Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

heheh dobre 😁
Dla mnie też pole to ziemia uprawna. Chyba,że pomagałam dziadkom-rolnikom to wtedy szłam w pole,ale nie na pole. Na pole to mogę soie pójść popatrzeć jak rośnie 😁
Właśnie okolice rzeszowa,krakowa ,poznania slyszałam,ze mówią "na pole". U mnie jest na dworze/ na zewnątrz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej
mam już sukienkę na wesele,przynajmniej to pierwsze-30.06
http://www.ettelou.com.pl/site/collectionfw2011_121.html to taczerwona,po lewej. kilka stron dalej jest podobna ale brązowa z wiekszą iloscią marszczeń i chyba taką właśnie mam.
a ta obok niebieska to moje marzenie ,musze ją dorwać !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam dziewczyny 😉))przepraszam,ze tak długo sie nie odzywałam,ale przyznaje szczerze,ze nawet tu nie zagladałam ostatnio , nie mówiąc o czytaniu was czy pisaniu.W domu duzo obowiazkow przy dwojce szkrabow, w dodatku ponad godzina dziennie schodzi mi na jeżdżenie rowerkiem -schudlam 15 kg 😉))teraz idzie mi juz o wiele wolniej, ale wazne,ze do przodu przedemna jeszcze 4 kg by miec bmi w normie, a 9 kg do idealnej figurki 😉)i o taka walcze.takze wchodze tez na forum diety i tam ostatnio czesciej bywam 🙂))
Milo mi jednak niezmiernie,ze martwicie sie o mnie, bo dostalam dwa smsy od monisi i malwiny 🙂-dziekuje kochane za pamiec 😉postaram sie od czasu do czasu tu zajrzec i napisac co u mnie. Ale najwazniejsze- mój synek skonczył 6 czerwca 4 miesiace, jest przekochny, smieje sie cudownie i gadamy sobie na calego razem, wprowadzilam mu kaszke je az mu sie uszy trzesa ma juz ponad 7kg-żarlok ogromny, a w nast, tyg wprowadzam jabluszko. jak mial ok 3miesiace to juz zaczał przesypiac mi cale noce, zasypia tak 19,30 i budzi sie ok 6. a jak zasnie póxniej np. ok 21 tak jak wczoraj to spi do po 7 😉)takze rewelacja 😉))a kibic z niego jest uroczy-same popatrzcie na fotke 😉)Chrzcin jeszcze nie bylo, nie mamy kasy-ciagle jakies wydatki,pewnie dopiero na jesien, bo chcemy tez wyjechac na urlop. A dzis sprzedalam juz ubranka 56-62 na allegro za 200zl-super mi sie udalo i dziewczyna jeszcze zaiteresowana dalszymi rzeczami 😉)) A my zamierzamy budowac dom taki do 110m2 sprzedajemy to gdzie teraz mieszkamy-centrum miasta i wynosimy sie na obrzeza miasta gdzie bedziemy miec wkoncu wlasne podworko tylko nasze,dzieciaczki beda mialy sie gdzie bawic, i beda miec swoje pokoiki 😉)-marzenia nasze powoli zaczynaja nabierac realnych ksztaltow, rodzice chetni do pomocy 😉)tesc mistrz budowlany takze prawie wszystko bedzie systemem gospodarczym robione rekami tescia, mojego taty i meza-juz nie moge sie doczekac 😉)trzymajcie kciuki za dobra sprzedaz mieszkania i za realizacje naszych marzen 😉)) autko juz sprzedalismy i mamy nowe wieksze -rodzinne, teraz czas na wiekszy domek 😉)pozdrawiam was bardzo cieplo 😉))buziaki od bartusia dla wszystkich dzieciaczków 😉))karina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karina same super wiadomosci!!! Bartus super kibic, faktycznie Klusek ponad 7 kg 😉 milo czytac takie super wiadomosci! odzywaj sie Karina czasami bo sie tu martwilysmy 😉 trzymamy kciui za spelnianie marzen. Dom to naprawde super sprawa
