Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Aleksandra u mnie córa podnosi główkę jak do siadania,a od wczoraj leżąc na mnie podnosi się i siada, giba się na wszystkie strony i nie chce już leżeć .... lekarze mówią,że jeśli dziecko samo coś robi to znaczy,że jest gotowe nie można dziecka tylko do niczego zmuszać

z tym kanalikiem to współczuję, mojej pomogły kropelki ze świetlikiem i oczko już zdrowe, oby wszystko poszło gładko u synusia Twojego

a dziś Nina odkryła swoje stopy i je łapie jak ją przewijam i robi akrobacje z nimi i zaciesza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kupowałam też szatkę i świeczkę też bardzo fajne przyszły 🙂
a dzisiaj przyszły bodziaki z super napisami 🙂 🙂
http://allegro.pl/body-dl-rekaw-68-kibicuje-z-tata-polska-i2249887009.html
http://allegro.pl/body-dl-rekaw-68-napisy-polskie-dobra-jakosc-i2260299812.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jaka cudna Hania 🙂
prosze link do szatki http://allegro.pl/komplet-do-chrztu-foto-szatka-swieca-chrzest-i2230495356.html
ja kupowałam u tych ludzi ale taka mi zrobili jaka chciałam czyli bez żadnych aplikacji kolorowych i wierszyków tylko imiona i zdjęcie wiec możesz do nich napisać zrobią ci jak będziesz chciała 🙂 bo te w aukcji przesadzone są jak nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂
U nas pochmurno i deszcz wisi w powietrzu.Mimo to byliśmy na spacerku i teraz Alek śpi w werandzie. Ja skonsumowałam obiad i się byczę dopóki on się nie obudzi 😎
Super te zaproszenia.Szczerze mówiac nawet nie myslałam,żeby komus cos takiego wręczać ☺️ Wszyscy zaproszeni ustnie 😆
Razem z nami chrzczono dziewczynkę.Miała śliczną,zwykłą sukienkę,rajstopki i kapelusik.Wszystko jasne,ale nie błyszczące.Rewelacja.
Mój Alek zjada na razie ręce a o nogach jeszcze chyba nie słyszał 😉

Widzę,że to wy kupujecie biała szatę i swiecę,tak? U nas świecę kupuje chrzestny a białą szatę chrzestna.
apropos jednej s koszulek,ktoś miał fantazję nazwać dzieko Samantha Monika Ewa Alida 😮 😁 aż mi dziecka szkoda 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłam zwykłą szatkę za 18zł, córa będzie miała białe rajstopki i białe butki a na górze jasno różową sukienkę,a szatkę potem podczas mszy założoną przez chrzestną, no a na główce koniecznie kokardka różowa 🙂 i koniecznie nie świecące wszystko 🙂

z zaproszenia zamówiłam takie http://allegro.pl/crystal-zaproszenia-na-chrzest-ekspres-hit-i2219137458.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aleksandra kurcze wspolczuje tego zabiegu, ale bedzie dobrze, grunt ze nie bedzie mial juz tego problemu z oczkiem.
u nas temp dopiero teraz (!!!) spadla z 38, i mamy juz normalna, 37.5 oby juz tak zostalo. Temp przeszla to Azizka dziasla zaczely wk... normlnie rozesmialam sie juz z tego jak nie urok to sraczka :P
co do nozek to poki co tez Aziz o nich nie slyszal, namietnie piasteczki wcina, ale nogami wie jak kopac Mamusie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie zaszczepili Nas.. mamy jak najszybciej isc do neurologa bo mala glowki na brzuchu wogle nie podnosi od 3 tyg.. ;/ i jest za bardzo napieta. BEz zezwolnia od neurologa nie zaszczepi..

