Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
nikusia no nasz ksiądz kazał ;/ masakra chyba tak zrobię jak mówisz...

Beata mój mąż jest katolikiem ale kiedy u niego były komunie to on miał wypadek poważny i stąd te zaległości, później doszły problemy rodzinne u niego w domu...

skoreczko mam właśnie nadzieję że Laura szybko wróci do zdrówka... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kochane jestem teraz 🤪

od rana mam wlaczony komp i jestem na stronkach ale nie mialam czasu siedziec na nim.
zaraz sie odezwe i napisze bo maz stroi do pieca a jas na rekach jesce garki musze pomyc 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

mnie chociaz tu nie mo to jestem duchowo ii zalogowano 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata pewnie im się przykro zrobiło, ale Wy za to mieliście trochę spokoju. Jak teraz zaprosisz to pomyślą, że są przewrażliwieni i na pewno przyjdą. 😜
Skoreczka mi chodziło o pojechanie do innej parafii żeby chrzciny załatwić a nie ślub.
Pamii18 lepiej teraz pojeździć i popytać niż potem przed komunią dziecka na szybko załatwić. Może to wredne, ale przyszło mi też przez myśl, że możecie powiedzieć, że mąż jest niewierzący, a Ty wierząca i podjęliście wspólną decyzję że dziecko będzie wychowywane w wierze. Wtedy powinien ochrzcić. (A mąż ma wiarę dla siebie a nie dla księdza).

Moja sąsiadka ma trójkę dzieci, a mają ślub cywilny. Jak się pierwsza urodziła i poszli o chrzest prosić to ksiądz zaczął im o ślubie kościelnym mówić. I jej mąż do niego "z buzią" skoczył. Pokłócili się i teraz ani jedno dziecko nie jest ochrzczone. Z tym, że jeszcze trochę i będzie szkoła a potem komunia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie wiem czy oglądałyście dla dziś "rozmowy w toku", było o kobietach, które nie akceptują swojego ciała po porodzie. Nie dopuszczają do zbliżenia z mężami, cześć z nich obwiniała męża za nadwagę, rozstępy itd.
Ciekawe było to, że żadna nie próbowała nic z tym zrobić. Czyli zdrowe odżywanie, gimnastyka itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jestem 🙂

wiec tak o 7,30 już wstałam , komp włączyłam ok 8.30 ale mi sie nie chciał właczyc w miedzy czasie przyszła do mnie ciocia oczywiście z Niemiec przyjechała(chrzestna Jasia) 😎 😎posiedziałysmy do 11.30 potem poszla bo jechała do mista, ja weszlam na forum ale nic nie pisałam tak sie zastanawiałam ze ładnie na polku to pojdziemy na spacer wiec ubrałam małego i poszlismy a forum zostało otwarte wiec bylam zalogowana caly czas 😁
pojechalismy do mojej babci ale stwierdziłam ze pojdziemy do mojej tesciowej bo dawno nie widziała Jasia bo jest chora i nie wychodzi z domu.
kiedys wam wysłałam to zdjecie z mojego okna to, robione dawno.

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/833/zdjcie0398l.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/6652/zdjcie0398l.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

ten dom na przeciwko biały to dom rodzinny mojego meża 🙂 🤪

wiec u babci dwa domy na prawo hehe zostawiłam wozek i poszlismy z Jasiem góra do jego babci.
a tam sniegu tyle nie odgarnięte ja wpadałam do sniegu hehe mokre spodnie po kolana miałam 🤨
Wchodze a tesciu do mnie czemu nie zdawoniłam to by przyszedł mi pomoc hehe.
Noi posiedzielismy tam do 3.
potem tesciu z jasiem poszli do mnie a ja poleciałam po wozek.
ugotowałam obiad i maz przyjechał i tak nam zeszło 😁 😎

AAA i jeszcze rozmawialismy o chrzcinach, ciocia miała zobaczyc w miescie w veritasie za ubrankami po ile sa i jakie bo w wawie byla wczoraj i mowila ze nigdzie nie znalała 😮
a pokazałam tesciowi jaki mi sie podoba i ze chyba ten kupimy na chrzest

http://www.zaczarowane-sny.pl/pl/p/Cieplutki-komplet-do-Chrztu-Maurycy-8-czesci/728

a On ze chciałby mu kupić 🤪 🤪 🤪 🤪
to miłe ale zobaczymy 😁

Beata zaproś napewno sie uciesza 🙃

Pamii zdrówka dla Malutkiej 😘

Wielka Fabiś sliczniutki a te krówki hmmmm super 🤪

skoreczka ja jak zamykam karte to sie nawet nie wylogowywuje 😁 tylko daje forum i juz jestem 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

JESTEŚCIE KOCHANE 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Kochane 🙂
Nie mam szans Wad nadrobić raczej,bo mam trochę do zrobienia 🙂
Jutro po zajęciach do domku 😁 raczej przyjadą po mnie Andrzej z moją mamą i Fabisiem 🙂
Na uczelni hardcor!!! Masakra jak cisną już od pierwszych dni...
Czekam na tabelkę na indywidualny 🙂
Elka Widziałam ten komplecik już 🙂 nawet myślałam o nim 🙂 Ale moja mama chce zamiast prezentu kupić taki:
http://www.ubrankaokazjonalne.pl/produkt.php?a=447#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia to tez mysl tyle ze maz powiedzial ze chce zrobic komunie ... ;/bedziemy musieli zapytac w innej parafii...

