Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
MOje Dziecie mi sie poprzestaialo i od kilku dni chodzi spac o 21.30-22. Kapie go o 19.30-20. Takze od jutra kapanko o 21, zeby byl na tyle wymeczony zeby podjesc i lulu od razu. ale za to spiumy sobie do 9 rano 🤪 nie liczac oczywiscie pobudek na papu.
spadam ogarnac salon, bo wyglada jak plac zabaww 😁 i spac. na meza nie bede czekac, ma co jestc wiec sobie da rade 😜 ja ost posilek jadlam obiad dzisiaj o 18, potem mala porcyjka lodoww, i same owoce (arbuz, nektaryna) wiecc sukces, nie bylo obzarstwa, lece spac zebym glodu nie poczula 😉 dobreanoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,my wczoraj trochę zburzyliśmy plan dnia,ale dzięki temu Alek pospał mi dzisiaj do 6 🙂
Otóż ok. 19.30 pojechaliśmy wszyscy do moich rodziców i posiedzieliśmy tam do 21. Młody wstał o 18,więc jak najbardzioej gotowy do zabawy był i nie padał 😆 Wrócliśmy od razu go wykąpałam,dałam mleka i jeszcze sobie gaworzył. Później sam ! zasnął w wózku 🤔 i tak spał słodko do rana.PrzYkryłam go tylko moskitierą,bo okna pootwierane 😜 wczoraj się wydarłam wieczorem na Tomka,ogólnie mnie wkurwił. Bo wie,że mam sesję,ale nie przyszło mu do głowy zeby po pracy wziąć mi Małego,żebym miała chwilę na naukę...gdzie tam 🤢 a już nie wspomnę o tym,że ledwo chodzę,boli mnie kręgosłup...zenada ! On musi na siłownię,bo się zapuscił ! Kurwa kaloryfer na brzuchu a on że się niby zapuścił. Jeszcze tak na mnie przy tym spojrzał to poczułam się jakbym dostała po twarzy. Zapuścić to ja się zapusciłam i wiem o tym doskonale 😞 więc pojechał wcaoraj na ten terning,pozniej do moich rodziców,bo miał sprawę do mojego ojca i juz wieczorem karmic,kąpać też mi nie pomógł,tylko raporty do pracy robił. I Małego noszę,on trochę marudził na wieczó,popłakiwał aTomek do niego z sofy "cichutko,ciii cisia" to sie wkurwiłam i wywrzeszczałam,żeby się tak nie angażował tym cisianiem,bo był czas na to zeby dzieckiem sie zająć i mi cokolwiek pomóc. Ogólnie wygarnęłam mu,ze jest je*anym egoistą, bo gdyby on teraz studiował to pewnie już niczym by się nie zajmował. A i powiedziałam,że dziecka kolejnego na 100 % nie będzie,ja nie planuję. a on jeśli chce to gdzie indziej zapładniać,mnie nie ! amen :/ aż się znwoyu podenerwowałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka jakby studiowal Twoj maz to by ci dnia nie starczylo 🤪 🤪 🤪
Olewac ich i wstyd robic przy ludziach to moze sie czegos naucza. NIe to zeby od razu, nie nie, ale kiedys nadejdzie ten piekny dzien :P
Wczoraj ponarzekalam troche do kuzynki na mojego i mi ulzylo. Nie mA domku bez ulomku jak to mowia i na ksiecia z bajki nie ma co liczyc,a chcialoby sie oj chcialo 🤪
Aziz dzisiaj rano pobudke mi zrobil, chyba cos kolo 5 zjadl, zasnelismy razem w moimn loizku i obudzil mnie bo dorwal mojego palca (nie wiem jakim cudem ) i go gryzl, bawil sie tak prawie godzine 🤪 🤪 🤪 to jego ulubiona zabawka - moja dlon.
