Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie

Oj Baetka oby nie bo jak mnie tam na zmiane beda wybudzac to nigdy sie nie wyspie a młody jak spi z nami to co chwile w innym miejscu i innej pozycji omija tylko klasyczna z głowa na poduszce 😉 wiec nto nie jest spanie tylko czuwanie dlatego ja go odprowadzam do jego łózka ale zawsze sie wybudze i nie moge zasnac
ide zobaczyc biżuterie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata Anabel tak się rozkręciłam z biżuterią, że wstawiłam wszystkie stare fotki jakie tylko znalazłam na laptopie 😁 😁 😁 czyli już jest 25 🙃
Mam tylko problem, że nie umiem ich ładnie z fotografować.
Beata dzięki ☺️
Anabel jak syn się kładzie u nas to ja idę do jego łóżka, bo w 3 to nie jest spanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Kompa odpaliłam dopiero o 16, bo chora jestem i mam juz dosyć 🤢 Byłam z dziećmi na odpuście. Kupiliśmy autko dla starszego i żółwia do wody dla młodszego. a i 3 czapki - bo co roku takie małżeństwo sprzedaje czapki ze swojej firmy. Już trzeci rok u nich kupujemy - prawie jak tradycja 😉
A teraz oglądałam fotki na fb.

Beata i Kruszyna dziekuję w imieniu Błażejka za zyczonka 🙂
Beata ząbek jak perełka 🙂 A ta Wasza sesja to brak mi słów - nic tylko pakować dzieci, walizki i jechać do Warszawy na zdjęcia 😁 Naprawdę super się oglada te fotki, cudne! A najładniejsze to to rodzinne z ramą od obrazu 🙂
Nikusia mamy balkon i to dośc duzy, i to mi się trafiło dobrego z całego domu 😉
U mnie noc licha. no ale to przez błól głowy i katar.
Kruszyna my tez będziemy musielii pomysleć nad fotelikiem. Zaraz zobacze linka 🙂
Nikusia biżuterię przejrzałam, polubiłam co jest w moim zakresie gustowym 🙃 🙂 Ja lubie kule i to duże kule 🙃 🙃 🙃 Fajnie ze masz pasję i że zrobiłaś taki album na fb 🙂 🙂 🙂 🙂

No i tyle bo mały tak gada, tak narzeka, że muszę isc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna super ten fotelik. Porządny i ładny 😉
Skoreczka zauważyłam, że lubisz kule. A co do albumu to tak dziwnie wyszło, zrobiłam ten jeden komplet dziś (a już sto lat nic nie robiłam), chciałam Wam pokazać. Potem mój i Emilka zasnęli, Kuba biegał po dworze i tak z nudów wpadłam na pomysł albumu z biżuterią. A na koniec to zaczęłam laptopa przeszukiwać w poszukiwaniu starych fotek, z poczty z załączników pościągałam itd 😁 😁 Miałam ich bardzo dużo, ale większość się nie zachowała albo nie umiem znaleźć.
Z tym, że jak zobaczyłam te komentarze i polubienia to mi "oczy wyszły" i od razu mam dobry humor 🤪
A Ty się kuruj, bo mamy nigdy nie mają czasu chorować. 🙃

cdn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a my umówiliśmy się ze znajomymi w parku. Wyszliśmy i spotkaliśmy kolegę przed domem. Trochę porozmawialiśmy i zaczęło padać. Wróciliśmy do domu i wpadł na kawę kolega, którego z 4-5lat nie widzieliśmy. Potem jeszcze siostra ze szwagrem. I tak minął dzień.
A teraz mąż zrobił kolację z lampką likieru. 🤪
do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny, wpadłam na chwilę się przywitać wróciliśmy wczoraj późno przed 23, dzisiaj dopiero teraz usiadłam do komputera wybaczcie że Was nie nadrobię ale nie jestem wstanie nadrobić 9 dni,poczytam troszkę na bieżąco.
A urlop udał się bardzo,Niki był taki grzeczny że znajomi pytali się jak on płacze, bo go nie słyszeli, a jak raz zapłakał to się ucieszyli że nareszcie go słyszą, ale za to chyba się rozbestwił bo wszystkie dzieci go rozmieszały i zabawiały i jak tylko sam zostaje to jest marudzenie 😉 Ogólnie miejscowość Rowy bardzo ładna, pogoda była dobra le mogła być lepsza, 2 razy byliśmy na plązy żeby leżeć, a potem było pochmurno ale ciepło więc cały dzień spacery, spacery 🙂 ale zawsze mogło byc gorzej, mogło lać i być zimno 🤨 na szczęście tak nie było.
Dobra to tak w skrócie!Pa pa dobrej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
U nas nocka ok mąż wstał bo ja nic nie słyszałam,ale jak powiedziała,że Zosi coś się śniło bo przeżywała to głośno 🤨

