Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
KingaS kocham filcowe drobiazgi 🙂 🙂 🙂 Mam torebkę filcową 🙂
Kacha fajnie tak jak ktoś mnie w czyms widzi 🤪 A mnie sie wydaje ze ja jestem typowa 😉 Co do duzych kolczyków to kiedyś nosiłam dzień w dzień ale przy dzieciach nie da się, bo straciłabym uszy 😞

Kacha własnie oglądałam te dłuższe kolczyki, a może się skusić hmmm 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka ja też lubię filcowe dodatki 🙂 a torebka to na pewno super!!!Może Nikusia zrobi dla nas coś filcowego?Ja też lubię kolczyki długie i większe, a czasem takie w ucho nie wiszące, zależy od stroju i nastroju 🙂 a przy dzieciach faktycznie można bez uszu zostać 🙂 😉

Nikusia co Ty na to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam piękne kobiety 🤪 🙂 😜
Dziewczyny dziękuję za pochwałę fotek z sesji - bo wczoraj zapomniałam to napisać ☺️ 😘
Nikusia to może faktycznie Emilka już będzie coraz ładniej spała, jak już tylko jedna pobudka 🤪
Anabel ząbki Kini idą fajnie nie po kolei, hehe 😁
Kinga nie gniewamy się, że nie przeczytałaś tego co pisałyśmy jak byłaś na urlopie. To zrozumiałe 😉
Nikusia biżuteria naprawdę robi wrażenie! Mojemu mężowi też się bardzo podoba 🙂 Ja chyba też będę chciała coś od Ciebie zamówić. Na razie z tego co oglądałam na FB to pozaznaczałam jako "lubię to", a skusiłabym się może na takie kolczyki kosteczki czarno-białe...? I dumam nad jakąś bransoletką, to może i od razu naszyjnik? A co, ja też bym Ci roboty dowaliła 😜
Kacha współczuję tygodnia bez Natalki 😞 Ale wytrzymasz, mus to mus 😘
Skoreczka rysunek Mikołajka cudowny! 🤪 Schowaj na pamiątkę 🙂
Anabel miłego wyjazdu 😘 I nie zapomnij o nas!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
szykuję Kubę do kolegi więc tylko na szybko Wam wrzucę co dziś zrobiłam:
wg wytycznych Kachy :

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/12/dlakasi.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/8471/dlakasi.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

podobny, ale zwracający uwagę:

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/543/rowykola.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/1594/rowykola.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

jak chłopcy pójdą to na spokojnie poczytam 🙂 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
Byliśmy jeszcze na zakupach, bo jutro wszystko zamknięte. Do tego był kolega od Kuby. Emilka dość marudna, ale to już od kilku dni, chyba przez te ząbki.
Skoreczka mam nadzieję, że tak właśnie będzie, że tylko zostanie mi sprzedawać. 😉
Anabel będziemy tęsknić, ale baw się dobrze, wypoczywaj i wracaj do nas. 😘 😘
Kacha cieszę się, ze komplet Kruszyny Ci się podoba, a teraz czekam na opinie co myślisz o swoim. 😜
Skoreczka porobiłam takie zestawienia koralików jakie posiadam, ale nie wiem gdzie Ci je wysłać. Czy tu wstawić czy na fb czy na maila?
Kinga ja mam jeszcze tyle niewykorzystanych elementów w domu, że nawet teraz nie myślę, żeby jeszcze dodatkowo kupować. I najpierw muszę coś sprzedać, żeby zamówienia zrobić. 😜 Najpierw porobić z tych co mam a dopiero potem coś rozszerzyć, ale zapiszę sobie stronkę bo za jakiś czas na pewno mi się przyda. 😉
Skoreczka masz nietypowy typ urody i zdecydowane będę Ci pasowały mocne, zdecydowane kolory.
Kacha Twój powrót to już tuż tuż, 😞 😞
Beata taniej wychodzi komplet niż osobno, bo ja lubię mieć dużo roboty hahah. Jeśli faktycznie chcesz to napisz które kolczyki, w jakiś stylu Ci dorobić bransoletkę i naszyjnik. I chętnie się zabiorę do pracy. Chyba że Ci wyślę koraliki jakie mam i coś z tego wybierzesz, bo na fb nie ma wszystkiego.
Mi też się filc skojarzył z fotelami hahah ale widziałam ładne wyroby więc wiem, że można. 😉 Z tym, że mi się też nie wszystko podoba (nawet z rzeczy, które robię) więc spoko. 😁 😁