, Olcia ja tez tylko karmie na lezaco, na siedzaco jak jestem poza domem wiadomo, ale w domu innej opcji nie wyobrazam sobie. Karmienie to i chwila wytchnienia i dla mnie i dla Azizka. Jej nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze mieszkania w domku, rano kawka w reke i na taras, strasznie mi tego brakuje. Juz czuje wakacje, tzn nasz wspolny urlop, jedziemy do tesciowej... i do Polski!!!!!!!! plany sa twardo na koniec pazdziernika (moje urodziny!! 28 ☺️ ☺️:blush 🙂 wiec bedzie super prezent urodzinowy. Przezywam bo te plany sa coraz bardziej realistyczne 🙃
spadam na sniadanko Aziz spi wiec skorzystam. Milego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewka poczytujesz nas? jeśli tak to napisz co z Hanią.
My tez musimy wybrac sie do lekarza bo dopadły nas biegunki tzn. Michałka. Ja już cała w stresie bo nie wiem jak postępować. Więc Ewka powiedz jak to u Was wyglądało.
Tynka dasz sobie rade, już tyle pozaliczałaś bez niczyjej pomocy więc jesteś zuch kobietka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aleksandra86 napisał(a):
Moniko przez całą cizae mówiłam do brzucha że ma spać po mnie i jeść po moim mężu 🙂
Szymon spi po mnie 🙂 i je po moim meżu tylko nie wiedziałam że az tyle mój maż może zjeść 🙂

😁 😁 😁 no to sie Szymus posluchal 😉
Ania a duzo tych rzadkich kupek na dzien macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie mamusie.
Przestancie narzekac na facetow. Oni sa z Marsa, ich nie da sie zrozumiec ani zmienic. Trzeba ich zaakceptowac takimi jakimi sa. Monia moja rada nie obgaduj meza do rodziny. Teraz to co mowisz kuzynce, wroci do ciebie jak bumerang ze zmieniona dwukrotnie wersja zdarzen. Nie musi to byc teraz nawet po 2 latach albo pozniej. Wiem, ze czlowiek chce sie wyrzalic, ale rodzina to nie najlepsza osoba by slyszala o naszyc problemach. Potem wszyscy beda wiedziec, tylko ze kazdy na swoj sposob rozumowac. Na koncu sie okarze, ze ciocia innej cioci powtorzy to co uslyszala od kuzynki, tylko jeszcze 5 razy zmieni wersje i dodac cos od siebie.
O biegunkach nic nie wiem.
Ciekawe co u Haneczki. Marta tez juz nie pisze. A snakerka postanowila u nas juz sie nie udzielac? szkoda.
Tynka mojej kolezance maz powiedzial ze studia to mogla robic przed slubem. Zacisnij zeby zdaj egzaminy i chwal sie do wszystkich, ze dalas rade zamknac rok z dzieckiem na reku i bez niczyjej pomocy. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wlasnie wrocilam z mloda od lekarza, bylismy na kanroli. Wszystko ok : )
pytalam sie o wprowadzanie porduktow. Powiedziła, ze jak najbardziej mozna i dala mi taki schemat zywieniowy. 'ptaszkiem' zaznaczyla to co mozna PO 4 miesiecu dawac [ skonczyny 4, czyli jestesmy w 5 miesiacu 🙂 ], a po 12 lipca mi zaznaczyla, ze moge juz miesko dawac. Dzieci karmione piersia, wprowadza sie glutem jak skonczy 5 miesiecy [ czyli w 6 miesiacu ] 2-3 g na 100 ml, mozna np kasze manne zrobic i dodac do mleka lub podac sama.

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/233/zywienie001.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/3082/zywienie001.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


wczoraj bylam na tym pieprzonym spotkaniu do bierzmowania, od 19 do 21.30 ;xx. Mloda tak sie do mnie przyzwyczaila, ze z nikim nie zostanie na dluzej niz 1,5 h :/ Adrian nie dal rady jej uspokoic, darla sie podobno jakby ja ze skory obdzieral :/ i latala z nia z gory do piwnicy xd. Jeszcze mi pociag spierdolil sprzed nosa :/ [ stacja dalej ] to dzownilam po kumpla zeby po mnie przyjechal :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A u nas wczoraj dzień marudny...Gabryś był maruda chyba pierwszy raz odkąd się urodził 😞
No ale to pewnie za sprawą upału...Ale za pod wieczór mega burza i deszcze i dzisiaj o wiele przyjemniej....Dzisiaj idziemy do chrzestnej Gabisia.
