Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
No to super Kamila że wszytko oki nasze kopniaki pomogły 🙂 a jutro co masz???Ja też Cię podziwiam że miałaś jeszcze czas się cokolwiek pouczyć bo ja książkę którą wzięłam ze soba do szpitala jak stanęłam na czytaniu tam tak w domu ani karteczki i juz nic nie pamiętam a jestem w połowie i będę musiała czytać od początku, jak sie uda że Amelka śpi nie na rekach kilka chwil to mam tyle prac no i oczywiście nasze forum że nie ma czasu na książkę. Ale teraz juz coraz cieplej na zewnątrz więc może się uda na huśtawce poczytać troszeczkę 🙂
Ja też jem praktycznie wszytko oprócz cytrusów i kapusty ktora uwielbiam 😞 😞 😞 słodycze też jem bez przesady ale pasek czekolady czy kilka cukierków albo jakiś snikers nie robi Amelce problemu.

Dziewczyny a jak będzie tak ciepło na weekend to w co wy będziecie ubierały maluszki na spacer????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ja wyjeżdżam na weekend do rodziców bo mam szkołę,biorę tylko stelaż do wózka i fotelik i wepnę fotelik,mały będzie pewnie w rajtuzkach,spodenkach,bodach,bluzie i czapce...Z resztą jak teraz jest ciepło to staram się go odkrywać w zaciszu np.na obudowanym podwórku i odkrywać kocykiem...Także mój szkrab jest już przyzwyczajony do wystawiania...A mi śmiać się chcę bo mam dłonie opalone do połowy,wczoraj siedziałam i czytałam książkę na dworze słońce świeciło i tak mi się stało 😁
Ja na razie mam do napisania tylko pracę kontrolne no ale pod koniec czerwca mam egzaminy,czeka mnie polski,matma i angielski(egzamin pisemny i ustny z tych 3 przedmiotów).chemia,TI,geografia,historia(egzaminy ustne ).Ciekawe jakja dam radę chyba powoli zacznę sie już uczyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie ma co podziwac, bo do ksiazki czy zeszytu ANI RAZU zem nie zgladnela bo mi sie nie chcialo :PP. Malwina dasz rade : DD. TEsty byly proste, a z polskiego byl po prostu banalny 🙃.
Ide do platnej ze wzgledu na to ze mam doslownie pod nosem 😜 ulice dalej, i tym jest matura i wszystko inne 🙂 a chodze co 2 weekend :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj łączę się z Tobą w bólu Malwina,mnie też czeka mnóstwo egzaminów w czerwcu. Bodajże 7 ( 🤢)
Ja mam czas poczytac książkę,poleżeć czy normalnie pooglądać TV. Jutro zamierzam w trakcie "spacerku" czytać książkę z psychopatologii 🤢
Aleks miał dzisiaj kolkę,trwała 15ście minut. był grzeczny,wykąpany i nagle pisk,wrzask.Matko Przenajświętsza po prostu ręce mi opadały 😠 Darł się tak,że marzyłam o stoperach w uszach.
Byłam też dzisiaj na wyjęciu tego cewnika z moczowodu,rurka o długości ok 40 cm ! Jak widziałam jaki sprzęt zakladał lekarz do wyjęcia,to myslałam,że odlecę. Po porodzie bardzo boję się majstrowania w dolnych okolicach 🙃 Na szczęście nie bolało,czułam wyjmowanie tylko.

a to my dzisiaj podczas kąpieli,jednak zapomniałam o kąpaniu na brzuszku w brodziku.My mamy wyprofilowaną wanienkę z przyczepioną gąbką,więc tylko leżenie na plecach.Plus tego,że nie muszę wogóle trzymać Alka i od pierwszego tygodnia kąpałam go sama.

