Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ale Adaś cudnie wygląda 🙂

Ja nie musze szukać spacerówki bo dostalismy wózek 3 w jednym i tam podoba mi się spacerówka 🙂

U nas wyszło ze Szymon ma uczulenie - ale teraz nie wiadomo czy to na kaszkę manne z tej firmy bobovity czy na któryś składnik w tej kaszce wiec jutro test (na nodze, ręce i brzuchu) z kaszką z nestle - chco sprawdziłam w składzie to ta z bobovity ma pełno jakiś dziwnych składników któych nie ma w nestle... oby to była wina któregos składnika a nie kaszki mannej :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusiek ale zazdroszczę u nas chyba w tym roku nici z planów wakacyjnych bo Kuby wspólniczka jest w ciąży i nie najlepiej sie czuje 😞 😞 😞

Agatka ślicznie wyglądacie i Adaś rośnie jak nie wiem, przystojniacha z niego 🙂 🙂
My wróciliśmy w tego pikniku rodzinnego na cycusia i drzemkę jak się obudzi i będzie jeszcze w miarę normalna godzina to jeszcze pójdziemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusiek teraz pogoda ma być supcio więc korzystajcie 😆 Mój mąż jutro ostatni dzień urlopu 🥴 Dziś byliśmy na ogniskowym grilu nad wodą Hanka zachwycona widokiem ognia. Ja nie pzrepadam za takimi imprezami z dzieckiem bo teraz wszystko dymem śmierdzi 🥴 ale cieszę się, że reszcie rodziny się podobało 😆
Adaś wymiata wygląda przesłodziaśnie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aLE aDAS PRZYSTOJNY I JAK juz wyrosl! A Szymus tak samo smiga jak Aziz ja juz jestem zmeczona czasami bo on tylko bryka i bryka 😜 😜 😜 ale i tak to uwielbiam 😉
wlasnie wczoraj wyciagnelam meza do sklepu z wozkami bo chgce porzadna spacerowke a nie ten bdziew bez kombinezonu co mamy kurwa wszystko kupujemy a dzieciak w badziewiasrtym wozku jezdzi 😠 😠 😠 i dobre spacerowki kupic mozna ale z gondola, z ccalym kompletem, w sumie przyda sie i nowa gondola moze wieksza bedzie bo ta co Aziz ma teraz juz za mala 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂
U nas też był super dzień. Po pierwsze odmówiliśmy zaproszenia na chrzciny synka kuzynki Tomka, nie musielismy sie tłuc z Alkiem 100 km. Tomka siora znowu zostałą chrzestną (2 miechy temu byłą u nas) i ona z tesciami wściekli,że muszą, pojechali. my sie poopierdzielaliśmy, ok 15stej po drzemce Aleksa i butli pojechalismy do centrum handl. bo wczoraj nie zdążylismy do home&you. Oczywiscie wydalismy za duzo kasy,ale za to we trójkę się obłowilismy 😆 nażarliśmy i miło spędziliśmy popołudnie. To nic,że w galerii,ale ważne,że razem 🙂
Młody już pół godziny śpi,padł jak przecinek- my też zaraz pewnie pójdziemy w kimę.
Wczoraj oglądalismy swietny film- NIETYKALNI. Gdybyscie miały dostęp to polecam ! ZAJE***isty !
Monia po co Ci gondola? Zaraz Aziza będziesz sadzać w spacerówce!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja spacerówkę będę kupować t typu parasolka niech będzie z bajerami ale niech zajmuje mało miejsca. Ta którą mamy świetnie się sprawdzi na pewno zimą bo ma duże pompowane koła 😆 Teraz jeszcze korzystamy z gondoli lub fotelika samochodowego bo spacerówka jest jeszcze za duża.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
właśnie dziś odstawiłam starszą córkę na wakacje do dziadków, jakoś tak smutno...
my mamy podobnie jak ola - x-landera xa , jestem bardzo zadowolona, zawsze podobały mi sie te wózki 🙂 ze spacerówki Emilka jak na razie nie będzie korzystać, ona jest bardzo drobna i raczej jeszcze słaba na to aby ją wozić w spacerówce póki co jezdzi w gondoli, bezpiecznie i przytulnie 🙂
jeśli chodzi o taniec Gryczanki to może i gruba jest ale porusza się całkiem lekko, inna sprawa że nie podoba mi się to jej lansowanie w telewizji, bez sensu...
Szymonek uroczy 🙂i jak ładnie sprężynuje 🙂
Adaś to super przystojniak 🙂
pozdrawiam wszystkie mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka!! Ja już zapomniałam jak gondola wygląda 🙂 chyba z dwa miesiące juz śmigamy w spacerówce, rozkłada się na całkiem płasko więc do spania jest super a do jeżdżenia Amelce nie odpowiada leżenie i musi mieć na półsiedzący ale przynajmniej chwilkę wytrzyma np. dzisiaj na tym pikniku całkiem długo siedziała w wózeczku aż sie zdziwiłam. Była tez na pikniku dziewczyna która urodziła dwa dni po mnie i spotkałyśmy się w szpitalu i jej mały też w gondoli jeszcze śmiga i zdziwiona była że Amelka w spacerówce i że tak na prosto ją noszę więc widać to chyba zależy od mamy i dziecka 🙂
Szymek ślicznie skacze i jak fajowo już siedzi 🙂 Amelka nie chce skakać tylko ciągle by stała nóżki ma sztywne jak cholera za nic nie chce ugiąć!

