Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ja tez czasem wchodze na brzuszek i do innych watkow dla mamus :P, ale to bardziej z ciekawosc, do dziecka mnie nie ciagnie 😁 boje sie , ze bedzie diabeł wcielony skoro Ada to aniołek 🙂. własnie spi sobie, kolo 7 rano pewnie wstanie na jedzenie dopiero 🙂
dziecko najwczesnie to za 3 lata u mnie moze sie pojawic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny kiedy w Pl sie szczepi przeciwko swince odrze i rozyczce (slynna MMR)? bo u nas to sie nazywa BMR i juz sie tego cholerstwa boje, tutaj w 14 miesiacu 🤨
mialam tyle pytan i mi pouciekalo 😜
ja to bym mogla juz w ciaze zachodzic gdybysmy sie z N tak nie docierali wiecznie :P ciaze przeszlam w super stanie od 4 mieiaca czulam sie jak mlody bog :P no i fajnie tak za jednym zamachem 😉 i te ostatnie chwile z brzuszkiem, napiecie ( w sumie mnie ono nie zdazylo wziac :P )i przezywanie. Serio zeby nie to forum na brzuszku to pewnie bym byla 10000000000000000 razy bardziej przeraazona jadac na porodowke a tak wspieralysmy sie i wiadomo bylo ze kazda z nas to przeejdzie i przezyje i ze nie jest sama. Naprawde to forum powzwolilo mi sie oswoic z porodem ktory dla kazdej z nas byl wieeelka abstrakcja 😉
brzuszek czasami tez podczytuje poczatki ciazy i koncowka najbardziej ciekawa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my dziś w domu siedzimy, a słoneczko wyszło 😞 Miś ma katarek, nawet jak psika to leci jak staremu 😮 testuje sposób Kamili, czyli Acatar i pulmex baby, do tego maść majerankowa. Mam nadzieje że do jutra przejdzie bo mamy n=mieć jeszcze lepszą pogode 🙂 katarek podejrzewam na ząbki, bo jedyneczki Misia swędzą już jakiś czas, a dalej ich nie widać. A Wy wychodzicie z katarem na spacery?
na obiadek mam dziś spagetti, ochote Wam zrobie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniu moja lekarka twierdzi,że powinno się z katarkiem wychodzić na spacerki bo chłodne powietrze udrożnia nosek.
Ja jak Gabek miał katar to wychodziłam,tylko jak była gorączka to siedzieliśmy w domku.
A my dzisiaj dzień lenia,tzn. około 13 idę do przedszkola z małym po siostrzenicę,już się trochę pouczyłam do egzaminów później pewnie trochę się pouczę bo materiału od groma a bardzo chciałabym mieć co najmniej 4 z każdego przedmiotu 🙂Jutro moja babcia wychodzi ze szpitala to pojedziemy chyba do niej.Dzisiaj lepiej sie już czuje,miała mieć wycinaną macicę ale jej tylko podwiązali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny ja tez wychodze na spacerek jak nikos ma katarek lekarka nawet zalecała bo świeże powietrze udrożnia nosek.niania dzien drugi wczoraj nie umiała troszke go uspać ale dzis juz pieknie go uspała teraz poszli na spacerek przyjda na obiadek 😉 U nas piękna pogoda słoneczko świeci az razi 🙂 Nikos ma na obiad kurczaczka z ziemniakami marchewka i brokułami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej my tez wychodzimy z katarkiem tylko jak gorczka to kaza siedziec w domu 😉 Bylismy na wazeniu, wazy Azizek 8200 g czyli przez miesiac przybral tylko 200 g ale z racjiu tego ze zastrajkowl z jedzeniem przez 3 tyg to babka powiedziala ze i tak dobrze i caaly czas w tym samym centylu jest czyli 25 🙃poza tym ma juz 74 cm 🙂
Milego dnia 🙂
na zgage mi pomagal jogurt 😉 Ewa czyzby...??? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no dokładnie z katarkiem jak najbardziej jak nie ma gorączki 🙂

Zgaga ach to były czasy w ciąży... 🙂 i tyle się tych migdałów ojadłam że do dziś nie mogę na nie patrzeć 🙂 🙂

Dziewczyny które wożą już dzieciaczki w tych kolejnych fotelikach samochodowych 9+ czy wy macie je zamontowane z tyłu czy z przodu i przodem czy tyłem do kierunku jazdy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moje dziecie wkoncu zaczyna jesc :P dzis jadła juz 2x 180 ml, prawie caly duzy sloiczek obiadku, niedawno zjadło gogo squeezh, a teraz chrupki wcina 🤪 🤪 dawno tyle nie zjadła :Pp ogolnie ona zauwazylam ze z obiadkow je tylko spagetti z kurczakiem :PP mam juz zapas zrobiony 😉)

