Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

ja wiem,że to strasznie próżne,ale chyba się popłaczę ze szczęścia 🙂 przymierzam właśnie spodnie,w które 3 tygodnie temu nie wchodziłam i schowałam je do szafy i co? już się w nie mieszczę 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 witaj kochany rozmiarze 38 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Tusiek to super wielkie gratulacje!!! Ja w święta w niedzielę też ubieram się do kościoła i nic mi nie pasowało myślę przymierzę rur ki sprzed ciąży które chciałam ubrać jak szliśmy na szczepienie i trochę mi brakowało do zapięcia a tu proszę niespodzianka zapięłam się bez problemu 🙂 i niby na wadze mam jeszcze 2kg na plusie ale jak siedzę to na brzuchu mam jeszcze trochę taką "obwisła" skórę 😞 mam nadzieje że mi to jakoś zniknie z czasem!!! a i wiecie co ta brązowa kreska jak z nią u Was?? bo u mnie tylko troszeczkę zbledła 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta brązowa kreska może utrzymywać się nawet do pół roku... 🙂
Byłam u dziadków-przeszczęśliwi,że widzą Alka.Ciotka dała mi kilka swoich ubrań,bo schudła 😠 i ja jestem teraz grubsza 🤢 Dała prześliczną sukienkę w taką drobną pepitkę,ale krój trochę dla mnie za poważny 🥴 Jest śliczna,ale wyglądam w niej jak 30latka 😉 Niestety jest to rozmiar 42 😠
Powoli,powoli wrócimy do formy sprzed ciąży.Tusiek gratuluję 😆 Ale ty miałaś banalny przyrost.Z tego co pamiętam bardzo się pilnowałaś,dużo ćwiczyłaś. My wpierdzielałyśmy jak małpa kit,pamietam że tak od grudnia pomarańcze i mandarynki 😁 Agnese i Monia przegryzały jeszcze dużą ilością czekolady 😆
Matko,kiedy to było 😎
Ja czekam aż mi wyjmą ten cewnik i znowu zaczynam ćwiczyć.Pierwsze wesele mam 30 czerwca i mam nadzieję,że do tego czasu ubędzie mi coś z tych 8kg na plusie 😉


Cytat z książki 😁
"Zamiast wpychać mu coś do buzi, wozić samochodem bądź sadzać na huśtawce lub którymś z owych diabelskich wibrujących fotelików podsuniętych amerykańskim mamom przez „niewidzialną rękę rynku” (które to urządzenia przysparzają jedynie niemowlętom dodatkowych cierpień), kładziemy dziecko do łóżeczka, tworząc wokół niego nastrój ciszy i spokoju." 😁 😁 czyżby chodziło o uwielbiany przez nas fotelik FP 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no TYNKA masz cos do 30 latków 😉 hehe...ja wlasnie od 4 dni cwiecze brzuszki ta 6waidera i zobaczymy! mam nadzieje ze brzuszek troszke zmniejszy się chociaz nie jest za duzy najgorzej w biodrach chyba nie ma zadnych cwiczen na zmniejszenie 😞
moj maly polubil łóżeczko i karuzele i w koncu moge troszkę cos między czasie zrobic nie trzymajac go na rękach 🙂 a i swietnie zaczal sie dogadywac ze starsza corką...moze dzieci maja swoj jezyk jest zapatrzopny w siostre ta gada a on jej po swojemu odpowiada a wierzcie buzia jej sie nie zamyka czasem mam juz dosyc 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 waidera to masakra ale jakie efekty są w zeszłym roku ją ćwiczyłam to w miesiąc takie efekty,że szczena do ziemi

ja w ciąży nie ćwiczyłam, bo miałam zakaz po poprzednim poronieniu,ale fakt faktem uważałam co jem 🙂 ale pamiętam 3 tygodnie temu ryczałam nad tymi spodniami,że w nie nie włażę,a tu kurde ćwiczonka i spacery pomogły 🙂

tą kreskę nadal mam i skóra na brzuchu daleka od ideału, ale akurat na to trzeba czasu i może trochę ćwiczeń i kremików

agusia u mnie właśnie strasznie rozszerzyły się biodra, na pewno trochę trzeba czasu żeby zaczęły się schodzić, mi pomógł stepper i dużo spacerów z wózkiem 😉

Tynka do tego wesela to ponad 2 miechy,a przed nami najlepsza pogoda teraz, samo łażenie Ci zgubi kilosy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziś mala byla straaaaasznie marudna :/. Myslalam,ze moze to po tym sevendaysie co zem rano zjadla, ale ani sie nie prezyla ani nic. Zagladnelam jej do buzi jak krzyczala, a tam co?! ZĘBY IDA ://. No cholera jasna ;/. JA mialam 1 zeba w 3 miesiace, a zaczelo sie w 2 tak jak u niej :/. Adrian polecial teraz do apteki po zel na zebiska : P