Kinga Witamy z powrotem 🙂 Super,ze urlop udany ,pogoda równie dopisała,odpoczęłaś to najważniejsze 🙂

Nikusia jak tam po kolacji 🙂

Skoreczka mam nadzieję,że dziś już będzie trochę lepiej 🙂

Fotelik wybraliśmy z przedziału 9-36 bo jakoś nie wyobrażamy sobie kupować nowego fetelika co 10 kg 😮 i to zawsze jakieś 300zł jest i już nie wspomne,ze nie ma gdzie tego przechowywać a nie mamy akurat od kogo pożyczyć więc zdecydowaliśmy się od razu na taki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna o ząbki się nie martw bo moja Natalaka już dłuuugo się z nimi męczy i nic, też nic nie wyszło 🤢
My mamy fotelik do 13 kilo, więc będzie na dłużej. Teraz zastanawiam się nad kupnem fotelika do karmienia tzn. we wrześniu po wypłacie chcę kupić a nie wiem jaki 🤢
Skoreczko
Błażejek szaleje 🤪
Anabel ja piję ale pewnie Ty już wypiłaś 😉
Kinga 🤪 super, że jesteś 🤪 No i zazdroszczę udanego urlopu 🤪 w ogóle to urlopu zazdroszczę 😁 Jakieś zdjęcia nam podrzucisz? 😎
Nikusia to musiała być niezła kolacja 😉 Likiery najlepsze robił mój dziadek 🤨
A co do biżuterii to masz talent, nie rezygnuj z tego 😆
Beata ja sobie upatrzyłam u Nikusi kilka par kolczyków 😎 no a Twoje fotki boskie są! Synek bardzo do Ciebie podobny, no i te oczęta 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
My już po śniadaniu. Emilka dziś dość szybko wstała i krzyczała do mnie z łóżeczka. Potem się chwilkę zajęła sobą i znowu próbowała mnie zaczepiać. Jak tylko na nią spojrzałam to już był krzyk, żeby ją wyjąć.
Zauważyłam ostatnio, że mój karmi Emilkę raz w nocy. I dziś jak się obudziła o 2 to nie pobiegłam zaraz robić butelki tylko dałam jej smoczka. Za chwilkę sytuacje się powtórzyła, ale potem poszła spać i spała do 4. Wtedy już chciała jeść i nie dała się oszukać smoczkiem. Z tym, że może powoli uda nam się ograniczyć ilość nocnych karmień.
Kuba mnie rano zaskoczył. Przyszedł z pokoju całkowicie ubrany, łóżko już było schowane, pokój wysprzątany. 🤪 Nie było gadania, proszenia itd. Jak mu nigdy nie pozwalam zagrać przed śniadaniem to dziś pozwoliłam, bo ja jeszcze musiałam Emilkę nakarmić i dopiero nam śniadanie zrobić.
Kruszyna Anabel ja odkupiłam od koleżanki fotelik, po Kubie jest bardzo zdezelowany i się nie nadaje. Jak go przywiozę to zrobię fotkę lub dam linka.
Kinga super, że już jesteś a najważniejsze że urlop się udał. To widzę, że Twój synuś to też podróżnik bo o Emilce też mówili, że ona taka grzeczna i nikt nie słyszał jak płaczę. 😁 😁
Skoreczka a wiesz na co masz alergię? Mój się teraz dobrze czuje bo jest zimno i często pada. Nie ma tyle pyłków. No, ale Kuba ma na kurz to jest całoroczne.
5 ząbków 🤪 🤪 🤪
Kruszyna po kolacji fajnie, powiem nieskromnie, że lubię jak mąż mnie rozpieszcza i się o mnie stara. 😁 😁 😜 🙃
Kacha mąż Cie musi wymasować 😘 😘 😘
a ja też mam kawkę. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha dziękuje za pochwały mojej biżuterii ☺️ ☺️
Tak się zastanawiałam czy nie zacząć znowu robić. Te fotki na fb w większości są stare. Tych późniejszych nie mam. Wczoraj jeszcze przejrzałam całego kompa i mam jeszcze kilka par kolczyków do dodania na fb. Reszty brak.

a co do robienie to to trochę trwa i nie wiem jak z Emilką. Chyba spróbuję bo nie mam pracy, teraz już jestem bez dochodów i może by się coś udało. Tylko zawsze ze sprzedażą problem. Doradźcie mi.
Nie wiem czy to by nie było głupio zrobić nowe komplety i z cenami pododawać? Na jedno głupio a na drugie ludzie myślą, że one nie wiem jakie drogie są. Sama nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel mój mały też nie lubi kubka nie kapka woli pić normalnie

