Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Siemanko Dziewczyny
a ja jestem mega wnerwiona i wymeczona
Moj Mlody od czwartku nie zrobil kupy, przy cycu possie 5 min i piszczy bo mu baki jebane boLace ida i kurwa jak tu dzieciaka nakarmic?
Ja pierdole od tej szczepionki pojebalo sie wszystko naprawde jakby mi ktos dzieciaka podmienil. Jeszcze ten palant kiurwa godz 10 on mowi mi ze go leb boli i pojdzie do drugiego pokoju z=sie zdrzemnac ze 2 godz. Kurtwa a ja z dzieckiem wyjacym od wczoraj siedze i kurwa o godz 10 nawet sniadania nie zjadla a jem przewaznie o ok 6-7 jak sie Mlody budzi i kurwa co??!?!?
czy jest w domu czy go nie ma to samo kurna, sama wszystko musze robic, syf mam w domu jak sto piecdziesiat ale palcem nie tkne, zezarl banana i patrze a ten skorke jeb na stol. No ja pierdziu, robie tak od rana to samo, i teraz zobaczy jak to jest jak kobietanic w domu nie robi, jutroi przychodza znajomi a ja palcem nie tkne mieszkania, a jutro sobie po prostu na spacer wyjde niech sam ogarnia syf ktory robi. Jak nie pomaga to nich chociaz nie doklada tego syfu 😠 😠 😠
no i tyle. AMEN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monia u mnie po szczepieniu była przerwa w kupie,ale jeden dzień, tyle że ja nie karmie piersią, ponoć przy piersi może nie robić kilka dni, jeśli się wije z bólu to może daj czopka co? bo na pewno go boli brzusio 😞

a co do męża, to z chłopami tak jest, mój został trochę wyszkolony i mi pomaga - odkurza, wynosi śmieci,myje gary i sprząta po sobie,a pozostałe rzeczy robię ja, ale wtedy zajmuje się Niną. Tyle, że ja od początku jak zamieszkaliśmy razem (czyli już ponad 4 lata) "uczyłam" go prac domowych i teraz są efekty. Może faktycznie jak nie ruszysz nic to zobaczy, że porządek sam się nie robi. Wiem,że potrafisz być zawzięta w swoich decyzjach, więc raz dwa się nauczy 🙂 a Ty bądź dzielna, bo teraz dziecko najważniejsze 🙂 a faceci to po prostu inny, gorszy gatunek 😁 ja mam czasem wrażenie,że oni są tylko po to żeby nas wkurzać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny czy duzo wam jeszcze zostalo na wadze? bo mi nie bardzo waga chce isc w dol...masakra...nie jem nic slodkiego bo maly ma kolki; staram sie jesc rozsadnie a waga i tak idzie jak krew z nosa 😠 juz powoli trace nadzieje ze spadnie...zostalo mi 7 kg na plusie i nic 😲po przyjsciu do domku spadlo mi zaledwie 2 kg 🤔 w tym byla tez woda w organizmie ktora mialam bo bylam spuchnieta na nogach ! macie jakis sposob na szybsze spalanie tych kalorii ruchu mam sporo bo przy 3 urwisow to nie sposob wysiedziec ale waga niestety stoi w miejscu ! a niby przy karmieniu powinna isc w dol 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien doberek 🙂 my standardowov od 6 wyspani ,maly najedzony ,butelki pomyte bajka obejrzana i teraz maly bedzie probowal nie zasnac w wozku 😁
wczoraj przez prawie caly dzien nie spal,pojechalismy okolo 17na wielkanoc do mojej przyjaciolki tam maly z tatusiem posiedzial z pol godz ,dostal flaszke i do wozka,zasnat przy suszarce okolo 18.20 i spal az do 22,30!!!!!! a bylismy autem wiec zaliczyl 2 windy parking i jazde autostrada !!!!!!!!!!!!1 szok 🤪 a ja nie chcialam isc bo balam sie ze cyrk bedzie 🙂 🙂
