Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dziewczyny jeszcze jedno co sie dowiedzialam wczoraj od piguly. N sie pytal ZNOWU czy mozemy Malemu herbatke z kopru wloskiego podawac. Powiedziala ze od jakiegos czasu odradzaja koper wloski bo sie okazalo ze potem dzieci maja problemy z ukl pokarmowym w przyszosci 😮 No i oczywiscie drugie to to ze jak Dzizia na cycu jedzie tylko to niczego wiecej nie potrzebuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Też jestem za tym aby nie podawać nic oprócz cycka no chyba, że lato będzie upalne to wtedy woda. Na pewno nie herbatki gotowe dla dzieci bo to sama chemia.
Monia rehabilitacje nie zawsze są takie straszne, zależy z czym dziecko ma problemy i kto rehabilituje. Ja kilka razy byłam z moją chrześnicą i dobrze wspominam te ćwiczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamuśki 🙂
Ja miałam jechać do rodziców jutro a okazało sie,że już dzisiaj po mnie przyjadą...Jakoś specjalnie sie nie cieszę 😞Muszę zostawić Bartka w domu bo rodzice mają mały samochód i albo wózek albo Bartek,to logiczne,że wybrałam wózek 🙂
A ja małego przepajam wodą bo wtedy bez problemu kupki robi...
Mój mały w ciągu 3 tygodni przybrał 690 gram,piguła mi powiedziała,że to ekstra i,że nie ma czym się przejmować bo jest ok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂
Dzisiaj nie było rehabilitacji tylko wizyta u lekarza 🤔 😮 No ale specjalistka (wreszcie...) obejrzała i swtierdziła,że Aleks ma przykurcz szyjny i konieczna jest rehabilitacja. Być moze uda się to rozciągnąć trzeba próbować a jeśli nie to operacyjnie się wydłuża (w ostateczności). Nie wynika to z nieprawidłowego układania dziecka,jest to wrodzone i bardzo prawdopodobne że w brzuszku jeszcze przyjął taką pozycję i się to utrwaliło.
Pierwsze zajęcia mamy 7 maja i szczerze mówiąc jestem bardzo podekscytowana.
Zapisałam sie z małym do takiego ośrodka dla dzieci niepełnosprawnych. Wypasiony sprzęt, mnóstwo zabawek. Aleks byl zachwycony gdy właczałam mu coś z FISHER'A 😁 Oczywiście mały lovelasik stzrelał do wszystkich pań uśmiechy i dzięki temu nawet udało nam się przeskoczyć duuużą kolejkę ludzi 😎
Własnie wrócilismy ze spacerku,trochę poogarniam. U nas chrzcinyw tą niedzielę,szczerze mówiac nie chce mi sie ich 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynka wierzę,że ćwiczenia pomogą i nie trzeba będzie robić żadnej operacji.

Moja mała jak miała około 2 tygodni dostała naczyniaczka pod kolanem, na początku był płaski,ale teraz zauważyliśmy z mężem,że robi się nieco wypukły, jak będę na szczepieniu w maju to wezmę skierowanie do chirurga,żeby zerknął fachowym okiem, bo pediatra to mnie do końca nie przekonuje. Martwi mnie ten naczyniak,no ale ponoć sporo dzieci to ma 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u Nas dzis cieplutko : DD mama byla ubrane w body, sweterek i spodenki ;p. Potem nawet kocyk z wozka wyjelismy bo goraca byla ;p.
Ja po egzaminach i jest ok 😉). Facet sie smial, bo jak ktos wczesniej skonczy to podnosi reke i czeka, no i tak rak w gorze moze z 15, a facet do mnie ' Kamila chodz, jestes najstarsza i dziecko Ci w domu placze" 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malwina 680 g to super, przeciez to ponad 200 g tyg!
Tynka na pewno operacja konieczna nie bedzie, Alek to silny chlopak i szybko rozrusza swoja szyjke!!!!!!
Moj Synus zafascynowany TV 😮 polozyam go przy telewizorze na macie edukacyjnej i ten zamiast bawic sie to lezy i patrzy w ekran 🤪 dziecka nie ma 😮 jak wasze dzieci nie spia to zostawiacie je samopas zeby sie bawily? czy z nimi non stop sie bawicie? bo ja Mlodego non stop nianczylam ale ost zostawiam go i robie swoje. jestem wyrodna matka? czasami jak kwili sobie tzn nie placze tylko udaje ze placze to tez zostawiam i nie reaguje. jeszcze bardziej wyrodna matka jestem???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolka ja chce iść na konsultację tak na wszelki wypadek,pediatra i neonatolog mi mówili,że to niby samo zniknie,ale chce jeszcze się chirurga spytać 🙂

