Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
KingaS napisał(a):
Anabel echo to inaczej usg serca, a gazometria to robi się to badanie pod kątem np,astmy ale że takiemu małemu dziecku robią takie badanie to nie wiedziałam.Nikoś nie miał gazometrii tylko ekg i echo serca.Przepraszam pomyliąłm gazometrię ze spirometrią, gazometrią sprawdzają chyba dotlenienie, wiem jak Minio lezał w szpitalu to na palec zakładała mu i badała czy jest dotleniony


Jak byłam w ciazy to chcieli małemu robic echo serca już w brzuszku. Teraz to juz chyba robia większosc badań małym dzieciom. Kinia le juz nie słychać szumów? Będzie juz dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Skoreczka zrobiłam jeszcze raz bransoletkę, zobacz teraz. Niestety nie idzie dołączyć kilku kulek bez przecinania 😁 😁 😁
Anabel, Kinga gazometria, spirometria to dla mnie czysta fikcja. Coś miał robione Kuba jak wykryto u niego cukrzycę. Pani pobierała krew do cieniutkiej rureczki. Tylko do dziś nie wiem po co.
Adzia strach jest normalny, boimy się nieżyjących, ciała i wszystkiego z tym związane, bo to jest nie do końca wyjaśnione. Ja sobie mówiłam, że mama nas kochała, za życia nam nic złego nie zrobiła więc po śmierci tym bardziej. Pomogło. I Tobie też pomoże.
spokojnych snów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam jako pierwsza wszytkie kochane śliczne i najcudowniejsze mamusie 😁 😁 😁 😁 😁 😁

unas ok dzisiaj znów kołowaty dzień ale cóż poradzić

Skóreczka moja kolezanka ma jedna gazetkę ale nie miłam jak wczoraj poszukac jak cos bede miała to wysle ci prv na fb podasz mi adres i ci wysle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jestem porannie na chwilę

Adzia przepraszam ja napisałam fotocyfra.pl a to jest http://fotocyfra.net/ ta strona, ja wywołałam za 0,26gr albo 0,27 już tak nie pamietam, za 0,86 też bym nie wywołała

Skoreczka Niki ma byc pod kontrolą za pół roku do kontroli, bo szmery są niegroźne, ale ma szybki przepływ krwi w tętnicy płucnej

Dobra uciekam bo jedziemy dzis też na fizjoterapię napisze póxniej więcej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Eh dzień dobry, a ja sobie popracowałam... bo wczoraj wieczorem dostałam mega biegunki która się ciągnęła przez całą noc! Wszystko mnie boli, najgorzej kości w krzyżu 🤢 zupełnie jak w ciąży taki ból 🤢 No i nie poszłam dziś do pracy - wiadomo. Mile to nie zostało przyjęte no ale co jak mogę? Ledwo żyję. Chociaż teraz już nie mam gorączki a miałam w nocy 38,5-39 🤢
Ale mi się wszystko skumulowało: przeziębienie, rozwalone dziąsło przez dentystę (podejrzewam zapalenie więc stąd może ta gorączka) a teraz to... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej jakis słaby dzień mam dzisiaj, wróciłam z fizjo i musiałam szybko kawę robić bo chyba ciśnienie mi leciało byłam słabiuteńka

Kacha to ale Cię dopadło współczuję, popijaj sobie pepsi odgazowane i paluszki jedz, to pomaga pepsi zabija bakterie, spróbuj!Wiem jaki człowiek jest słaby bo niedawno to przechodziłam, wracaj do zdrowia!!

Anabel to faktycznie szefowa zrobiła Ci niespodziankę 🥴, pewnie będziesz musiała bo jak tu odmówić szefowej tak już jest niestety.W sumie tydzień wcześniej byś zaczęła.