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/205/dscn0258lc.jpg/][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/4161/dscn0258lc.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Co do liceum- wolałabym chodzić nawet co tydzień,byleby nie płacić.Przez kilka lat nalatują ładne pieniążki..

ps.poczytałam nasze dawne wpisy na brzuszku,z samego pocxątku.baaardzo się wzruszyłam 😆 Martaer od początku czuła,że chłopak; Aleksandra86 myślała,że będzie dziewczynka itd. 🙂 aż mi się buzia uśmiecha. Miłej i przespanej nocy Kochane !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hihi ja kapuste gotowana o poczatku szamie bo jest w naszym uubionym daniu 🙂 przepraszam= szamalam! dzisiaj twardo nic nie zdrowego nawet na jutro zrobilam GOTOWANE SPAGETTI NA OLIWIE. i od jutra rzucam tez NUTELLE. dopoki te bolace bakowanie Azizkowi nie przejdzie. Do 7 maja ma ten wspomagacz brac wiec zobaczymy po na co ta dieta sie zda. Wpieprzam tylko na potege owoce: banany jablka i winogrona. zobaczymy.
Siedzialam caly wieczor i segregowalam fotki. Wszystko juz w albumach. 2 razy przejrzane. Fotoramy tez uzupelnione i przygotowane do powieszenia. I kuzwa znowu zajecia nie mam :/ ale jeszcze 2 dni i koniec z samotnymi wieczorami. A w sobote rzut na gleboka wode, ide do fryzjera i te 2-3 goz Aziz bedzie pod opieka N na spacerku, i bede siedziala jak na szpilkach bo to bedzie PIERWSZE ROZSTANIE. Naprawde. Nawet na 5 min go nie zostawilam do tej pory ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co do czasu wolnego ja tez mam go duzo 🙂
Teraz nadrabam czytaniem ksiązek - własnie skońzyła demon i panna Prym....
Synek pozwala mi sie rozwijać 🙂
teraz zów szukam nastepnych studiów od października

Mały daje mi już spac przez całą noc - nie wstaje ani razu na jedzeie wiec jestem wyspana - w dzień jest aktywny ok 11 h ale umie tez sie sam pobawic wiec mam czas 🙂

Co do oczek to Szymek dostała 2 antybiotyk i ten tez nie pomógł - tylko go odstawilismy i znów ropa w oczku :/ czas na okuliste - własnie zaraz bede dzwonic kiedy możemy przyjść :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia co do bączków dziecka to ja eliminowalam wszystko ze swojej diety, nawet wode niegazowana ktora pilam, i nic to nie dalo. Chleb tez zmienialam kilka razy bo mylalam ze cos pomoze. Poprostu taki urok i wydaje mi sie ze trzeba to przeczekac tym bardziej ze u Ciebie to sie teraz pojawilo a my tak mamy od ok. 2 miesiecy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂

moja córa miała parę ataków, które kosztowały mnie mnóstwo nerwów,ale od miesiąca chyba nie miała żadnego, u nas pomogło przede wszystkim kładzenie na brzuszku codziennie i ćwiczenia nóżek, teraz Nina wali bąki jak stara, tak że nawet po niej nie widać, kamufluje się hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj Alek dał popalić w nocy.Zasnął ok 20stej, wstał o 1 póxniej o 4tej i przed 6 ! 🤢 🤢 I od tej 6 nie śpi do teraz,nawet mu się śni.Bawi się sam ze sobą. Najgorzej,że mamy ta rehabilitację o 10.40 i znając życie to mi zaśnie jak go wsadze w nosidełko przed samym wyjściem i juz nie będzie zbyt chętny do współpracy na rehabilitacji 🥴 😠 Chyba zaraz go ubiorę i wystawię na balkon,niech pośpi biedak.Teraz ogląda Baby Tv 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moją Hanie wczoraj dopadł ból brzuszka 🥴 biedna męczyła się strasznie na szczęście nie trwało to długo. Moja mama też mi mówi, że to nie ma nic wspólnego z jedzeniem. Był taki czas, że ja już przez 10 dni nie jadłam nabiału odstawiłam prawie wszystko a i tak jak miało zaboleć to zabolało. Przez to, że tak wszystko odstawiłam to i pokarmu mniej miałam 🥴 Podstawa to jeść zdrowo, prawie wszystko ale z umiarem i ćwiczyć z maluszkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas noc dzisiaj taka średnia pierwsza pobudka 1:30 później 5:10 i od tej właśnie 5 ani sie jej nie marzyło o spaniu a ja oczy na zapałkach no i musiałam do niej gadać bo jak nic sie nie odzywałam to płakała no ale koło 6 Kuba ja wziął na dół i trochę się tam pobawili a ja godzinkę zdrzemnęłam a teraz znów się bawimy ( u mnie też baby tv leci 🙂 a później na spacerek bo jest ślicznie trochę wieje wiatr ale słoneczko cudnie świeci i już jest 20 stopni!! no i ponowie pytanie w co wy ubieracie maluszki jak jest ponad 20 stopni????
Aha Ewka ty pisałaś że pijesz ten zwykły koper z apteki prawda??? bo ja sobie go wczoraj kupiłam i na nim pisze żeby pić nie dłużej niż 2 tygodnie, ty go pijesz regularnie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ola ja małego ubrałam w rajstopy,body z długim rekawem,ogrodniczki ,cienki sweterek i cieniutka kurteczke .problem mam z czapa bo wszystkie grube :/ musze dzisiaj kupic na chrzciny tez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa Twoja mama ma racje,mi to mówiła położna od samego początku,nawet jak karmiłam. Ból brzuszka spowodowany jest niewykształconym jeszcze układem pokarmowym i czasem boli nie od jakości a np od ilości mleka,z którym żołądek i jelita nie mogą sobie poradzić 🙂 kochane przecież nas też bolą brzuchy jak coś zjemy czasem 🙂