agusiato ty masz 3 dzieciatka?? 🤪 u mnie waga stoi ciagle 2 na plusie i w zaden sposob nie spada 😞
co do kremow do twarzy my nie stosujemy zadnego tylko ten leczniczy z apeki na policzki
a wlasnie u nas dosc mocno promuja penaten ,ja oczywiscie zakupilam caly zestaw i dupa blada nie za ciekawe te kosmetyki,teraz mamy nivea i sa o niebo lepsze 😉
monisiaj chlopa jak nie walniesz lub nie powiesz wprost to nie zrozumie !! masz okazje wychowac go razem z bablem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂
ja stosuje tylko oliwke do cialado twarzyczki nic nie uzywam i jest spoko oliwka tez nie smaruje, buzia piekna nawilzona i pachnaca 😉
mi zost 9 na plusie i slyszalam ze czasami karmiacym piersia stoi w miejscu. ja od wczoraj nie tykam batonow jem tylko kanapke z nutella do kawy wkorzylam sie na swopje obzarstwo w piatek jak kupilam 2bombowe spodnice rozm 38 i... ZA MALE!!!!!!!!!!! rozopacz bo holenderskie 38 jest jak 40 i dupa blada ☺️ ☺️ ☺️ wymienilam z ciezkim sercem wczoraj na 40 ☺️
dziewczynki jak czesto i czym czyscicie uszka dzieciom?
wczora wyszlam z domu, maz dzwonil kilka razy nie odebralam, wraca do chacjendy a tam w trakcie odkurzania i ogarniete w mieszkaniu. Ale gary nie tkniete. i tak lezy do dzisiaj to wszystko w zlewie. nie odzywam sie do niego, wylazl z domu o 16 i wrocil przed 20. ehh, w dupie z nim. Spal dzisiaj z nami w lozku (nie wiem po co?), i o 8 wymiekl bo z Mlodym zaczelismy sie bawic. Standard. Wiec teraz ja ide sie wyprysznicowac icisne do znajomej na caly dzien. A on niech spedza czas swobodnie bez nas. Kurwa weekend a ja nie moge go z rodzina spedzic. Nawet kurwa zdjec nie mam z dzieckim i ze spacerkow bo kto mi je bedzie robi ;l 😞 😞 😞 jeszcze troche i depresja mnie dopadnie.
Evelcia zasypiacie dalej z suszarka 🤪 🤪 🤪
Milego dnia laseczki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam dziewczyny!!!
o matko jak mi Was brakuje ale z ta moja mała terrorystką to nie mam na nic czasu jeszcze teraz była akcja chrzciny i mnóstwo spraw do załatwienia no ale to już za nami i dzisiaj mąż w domu więc ja mam chwilkę dla siebie i czytam ile się da żeby trochę nadrobić 🙂
Moja Amelka też koło 5-6 już jest wyspana i chce się bawić no i tak muszę z nią przemęczyć do 7-8 i później jeszcze zasypia tak na godzinkę. Ale po tej drzemce już do wieczora do samej kąpieli śpi tylko na rękach:/:/:/ No chyba że jesteśmy na spacerku to w wózku śpi ale tylko w ruchu bo jak staniemy na dłużej niż 10 minut to od razu płacz i musi wózek iść w ruch 🙂 ja nie wiem kto ją tak rozpuścił 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aha a co do buźki to ja smaruję oliwką po kąpieli no i kremem jak idziemy na spacer!!!
A wiecie co mojej niuni się zrobił jakiś ziarniak na pępuszku i muszę z tym jechać do chirurga 😞 denerwuję się jak cholera co z tym będzie 😞 😞 spotkała się któraś z Was z czymś takim????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień doberek 🙂
A my już po spacerku 🙂Byliśmy się pożegnać z ciocią Gabrysia bo dziś niestety już wyjeżdżamy do siebie do domku 😞
Zaczęłam prowadzić bloga...