Aziz szalony byl wzoraj. Cos mu sie poprzestawialo, i poszedl spac dopiero po 22 🤢 🤢 🤢 o 20 po kapieli i jedzonku jak go polozylam do lozeczka to zrobil mega bunt, i nie chialam go wiecej meczyc wiec wzielam go do salonu i siedzial z nami. oczywiscie przeszczesliwy. potem padl bez placczu, i bez jedzenia 😁 pobudka o 2 i 4, wiec norma od jakiegos tygodnia i tak dobrze bo potrafil sie budzic i 3 razy. Wczoraj tez bylam w Rotterdamie z bratem N wyklocic sie o inna rezerwacje (porypaly im sie przystanki i uciek im autokar, w sumie to wina N i S :P ) aloe dalo rade, pracowala tam Polka i pomogla nam, wiec gosc jedzie juz dzisiaj. w koncu 🤪 aha do czego zmierzam, pol godziny w tramwaju z Azizkiem na rekachh, bo Hrabia zakomunikowal dosyc glosno ze lezec nie bedzie i ...uj. To samo w sklepie, na raczkacchh i glowa na wszystkie strony swiata, i zaciesz do kazdego kto sie znajdowal w zasiegu wzroku. poza tym wczoraj mialam zadzebisty masaz na fisio, zx poczatku bolesny ale na koniec taki relaks babeczka mi zrobila ze malo co nie odplynelam.
poza tym znalazlam zajebisty sklep z zabawkami dla dzieci, i szczerze to az sie boje, bo ciuchow nakupilam od groma i teraz bede szalec w tym dziale 🤪
Aziz juz probuje sie przekrecac na brzuszek i jak mu nie wychodzi to piszczy i sie wscieka a ja wredna matka mam z niego mega beke. 😁 😁 😁
dobra chyba tyle z moich rzeczy, spadam spac dalej, milego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karina masz synka wystrojonego na kibicia prześlicznie 🙂
Monia moje dziecko budzi sie ostatnio bardzo często, na jedzenie 2x o 1 i 5 ale musze wstawac do niego bo upodobał sobie spanie na prawym boku i jak go tak ułoże po kąpili to śpi ale jak przekręci się na plecki to sie budzi że chce na boczek a pod kołderką sam nie potrafi 😮 i musze wstawać go ułożyć, podkładam kołderkę żeby tak leżał dłużej ale i tak się budzi. No ale staram się żeby mi spal do 9 rano, tak jak teraz, nawet jak jest już gotowy do zabawy to i tak go zostawiam w łóżeczku i po czasie sam zaypia, po 9 biore na rączki podnosze firany i mówie że już jest dzień 🙂 taie mamy powitanie dnia 🙂
Olcia ja kupywałam Vibrucol na recepte, nie pytałam czy moge go kupić bez, więc zgłupiałam 😮 no ale dobrze wiedzieć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nozesz kurwa!!!!!!!!!! ost dzien ten syfiasz jest alechyba nie wytrzymam i mu pocisne!!!!
ledwo co wstalismy, wjebal sie do pokoju i Mlodego na rece. To ja poszlaam pod prysznic. Nie zdazylam wyjsc a juz slysze ze AaZIZ PLACZE. A ten kurwa pojebaniec wzial go n 2 min i odlozyl ja pierdole!!!!! a bawil sie sam. Wiec kawa i sniadanmie z Azizkiem na raczkach bo hrabia musial sie kawy napic tez i zajara, teraz cos w pokoju robi. Kurwa jak bierzesz dziecko na rece to nie jak zbawke na kilka chwil i z powrotem tylko jak zaczales to normalne ze nie bedzie ccial juz pozniej lezec!111
poza tym wchodze do salonu, tam kurwa przy sofie wielka plama od sosu w ktorym bylo od huja konentratu pom! wczoraj zamiast zezrec przy wielkim stole to nie po co. a mamy wykldziny nie panele. I kurwa kto to bedzie lizal o ile da sie to wylizac?!?!?!? moje wielka patelnia ktora kupilam w zajebiustej cenie, nowiuska teflonowa porysowana CALA. W kuchni syf taki ze tylko nasrac. W butac popierdala non stop jesliu nie racze mu przypomniec, bo kurwa w ameryce mieszka, no nie nadarzam z odkurznim!!!!!!!!!!
