Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Tak w ogole to cos sie dzieje z moim brzuchem :/ rano wstalam ok 4 i po chwili tak mnie macica zaczela napitalac w miejscu ciecia wlasnie ze myslalm ze zejde. Wzielam 2 tabsy paracetamolu i po jakiejs godz (!!!) przeszlo. Normalnie az na zyganie mnie brallo z tego bolu. Teraz zauwazylam ze jak dzwigne Azizka to mnie wlasnie tak boli, no juz troche mniej no ale. Wystraszylam sie ze jak mnie taki bol zlapie to co ja z Azizkiem zrobie? jW poniedzialek ide na szczepienie to zajrze do rodzinnego, niech mnie kieruje gdzie trzeba. Bo okres to raczej nie moze byc skoro Cerazette biore.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale jestes miodzio WSZYSTKIEGO DOBREGO NA TE 3 MIESIACE OD NIKUSIA 🙂 my tez dzisiaj jestesmy w dobrym humorku 🙂chyba wiedza ze maja swieto 😆
ale to zlecialo byle dalej r=tak szybko ten czas nie pedził 😉
my dzisia pospalismy do 7.30 nasz rekord bo zazwyczaj maly budzi sie miedzy 5-6 wiec dzisiaj mielismy wydluzona nocke 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aziz to mega śmieszek jest 🙂

U nas na 100% wychodzą dolne jedynki,dlatego mi lekko marudziła Niunia,kupiłam żel i zobaczymy czy pomoże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas przestało padać, wyszło słoneczko i już na tarasie siedzimy 🙂 posprzątałam sobie wczoraj więc dzisiaj się bycze i czekam na Kubę jak wróci z pracy i pójdziemy do mamy na obiad 🙂 Amelka już 2,5godziny śpi jak na nią i jej spanie w dzień to mega długo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wczoraj wylizalam cala chalupke lacznie z podlogamiu az do wieczora brobilam to na raty ale dalam rade. Jeszcze mezowi zrobilam niespodzianke i nie budzilam goi tylko zrobilam mu kanapki do pracy. Obudzilam go tylko zeby sie rozebrl bo wrocil ok 19 i padl po godzinie zmeczony na maxa. I dzisiaj zaspal mimo ze poszedl spac tak wczesnie. Teraz pieka sie 2 obiady w piekarniku, ciasto zrobione, owoce naszykoane, ja wlasnie umylam wlosy i robie sie na bostwo. I czekam na meza. Aziz wrocilismy ze spaceru to dostal histerii myslalam ze glodny, nie chcial, co sie okazalo po jakis 20 min skakania z nim po calym domu zeby sie uspokoil wpadlam na pomysl ze moze jest po prostu... zmeczony, polozylam go do jego lozeczka dalam smoka poglaskalam po buziulce, uspokoilam cichutkim glosikiem i dzieckon mi spi juz 1,5 h. Dziwne bo jadl ost o 12.30 🤪 ale oczywiscie pogoda do dupy bo zachmurzoine niebo wiec sie w sumie nie dziwie, czekam az wstanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja nie podawalam witaminy K, bo położna mówiła że jak bede podawac modyfik mleko to mozna przedawfkowac bo tam ta wit juz jest, ja nie wiem czy nie za szybko panikowalam bo malemu poci sie główka jak je, i jak sie intensywnie bawi, rusza nóżkami, a czytałam ze nawet po odpoczynku główka jest mokra w okolicy potylicy i to jest sygnal do krzywicy.
Doatalismy syropek z wapniem na to, w razie czego bede go podawac, bo główke z jednej strony ma bardziej spłaszczona bo na tej stronie czesto spi,tak sobie upodobał, wapń ma mu pomoc wzmocnić koszci i moze ta główka sie polepszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniu nie martw sie na pewno bedzie dobrze!
a u nas dalej katarek chociaz juz mniejszy ale tez delikatny kaszelek doszedl tak jakby krztusil sie jak mu gilunki slywaja. Mam nadzieje ze to w nic poowaznego sie nie przerodzi. Wasze Bable przy okazji katarku tez pokasluja troszke?Boje sie a jutro szczepienie.