No a mój mały od 4 dni nie robił kupy i ciocia (oddziałowa z dziecięcego)kazała mi iść z nim do pediatry bo mogą się z tego nie robienia kupy zrobić mechaniczne zaparcia i dopiero będzie heja odyseja... 😞 U nas oki,małego brak kupki męczy,normalnie pierdziochy puszcza ale więcej ulewa bo nie ma gdzie tego jedzonka zmieścić...Nic na niego nie działa Lakcid alni czopki,dzisiaj spróbuję z termometrem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,
ja mam dzisiaj dzień doła.Popłakałam sobie trochę,pożaliłam się bratu na gg. Wiecie, cieszę się że mam tego swojego Alka,ale czasem łapię się na myślach w stylu " moglismy poczekac,za wczesnie i że czuję,że mi życie przez palce przecieka,najlepsze lata..." bla bla bla
Jeszcze jak się skumuluje takie myślenie z jakąś konkretną sytuacją,to płacz gwarantowany 😞

aż mi się więcej pisać nie chce... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka głowa do góry 🙂 Za kilka lat będziesz mega szczęśliwa ze masz dziecko "odchowane" a Twoje koleżanki siedzá w pieluchach. Pomyśl jak byś płakała gdybyś bardzo chciała dziecka a by nie wychodziło. To dopiero jest płacz. Ja na Hanię czekałam 4 lata litry łez wyłam. Ty myślisz, że za szybko dziecko a ja czasem się smucę że będę stará matká 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
malwina spróbuj Gabrysiowi nózki podciągać do brzuszka i tak przez pare minut, mój nie chciał zrobić kupy, moja mama tak go dzisiaj wygimnastykowała i się zesrał aż miło, od razu widac że mu bardzo ulzyło, spróbuj może pomoże
Tynka ja tez jestem młodą mamą, pobralismy się jak byłam w ciąży i czasami też mam takie mysli ale tak jak mówi Konefka to tylko stan przejściowy, niestety dziecko to jest ogromny obowiązek...albo właśnie stety 🙂aby tylko nasze maluchy skończyły rok i już będziemy luźniejsze, uszy do góry, mi uśmiech mojego synka wynagradza wszystko,na przyjemności będzie jeszcze czas, jeszcze bedziemy szaleć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka, Konefka ma racje. Ja wiem jak to z perspektywy Mlodej Mamy wygladA bo moja mamcia urodzila mnie w wieku 19 lat. I jak ich znajomi siedzieli w pieluchach i kombinowali jakzorganizowac czas z malymi Srelkami. To samo kolezanka moja z liceum w wieku 18 lat, le nie przeszkadzalo jej to w szlenstwach bo miala wyrozumialych rodzicow 😉 chodzi mi o imprezy itp. I teraz jej Synus ma 10 lat 🙂 Trzeba patrzec na to tak jak Konefka napisala, ze MASZ DZIECKO 😉 NIEJEDNA KOLEZANKA cI ZAZDROSCI. Ja ciagle zylam w przeswiadczeniu (potwierdzanym regularnie co jakis czas przez lekarza) ze na zajscie w ciaze nie ma co liczyc i w Twoim wieku marzylam o dziecku ! rozumiem o co Ci chodzi, ze jeszcze Mloda jestes i ze masz wiecej obowiazkow niz Twoje kolezanki ze szkoly, studiow, ale to nie kiedys, na szalenstwa NIGDY NIE JEST ZA POZNO 🤪 🤪 🤪 I zycze Ci tego!!!!!!!