jebne na zawal, dobrze ze to ost dzien, wolalam tu wyklnac sie niz jemu ublizyc. Nop o za syfiarz. Bylo u nas 8 os kilka dni a ja ANI RAZU nie mialam takiego syfu. wrrrrrrrrrrrrrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiecie co moj maz pomaga mi najcetniej przy Azizku jak sa goscie. Dzisiaj mialam guzik zamiast pomocy przy kapaniu. wiec p[ostanowilam ze bede miala to w dupie, nie bede na niego liczyc i oczekiwac pomocy, klocic sie o to tez nie bede, bo szkodaa gadania, zreszta daje sobie swietnie rade, ale KAZDEMU KTO SIE BEDZIE PYTAL bede mowic ze Tatusiem to on jest dobrym tylko jak mamy gosci. niech sie wsty7dzi.
Tynka. no to gratulacje. Moze jednak warto wrocic do tabsow., Piersia nie karmisz, wiec lepsze piguly dostaniesz, maz tez chyba zmobilizowany bedzie zeby pilnowac zonki 😁
ja to jakas oziebla sie zrobilam. Nie czuje w ogole chcicy no moze raz na 2 tyg, albo 3 😮 nigdy tak nie mialam, pomijajac pierwszy trymestr ciazy :P albo to te Cerazette tak mnie zamulaja albo po prostu mam dosc meza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monisiaj22 napisał(a):
wiecie co moj maz pomaga mi najcetniej przy Azizku jak sa goscie. Dzisiaj mialam guzik zamiast pomocy przy kapaniu. wiec p[ostanowilam ze bede miala to w dupie, nie bede na niego liczyc i oczekiwac pomocy, klocic sie o to tez nie bede, bo szkodaa gadania, zreszta daje sobie swietnie rade, ale KAZDEMU KTO SIE BEDZIE PYTAL bede mowic ze Tatusiem to on jest dobrym tylko jak mamy gosci. niech sie wsty7dzi.

SKĄD TO ZNAM?! Też skończyłam z chwaleniem Tomka przy gościach,przy nim mówię,że tatuś na pokaz.... 🤢 Dzisiaj pojechałam mu po bandzie i powiedziałam,że drugiego dziecka nie będzie. Dopóki nie zrezygnuje z gołębi a wiem,że nie zrezygnuje. Tescio to usłyszał i się roześmiał,że tak pewnie kiedyś strzeli 🤔 To się zezłościłam i powiedziałam,ze nie ma takiej opcji.
Jak wrócę do pracy to kiedys wezmę dzień wolnego,wsiadę w busa i pojadę na Ukrainę sobie jajniki podwiązać (2 godz drogi) wrócę o godzinie 15 i nawet nikt się nie dowie 😜
Oczywiście bym tak nie zrobiła,ale niech ma swiadomośc tego jak się "Angażuje" synek 🤢 a jaką mieli obaj miny.....BEZCENNE ! 😁 Tomek nie dowierzał,że to powiedziałam.
Tynka. no to gratulacje. Moze jednak warto wrocic do tabsow., Piersia nie karmisz, wiec lepsze piguly dostaniesz, maz tez chyba zmobilizowany bedzie zeby pilnowac zonki 😁

a zebyś wiedziała,on mi od dawna du*e truje żebym coś brała,ale ja nie chciałam. Bałam się,że mam hromony nieuporządkowane po ciaży,zaczne brac tabsy i bedzie mi ciezko schudnąć.
Myślę o plastrach ew zastrzykach. Ma któraś doswiadczenie z plastrami?


kuźwa jutro cały dzień w Lublinie a o niedzieli nie wspomnę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...