monia ja jak kładę córę na matę, mam ją położoną w łóżeczku w jej pokoju, więc wiem że nic się nie stanie i zostawiam ją i się potrafi sama godzinę bawić, jak płacze,a wiem że jest najedzona i przebrana to tylko sprawdzam czy czasem nie jest jej za gorąco i też ją zostawiam i się uspokaja, chcę ją nauczyć tak,bo w żłobku nie zawsze Panie będą mogły się nią zająć. czasem kładę ją na kanapie,jak teraz i ja sobie siedzę przy kompie a ona sobie obserwuje dookoła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat miał też na skroni naczynia,sam wyblakł.Trochę to trwało jakieś 4 lata.
Mój Alek ma od 17stej kolkę.Kurwa mać nie mam już siły. Kilkakrotnie uspakajał sie przy suszarce jak mu na brzuszek dmuchała i zasypiał na chwilę,ale za kilka sekund sie budził i tak kilkadziesiat razy 🤢 🤢 Teraz leży w łazience przy dmuchawie ale juz drze mordę A JA MAM RAZEM Z NIM OCHOTE :MAAAAAAAAAAAAAAMOOOOO 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusiek napisz co tam po tej konsultacji bo my tez mamy naczyniaka ale na kolanku niby pediatra mowila ze obserwowac jak nie powieksza sie i nie ma jeszcze gdzie indziej to spoko~!
a nam tez kapiel pomaga na kolki tez maly plakal godzine ale po kapieli wlasnie jestesmy i juz zasnal spokojnie na szczescie 🙂 mam nadzieje ze to juz na noc 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę dobrze,że u nas kolki się skończyły (oby!) no a z tym naczyniakiem, mówiła lekarka,że może się wchłaniać kilka miesięcy lub nawet kilka lat a dziewczyny co piszecie,że wasze też mają są one takie płaskie jak przejedziecie po nich palcem czy czujecie je tzn czy są lekko wypukłe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Konefka jeszcze fraz dzieki normalnie ze pokazalas nam ten filmik. Dzisiaj sprobowalam i Aziz nigdy tak wysoko glowki nie podnosil! jak dzzownica normalnie 😉 zurawia zapuszczal z wanienki co naokolo sie dzieje.Szok. Tyle ze zaopatrzymy sie w wieksza wanienke bo ta jest na styk. jakbym tak mu pozwolila sie odbic nozkami to by pocalowal wanne :P no glupol ze mnie bo sie nie domyslilam ze tak mozna kapac Babla 🤪 Moj Maly Zolwik 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas ten naczyniak jest plaski
maly zrobil jazde bo zobaczyl tatusia po otwarciu oczek bomamusia brala kapiel i juz płacz tzn nie tyle płacz co przerazliwy pisk 🤪 maly cwaniak nawet jak w wozku go bujam i maz wezmie przejmie paleczke a maly otworzy w tym czasie oczka i nie bedzie mnie tylko tata to juz płacz 🤨masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agusia napisał(a):
u nas ten naczyniak jest plaski
maly zrobil jazde bo zobaczyl tatusia po otwarciu oczek bomamusia brala kapiel i juz płacz tzn nie tyle płacz co przerazliwy pisk 🤪 maly cwaniak nawet jak w wozku go bujam i maz wezmie przejmie paleczke a maly otworzy w tym czasie oczka i nie bedzie mnie tylko tata to juz płacz 🤨masakra



o ja ale on Cie kocha!! hihihi taki maly a jaki Cwaniazek :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze Mamuski ktore mialy kolczyk w pepku czy wam tez sie ta blizna strasznie rozlazla? Ja zrobilam bilans mojego ciala ostatnio bo mamy w koncu (!!!!!) duze lustro w domu 😉 i patrze a nad pepkiem PLACEK i to sporawy po tym kolczyku, a pod pepkiem 2 male rozstepy. Blizna po cesarce to ladny czerwony usmiech. A tatuaz o dziwo nietkniety a o niego obawialam sie najbardziej ze bedzie do poprawki. Ale ualo sie 😉 Tylko ten durny pepek wyglada paskunie. o cycach nie wspomne. jeden wielki OBWISLY rozstep 😮
Oglaalam zdjecia z ciazy. Ale ja bylam piekna na buzi ! a teraz pasztet ze strach sie bac. Juz geba nie ta. Mi to tylko w ciazy chodzic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj Monia,moje ciało zmieniło się pod każdym względem. Cały brzuch pocharatany rozstępami, biodra także,górna czesc ud także,ale takimi cieniutkimi. Nawet na piczce mam rozstępy 😮 🤢 Cycki też flaki obwisłe 😠 Gdybym miała kasę to zrobiłabym sobie śliczny,nowy biust hehe no bo na rozstepy na brzuchu niewiele poradzę :/ trzeba yłoby duzo schudnac i wtedy wyciac tą obwisłą skórę.
Na nogach mam mocniej widoczne żyły,stopy wieksze 🤢 biodra szersze 😠 dupa wieksza... ach,cos mi sie wydaje że to moja pierwsza i ostatnia ciąża.. mi tez syfy teraz wyskakuja,chyba organizm sie przeorganizowuje :d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...