Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kruszyna zmierz na centymetrze krawieckim 20cm i spróbuj czy Ci przejdzie przez rękę lub nie będzie za luźna. Jak będzie węższa to nic się nie stanie bo jest łańcuszek do regulacji, ale jak za luźna to będziesz musiała ją przysłać do skrócenia wiec lepiej od razu zobaczyć.
ale kiecka do porodu 🙃 teraz wszystko jest w sprzedaży. 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia a mój mąż robi żeberka w miodzie 🙂
Koraliki przejrzałam, wiadomosc wysłałam 🙂
Kacha no to gratulacje - 10 kg bosko!!!!
Kruszyna zapomniałam wczesniej pogratulować wczorajszej udanej wizyty u lekarza ☺️ Teraz to robię. Szkoda tylko ze znów gips 🤢

Bylismy na wycieczce 🙂 🙂 🙂 Jeszcze zdjęć nie zgrałam na kompa, zaraz muszę to zrobić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja wreszcie mam chwilkę na forum.
Byliśmy nad wodą, potem u siostry. Kuba nie chce z nami jeździć tylko siedzi u kolegi. Dziś znowu poszedł tam spać. Już mi głupio szczególnie, że kolega u nas nie chce (jest nieśmiały). Mama od kolegi nie ma nic przeciwko, ale wiecie.
Skoreczka to uzgodnione. 😉
Wrzuć jakąś fotkę z wycieczki na fb 🙂
Kinga chcę coś spróbować z filcu zrobić a Ty byś coś chciała czy tylko Ci się podoba. Pytam bo będę zamawiała.
Kacha Ty jesteś niezmordowana z tą wagą, chylę czoła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

Wczoraj poszłam spać o 21:30, bo przysnęłam przed TV i mnie mąż budził, żebym poszła się ogarnąć i do łóżka spać 🤔

Aleksowi już widać, że przebija się druga jedyneczka, niebawem wyjdzie, bo dziąsło ma pęknięte 🙂

Wiecie, że moje dziecko ma swoją ulubioną reklamę? 🙃 Nie jest ogólnie zainteresowany oglądaniem TV, ale jak leci taka reklama chyba iPhona (taka, że balony lecą itp.) i zaraz taka druga po niej (z dziewczyną, ktoś robi jej fotki komórką i przerabia, a ona jest na plaży, potem pod parasolem) to nie ważne co by robił, od razu odwraca główkę i ogląda zaciekawiony, w takim skupieniu, nie wiem czy ta muzyka mu odpowiada, czy obraz też, bo w sumie te reklamy są bardziej kolorowe od innych 🙂

Nikusia to wyślij mi na maila koraliki jakie masz, a ja sobie coś wybiorę 😉 A kolor nie wiem jaki 😮
Skoreczka z gustami masz rację, ale też jest tak, że coś mi się nie podoba i sama bym tego nie założyła, a jakaś inna osoba w tym wygląda cudownie 😉
Kacha i te moje podkładki pod krzesła jeszcze teraz można dodać, że są modne 😁
Kruszyna ja podobnie jak Skoreczka bardzo lubię domową chińszczyznę. I mi ochotę na nią zrobiłaś 😜 Mój mąż średnio lubi, dlatego mamy rzadko 🤨
Nikusia żeberek w coli nie jadłam, ale chętnie bym spróbowała 🤪
Kruszyna ale pomysł z tą sukienką do porodu 😁 Jak któraś kobieta ma się w tym dobrze czuć, to czemu nie, z tym, że mi zwykły t-shirt wystarczył 🙃
Kacha szalejesz z tym zrzucaniem kilogramów 🤪 Gratulacje 😘 Ale niedługo nic z Ciebie nie zostanie 🤨 😁
Nikusia ja bym się nie przejmowała z tym nocowaniem Kuby. Czemu ma być Ci głupio. To raczej mamie kolegi powinno być miło, że tak chętnie tam zostaje 😉
Skoreczka no to nowe foteczki do oglądania będą 🤪 Ale fajnie, bo lubię je oglądać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem na chwilkę dzień wolny minął szybko, Niki był dzisiaj marudny

Nikusia jak byś coś zrobiła z filcu to pewnie coś bym zamówiła, ale podobają mi się także te srebrne kółka co na fb wstawiłaś ale jakby były ciut większe?nie musiałabym mieć kolczyków do nich i jakby ten wisisorek był ciut dłuższy?teraz na czasie jest też imitacja starego złota.