Kacha roboty sobie narobiłaś

Anabel to kubuś ma sny nie ziemskie ale co się dziwić jak ja mam wcale nie lepsze 😁 😁 😁 😁

Kacha i skóreczka ja tak samo z torbą fabian wszedzie a moja leży w szafie

Nikusia moj Fabian też mami synek tak to zostaje ze wszystkimi ale jak jestem w domu to tylko mnie zobaczy lub usłyszy i jest krzyk że chce do mnie

Kacha pech to pech ale napewno dasz radę

Beata fotki super

Kinga super że wakacje się udały

Kruszyna unas też jeszcze fabian bez zębny ale jedynka i dwujka na choryzoncie

Nikusia jak byś robiła biżuterie na zarobek zawsze miała byś swój grosz nie wielki ale zawsze coś i jak bym miała taki talet jak ty nawet bym się nie zastatnawiała


Umnie co brak czasu na wszytko doba jak by miał 48 godz to też by było mało młody daje mi tak popalić ostatnio że szok tylko mama i mama i mama dzisiaj ide do pracy na 14 boże nie chce mi się wolałą bymsobie posiedzieć w domu mało tego dostałam okresu jak co mieisac 13-stego i wogóle chce mi sie spac i nie mam chumoru

Fabianowi pięknie się goi z czego się ciesze a i zaczoł raczkować wiec jest ameryka w domu wszedzie sie czepia wszystko dotyka co tylko spotka na swojej drodze a jak mu czegoś nie pozwole to spuści głowe i płacze tak rozumie młody szpec 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia spróbuj kilka zrobić i wystawić na allegro i będziesz widziała czy ci zejdą czy nie a wiesz nam się dużo kąpletów podobało 🙂 I ja bym sobie tez jakiś kupiła bo jak później trzeba to nie ma 🤢 tylko,że ja bym chciała czarny 😜

Kacha ja już zaopatrzyłam się w fotelik do karmienia kupiłam jednak tani i tak który zajmuje mało miejsca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna jeśli chodzi o allegro to się nie sprzeda. Próbowałam przed ciążą. Jak dasz do biżuterii to wyskoczy na 30stronie i masz ok 9-10 wejść na aukcje. Jak dasz do promowanych to jest na 1-2 stronie, ale płacisz za to wtedy 12zł a teraz 19zł. I ile tych kompletów musisz sprzedać, żeby mieć zysk. Jak sprzedaż 1-2 to jesteś w plecy na prowizji. A na allegro jest dużo osób co robią ze zwykłej blachy bo ona jest najtańsza a jak ja kupuję elementy posrebrzane to one są droższe, ale wyrób też.
Jeśli chcesz jakiś komplet to muszę Cię wypytać? Czy na fb jest jakiś w stylu którego byś chciała? Jakie kamienie? Kostka, kulka itd. Coś takiego bardziej zwracającego uwagę czy skromniejszego? Kolczyki długie czy krótkie?
Kacha ja dawałam kiedyś fotkę fotelika na którym karmię a w piwnicy mam plastikowy taki wyższy, ale jeszcze nie przyniosłam. Nie wiem jak Wy, ale ja mam w domu masę rzeczy Emilki. Tu mata, obok mata (taka na podłogę tylko i koc) tu leżaczek-bujaczek, fotelik do karmienia i tak z tym latam po całym pokoju. Chyba czas zrobić porządki bo część już nieużywana.
Wielka współczuję, że musisz iść do pracy, wierze, że byś w domu została.
Emilka też się przemieszcza, ale jeszcze nie wspina na szczęście. Chociaż z tym wymuszaniem to jest podobnie.
Co do biżuterii to ja już robiłam przed ciążą. Potem musiałam leżeć i przestałam. I teraz mam problem z rynkiem zbytu. Te osoby, które zabierały moje wyroby do pracy, szkoły powyjeżdżały, kontakt z koleżankami się pourywał a teraz z dzieckiem to mi ciężej gdzieś się wybrać poza moją miejscowość. Allegro odpada i nie wiem zbytnio co dalej.
No, ale zaczynamy od komplety Kruszyny 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna123 napisał(a):
Nikusia podoba mi się ten zestaw do ślubu,ale chciałabym troszkę ten naszyjnik krótszy i czarny ,ale ten chyba co miała twoja siostra


to ja coś zrobię i Ci wstawię fotki a Ty zdecydujesz czy Ci się podoba a jak nie to zrobię inny itd.
Jeszcze tylko jedno pytanie, krótszy to chcesz go bardziej przy szyi czy, żeby to V co wchodzi w dekolt było krótsze?
ja jeszcze daję łańcuszek go regulacji więc naszyjnik czy bransoletka zawsze ma jakieś pole manewru 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...