Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

Tynka ja mam 27lat i też mam takie humory czasem,wg mnie to normalne i jak piszą dziewczyny każdego to złapie. To,że człowiek starszy nie znaczy,że nie może potem szaleć. Szukaj plusów tego,że masz teraz dzidzię. Myśl pozytywnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Malwina kopsnij przepis na ta karkoweczke moze i ja sie polasze dzisiaj i zrobie to z baraniny ?
Ada to silaczka no, moj tez takie ma opory zeby glowke podniesc, musi sie porzadnie wkurzyc to wtedy jak najbardziej, chociaz coraz epiej juz mu idzie.
Wczoraj bylismy u tych znajomych (tamci jednak nie przyszi) co ta laska pila w ciazy. Suchajcie, Synus urodzil sie zdrowy, lozysko miala ksiazkoe az polozny podziwial je przy porodzie z reszta zalogi bo wiedzial ze jarala cala ciaze o piciu to sie pewnie domyslil. No i dumna opowiadala ze pila do 6 miecha i nic dziecku. A tu sie okazuje ze niestety ale cos. Chlopczyk ma takie napiecie miesni ze szok, glowka ciagle wygiet do tylu, jest strasznie nerwowy i histeryczny, jak go podnosi do gory to prostuje raczki i nozki, masakra, zostala wyslana na fizjoterapie ale ona sie zastanawia czy warto w ogole bo on taki napiety "tylko jak sie wkorzy" ??? i tlumaczy to tym ze nerwowa w ciazy byla 😮 czoraj powiedzialam ze bym sie browarka napila i chipsow pojada to mi powiedziala ze to nic niezaszkodzi bo pokarm mi tylko zwiekszy. Powiedzialam jasno ze nikt mi nie przetumaczy ze alkohol w jakimkolwiek wydaniu nie szkodzi Malcowi i ze nikt mnie do nawet lyczka nie przekona. Fuj. Szkoda Maluszka, a jest naprawde slodki. Wczoraj jak Aziz tylko zakwilil to on z kazdym razem robil podkowke, i patrzyl sie na niego, usmialismy sie jak nigdy z tego. Kurwa gdzie kobiety maja mozg? Ogolnie to oni sa spoko, my tu nikogo tak naprawde nie mamy, no jeszcze jednaa pare znajomych, reszta to takie z doskoku a gdzies czs spedzic trzeba. Szkoda ze ona taka glupia. Ale jak na nia patrze to widze matczyne i czule odruchy, teraz naet juz prawie w ogole nie pali. i na dodatek nie przy dziecku Browara wczoraj nie tknela wiec moze cos jej sie do tego glupiego lba wbilo?
Tynka dobrze ze ci przeszlo 🙂
Ja dzisiaj znowu wydalam od groma kasy, maz mnie przepraszla wczoraj, powiedzialam z chce wyjsc do ludzi, potem posprzatal i zrobil obiadek z dwoch dan, dzisiaj ma cos wymysic na przeprosiny, a w najblizszym czasi wyciagam go z jego portfelem na zakupy dla mnie bo nic z bluzek i tunik nie mam na teraz i sie wkorzam bo mam tylko jedeen wyjsciowy zestaw 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny doskonale wiem że nie ma co małego przyzwyczajać do pomagania w zrobieniu kupy...Ale jak nie mógł zrobić 4 dni to chyba normalne,że jego to męczyło,zrobił kupę i nie to samo dziecko...Agnese-położna mi powiedziała,że to może przez święta...Coś zjadłam i na małym się odbiło...Ale wczoraj wieczorem była kolejna kupa,nad ranem kleksik no i teraz też zrobił big kupę...Brzuszek nie bolał go bo kupka miałaby inny kolor a była i jest piękna żółta...
Monisia więc tak karkówkę nie rozbijaj tylko rozgnieć palcami żeby była cieńsza,przypraw(ja dawałam wegete,czosnek granulowany,sól i pieprz),wrzucasz karkówkę na patelnie na mocno rozgrzany olej,i tylko chwilkę smażysz z jednej i drugiej strony,trzesz marchewkę na grubych oczkach,cebule kroisz w piórka i pieczarki w plasterki...Do garnka kładziesz karkówkę,marchewkę,cebule,posypujesz cebule wegeta,pieczarki tez posypujesz wegetą i dajesz 2-3 łyżki majonezu,wstawiasz na gaz i na małym ogniu dusisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny przepis,może zrobię któregoś dnia. Tylko ta wegeta do mnie nie przemawia.Nie nawidzę potraw z jej dodatkiem 😆
Mały nie chciał mi usnąć na dłużej,co chwilę się przebudzał wiec wyszlismy na spacer. Mimo deszczu,oczywiście Alek śpi. Chciałam poćwiczyć póki on śpi,ale nie mogę.Mam założony taki wewn cewnik,który czasem mnie uraża i nie powinnam wykonywać gwałtowanych ruchów.W piątek np nosiłam Małego troche w nosideku,bo bylismy u lekarza,potem w bibliotece i... całą sobotę sikałam z krwią :/ A tak na marginesie to powinnam po tym zabiegu leżeć 😁
U nas dzisiaj rosół + gotowane udka,młode ziemniaki i chyba mizerię zrobię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka90 napisał(a):
Fajny przepis,może zrobię któregoś dnia. Tylko ta wegeta do mnie nie przemawia.Nie nawidzę potraw z jej dodatkiem 😆