Skoreczka i jaką wycieczkę mieliście?czekamy na fotki na pewno super!

Kacha gratulacje z wagą!ja po wakacjach mam nadwagę niestety przez tydzien 2 kg na plusie 🤨 😞

Kruszyna cieszę się że wizyta przebiegła dobrze,a gips już niebawem się skończy

Dobranocka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
Dziś w nocy się nie dało Emilki przekonać, że ma jeść tylko raz. W sumie jadła 3 razy. O 2, potem mąż ją karmił o 5 a potem jeszcze raz ja o 6. Chciała wstać to ja się załamałam, ale zasnęła.
Teraz robię sobie kawkę i kanapkę a jak wstanie to pędzę na pocztę. 🙂
Beata to Aleks spostrzegawczy jest jak wie, że dana reklama leci. Emilka wcale nie zwraca uwagi.
Wysłałam Ci wczoraj mailem koraliki. Jeśli byś chciała coś innego to pisz bo i tak muszę zamówienie zrobić 🙂
Kinga zobaczę te srebrne kółka i Ci napiszę. Z filcu to widziałam u mojego dostawcy kule w różnych kolorach. Co do imitacji starego złota to, żeby robić biżuterię potrzebujesz mnóstwo elementów. I jakbym teraz to wszystko miała w kolorze starego złota kupić to bym musiała sporo zainwestować więc na razie zostanę przy moich posrebrzanych. 🙂
A Nikoś może marudy bo ząbki? Czy u Was jeszcze nic nie widać.?
Kacha dziś Ty jesteś rannym ptaszkiem. 🙂
Wielka doczytałam na fb, że Fabianek ma ząbka 🙂
Kacha u Was też wyjdą ząbki, byle nie wszystkie na raz 🙂
Kruszyna nie narobiłaś mi roboty to była przyjemność. A lepiej poprawić szybciej niż potem problem. Za długa mi się wydawała jak robiłam fotki od Kachy bransoletki. Twoja mi ładnie na lampkę do wina weszła-do fotki a Kachy nie chciała. 🙃 Musiałam na lampce do szampana. 🙃

A teraz Wam napiszę nowinę:
Wygrałam w konkursie Nestle na FB. 🤪 🤪 🤪 🤪
Nawet nie wiem co wygrałam, bo nie myślałam, że mi się może coś takiego zdarzyć. Pierwszy raz w życiu 🤪 🤪


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Dziś w planach wielkie sprzatanie 🤪 Tylko jak są plany to z reguły nic z tego 🙃 😁
Noc super 🙂

Dziewczyny chciałam wstawić fotki, ale muszę przemysleć które żeby tego za duzo nie było 😁

Nikusia chyba jestem najbardziej " upierdliwą " klientka, po całym dniu pytań i odpowiedzi doszłyśmy do konkretu 🙃 😁 😘
KingaS ja juz zamówiłam filcowe produkty u Nikusi 🙂
Wielka szczerze Ci powiem ze ja byłam przekonana ze Fabianek to juz miał pierwszego ząbka ☺️ Skoro się pomyliłam to teraz GRATULUJĘ 😘
Beata coś w tym jest z tymi reklamami. błażejek w ogóle nie patrzy w tv - on nie lubi, ale Mikołaj jak był mały to reagował na Serce i Rozum identycznie jak Twój Aleks 🙃 😁
Kruszyna oby ten raz z gipsem był juz ostatnim.
Kacha dzień dobry przy kawie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia GRATULUJĘ super zawsze to coś 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Skoreczka a ja dziś jeszcze nie wiem co będę robić 🥴
Okna się proszą o mycie i chcę zrobić jeszcze pomidory do słoików bo mam ich dużo 😲
Zosia się bawi a ja nie wiem od czego zacząć

Wielka Gratuluję pierwszego ząbka 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej ja zaraz kawkę sobie zrobię,Niki zasypia po marudzeniu

