, ja ogarnęłam.
Kruszyna masz rację, że mąż chyba zły, że ju tyle uwagi nie poświęcam 😜 Muszę to dziś naprawić 😜
Kacha szkoda mi Natalki, te ząbki już się długo ciągną. I dalej ich nie ma.
Super, że przesyłka dotarła i się podoba. 🤪
Kinga Twój muszę dziś wysłać, ale popołudniu bo zbiera się i zbiera na deszcze. To jak mój będzie to ja autem skoczę. 😉 Bo już go zrobiłam wczoraj w nocy 😁 😁 😁
Kruszyna po pierwsze widzę po ilości uśmiechów, że się podoba 🤪 po drugie cieszę się, że doszedł bo ja już w stresie. 😜
Dziewczyny jak Wy zadowolone to ja też, bo mi trochę brak wiary we własne możliwości. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem 😉

Beata jak ta babka wróci po tabelkę to powiem jej że znam chętną na wagę 😁 😁 😁
Nikusia męzczyźni tez mają gorsze dni, przejdzie mężowi szybko 😉
Co do jedzenia to ta pani chciała żebym wypelniła tabelkę na dwójkę dzieci a ja powiedziałam że kategorycznie NIE, i że tylko Błażejka mogę, bo Mikołaj to je jak wróbel 😉
A jesli chodzi o bizuterie to wymyśliłam że będę co jakis czas cos zamawiać i już wiem że kolezanka w grudniu przylatuje z UK i jak będzie jej mój komplet odpowiadał to chce jej sprezentować podobny 🙂 Ona mi zawsze kupuje jakis drobiazg a ja za bardzo nie kupowałam i chce to nadrobic 🙂
Kacha udanego szaleństwa weselnego 🙂 🙂 🙂
Kruszyna i Kacha zachwycone kompletami to teraz czekam na swój, ale u mnie to nie taka łatwa sprawa 😁 😁 😁 😁 Zamówienie musi być u producenta 😁 😁 😁

Ale pustki, chyba że się czaicie gdzieś 😎 😎 😎 😁 😁 😁




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
W nocy Aleks przebudził się tylko jeden raz, a ja i tak spać nie mogłam i się co chwilkę w nocy budziłam 😮 To już chyba z przyzwyczajenia 🤨
A ja jutro , tak jak i Kacha na wesele!!! 🤪 "Hej wesele, hej wesele!"
Po raz pierwszy od kwietnia 2011 r. napiję się alkoholu 😁 Co prawda karmię jeszcze piersią, ale zamierzam nie karmić przez jakiś czas, żeby alkohol ze mnie zszedł i potem znów spróbuję przystawić do piersi. A jak zaniknie laktacja, to trudno 😉
Nikusia jeśli chodzi o mnie, to nie musisz się stresować, że np. realizacja mojego zamówienia się opóźni. Ja poczekam 😉 Nie zarywaj nocek i nie zaniedbuj męża 😜
Skoreczka w avatarku to Błażejek??? 🤪 Bo nie poznaję! 😜
Kacha czemu mi teraz głupio będzie? 😜
I z czym Cię w pracy podkurzyli?
Dawaj fotkę kompletu, który Ci od Nikusi przyszedł 🤪
No i miłej zabawy jutro! 🙂 Ja zamierzam nie schodzić z parkietu, no chyba, że po to, żeby zjeść, napić się i znów fruuu z mężem tany tany 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka ale Błażejek mam minkę, 😁 😁 Słodziak
Kacha Beata to bawcie się dobrze. 😘 😘 Wytańczcie i za mnie, bo przyznam się, że ja też lubię tańczyć.
Kacha to dobrze, że Natalka zasnęła w końcu, czasem myślę, że dzieci wyczuwają kiedy chcemy coś zrobić i wtedy właśnie nie chcą spać.
Beata Twoje zamówienie najpierw spróbuję zrobić z tego co mam. Jak nic Ci nie wpadnie w oko to wtedy z tego co przyjedzie. Skoreczka niestety musi poczekać. Liczę, że koło środy będzie.
Skoreczka masz rację, Twoje zamówienie jest dla mnie najtrudniejsze, ale jakby było ciągle to samo to bym się nie rozwijała. 🙂
Ps znowu dodałam jeden komplet na FB. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...