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia te dwa nowe komplety są bardzo ładne, i ten róż wpada w oko 🤪
Zdjęcia mozna dodać do wiadomości na fb 🙂 Głównie czerwienie i czerń 😉
Beata jak to mówią o gustach sie nie dyskutuje 😉 Mogę wypowiedzieć się tylko o swoim. Podobno mam specyficzny gust i pewnie mało komu odpowiada, no ale ważne że mam 😉
Nikusia bo filc jako materiał ozdobny doceniono jakoś niedawno, też widziałam cudeńka. A kiedyś to stosowano go do obić albo do gumiaków 😁 😁 😁

dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka koraliki poszły przez fb. I znowu się czegoś nowego nauczyłam, bo jakoś nigdy nie wysyłałam. 😉
Kacha cieszę się, że Ci się podoba. 🤪
Ja lubię kolory, ale przyznam, że "szewc bez butów chodzi". 😁 😁 😁
Kinga to ja też widziałam kolczyki z elementami drewna i powiem Ci, że super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
Miałam ciężką noc. Emilka obudziła się o 2 i wstał mąż. Mówię mu, że ona nie będzie jadła, tylko smoczek. Z tym, że jak się obudziła drugi raz za chwilkę to mąż jej butelkę zrobił. A potem ja wstawałam co chwilkę, chyba z 7 razy. Ok 4 pomyślałam, że już może zgłodniała i chciałam jej butelkę zrobić. Okazało się, że ona nic nie zjadła o 2 bo butelka była pełna.
Jak rano Emilka zaczęła krzyczeć to myślałam, że się nie zwlekę.
A z dobrych rzeczy wystawiłam na allegro ocieplane spodnie, myślałam, że jeszcze czas, ale najwięcej osób je obserwuje 🤪 co jeszcze nie znaczy, że kupią, ale chyba kurtki zimowe też wystawię.
Jakie macie plany na wolne dzień??? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Nikusia nie spimy i to juz od dawna. Co do planów to ja najchętniej spakowałabym dzieci i męża do auta i pojechała na jakąś wycieczkę. Zobaczymy 😉

Zaraz na spokojnie przejrzę wiadomości na fb 🙂

Za bardzo spokoju dziś nie mam, bo mały drze sie 🤢 Bierze moją buzię w obie ręce przyciaga do siebie i gryzie 🤢 Jego smyrają chyba dziąsła.

Dyskusja wokół filcu trwa 😁 Lubic, lubić filc 🙂

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wczoraj popołudniu jeszcze szybko leciałam na szczepienie Zosi bo za tydzień zaś gips i mi jej już nie zaszczepią. Zosia przez 5 tygodni przytyła 0,5 kg zdrowa i do kontroli za 2 miesiące a kolejne szczepienie jak skończy roczek
Plany na dzisiaj zrobić chińszczyznę na obiad i zmykamy na kawusię na działkę 🙂

Nikusia obwód mojej ręki to 17cm 🙂 Tak rocznicę mam 19ego
Przelew już wczoraj zrobiłam wiec daj znać jak ci dojdzie
A mój dzisiaj zerknął na zdjęcie i powiedział chciałabyś taki komplet na rocznice to kup sobie ,ale ja już powiedziałam,że kupiłam,ale sama dla siebie a z prezentem od niego dla mnie niech główkuje bo ja już dla niego mam portfel,ale mój to pewnie nic mi nie kupi bo teraz to w ogóle już nie ma pomysłu 😮
Nikusia wrzuć koraliki na fb 🙂

Skoreczka śliczny rysunek mamy i taty 🙂 😁 😁 😁 😁 😁

Kinga u mnie skarpetki tez Zosi smakują 😁 😁 😁

Anabel udanego urlopu i wróć wypoczęta 🙂

Beata Nikusia na nadmiar roboty takiej to nie będzie narzekać tylko się ucieszy jak coś zarobi

Kacha z Nikusia szybko idzie się dogadać 🙂 🙂 🙂 jak dojdzie komplet to od razu się wam pochwalę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna jak bransoletka ma 20cm w wersji najkrótszej? Skrócić? Bo mi się wydaje, że tak. A wiesz, że ja też mam rocznicę 19.08 🤪 🤪 🤪
a co do Twojego męże to może ja się z nim skontaktuje i namówię na drugi komplet hahahaha 😁 😁 😁 😁
Masz rację, że ja jestem szczęśliwa jak robię 😜 i coś zarobię 😜. Teraz jednak muszę zrobić zamówienie bo zabraknie mi zapięć.
Skoreczka Kruszyna jakbym miała chińszczyznę to sobie ją sama jem. Mój robi żeberka w coli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...