Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
no ja też właśnie słyszałam ze buciki jak będzie dziecko chodziło no i Amelka już normalnie chodzi więc myślałam że czas na nie i kiedyś kupiłam taki dobre z firmy Gucio http://www.gucioshoes.com/pol.html jak byłam w ciąży to było o nich w pytanie na śniadanie no ale Amelka nie chce w nich chodzić robi dwa kroki i siada i ściąga a chciała bym ją jakoś przyzwyczaić do bucików no i ale może jeszcze jej dać czas albo tak po 3 godzinki dziennie hmm... jak myślicie???? Tak normalnie CHODZI W skarpetkach z ABS albo i bez tez jej całkiem dobrze idzie a mam podłogówkę wszędzie pod płytkami więc sie nie martwić że zmarznie tylko się właśnie zastanawiam czy to już czas!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witajcie kochane Ciocie 😆 😆 😆 Wszystko w najlepszym porządeczku 😆 serdusio pięknie stuka 😆
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/542/dzidziua2.jpg/][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/6122/dzidziua2.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja kupiłam Hani skarpety z takim dużym abs to nie chce w nich chodzić chwila moment i już je zdejmuje. Natomiast buty uwielbia 😆 Wczoraj kupiłam jej kapcie z befado jest to dobra firma i co ważne ma oddychającą podeszwę. na spacery zakładam jej adidasy z firmy teeny toes. Kozaczków nie kupowałam bo stwierdziłam, że szkoda kasy. Na wiosnę kupię jej te buciki http://www.sklep.bartek.com.pl/pl/product/12240/t-7132225k.html są cudowne 😆
hehe Tynka po lewej na dole nóżki i piękny tyłeczek 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka ja jutro mam wizytę.Ale u nas nie ma na wizycie USG tylko dają skierowanie.
Ja mam dla Gabrysia kapciuszki na gumowej podeszwie takie zapinane z boczku na zatrzask.Nie wiem jakiej firmy bo je dostaliśmy od dziadków Gabryla.
Moje dziecie już po pierwszym strzyżeniu 🙂Dziadek go obcinał nożyczkami,był dzielny tylko trochę skręcony 🙂
Ewcia cudowności malutkie.Dużo zdrówka dla Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agnese Ricci to maly siłacz 🤪
moje dziecko marudne, karatek mały się pojawił, w nocy spać mu nie dawał
Michał naczył sie i odkręca wszystko co się da, otwiera i zamyka, nawet tubki z maści 😮 potrafi tyle kręić aż mu się otworzy.
Ewka foto piękne i jakie wyraźne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewa śliczna malutka fasolka 🙂 Nikodem nosi juz jak tylko zaczoł chodzić buciki-papcie po domu z befado usztywniaja mu porzadnie stupkę i nie robi problemu jak mu je zakładam,a ubieramy zaraz jak wstanie i do wieczora goni w nich i nie widze zeby był cos z męczony czy jego stópka,oczywiscie do spania przebierania go ściągamy buciki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewka ale cudne zdjęćko ummmm 🙂 🙂 super prezent walentynkowy 🙂
My mieliśmy iść na kolacje ale Amelka padła p o22 i pójdziemy w przyszłym tygodniu ale taki miała super humor cały czas się wygłupiała i śmiała więc walentynki minęły super no i piec od centralnego naprawiony co prawda 1500zl no ale ważne że jest ciepło i ciepła woda!!!
Aha Ewka te buciki cudne jak znajdę u nas takie to tez kupie bo są zajebiste 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂
małe szczęście Ewka, i jak wyraźnie widać małego człowieczka 🙂 🙂
my również musimy przełożyć szczepienie, mieliśmy mieć 19 lutego ale Emilka podziębiona, właśnie dzwoniłam do przychodni, u nas szczepią MMRII, pytałam o szczepionkę płatną, można ją kupić w aptece (Priorix), pani osobiście poleciła tą płatną jest mniej bolesna, koszt około 80 zł, my ją wykupimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,
U nas też katar się pojawił,ale najgorzej że to po szczepionce... :/
Zadzwoniłam do mojej lekarki (dobrze się znamy prywatnie) i pytam co robic,co Alkowi dawać. mam podawać dużo witaminy C, zyrtec,wapno,smarować pulmexem , nasivin soft do nosa i podać nurofen przeciwzapalnie. Raczej nie są to poszczepienne gratisy :/ ale normalna infekcja. Po tej szczepionce jakiekolwiek objawy występują po tygodniu. Jednak wolę tak się zająć tym katarem.
Ja wczoraj zrobiłam sobie miły wieczór,bo kąpiel + 2 szklanki martini i Dziennik Bridget Jones 😁 tysięczny raz to oglądałam,ale uwielbiam 😆 😆
W Lidlu są fajne,wąskie końcówki do odkurzacza żeby ywczyścic np grzejniki albo trudno dostępne miejsca. Kosztuje to 12 zł.Pasuje do większości rur.
Macie jakieś sprawdzone przepisy na krewetki ?
Mamy takie buciki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamy identyczne kapcie tylko pomaranczowo-granatowe. I wlasnie tej firmy sa z otworami na palce. Jak sie dziecku noga poci. 🙂 🙂 🙂
Ja robie krewetki tak.
Jak mam mrozone to zalewam wrzatkiem. Na patelni rozgrzewam maslo, wrzucam krewetki, pietruszke, czosnek, 3 minuty je smaze, potem dolewam 0,5 szklanki bialego wina. Czekam az wyparuje wino. Po 5 minutach je wyciagam. Jak chcesz zagescic sos, to dodajesz lyzke maki.
Olcia to co to poszlo?, ze az 1500 zl. Nowy piec kosztuje juz od 3000.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,są w wielu sklepach. Często w takich zwykłych obuwniczych,nie jakichś sieciówkach. Ja kupiłam Alkowi za...12 zł bo ostatnia para im została.
Zrobiłam trochę inaczej krewetki mianowicie: oskubałam je z tej skorupki,były już wcześniej obgotowane i posmażyłam na oleju,dałam czerwonej słodkiej papryki zmielonej,pieprz. Ugotowałam do tego makaron (uwielbiam pełne ziarno z lubelli,penne) i zrobiłam sos jogurtowo-czosnkowy. wszystko wymieszałam razem 🙂 mega 🙂 Teraz w Lidlu krewetki są za 5 zł .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wczoraj do nas przyszlo zaproszenie na 8 marca na trzecie szczepienie. Tez jest pneumokoki, przeciwko 7 roznych chorob.
A juz myslalam, ze zapomnieli, zawsze wysylali zaprosznie miesiac wczesniej.
Riccardo spal 12 h, ale pil 3 razy.
Mezus w czwartek przyniosl tylko dobra kolacje dla nas dwojga, a wczoraj patrze wchodzi z pieknymi rozami. Powiedzial, ze w czwartek byla taka kolejka, ze by przyjechal 1 h pozniej.
Dzis jedziemy zamawiac torta dla Ricciego na roczek. Milego weekendu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...