Nikusia gratuluję wygranej, to super!!!!napisz potem co wygrałaś jak już przyślą.Co do kolczyków z filcu to na pewno cos zamówię, będziemy się konkretnie umawiały jak będziesz już miała kolory itp. A Niki może na zęby taki marudny choć niby nie ma opuchniętych dziąseł ale jak mu posmarowałam maścią to zasnął więc może faktycznie coś sie wykluwa 🥴

Kruszyna mi okna też się proszą o umycie, muszę w końcu się zabrać tylko najlepiej byłoby bez dzieci a jak na razie to mało realne

Skoreczka to super że zamówiłaś filcowe kolczyki, ja też zamówię, ale masz konkretny pomysł?

Wielka gratuluję ząbka!To dobrze że się nie spodziewałaś i że Fabiś dobrze to zniósł, miłego dnia oby do piątku,Ty pracujesz w soboty czy masz wolne? bo dzisiaj po tym święcie to jak poniedziałek się wydaje ale lepiej że to czwartek 🙂

Kacha to Natalka pewnie niedługo doczeka się ząbka, oby przechodziła to łagodnie

Beata mój Niki zwraca uwagę szczególnie na program Mini Mini jak Miłoszek ogląda i lecą bajki to mu się podoba, śmieję się że mały kinoman bo jak Minio miał pół roku to nie oglądał bajek bo nikt w domu nie oglądał Mini Mini a teraz to nieuniknione 🙃

Dobra zmykam coś zrobić i ma koleżanką przyjść z dziećmi pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
KingaS u mnie to samo z Błażejkiem, wielkie marudzenie, obgryzanie mnie i wszystkiego i w końcu sen 😎 U nas to na pewno ząb 🤢
Tak mam juz z Nikusia omówione szczegóły 🙃 Teraz jak zrobi zamówienie i zrobi komplecik to na pewno Ci pokażę 🙂
Zaszalałam w kolorach bo fioletowe 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka no ja na pewno też kolorowe bym chciała podobają mi się np. takie http://artlantyda.pinger.pl/m/3206334 ale nie wiem jakie Nikusia będzie robiła dostosuję się do jej wyrobów

i takie http://kolczyki.art-madam.pl/kolczyki-spirale-filcowe-filc-ifffka,14924,281 i wiele wiele innych mi się podoba 🙂
popatrz sobie na wzorki http://www.google.pl/search?q=kolczyki+z+filcu&hl=pl&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=dbgsUNulG8XHswa86IGQAg&sqi=2&ved=0CFIQsAQ&biw=1241&bih=606

takie mam identyczne tylko ciemniejszy szary http://www.google.pl/imgres?q=kolczyki+z+filcu&start=126&hl=pl&sa=X&biw=1241&bih=606&addh=36&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=LbxixkEDaT9mRM:&imgrefurl=http://www.okazje.info.pl/okazja/odziez-i-obuwie/kolczyki-fashion-jewelry-k049-szare-kwiatuszki-z-filcu.html&docid=H-fLKM4f7BD3wM&imgurl=http://images.okazje.info.pl/p/odziez-i-obuwie/4524/kolczyki-fashion-jewelry-k049-szare-kwiatuszki-z-filcu.jpg&w=500&h=500&ei=jLksUN6zCJHEswb-04HQDQ&zoom=1&iact=hc&vpx=434&vpy=51&dur=567&hovh=226&hovw=226&tx=150&ty=113&sig=102967085860795602418&page=6&tbnh=137&tbnw=129&ndsp=26&ved=1t:429,r:2,s:126,i:98

Skoreczka a to coś dla Ciebie z broszkami http://www.google.pl/search?q=kolczyki+z+filcu&hl=pl&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=dbgsUNulG8XHswa86IGQAg&sqi=2&ved=0CFIQsAQ&biw=1241&bih=606#hl=pl&tbm=isch&sa=1&q=broszki+z+filcu&oq=broszki+z+filcu&gs_l=img.12..0l4j0i24l4.141277.142823.0.146972.7.7.0.0.0.0.123.608.6j1.7.0...0.0...1c.wPBUpSlBzxI&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&fp=bc27a7e1e79957b2&biw=1241&bih=606 ja też lubię broszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...