Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też nie wariuję z tą wit D,często zapominam 🤢 Ale przy Małym o wielu rzeczach nie pamietam,ciągle w biegu.
Właśnie zamierzałam sie uczyć do sesji,cholera nie mogę.Oglądam duperele na allegro 😜
Mały mi usnął ok 13 śpi ładnie 🙂 oho już słysze,ze do siebie gada
Fajnie Marta,że się odzywasz 🙂
Dziewczyny u mnie spadek wagi- 2 kg 😮 już niedługo zobaczę 6 z przodu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam!!
ale jestem umęczona cały dzień był w miarę oki,grill u siostruni super ale koło 18 się zaczęło.... potworny płacz i nawet cycek nie pomagał 😞 😞 😞 płakała do 20:30 nie wiem co to było kolka czy co bo kropelki nie pomogły aż w końcu padła i teraz śpi a ja muszę jeszcze pościerać podłogi na mokro i idę spać bo padam na "ryj" te2,5 godziny płaczu to jak całą wieczność!!!!!
a co do witamin to ja mam takie samo zdanie jak Evelcia i tak tez mi mówili w szpitalu doktorka przy szczepieniu.Ame;ka już skończyła 3 miesiące ale miałam jeszcze kilka kapsułek i doktorka kazała mi je wykorzystać a dopiero później dawać inne.
A co do wagi dziewczyny to ja już mam mniej niż przed ciążą!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien doberek 😉
NO no no Olcia no to zazdroszcze baaardzo! tez bym tak chciala, coprawda talie juz odzyskalam 🤪 ale kg jeszcze troche jest do zrzucenia. Aczklolwiek nie spiesze sie :P
Dziewczyny a u nas SZOK!!!!!!!!!!!! pierwsza przespana noc. Karmienie o 20.30 i pobudka 5.45. Normalnie szalenstwo. pofikal Azizek pol godziny w lozeczku i patrze ze juz mu sie oczka zaczynaja kleic, zaraz bedzie znowu spal 😉 co do nocek, to nie mopge narzekac, bo zawsze bylo tylko jedno karmienie ok 2-3 a potem 5-6 wiec te 6 godz min przesypia Azizek, ale od kilku dni jest coraz wiecej i wiecej 🙂
ma teraz poprzednia karuzele zalozona w lozeczku wiec dla niego to jest nowosc i teraz najbardziej mu zabawa wychodzi samemu w lozeczku wlasnie, Ciekawe na jak dlugo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moja mala spala wiecej jak byla mniejsza 😞(. Ale juz sie przyzwyczaiłam i tez chidze wyspana :P.
To jkest kurwa chore.. w kazdym kraju, miejscowosci inaczej zlecają.. jakby dzieci byly inne. LOL. u NAs jest tak ze : sama K podaje się od urodzenia do 7 doby, potem od 8 doby do 3 miesiecy podaje się K+D, od 3 miesiecy do poł roku podaje się samaą D, a od pol roku do 3 lat podaje się OMEGAMED. [ zestaw witamin ]

ZE to zalezy od ciemiaczka :/. Ada ma bardzo male, bo tylko na opuszek palca. Ale robili Nam badania kosci i wszystko jest ok - taka po prostu jej uroda: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Targi bardzo fajne, ale w większości dla dzieci,że tak powiem już chodzących. Mnóstwo atrakcji i bardzo kolorowo 🙂 mnie zainteresowała oferta komisu, bo można oddać im m.in. ciuszki. Ciekawa jestem jak wyceniają, bo mam już dużo,a jak mają leżeć to wolałabym dostać za nie kaskę i kupić za to coś Ninie. Napisałam już do nich i poczekam na odpowiedź. Nie chce mi się z tym bujać na allegro, więc wolałabym pojechać i za jednym zamachem to opchnąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie mamusie.
Zazdroszcze tyle snu. Ja co 3 h pobudka. I jeszcze w dodatku mlody od 3 dni pod wieczor placze po 1 h, wczoraj darl sie 2 h. Maz siedzial i gral i co 3h mi mlodego przynosil. Przed 4 polozyl sie spac. Ja jeszcze poszlam do kuchni sie napic. I wtedy nogi mi zrobily sie z waty. Potrzaslo i to mocno. Pobieglam do mlodego. Maz tez sie zerwal i tak do 6 nie spalismy.
Ktos pisal, ze nauczyl dzicko nie noszenia na rekach. Jak to zrobiliscie? Moj az sie trzesie, wymachuje raczkami jak go nie chce nosic.
Nam zalecono tylko witamine K. Wiec co kraj to inaczej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My mamy na szczeście noce całe przespane przez Szymona

A co do wagi to ja miałam swoja z przed ciązy w ciągu 3 tygodni po porodzie a potem dupa blaa nic stała w miejscu ale niedawno ruszyła w dół 🙂

Jak zaszłam w ciąze miałam 66,3 a teraz mam 62,9 i bardzo chce zobaczyć 5 z przodu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej kochane 🙂
Mi pediatra kazał podawać wit. K do 3 miesiąca ja na początku miałam K i D razem.A od 3 miesiąca tylko i wyłącznie D.A to podobno podaję się do roku chyba że ciemiączko nie zarosło to wtedy daje dawkę uderzeniową i do 2 lat...
A u nas upał,że szok...Ciągle praktycznie jesteśmy na dworze 🙂Dużo czasu zajmuję mi nauka na egzaminy..Polski już na 4 zaliczony 🙂No i sprzedajemy samochód i trochę mamy do załatwiania spraw...Ale ciesze się bo może w końcu uda nam się do księdza kolejnego dotrzeć...
Gabryś coraz mniej śpi,ale potrafi się zająć już zabawkami to jest nawet ok 🙂
A oto ja z Gabisiem nad jeziorkiem 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Już jesteśmy w domku 😉
Dzięki Monia za życzonka 😘
Malwina śliczne zdjęcie! Coś z włosami zrobiłaś?
Tynka jeśli twój synek dziś obchodzi imieniny to sto lat od cioci Ewy i Hani 😆