polecam ! http://www.hurtidetal.pl/article/art_id,8185-95/gogo-squeez-przybywa-do-polski/ rewelacja :P a jakie dobre 😁D Ada to uwielbia 🙂 u mnie w sklepie kosztuje ok. 1,60 zl 🙂 dzis jadła banan+jablko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam
Kamila,nie lubię takich wynalazków. Za 1,60 zł mam kilka mniejszych jabłek i pewność,że ścieram dziecku jabłko :P a takie przetwarzane "coś" to wątpliwe,że ma jakieś wartości.
Byliśmy mierzyć dzisiaj Alkowi fotelik i chyba zdecydujemy się na ten http://allegro.pl/fotelik-key-1-chicco-xpace-isofix-x-pace-9-18-kg-i2779758467.html oczywiście w kolorze paprika- na żywo jest boski 🙂 🙂 🙂 Trochę kosztuje 😞 ale zdecydowaliśmy,że nie będziemy na tak ważnej rzeczy oszczędzać. Przy okazji będac w sklepie pomierzyłam spacerówki. szczerze mówiąc najlepiej jeździło mi się tymi droższymi,te poniżej 300 zł dla mnie to totalna porażka. Chciałam tańszą,ale pewnie będzie trzeba kupić droższą. Jedyna przyzwoita,na polskie chodniki (przynajmniej takie dziury i nierówności jak u mnie...) to kosztowała 700 zł z chicco. 😠 no ale ten wydatek chyba jeszcze poczeka do wiosny uf...

wczoraj mnie cały dzień mdliło i non stop myśli "pewnie znowu ciąża". Dzisiaj przeszło,ale kto wie? 😁 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moja nie lubi jablek :/ jedynie z tego gogo je je :P.
fotelik fajny 🙂 ja z xlandera jestem zadowolona 🙂
fotelik mamy przodem do kierunku jazdy tylko mozliwosc zamocowania :P ale on jeszcze poczeka do tych 9 kg :P ofc na tylnim siedzeniu :P

Olcia, jak Amisiak nie lubi spacerow, to moze kup sobie nosidełko ?:P mysle, ze bedzie Ci wnim wygodnij niz na rekach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka mi tez bardziej odpowiadają spacerówki te "droższe" ale ja to widze tak, że na wiosnę to mój Miś bedzie chodził obok wózka albo już nawet biegał, więc wózek będzie tylko na chwile i w trakcie spaceru trzeba będzie samej pchać wózek, więc zakup drogiego mija się z celem.
Fotelik wygląda solidnie, ale mocowanie chyba trudne 🤨, mój fotelik poprostu przeciąga pasy bezpieczeństwa, a ten gdzieś z tyłu siedzenia się zapina.
Kamila jak to zrobiłaś że Ada tak ładnie je, przetrzymujesz karmienie?

Ja tylko czekam na pierwsze wieści o zaciążeniu jednej z nas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniu, wiesz, ze nie wiem :P. juz pewnie od tej choroby samopoczucie przeszło to i jesc zaczeła 🙂 zreszta nie wiem! ale wazne ze je 🙂). Kurde rzeczywiscie mocowanie jest trudne, ale i solidne 🙂 jak sie jedzi jednym samochodem to fotel;ik jest raczej montowany na stałe 🙂 bez potrzeby non stop zdemontowywania go :P. My tez mamy chujowe te zapiecie pasow :/, szczegolnie ze nie jedzimy tym samochodem a 5cioma :P, bo prrawka brak i ktos Nas wozi non stop :P
taki mamy http://allegro.pl/fotelik-ramatti-venus-plus-comfort-excl-gw-3-lata-i2772760949.html

a propo ciazy, widziałam, ze juz jedyna styczniowka jest w 7 tygodniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fotelik zamontowany jest u nas z ttyluprzodem do kierunku jazdy. Tynka mi ost dwa dni ciaza tez chodzilapo glowie, bo sie dziwnie czuje to nie choroba bo by sie juz raczej wyklula, mdlosci, wstret do kuraka, rano jak nigdy ciezko mi sie z lozka podniesc 😮 no zesz kurwa pochlastalabym sie 🥴 ehhh
bylam dzisiaj w mojje ost pracy wlasnie sprawie pracy, i maja sie jutro zapytac czy moja firma chce mnie jeszcze. Ciekawa jestem co im powiedza, mam nadzieje ze mnie zaakceptuja, ale jak nie to kkij z nimi, zaczynam szukac gdzie indziej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
z tymi spacerówkami to róznie bywa, są dzieci które praktycznie w ogóle z nich nie korzystają a są też takie które wręcz przeciwnie... moja starsza córka jeździła w wózku prawie cztery lata 😮 tak jak kiedyś pisałam my mieszkamy w centrum bez samochodu, wszędzie chodzimy praktycznie po nogach, nie wyobrażam sobie wyjścia na spacer z rocznym dzieckiem bez wózka, raczej tak małe dzieci to szybko sie męczą i chcą być wożone, u nas przynajmniej tak było, robiliśmy dłuugie spacery i Ola często nie była w stanie iść po nogach, to samo na zakupach, czy w drodze do przedszkola z wózkiem było o wiele łatwiej 😉 wtedy 10 lat temu zainwestowaliśmy w porządną spacerówkę (ABC Design) która posłużyła jeszcze mojemu siostrzeńcowi, za jakieś 1,5 roku pomyślimy o zamianie naszego xlandera na coś mniejszego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...