olcia ostatnio ubrałam na to co miała w domku, taki pajacyk polarkowy i cienką czapusie bo wiało i tyle,a w wózku miała kocyk na sobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tez Mlodego nie przegrzewam.Ja mu daje zawsze to co ma w domu (przewaznie body z dl rekawjiem i spodnie) i na to kurteczka polarowa z kapturkiem mimo ze 20 st nie ma. Jak jejst wiatr to zakladam sweterek dodatkowo lub bluzke i czapeczke. Zawsze zawijam go w jego ulubiony kocyk-rozek i przykrywam cienkim kocykiem. Nigdy nie zalozylam mu na nogi nic podwojnie zawsze albo rajstopki albo spodenki. Tutaj zebyscie zobaczyy jak Holendrzy ubierfaja dzieci to tylko sie przezegnac. Ale dzieci tutaj sa zahartowane. Bez czapek, naprawde. I ja postanowilam tak samo go ubierac i hartowac. Juz pierwszego dnia jak wychodzilam ze szpitala babka (ta opiekunka moja w pologu) to mi tak Malego ubrala ze szok. Myslalam ze padne. A byla to zima. Ale jemu nic nie bylo 🙂
A tak w ogole to Aziz zalapal przeziebienie od swojego taty idioty ktory jak czul ze go cos bralo to go calowal. Debil jeden. I w nocy pojawil nam sie katarek 😞 pokaslywal tez ale to przez zakrztuszenie sie bo krztusil mi sie w nocy kilka razy przy jedzeniu i po 😮 dzisiaj kaszlnal ttylko raz poki co wiec to jednak nie od przeziebienia OBY!!!!
A tata idiota dostal zjebke i mam nadzieje ze ma nauczke. W usta go nie calowal ale w policzek i ... raczki KTORE PRZECIEZ MALE DZIECKO PCHA DO BUZI. Dostawal ochrzan jak zauwazylam, no ale poszlo. Oby sie bardziej nie rozwinelo.

Teraz karmie Synka z 2 cyckow myslalam ze jesc nie bedzie a tu wcina jak szalony. 10-12 z jednego i ok 5-8 (!) min z drugiego. Wczesniej jadal ale sie nie najadal. A tu teraz najada sie do syta. Wiem ze 120 g tyg to norma (od 100-200) ale on wczesniej przybieral w szybszym tempie, dlatego ppigula mnie zaalarmowala i ja sie zdolowalam. On mi przybieral nawet 400 g tyg, wiadomo ze im dziecko wieksze tym mniej przybiera, ale tempo znacznie spadlo. Urodzil sie 3090 g, Wychodzil ze szpitala 2870 g , a teraz wazy 5620 g. Zle nie jest no ale 1 kg miesiecznie powinno dziecko tyc? czy juz nie? no nic, zobaczymy jak to bedzie 7 maja na tej zasranej szczepionce. Strasznie sie jej boje 😞
Ide na sniadanie,maz spi, Aziz tez wiec mam chwile dla siebie. Dzisiaj zasnelam z Malym przy cycu o 5 i wstalismy o 9. Glodny jak wilk byl. A tez mi dal popalic, jadl o 19, potem 01.30 potem 3, potem 5. Masakra. Niby jedna pobudka wiecej a jak mnie wykonczyla 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...