A ja wczoraj małemu dawałam starta marchewkę z ogródka moich rodziców bez nawozu i innych wspomagaczy...
U mnie i u Bartka na szczęście kłótnie się uspokoiły 🙂Żyjemy jak stare,dobre małżeństwo.Mam nadzieję,że kłótnie nie wrócą...
Tynka nie martw się ja mam podobnie bo nikt mi nie pomoże przy małym jak mam egzaminy a jednak daje radę...Wszyscy uczące się matki podziwiają a dla mnie to dowód na to,że kobiety są bardziej zaradne od facetów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie dziewczyny,ja daję sobie doskonale radę sama z tą nauką. Mi chodziło o zasadę. Po prostu chyba czasem trzeba poudawać idiotkę,która nie może sobie sama z soba poradzić i moze wtedy mi pomoże. Kurde okresu dalej nie mam a test wyszedł negat. hmmm? 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka jak masz watpliwosi to zrob sobie Hcg z krwi. 🤪 ale moze to przez stres? zycze Ci okresu.
Agnese masz racje, zeby nie obgadywac meza do rodziny. Ale czasami sie po prostu nie da. Ta moja kuzynka to jak przyjaciolka, od zawsze razem, wiadomo ze ryzyko obrobienia dupy zawsze istnieje. Tyle ze ja mam to w d..co ludzie na moj temat gadaja. A tym bardziej rodzina. Przezyli moje odwolane wesele to juz chyba klotnia z mezem tego nie przebije 🤪 🤪 🤪 Zebym miala normalna kumpele tutaj na miejscu to bym sie wygadala. Ale najlepiej faktycznie sie nie skarzyc. Bo kazdy i tak rece zaciera. Oprocz oczywiscie naszego forum 😉
Ania. Ja ci poiem co moj lekarz mowil. Jesli rzadkie kupy pojawiaja sie 4-5 razy dziennie to jest powod do zmartwienia. Jesli jest to 1-max 2 kupsztalek dziennie, to nic sie nie dzieje. U nas co jakis czas Aziz ma wodnista kupe z grudkami standardowo i juz nie panikuje, bo pojawiaja sie max 2 na dzien. Ale na poczatku latalam jak oparzona po lekarzach, bo wiadomo ze lepiej sie upewnic i miec czyste sumienie 🙂
obiad z wczoraj, ieczorem zrobie na jutro i nie mam co robic 😮 dzisiaj mam fizjoterapie, juz sie doczekac nie moge. odrobina relaksu 😉 na poczatkuy zawsze mi tye plecy wygniecie ale na koniec strzela mi relaksacyjny masaz, z racji tego ze jestem przemeczona mloda mamusia 🤪 krotki bo krotki ale z jakim bananem na twarzy wychodze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂Witam
u nas też skwar jak nie wiem i siedzimy na razie w domku bo mi jest ciężko oddychać a co dopiero Amelce, dzisiaj ubrałam jej bodziaka na cieniutkich szeleczkach i wygląda przesłodko tylko ją zjeść 🙂 dzisiaj w nocy znów 3 pobudki ale to raczej na picie a nie jedzenie bo pociągła minutkę cycusia i spała dalej, ale wcale się nie dziwię bo w sypialni o 22 było 28 stopni!!!!! Aż się boję tego jutrzejszego szczepienia przy takiej pogodzie:/
A co do męża to my w październiku będziemy mieli 4 rocznicę ślubu a chodzić zaczęliśmy w 2001 roku masakra ile to czasu jaka ja wtedy byłam młodziutka 🙂 🙂 ale nie żałuję że całą "młodość" już byliśmy razem bo jest co wspominać chociaż pewnie się nie wyszalałam za bardzo 🙂 no i ogólnie też na niego nie narzekam no może czasami ale jest oki tylko mógłby troche mniej pracować!