Przybrała na najnizszej skali normalnosci.. wazy tylko 5280 ;/ i 59cm
MASAKRA 😞(((((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Amelka też nie miała świecącej sukienki no a te szatki na tej aukcji to rzeczywiście masakra no ale ludzie mają fantazje nie??? ale jak już pisałam robią jakie się chce ja miałam zwykłą kwadratową tylko z imionami i była naprawdę śliczna!!!
Kurcze Kamila to trzymamy kciuki żeby wszystko było dobrze, a co do wagi to moim zdaniem nie ma tragedii bo Amelka jest trochę starsza i ważyła 1,5tygodnia temu 5200 i doktorka powiedziała że ładnie przybiera!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olcia ale bierze sie też pod uwage wage urodzeniową, nie wiem jaka jest rożnica między Waszymi pociechami i na takiej zasadzie można porównywać.
Ewka walczy o laktacje a ja coraz bardziej zastanawiam sie nad jej przerwaniem, jak na razie wygodnie mi tak w nocy, nie musze latać robić butli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAMILA NIE MARTW SIĘ !
My też mielismy skierowanie do neurologa,bo Alek słabo podnosił główkę,był i dalej jest skrzywiony jak chińskie dziewięć 🤢 Ciesz się,że dostałaś skierowanie do neurologa,bo o to cholernie ciężko ! Jak najszybciej sie rejestruj,bo czeka się kosmicznie długo 😠
My dostalismy od pani neurolog skierowanie na rehabilitację.
Wszystko pdoobno da się wycwiczyć i zrehabilitować.Nie martw się na zapas. Oby nie było to nic poważnego,trzymam kciuki ! Tylko dziwne,ze nie chcieli zaszczepić.Co ma piernik do wiatraka? 🤔

Monia nic mi nie mów o kebabie.Jestem 2 dzien na diecie i szlag mnie juz trafia.
dla tych lubiących się pocić -> http://ewachodakowska.pl/ pdoobno rewelacyjne efekty !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czy macie jakis dobry sposob na potówki na buzi, wyszly Michałkowi z mojej nadopiekuńczosci 😞
co do neuroloicznych obaw przed szczepieniem to czytalam ze jest to wazne bo przy takich problemach jak sie dziecko zaszczepi moga byc nieowracalne komplikacje, jak interesowalam sie jaką szczepionką szczepić w jakimś artykule to pisało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila głowa do góry. Dobrze, że macie skierowanie i dobrego lekarza który bada dziecko a nie szczepi jak leci. Trzymamy kciuki!
Ania ja Hanię jak wykąpie w Oilatumie to potówki giną.
Dziewczyny mojej Hani na szyi robi się tak jakby odparzenie sama nie wiem ma taką fałdkę i ona ciągle się poci w tym miejscu i ma już zaczerwienioną skórę co byście proponowały?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewka ja tez kąpie w Oilatum ale tym buzi nie myje, a Ty tak?
Moj tez ma fałdki wokolo szji i tam ma czerwone, po kąpieli oliwkuje i jest lepiej. Ale moj to jest pulchniutki wiec co bym nie robiła ma multum fałdek i trzeba poprostu dokładnie myć, z tej firmy Oilatum mają też krem, mam próbke moze tym bede smarować. Jak pomoże to dam znac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzieki dziewczyny 🙂.
Konefka mam tak samo - przecieram kilka razy dziennie chusteczka mokra i smaruje alantanem w masci 🙂

Ada glowke trzyma ladnie pionie, a od 3 tyg len na brzuchu nic jej nie podnosi ;/. Lekarka nawet ja podnosila do siadania to ljak w linijce prosto siedziła i glowke tez tak trzymala prosciutko. Powiedziala, ze to nic powaznego, ale woli dac skierowanie dla pewnosci. Podzwonilam wszedzie gdzie sie dało - ciotka sprobuje Nas wcisnac na niekłańska, druga znajoma lekarka sprbuje Nas wcisnac do centrum zdrowia dziecka do neurologa bo na usg glowki mozemy i dzis jechac, ale potrzeba konsultacja. Bo bez znajomosci to terminy na lipiec/sierpien ;///. W razie jak sie nie da to zapisałam Ade prywatnie na sobote [ 12.05 ] : )

ile Amelka sie urodziła i ile miala przy wypisie? Ada wazyla 3240, a przy wypisie wazyla rowno 3 kg, i 54 cm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Amelka miała 53cm i ważyła 3200 przy wypisie do domu wage miała z powrotem urodzeniową czyli 3200, więc prawie tak samo 🙂 jutro pójdę na szczepienie i po ważeniu dam znać co i jak i zapytam czy to dobra waga doktorki bo juz teraz sama nie wiem.
Ewka Amelka ma tak samo też ma na szyi tzn na karku takie czerwone plamki jutro zapytam też o nie doktorki ale mojej koleżanki córka ma identyczne a ma już 8 miesięcy i mówiła mi że synek też miała ale jak przestał dużo leżeć to same mu znikły!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...