Nikusia ładne te nowe kompleciki dla Skoreczki 🙂 a obisz też kolczyki tzw. w ucho nie wiszące?mnie by też takie interesowały

Skoreczka to co Ty do 2 robiłaś w nocy?Ja w sumie też nie spałam do 2 bo mój najpierw miał drzemkę, a potem jak obudził się o 23 ja szłam spać a on zaczął tv oglądać i jak przebudziłam się ok 2 to mu pikłam na komórkę żeby szedł spać i przyszedł Niki się obudził i chciał pić, więc jeszcze mu dawałam.Nie wiem co mu jest czasem sie w nocy budzi jak nigdy i chce pić mleko, jak dałam mu wodę to jaki był ryk, może te zęby go budzą???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
KingaS najpierw gadałam z Nikusią o mojej biżuterii 😉 A potem poszłam robić mój pierwszy dzidziusiowy haft 🤪
Wiecie co ja tak myslę ze takie haftowane rzeczy to raczej dla ozdoby, na pokaz niz do codziennego uzytku ☺️
Teraz juz myslę nad podusiami z data i imieniem dziecka, szukam wzorów 🙂
Dzis zaczynam kolejny hafcik na śliniaczek 🙂

Kacha przykro mi z powodu takiej dolegliwości 😞 😘
Wielka wysłałam dane na fb 😘

KingaS upał, zęby wszystko takim dzieciom dokucza 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja tak na szybko.
Skoreczki zamówienie już na fb, kto chce może oglądać. Powiem nieskromnie, że mi się podoba szczególnie komplet Fimo. 😁 😁 😁
Kacha Ty to biedna jesteś, napisz czy już lepiej. Dobrze, że weekend to się wykurujesz.
Kinga ja też mam dziś słaby dzień. Z kawą czekam na męża, żeby mu też trochę uwagi poświecić 😜 Ja robię tylko wiszące kolczyki. Nawet najkrótsze, ale zawsze wiszące.
Anabel napisz mi jak robisz dżemy? ale tak od podstaw bo chce zrobić a nigdy nie robiłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kinga zeby albo mu cieplo albo mu sie cs sni;/ hehe albo albo albo ale ci pomogłam 🙃 🙃 🙃

Nikusia ja kupuje dzemikxy lub konfiturofikxy czy coś podobnego tylko ze sliwek robir takie powidła ze wypestkowuje i długo pruze zeby wody odparowało i były geste wtedy nadaja sie do rogalików i ciastek bo dzem na dzemixe sie nie nadaje bo jak sie wklozy do pieca to wypływa ale jak chcesz do bułeczki to szykujesz owoce rozdrabniasz i do gara jak sie zagotuje to dodaje sie cukier chwile gotuje i dodaje dzemix pózniej sie miesza zeby nie było piany i do słoików obracam do góry nogami i juz jest proporcje i dokładny czas jest na torebce dzemixu 😉Lece bo młoda sie juz wkuza na mnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel no chciałaś pomóc, a to najważniejsze ;-)

Skoreczka no tak pewnie że bizuteria i jej noszenie przy dzieciach jest niebezpieczne

Nikusia to mam obydwie taki marny dzień 😉

A wczoraj znajoma mi opowiadała że była u niej kolezanka z małą córeczką i w pewnym momencie patrzą a ona coś zaciska w rączce dobrze że nie wzieła do buzi, patrzą a tam guziczek od spodenek, miała takie spodenki z guziczkami ozdobnymi i urwała sobie, kurcze nawet na dziecka rzeczy trzeba patrzeć czy nie mają czegoś do połknięcia 😉 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Trochę ciężko jest mi znaleśc czas aby do was zaglądać,ale mi wybaczcie może kiedyś dojdę do wprawy wszystko ogarnąć to będę zaglądać na bieżąco ☺️ ☺️ ☺️
A Zosia ma teraz fatalne noce budzi się 2,3 i nie śpi masakra ja łażę już nie tomna,ale mąż mnie wyręcza chociaż w tym bo ja śpię jak zabita 😮 😮 😮
W ogóle mam pytanie o kaszkę bo kupuję tą z bobovity gdzie dodaje się mleko i tam robi się na 150 ml mleka i kaszkę a powiedzcie mi jak zwiększe ilość mleka to kaszki daje tyle samo co na 150 ml czy momentalnie miarka wzrośnie