Monia Amelce też się poprzestawiało i też tak późno chodzi spać no ale o 20 jest jeszcze jasno to co będzie spała 🙂 i też śpi do 8-9 ale czasami bym wolała żeby poszła spać o 20 i mieć chwilkę dla siebie no ale...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dokładnie u mnie to samo jak Amelka w końcu zaśnie to ja tylko pędzę pod prysznic i do spania zwłaszcza jak musze 3 razy w nocy wstać bo jak tylko raz się budziła to już było oki ale jak mina upały to mam nadzieję że jej to wróci.
No 11 lat to kupa czasu ale zleciało jak nie wiem chwilami myślałam że to już koniec ( Kuba 3 lata była w Szwecji sam) że jesteśmy tylko z przyzwyczajenia i w sumie jak Kuba zaproponował ślub to nie byłam jakoś szczególnie zadowolona ale teraz nie zmieniła bym nic i ciesze sie że tak to wszystko się ułożyło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny ratujcie mnie bo już siły nie mam! Na Tomka juz patrzeć nie mogę denerwuje mnie każdy jego gest każde słowo. Niech on już jedzie do tych niemiec do roboty bo dostane na głowe. Nic nie robi już w tym domu..gacie porozrzucane powiedziałam, że ich nie rusze. Syf! Jak ma sie jeden pokój to trudno o idealny porządek ale bez przesady... Ja nie jestem jego sprzątaczką do cholery. Obiadu też 2 dni już nie robiłam na złośc bo i tak tego nie docenia to dzisiaj poszedł z Adasiem do mamusi a niech spada! Jak ma wstać do niego w nocy to też wielki foch a budzi się tylko RAZ! Do roboty nie chodzi więc czemu ja mam co dziennie wstawać on też może prawda?
Najgorsze jest to, że mu ostatnio odpierdala kłamie i oszukuje! Pisałam wam ostatnio że postawił adasia 40 zł na Polskę, że wyjdzie z grupy....dowiedziałm się przypadkiem i jeszcze kłamał, że tylko 20 zł!! Wczoraj poszedł gościa masować na 9 i wrócił o 15 a ja czekałam jak głupia bo chciałam pranie isc wywiesić bo takie słońce było że żal kisić w domu. Mogłam se czekać...bo wielki pan poszedł z kolegą na piwka od rana....i też kłamał że niby 2 pózniej wyszło że 3 chociaż nie chce mi się wierzyć a w ten sam dzień do ksiedza mieliśmy iść a on śmierdział piwskiem. Poszliśmy ale jak już to on pokazał jakim jest super tatusiem. Poprostu brak słów jak się nie zmieni jak wróci z pracy do powiem ŻEGNAJ, bo bardziej szczęśliwa będę sama z Adasiem bez kłótni i nerwów. Musiałam się wyżalić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Agata współczuję 😘 Kurde te Tomki to jednak trudne do ułożenia chłopaki 🤢
Niestety tak czasem jest,że nie każdy jest gotowy na rodzinę,obowiązki...

Monia,ja teraz prasuję przy Alku.Wklądam go w leżaczek i intensywnie gadamy podczas prasowania 🙂 Ba z resztą ograniczyłam prasowanie do minimum,tj.alka rzeczy nawet nie dotykam żelazkiem. Jasne,że jak mam gdzieś pójść (rehabilitacja,lekarz,goście) to mu coś przeprasuję,ale nie wszystko naraz bo bym zginęła. To już nie tygodniowe dziecię,ze mu skórę podrażni a dla mnie mega oszczędność czasu i pleców 😉
Już nawet pościeli nie prasuje tylko składam i chowam do szuflady. Alek już mi śpi ponad godzinę,wezmę się za jakąś naukę.. 😎 a popijam koktajl z truskawek,banana i arbuza. świetny mi wyszedł hihi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...