Tynka możesz posolić solą to nie musi być wegeta...Także doprawiasz normalnie tak jak schabowe,ja troche urozmaiciłam to przyprawianie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć mamusie ja tylko na moment bo przyjechałam tylko sie wykąpać i ogarnąć.
Wyobraźcie sobie że my znowu jesteśmy w szpitalu....mały ma zapalenie płuc...
Ma taki kaszel że aż się dusi czasami i płacze. Teraz zaczoł mi wymiotować no to wszystko;(
nie mam już siły będziemy przynajmniej 7 dni ale czuje że dłużej bo kaszel mu sie utrzymuje i katar ma cały czas! Uważjcie na dzieciaki bo teraz dużo dzieci ma zap. płuc nie wiadomo skąd eh koleżanka z pokoju była z córką i okazało się że strasza też chora i dzisiaj będzie miała 2 w szpitalu...masakra jakaś trzymajcie za nas kciuki żeby mały wyzdrowiał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olcia u mojej córy nic takiego się nie pojawiło, więc ci nie pomogę

agata dużo zdrowia i sił dla Was, 3maj się, wszystko będzie dobrze, ale trzeba trochę czasu, w szpitalu najlepiej zadbają o bąbelka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurcze szkoda że nikt nic nie wie o tym ziarniaku, niby to nic groźnego ale jestem bardzo ciekawa co u tego chirurga będzie tzn. co będzie jej robił i już się boję jak cholera bo ja na szczepieniu mało nie padłam z nerwów. Szukam w necie ale nic nie mogę znaleźć 😞 Mam nadzieję że będzie oki, a wszystko przez to że w szpitalu za szybko jej odcięli tą klamrę 😞 😞

Amelka właśnie śpi na moich kolanach a ja jednym palcem piszę 🙂 bo postanowiłam sobie regularnie czytać i pisać na naszym forum 🙂

Aha wiecie co Amelkę na początku troszkę pobolewał brzuszek i doktorka poradziła mi że mogę pić rumianek (przy karmieniu piersią) i że to pomaga i rzeczywiście każdy dzień pije jedną czasami dwie herbaty z rumianku może nie jest za pyszny ale idzie się przyzwyczaić, a naprawdę pomaga bo nie ma żadnych problemów z brzuszkiem!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ola ja piłam jeszcze koperek,tez pomaga 🙂
miała któras w uzyciu ksiazke "jezyk niemowlat"? podobno dobra
mój od kilku dni ciagle mlaska,wkłada piastki do ust i mocno zasysa :d komiczny widok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie kobietki
Ja dziś pospałam z córcią do 8 🤪 Nakarmiłam ją potem jak zwykle pogadałyśmy sobie troszku, przebrałam ją i zostawiłam na przewijaku bo gadała pięknie do karuzeli. Ja w tym czasie szybko wstawiłam pranie i biegnę do córci zobaczyć co robi a ona smacznie śpi 😁 Pierwszy raz zasnęła mi na przewijaku 😁
Olcia ja piję rumianek od samego początku i niestety w naszym przypadku się nie sprawdza 🥴 ale ja ciągle go piję bo mam nadzieję, że chociaż troszkę jej lepiej po nim. Ja na szczęście lubię pić ziółka więc dla mnie to nie problem a herbatę i kawę bocianek uwielbiam ale sypane a nie w torebkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka nie miałam tej książki niestety 🥴 Moja Hanka tak się ślini, że muszę jej śliniaczek zakupić na razie ratujemy się pieluszką, którą zjada 😁 Na dłonie zakładam jej ciągle niedrapki bo ma ręce jak lody (po mamie 😜) to co chwila muszę jej zmieniać bo mokre 😆
Dziewczyny moja córcia od dłuższego czasu robi kupki bardziej pomarańczowe niż żółte i się zastanawiam czy iść z tym do lekarza 😮 Jak byłam na szczepieniu to z tego wszystkiego zapomniałam zapytać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Konefka to ja Ci zazdroszczę że lubisz te wszystkie zielska ja połykam bez oddechu praktycznie ale u Amelki pomaga więc jakoś daję radę 🙂 Koperek tez od czasu do czasu pije tzn nie sam tylko ta herbatkę co jest dla dzieci od pierwszego dnia życia ale jest jeszcze gorszy niż ten rumianek (nie lubię anyżu a ją strasznie nim czuć i jest słodka) a może ten zwykły koperek ma inny smak????
Innicone no wizytę mam we czwartek więc już w sumie nie długo jak byś spotkała gdzieś tego sąsiada to możesz zapytać ale jak byś miała specjalnie iść to może wytrzymam 🙂

Jejku moja Amelka jeszcze nigdy sama nie zasnęła nigdzie 😞 😞 😞
Teraz się obudziła i sobie coś "gada" i chyba kupkę robi bo co chwilka jest czerwona 🙂 wiecie teraz się jej jakoś tak wyregulowało że robi każdy dzień jedną kupkę tak właśnie z rana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aha a łapki też zjada pcha całe ile się da i ślini się przy tym jak cholera 🙂 Doktorka mi powiedziała że tak właśnie koło 2-3 miesiąca dziecku zaczyna się normalnie ślina produkować i nie umie jeszcze połykać i dlatego się tak ślini zanim się nie nauczy (bo ja już myślałam że to na zęby 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...