Cos specjalnie dla Ciebie ode mnie na poprawe humoru 😉 ona jest stara a Ty mloda i masz jeszcze duuuuuzio czasu na szalone szalenstwa :P

http://www.youtube.com/watch?v=wiM40HE5TzM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka, spokojnie kobieto, chwilowa depresja, za pare dni Ci przejdzie i spojrzysz na synka i sama się pukniesz w głowę, jak mogłaś tak myśleć. Monia dobrze Ci napisała, na szaleństwo jeszcze nie jest za późno. Może nie jest to rok, ale przynajmniej z 2 lata jeszcze i naprawdę bez bólu serca zostawisz Aleksa z babcią i pójdziecie na balety i nie tylko. Wiem to po sobie, bo ja dopiero teraz mogę spokojnie N. zostawić z moją mamą czy u ciotki tutaj. Tak to się dygałam, że coś jej zabraknie i że ja tylko o nią zadbam najlepiej.
Ja w Twoim wieku też chciałam mieć dziecko, ale nie było ku temu okazji, a mianowicie o wspomnieniu zamiaru założenia rodziny kazdy facet wiał gdzie pieprz rośnie, nawet Ci po 30tce. Nie wiem, faceci w PL lubią się wiecznie bawić i korzystać, albo ja na takich trafiałam. Taki europejski model bycia wiecznie free. Więc jak tylko spotkałam męża i on wspomniał, że chce założyc rodzinę to już nie dałam mu zwiać 🙂
Może nie wszystkie koleżanki Ci zazdroszczą, ale uwierz mi, przeznaczeniem większości kobiet jest bycie matką. Po 20tce u każdej włącza się guzik, tylko większość próbuje sie oszukiwac, że za wczesniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie mamusie.
Malwina rob rowerek malemu, masuj brzuszek. Nozki podtrzyuj do gory. Moj uwielbia jak mu sie potrzepuje do gory piety, az sie cieszy.
ja mam tak duzo mleka, ze wczoraj az goraczki dostalam, zciagam a i tak duzo sie produkuje.
Tynka nigdy nie ma dobrego czasu na dziecko. Jak sie ma te ponad 20 lat to sie chce ustatkowac troche, uskladac pieniadze i czeka sie z dzieckiem. Ale uwierz to meczarnia, nawet zakupy w luksusowych sklepach nie poprawiaja tak samopoczucia jak malca usmiech. Ja czekalam dlugo az kupimy mieszkanie. I powiem, ze kosztowalo mnie to duzo nerwow. Zazdroscilam mlodym mamom dzieci. Ale ja ze wzgledow finansowych musialam czekac. Powiem Ci jedno jest czas na zabawy i dziecko. Albo pierw sie bawisz, a potem zakladasz rodzine, albo pierw odchowasz malca a potem szalejesz. Takie zalamania przychodza wszystkim, szczegolnie jak wkolo nas jest blisko kolezanek niezaleznych, bez dzieci. Tylko, ze one w domu to tobie zazdroszcza. Puknij sie w glowe. MASZ KOCHANEGO SYNKA I MEZA I TO DLA KOBIETY JEST NAJWAZNIEJSZE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Mojemu Gabrysiowi ani rowerek,ani masaże brzuszka a nawet kładzenie na brzuszku nie pomogło...Termometr poszedł w ruch i efektem był cały pampers i jeszcze pół rolki ręczników kuchennych bo gdzieś to trzeba było łapać...
My od wczoraj w domku,super uczucie...
Dzisiaj robie na obiadek karkówkę z marchewką,cebulką,pieczarkami i majonezem 🙂
Gabryś sam usnął w swoim łóżeczku właśnie...
A ja mimo,że mam 19 lat to nigdy nie pomyślałam,że zdecydowanie się na dziecko jest złą decyzją...Pragnęłam mieć malca i go mam,chociaż czasami jest źle i ciężko to wiem,że nie wyobrażam sobie życia bez niego...Jest "tym" co najlepsze w życiu mogło mnie spotkać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie dziewczynę rację.przed chwilą rozmawiałam sobie z koleżanką (rodzi w czerwcu ma 34 lata, pierwsze dziecko) razem studiujemy. Ochrzaniała mnie za takie myślenie.