Aha no i najważniejsze wreszcie przenieśliśmy Amelkę do swojego pokoiku i dzisiaj jej pierwsza noc, aż się boje ale mam nadzieję że będzie dobrze i szybko się obie [przyzwyczaimy do zmiany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja od soboty jezdziłam po pogotowiach, temp 38.8 st. lekarz stwierdził ze to od zapalenia zeba, znalazłam milego stomatologa ktory mnie przyjał w niedziele bo chciałam juz usunąć tego zeba jesli to przez niego miałam tą temperature, ale on stwierdził ze na 200% to nie ząb jak już to od piersi, wiec takim cudem mam zapalenie piersi i kolejny zastój! No szok! ileż można. Mam tego wszystkiego dość 😞 nie wiem od czego mi sie to pojawia, chodze okryta na piersi , uwazam a tu cały czas powtórka.
Szymus faktycznie fajny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia,zrobisz jak uważasz...ale nie uczyłabym Aziza usypiać w gondoli ! Ja to zrobiłam i teraz mam babo placek 🤢 🤢 Każde usypianie w wózku z bujaniem oczywiście. Robiłam to po tych kolkach Alka i juz tak zostało. No,ale wózek się popsuł i kilka dni była kicha. Teraz na dobre nam to wyszło,bo położę Alka do bujaczka kilka razy mocniej zabujam i śpi. Właśnie tak mi usnął. Owszem jest to mega wygodne,ale nie ma co dziecka przyzwyczajać,bo później jak już będzie siedzieć to strach go w tym zostawić choćby na chwilę.
My z Tomkiem mamy ostatnio wieczory filmowe.Wczoraj było "Jak zostać królem". Dzisiaj lecimy do moich rodziców na 24 rocznicę ślubu ,robią pizzę wieczorem. MNIAM ! 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze Ania ty to masz "szczęście"!! to kuruj się i zdrowiej nam jak najszybciej!
My po udanej samotnej nocce Amelki u siebie w pokoiku 🙂 w sumie obudziła się dwa razy więc całkiem spoko, ale za to ja jak się kładłam spać i popatrzyłam na puste miejsce tam gdzie stało łóżeczko to tak mi się smutno zrobiło jak nie wiem że mu razem z Kubą a ona biedna sama 😞 no ale kiedyś musiało się to stać!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Współczuję tego zapalenia 🥴
Dziewczyny ale jestem podjarana jak dobrze pójdzie to kupimy działkę ogrodową udało nam się naleźć za niewielkie pieniądze ok 3500 zł co prawda zaniedbana jest nieziemsko ale jak by się ją doprowadziło do porządku to jaka satysfakcja potem 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewa swoj kawalek ziemi jest niezastapiony, troche "odrestauroiwacc" i bedziecie miec swoj maly prywatny raj 😉
Tynka wiem, masz racje w 100% ale ja juz czasami nie mam sily, nie zawsze spi w gondoli ale czasami sie nia ratuje. Smoka juz nie chce,przy cycu usypia albo ew w gondoli wlasnie i bez cyca i smoka. Ale juz dzisiejsza noc Aziz spal w lozeczku swoim, mozenie bedzie tak zle. Dziewczyny jemu ten kielek wychodzi no w szoku jestem 🤢
smignelam teraz z Mlodym do sklepu z akc dzieciecymi i kupilam nosidelko bo na zakupy nie bede pakowac do auta za kazdym razem spacerowki, lepiej zapakowac male nosidelko 🤪 dzisiaj bedziemy probowac, a dalam niewiele bo 20 euro 😉
Olcia gratuluje, bylas dzielna :P spac bez Amelci nono wyczyn ! odciecie pepowiny macie juz w takim razie zaliczone 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja znów dziś miałam rundkę po lekarzach i skończyło sie na tym ze dostałam tabletki na zstrzymanie pokarmu bo te zapalenia to był nawrót od pierwszego razu, i działoby mi sie to cały czas. poprostu w kanaliku bez przerwy coś zalegało i teraz już nie możńa bło tego rozmasować, 2h siedziałam w poradni laktacyjnej zeby się tego zastoju pozbyć i niC!!!!!!!!!!
nawet sobie nie wyobrażacie jaki to ból tak odstawić dziecko, będzie mi brakowało tego uśmiechu podczas jedzenia cyca 😞
wiem wiem i tak dążyłam do tego żeby przestać karmic, ale tak nagle - to bardzo boli 😞
teraz tylko modle sie żeby wszystko dobrze sie skońćzyło i mleko spokojnie zanikło, i to które zalega tak samo, w poradni laktacyjnej mówili że powinno samo sie wchonąć, czasem to trwa 3 dni a czasem max do 2tyg.
Olcia gratuluje dzielnie przezytej pierwszej nocy bez dzidzi, a jak ją karmisz, słysysz jak płacze?
Tusiek udanego wypoczynku, masz dostęp do neta?
Monia ja cały dzien usypiam małego w wózku, a w nocy w łóżeczku, tak jak u Tynki podczas kolek łatwiej mu sie zasypiało bujając, i tak mu zostało. Ale nie martwi mnie to teraz za bardzo, w koncu kiedyś wyrośnie, max 6mies, bo później nie bedzie juz tyle sypiał w dzien, więc nie będe go teraz tego oduczać i narażać na stresy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...