Wczoraj mielismy nasze swieto 3 miesiecy zycia we trojke 😉 dzisiaj piekna sloneczna pogoda a moj malzon wybyl z rana ze znajomymi do innego miasta na gielde i targ jakis, ma nam za kare cos kupic ladego dla mnie i Synusia a ja dodatkowo za kare kupuje sobie dzisiaj jeansy bo moje ulubione przetarly mi sie na moich opaslych udach i zala mi jedna para ostatnia 😉
Aziz od wczoraj zaczal tak gaworzyc ze poezja, taka gadula sie zrobila ze szok. Piekny prezent zrobil rodzicom!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂
U nas dzisiaj bardzo leniwa niedziela 🙂 Teściowa zabrała mi małego na spacer i chwila spokoju.
Dzisiaj zrobiłam rekonesans w szafie i już powoli zaczynam się mieścić w swoje stare ubrania 🙂 W niektóre się już nawet zapinam,ale jeszcze leżą nie tak jakbym tego chciała.Od jutra ponownie zaczynam dietkę 😎 Dzisiaj robimy pożegnanie ze śmieciowym żarciem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂
ale cisza u nas wszyscy odpoczywają. U na srano było tak cudnie że poszliśmy z Amelką do kościoła i przespała w wózku 3,5godziny a po południ się zachmurzyło i teraz właśnie kończy się burza i wychodzi słoneczko. Kuba pojechał na mecz a my czekamy aż przestanie padać i pędzimy do babci 😉 w między czasie posegregowałam zdjęcia i jutro zanoszę wreszcie do wywołanie bo jest ich mnóstwo!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas fajna niedziela, najpierw poszlam sama na ryneczek i tam kupilam sobie 2 bluzki i kilka pierdol do domku, potem wrocil malzon i mielismy isc na kawe ale przy przystanku sie rozmyslilismy i poszlismy do parku a ze najpierw wstapilismy na zakupy to w parku usiedlismy na laweczce, Nabil piwo, ja soczek jabkowy i ciasteczka a Aziz spal najlepsze. Zmarzlam ale to nic, bylo zadzebiscie. Wrocilismy, standard kapiel cycek i leniwy wieczor, mialo byc bara bara ale poleglismy, mnie Aziz obudzil bo zglodnial (w ciagu dnia jadl tylko 4 razy! tzn od godz 9 liczac. Takze teraz bylo 5 danie dnia 😉 jutro szczepienie, jestem obsrana ze strachu jak to bedzie, nawet N sobie ustalil jutro zmiane ze skonczy wczesniej a nie w nocy, bo wlasnie noc najbardziej mnie przeraza. No i ciekawe czy w ogole bedzie mial to szczepienie bo ten katar (niby mniejszy) ale taki lekki kaszelek jest. Zobacze tez ile przybral. Mam nadzieje ze zmiescimy sie w normie bo znowu bede sie schizowac. Ahh wszystko dobrze jak Dziecko zdrowe, to najwazniejsze, reszta to sie moze wcale nie liczyc dla mnie 😉
Karina, Konefka i Martaer sie daaaaaaaaaawno nie odzywaly. W sumie nie dziwie sie bo tu straszna pustka sie ost zrobila 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie dziewczyny.
Meldujemy się po długim pięknym weekendzie 😆 Moja córcia spisała się na medal 😆 wyjechaliśmy sobie nad Śniardwy do domku letniskowego. Było trochę ciasno i w nocy trzeba było się dogrzewać ale nie siedzieliśmy w 4 ścianach w mieście. Hani powietrze służyło w nocy spała po 7-8 godzin. Co najważniejsze nauczyła się spać w stojącym bez ruchu wózku na podwórku 😆 Pospała sobie także na zielonej trawce 😆
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/861/trawka.jpg/][IMG]http://img861.imageshack.us/img861/899/trawka.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj dokładnie coraz tu nas jest mniej oi coraz rzadziej 😞 😞 😞 ale pewnie to zasługa ślicznej pogody 🙂
Ewka zazdroszczę udanego weekendu u nas w sumie też było super tylko że w domku (nie mogę zobaczyć zdjęcia które dodałaś 😞 a dzisiaj już nie ma słoneczka i tylko 16 stopnie:9 ale Amelia i tak śpi na tarasie i tez bez ruszania wózkiem ale zobaczymy jak długo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.