mały dzisiaj mi ładnie pospał,chyba wyczuł że mam zły humor i żeby go nie pogarszać.

monia piosenka w 100 % oddaje to co czuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marta ma racje 🙂 Ty bedziesz miala juz odchowanie dziecko, a reszta bedzie siedziec nosami w pampkach ;p.
Ja mimo ze mam 18 lat, zaszlam w ciaze w 17, calkowicie nie planowana to nic lepszego nie moglo mnie spotkac: )Ada daje mi taka wewnetrza sile, ze gory moge przenosic 🙂

Malwina nie przyzwyczajaj Gabrysia do czopkow, termometrow itd bo potem bez tego wogle nie bedzie robil kupy :P pomeczy się, ale niech sam zrobi 🙂

Ta moja lobuziara tak mnie straszy ze szok :/ gowniara juz do siadania sie porywa, i tak ta glowke do przodu proboje przechylac i wierzga nozkami i dupa do gory, ze prawie mi z hustawki wyleciala na glowke :/ bo jak tak proboje to ja przechyla do przodu mocno :/ i jeszcze sie cieszy, ze coraz lepiej jej idzie xd.
Wczoraj ja brzuszku ja polozylam to tak sie odpychala nozkami, ze przeczolgala sie ze 20 cm 😮 😮 wyglada przy tym jak gasienica xd miala taki garb i nozkami wierzgala i do przodu sunela xd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
😠 😮Tynka nie przejmuj sie! ja mialam 21 jak bylam w ciazy i nie zaluje! teraz mam 30 na karku 😉 i wspaniala trojeczkę i niczego nie zaluje! zawsze chcialam miec trojke dzieciaczków i wiem ze za 2 lata bedac w sile wieku 😁 bede juz mogla śmigac po imprezkach 😉 chociaz teraz mam problem bo w czerwcu jestesmy na weselu i nie mam z kim Nikusia zostawić 😞 juz sie glowie co bedzie za dwa miechy 😲 tak to jest jak mozna liczyc tylko na siebie; w ostatecznosci kolezanka mi zostanie ale nie wiem czy maly zostanie z nią 😞 na tesciowke liczyc nie mogę; tato akurat moj wyjezdza kurcze najwyzej nie pojde 🤨 kurna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!
Silna dziewczynka z Ady 🙂, Emilka ma problemy aby unieść główkę jak leży na brzuszku.
Mój młodszy brat z bratową mieli po 19 lat jak urodził im się synek, byli młodzi ale dali radę skończyli studia a teraz Hubert ma 9 lat 🙂 ja sama pierwsze dziecko urodziłam w wieku 23 lat jako pierwsza z grona moich przyjaciółek, koleżanek... i jestem mamą już 10 letniej pannicy 😁
Tynka nie obejrzysz się a Twój maluch będzie w przedszkolu, szkole... czas na zabawę jeszcze przyjdzie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malwina termometr to ostatecznosc, jak rzeczywiscie juz tyle dni kupy nie robil. Ja jeszcze znam jeden sposob to do malej gruszki wlac troche wody cieplej i mu wpuscic do dupci, ale to malutko. Zobacz czy jak podniesiesz mu nozki zaciska poldupki, jak tak robi wystarczy je rozchylic, ale tez w ostatecznosci bo bedzie czekal by mu pomagac. Jeszcze mozna w czasie rowerka podraznic mu dupcie chusteczka nawilzona tez nie przyzwyczajac. Mi sie zdawalo, ze ty karmisz piersia to jak to sie dzieje, ze ma zaparcia?
Dziewczyny cieszcie sie swoimi maluszkami, bo jeszcze troche, podrosna i pojda w swiat. Wiec nie narzekac tylko sie cieszyc, ze szczescia swego, bycia mama. Nigdy nie ma odpowiedniego czasu na dziecko, niestety takie czasy. Albo kariera albo rodzina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...