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/825/stoc.jpg/][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/2788/stoc.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jak Hania słodko sobie spi 😉
my dzis tez cały dzien na wsi, czy Wy zakładacie dzieciom czapki na są w wozku ? bo ja zakładam a Michał bardzo jej nie lubi, a boje sie o uszka 😞
był czas że Michał budził się tylko o 4 i spał do 7 a odkąd kolki wróciły budzi sie co 3 lub 4 h wiec często, ale laktacje mam za to lepszą.
Mój Michał nie lubi na rękach, a napewno go tak nie uspokoje jak płacze, ratuje tylko wózek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja na dworze nigdy nie ściągam czapki nawet jak na chwilke idziemy
po pierwsze - boje sie o uszka
a po 2 - mimo iz Szymon ma włoski skóra głowy jest bardzo delikatna i łatwo ja wysuszyć a co najgorsze spalić
Ja Szymona sparuje przed wyjściem kremem z filtrem 30 a i tak twarz ma juz bronzowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien doberek
Moj maz wlasnie poszedl do szpitala na ta operacje. Bardzo sie denerwuje, mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze. Zaraz sie zbieram, ogarniam i wybierzemy sie do niego jak juz bedzie po. On tez ma meeega stresa, bo nigdy njie chorowal, juz nie mowie o pobycie w szpitalu, nie liczac tego kilka dni po porodzie wlasnie na ta przypadlosc jak lezal. . Ale na szczesie juz ta operacja skonczy problem :drugiej szyi" bo co go tylko troche przewialo, zimnego powietrza jak zalapal to od razu ta paskudna gula wyskakiwala na pol szyi. Biopsje wyszly dobrze wiec cale szczescie to nie rak.
Aziz od rana jak zwykle zaiesza. Jak nie jest mocno glodny to wita nas seria usmiechow od ucha do ucha. No tylko stac nad lozeczkiem i podziwiac. Wczoraj Maly Brzdac wykapany i najedzony byl o 19.30 ale zdrzemnal sie 20 min i do 22 szalal w lozeczku. Bylo wczoraj baaardzo cieplo i duszno przez to w domu jak w saunie pewnie dlatego ciezko mu bylo zasnac i byl taki pobudzony.
Milego dnia dziewczyny, i prosze trzymajcie kciuki za mojego meza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc 🙂
Malwina, EWa - sliczne zdjecia 🙂
Monia- tzrymam kciuki 🙂
JA mlodej nigdy czapeczki nie zdjemuje, bo wystraczy lekki wiaterek i juz uszko chore ;/. JAk jest mocno cieplo to zakładam jej tylko opaske na uszka :P, albo taka czapeczke bardzo lekką z batystu :P.
My wczoraj pomagalismy mojej mamie sie przeprowadzac 🙂 - tj ja z mloda sie patrzylam jak ADrian i mama nosza rzeczy do busa. Potem przeszłam sie z mloda na nowe mieszkanie mamy i sobie siedzielismy. Poszłam po kebaba i Ada straaasznie sie spakala :/ niewiadomo od czego, nie dalo sie jej uspokoic 😞( - przy kapianiu odkrylam czemu - ugryzla ją mrówka na zebrkach 😞.
Jak o 12 wyszlysmy z domu to wrocilismy o 19 🙂. Kapanie i po 19 mloda spala juz , pobudka o 1 i 4 wiec znosie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia trzymamy kciuki zeby udała sie operacja i mąż szybko wrocił do zdrowia.
my dzis karmienie o 2, a o 4 zno widze ze dziecko mi sie wierci, wstalam zmieniłam pieluszke i zasnął, pozniej karmienie o 7. Wiec sukces, jestesmy na dobrej drodze zeby wrocic do nocy z przed 2 tyg, czyli jedna pobudka o 4, czekam tylko jak sie uporamy z kolkami bo to przez nie Michał taki niespokojny w nocy 😠
my najdluzej meczymy sie z kolkami, takie jelitka moje dziecko ma delikatne, po tatusiu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia oczywiście,że trzymamy kciuki za twojego męża 🙂
A mojemu dziecku coś się stało bo od 2 nocy nie sypia ładnie...
Wczoraj o 19:10 już spał ale obudził się około 22 zjadł i dalej kima,pobudka o 24,a później o 3:30...Dla mnie to nowość i chodzę jak zombi bo byłam przyzwyczajona,że od 19 do 2-3 śpi i później je dopiero coś koło 6 lub 7.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.
Malwina-co za zmiana 🙂 Jestes zadowolona? ja uważam moje ścięcie włosów w ciąży z bardzo długich na takiego boba za porażkę życiową i teraz czekam aż odrośnie.Db,że już spokojnie je związuję-bardzo szybko mi rosną ufff 🙂
Mnie włosy lecą teraz garściami,normalnie szokGdzie nie popatrze moje kudły leżą 😠 no ale podobno to normalne własnie ok 3-4 miesiaca po porodzie.Przedwczoraj zaczął mi się okres,już taki normalny z duzym bólem brzucha i innymi atrakcjami,czyli już norma 😞
własnie mi Młody usnął,ja sie połozyłam pod kołdrą z laptopem i chyba szybko się zdrzemnę.
Dzisiaj na 14sta kolejna rehabilitacja.
bylismy wczoraj z Tomkiem w kinie,na "Dyktatorze".Brzuch mnie bolał ze śmiechu,polecam 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...