My dzisiaj po szczepieniu.Mały trochę płakał,ale był dzielny jak na dwa ukłucia 🙂
Chyba go troche to osłabia,bo znowu mi śpi (nie żebym narzekała 😁 ) ale temperatury nie ma.
Waży 6,5 kg. Nie wiem czy to nie za mało? 🤔 Wzrost- 65 cm
Chyba ze względu na śliczną pogodę tak tutaj cicho 🙂 U mnie dzisiaj duużo chłodniej i zachmurzone niebo,jeszcze wiatr się zerwał 😠

A Haneczka jaka słodka,dopiero zobaczyłam 🙂 Ona ciągle tak ze smokiem?
mój tylko jak musze go uspokoić a tak normalnie wypluwa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co do smoczka to teraz najczęściej dostaje go na sen a jak już zaśnie porządnie to wypluwa i śpi bez. Czasem smoczek robi za pocieszyciela strapionych przy złym humorku córci 😆
Tynka mam nadzieję, że synuś ładnie pośpi i że obędzie się bez gorączki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siemanko. Hania slicznie relaksuje sie na lonie natury. Tez zazdroszcze wypadu nad Sniardwy. Tesknie za tamtymi stronami!!!
My tez dzisiaj po szczepieniu, Aziz plakal gorzej niz przy pierwszym i nie wytrzymalam... i poplakalam sie razem z nim. Ale wstydu sie najadlam ☺️ ☺️ ☺️ teraz jest ok gada do siebie na macie i czekam az cos sie zacznie dziac. Mam nadzieje ze lagodniej to szczepienie przejdzie. Bylismy u rodzinnego, wyrazil zgode na szczepienie, bo plucka czyste a kaszelek to od katarku Sprawdzil uszka tez w porzasoiu, i dostalam opieprz za Fride. Kazal t ☺️lko sol fizjologiczna psikac do noska 4x dziennie zeby sie rozpuszczaly gilki i sciekaly latwiej a Frid wysusza tylko ze jeszcze gorzej sie robi 😮 Potem lekarka pediatra ktora nam szczepienie robila to samo powiedziala o Fridzie 😮 mam sciagac TYLKO jak gile z nosa ewidentnie beda ciekly po brodzie. No i potwierdzone zabkowanie, dostlismy kropelki na dziaselka i po pierwszej juz probie. Dzialaja.
Tynka waga moim zdaniem super, Azuniek ma 62 m (!!!) urosl sporo w ciagu tego miesiaca bo niby 5-6 cm dlatego ta waga tak nie skakala w gore !) i wazy 5820 g. Wiec Alek to Ladny Klocuszek 😉
Kupilam sobie worki na pokarm, musze zrobic troche zapasu bo mnie czeka wizyta u dentysty ze znieczuleniem wkrotcce wiec wole byc zaopatrzona w razie W. No i zaczynamy Azizka przyzwyczajac do buteleczki bo jak upaly beda to musi wode p[opijac a on wypluwa smoka z butli i ani mysli pic. Mleko z butli ma mu dawac tata ja mam sie z daleka trzymac w tym czasie zeby mu nie namieszac 😉 wiec raz dziennie lub raz na 2 dni Nabil bedzie mial chwile sam na sm z Malym 😉
Milego dnia. Trzymam kciuki za Alka i Adusie zeby przeszly te 2 dni po szczepionce lekko a wy trzymajcie za Azizka bo po ost szczepionce to mam cykora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia trzymam kciuki razem z Amelką 🙂
chociaż u nas szczepienie we środę ale Amelka już dzisiaj strajkuje i od południa jak nie je i nie śpi to się cały czas drze 😞 ręce mi juz odpadają od noszenia 😞 😞 😞 😞 nie mam pojęcia czy to brzuszek czy ta pogoda czy co 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...