Moja niunia łaśnie wykichała dużego glutka- ,,super gluta" , i od razu lepiej oddycha... juz tak nie sapie... mam nadzieje ze jutro pani doktor bedzie miala dla nas dobre wiesci...

sorka ze bez polskich znakow ale pisze z mala na rekach...

wielka przypomnialo mi sie ze nie napisalam ci ze twoj fabianek slodziutki... jeszcze troche i te krowy bedzie nosil na rekach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka widzisz ciebie nie było i foty nie wstawilam, ale mam i jak bede miec wolna chwilke to wstawie 🙂 Treaz dzieci mnie oblegaja 😉
Nikusia wiem ze ppisalas o chrzcie w innej parafii. A mnie chodzilo o to ze jak ktos uprze sie ze nie zrobi bierzmowania do ślubu to jezdzic i szukac parafii w ktorej nie trzeba go robić ( ksiądz nie wymagałby) byłoby uciążliwe. No przynajmniej dla mnie. Skoro Wam się udało to dobrze i nie pomyslalam ze ślub jest niewazny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka to raczej z tym bierzmowaniem jako ciekawostka. Mi by się też nie chciało jeździć i szukać kościoła gdzie ksiądz zezwoli bez. Z tym, że teraz jakby mąż chciał być chrzestnym to może zapomnieć. A miał już w tym roku propozycję i kiedyś brat go chciał na chrzestnego i też nie mógł. No, ale on bierzmowania nie zrobi, jest bardzo niereformowalny pod tym względem.
Moje mięso czeka na po porcjowanie, szkoda, że się nie chce samo zrobić. 🙃
Pamii18 ja mam sopelka do ściągania katarku, psikam wodą morska i chwilkę czekam a potem ściągam. Jak nie miałam to mała miała orkiestrę w nosie. 🙃
Kasiulka to już liczysz godziny pewnie 😘
Elka chrzciny mam w niedziele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka fajnie, że tak pozwolą Ci się zająć najpierw jednym synkiem a potem drugim.
Elka to dużo pożar musi być.

A moja Emilka zjadła i zaczyna rykowisko.
Teraz ją mąż dokarmia, a potem zmiana.

Policzyłam dziś ile Emilka zjadła i jak podzieliłam przez ilość posiłków to wychodzi, że średnio zjada 67ml na karmienie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia jak jestem z dziećmi sama i jak muszę zając sie małym to większemu musze włączyć Bolka i Lolka 🙃 A wieczorem rzeczywiście juz babcia i dziadek są to biorą Mikołaja na jakąś chwilkę do siebie 🙂
Współczuje rykowiska 🤢

Wklejam fotkę zdj z netu fryzury o ktorej mysle..........czy waszym zdaniem to szaleństwo?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka ale byłaby z Ciebie Laseczka 🙃 🙃 🙃 🙃

oczywiscie teraz tez jestes 🙂

Piekne masz te włoski hmmmm no ja bym sobie zrobiła ale własnie trzeba bedzie codziennie układac.....

a moze tylko pocieniuj na dole????

No u nas sie dom pali niedaleko nas bo widze swiatłą , moj tata jest strazakiem to pojechal bede wiedziec cos potem 😮


oki mykam sie kąpać do jutra Laseczki 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
TERAZ TO WYGLADAJA JAK U KOBIETY PIERWOTNEJ 😁 😁 😁 Nawet prostowanie nic nie dało, a zd jest najgorsze jakie kiedykolwiek zrobiłam, wstyd 🤢 ale nie ma czasu na nic. I tego NIKUSIA SIE OBAWIAM CZY RANO NIE TRZEBA BEDZIE STAC GODZINE Z LAKIEREM 🤢
Elka laska jeszcze nie jestem ale dziekuje za miłe slowo 😘

Własnie przezylam okropne chwile, cala zgrzana jestem 🤢 Mały krzyczał a Mikolaj wymiotował. Nie wiedzialam w co rece wsadzic 🤢 Mama przybiegła do maluszka a ja w toalecie z wiekszym 🤢 Czemu tak sie dzieje jak jestem sama 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...