Anabel a nawet nie mów mi o bałaganie w domu bo ja wstaję wcześniej ogarniam mieszkanie a zanim wrócę to mój już zdąży nabałaganić i wczoraj już furi dostałam,ale pewnie za parę dni zas będzie już to samo 😠 a szkoda gadać ja przychodzę po pracy i dalej pracuję końca nie widać 🤨

Beata 😘 😘 😘 😘

Wielka ty tez zabiegana masakra 🤨 ,ale dobrze,że z Fabim jest już dobrze 🙂

Kinga dobrze,że już po szczepieniu 🙂

Nikusia ja jabłka i gruszki obieram ze skórki jak robię mus 🙂
Spóżnione buziaczki dla Kuby 😘 😘 😘 😘

Kacha na ciebie chyba stres tak zadziałał co

Skoreczka ja tez uważam ,że w sprawach z dziećmi należy być konsekwentnym bo raz się popuści i dziecko to wykorzysta 🤢

Adzia 🤨 🤨 trzymaj się wiem ,że jest ci ciężko i mam nadzieję,że ból szybko minie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Byliśmy na zakupach. Potem poszłam do apteki i wydałam 140zł na Kuby leki na cukrzycę 😞, plus jest taki, że udało mi się dostać insulinę, której nie ma na rynku a oboje jej używamy. 🤪
Skoreczka komplet wysłałam.
Kacha jak się czujesz?
Anabel ja właśnie mam konfitura-fix czy jakieś takie cudo. Dzięki, oklaskałam Cię przedtem, jak przeczytałam. 😜
Kinga z dziećmi to oczy naokoło głowy i czasem jeszcze to za mało. Moja już miała nosek odrapany i siniaka na czole. Ona ma takie tempo, że ja za nią nie nadążam.
Kruszyna ja też obrałam jabłka i gruszki i w sumie brzoskwinie też, bo skórka łatwo zeszła. Tylko dziś Emilka jeść nie chciała musu jabłko-gruszka a jak jej dałam słoiczkowy to zaraz pałaszowała, ale jak spróbowałam to jest dużo słodszy.
Jeśli chodzi o kaszkę to jak dasz więcej mleka to musisz też kaszki bo będzie bardziej za rzadka. Szczególnie jak karmisz łyżeczką.
A co do pracy i domu to ja jakiś czas temu pisałam, że jak pracowałam to największym problemem było walczenie z ciągłym nieporządkiem w domu. Więc to nie tylko u Ciebie. 😘
I całuski dla Zosi z okazji wczorajszych 7 m-cy bo byłam taka zalatana, że zapomniałam.
To pędzę do pracy, bo dziś znowu posiedzę do nocy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale miałam pracowity dzień. Pokończyłam moje komplety dla Beaty i muszę jeszcze dla Anabel zrobić, ale to już w niedzielę ew poniedziałek. Skończyłam o 21:40 i szybko pobiegłam piec ciasta, żeby mikser jeszcze przed 22 włączyć. Nie chodzi głośno i nad nami nikt nie mieszka a obok sąsiadka trochę głucha, ale lepiej nie przeginać. 😜 I teraz biszkopt się piecze, drugie ciasto mrożę w zamrażarce. A mój mąż w między czasie zajął się Emilką, wykapał ją, nakarmił i położył spać ( a u niej ciężko ze spaniem), potem zrobił mi galaretkę i naszykował blachy do pieczenia. 🤪 🤪Normalnie jak miałam zły humor to od razu się poprawił. 🤪 🤪
Kruszyna jak nie będzie tej insuliny to będziemy musieli zmienić. Już teraz lekarka nam zapisała dwie na recepcie, że jak nie dostaniemy tej to mamy kupić inną (tzn przepisała Kubie, bo mi musiałaby moja przepisać), ale nie wiem po ile ta druga, musiałabym wejść na listę leków i sprawdzić. No, ale jest 🤪 ta kosztuje ok 40zł.
Skoreczka ja sobie w kuchni upał zrobiłam. Jak włączę piekarnik to mam saunę w domu. Ufff ale wolę dziś, bo jak jutro przyjdą goście to by padli. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...