Gratuluje spadku wagi 🙂 ja to nawet na wage nie staje bo sie boje xd, ale jak ktos mnie dlugo nie widzi i zobaczy to " oo boze, ale Ty schudalas, ale laska sie zrobilas" wiec mam nadzieje, ze to prawda 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha nie mam nic do 30latek Broń Boze 😉
tylko to w moim przypadku +8 lat 😉

o ja 😆 zeby ? 😮 🤔 no to niezle,masz odpowiedz czemu ada marudna.
co do 6weidera,jest ok jak nie ma sie tłuszczu na brzuchu.lepiej wg mnie pokrecic hula hop 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam mamuski widze ze powrocil temat odchudzania,ja od dzisiaj na kopenhadzkiej bo innego wyjscia nie ma przy moich dzieciach ,jem tylko to co popadnie zadnych szans na przygotowanie czegos konkretnego 😠 marcel znowu nie spi 😠 😠 😠
ktoras z was chyba aniapytala o mleko hipp combiotic ,my mamy je juz od 2 msc i jak jest ok,zapytam sie czy moze nie jest za slabe dla mojego obrzartucha skoro budzi sie w nocy 🙂
co do zabkow to i ja podejrzewam juz od kilku dni marcela o jakiegos bo gryzie nawet moje palce ,dotego sie slilni jak nie wiem , ostatnio nawet moja reke lizal 😁 natalia dostala zeby w 5 msc wiec kto wie jak bedzie z marcelem
co do bujaczki nasza juz w necie stoi ,znudzila sie marcelowi teraz tylko mata i lezaczek a no i bezcenne raczki mamy 😉
lezec nie za bardzo chce a jak siedzi to trzyma glowke stabilnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezu evela kopenhadzka? :| masakra. jak ty bedziesz funkcjonowac przy dzieciach?
mój agent obudził sie dzisiaj ok 4 i chciał sie bawic. to włozyłam go do łozeczka,włączyłam karuzelę i połozyłam sie spowrotem.Budze sie za jakis czas a dziecko śpi.. 😆 juz mam patent na tego rozrabiakę 😎
Teraz mi znowu usnął i ja chyba też się walnę w kimę.Obiad mam z wczoraj,wiec dzisiaj dzien opierdzielania- a co 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Evelcia ja pytałam o mleko hipp ombiotic jestem w trakcie przechodzenia na niezo z Bebilonu, nie wiem czy dobrze robie bo w sumie bebilon nie jest zły dla małego, sugeruje sie tylko i wyłącznie tym ze Hipp ma więcej błonnika a Michałek ma problemy z kupkami czasem i mysle ze może mu to w jakiś sposób pomóc, choc kazdy mi powtarza ze nie powinno sie zmieniac mleka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania ja tez przeszłam z bebilonu wpierw na nan bo mala miala staraaaszne zatwardzenia po nim ;/ podobno duzo dzieci ma po bebilonie tak. Potem chcialam zmienic na hipp bo po nanie tez kupy byly inne, i hipp to mlekiem dobrym do dokarmiania piersia 🙂, ale mala za nic w swiecie nie tknie hippa :/ przyzwyczaila sie do slodkiego nan, a hipp ma smak spalonej gumy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hipp raczej jest bez smaku,osobiście bardziej mi się kojarzy z mąką kukurydzianą 😉 Ale faktycznie kupki wychodzą po nim pierwsza klasa ! Sama byłam w szoku,bo na opakowaniu jest informacja,że może wystąpić rozluźnienie stolca. Poza tym mi pasowało,bo kupowałam dużą puszkę i był łatwy dostęp do tego mleka. Jeśli wyznacznikiem ma być to by synek robił kupki to ulżyj dziecku,przyzwyczai się do tego smaku. A ludzi nie słuchaj,bo każdy ma swoje mądrości. Jakby nie patrzeć nie powinno się wcale karmić modyfikowanym ! 😉

Patrzcie co za shit znalazłam 😆 http://koloroczu.pl/kalkulator_oczu_dziecka.html
Chciałabym żeby Aleksander oczy miał po mnie. U męża wszyscy mają niebieskie z kolei u mnie w domu dominował zielony/piwny 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusiek to masz fajnie ze masz z kim zostawic ja niestety nie mam z kim 😞moja mamcia wczoraj bylo 7 lat jak odeszla i wnukami sie nie nacieszyla 😞 a pomoc mamy jest niezastapiona...ale nie mozna miec wszystkiego 😞ale wiem ze czuwa nade mna i mi pomaga tam z gory 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzuiewczyny moj maly ma przkurcz nozek wkladam mu recznik miedzy nozki ale moze orientujecie sie czy wystrczy ze sa nozki szeroko rozstawione przy tym czy moze musza byc na tzw zabke? bo kurcze nie wiem jak to zrobic zeby utrzymac ta pozycje?! juz wstazka na bokach zwiazuje ten recznik ale to jeszcze nie to chyba co by mialo byc 🤔 szeroko ma ale do zabki mu daleko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...