Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

martaer napisał(a):
Agnese, trzymaj się kochana. Wszystkie jesteśmy z Tobą. To naturalna selekcja, więc czasem nie wmawiaj sobie, że to Twoja wina. Lepiej na tym etapie ciąży niż później. A jakby się maluch urodził chory bardzo to co wtedy. Widocznie płód był na tyle wadliwy, że nie był zdolny do prawidłowego rozwijania się. Ja nawet nie mówię, że wiem co czujesz i nie próbuję. Wierzę, że następnym razem uda się Wam.


Miałam pisać podobnie jak Marta.Trzymaj się kochana :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Wchodze i co ja czytam Agnes 😞 😞 😞 wiem co czujesz, a nie wiem co napisac. Bardzo mi przykro, a musisz sie trzymac i pamietac ze masz juz wspaniale Dzieciatko Riccardo! Oby czas jak najszybciej zalagodzil bol.


Azizek dziekuje za zyczenia.
Sto lat dla Emilki i Nikosia!!!!!!!!!![/color]
Dokladnie rok temu bylysmy swiadkiem najpiekniejszego w zyciu cudu!
I sto lat dla wszytkich Roczniakow, Alka Gabrysia i Ninki![/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agnes bardzo mi przykro! ale lepiej teraz niż pozniej chyba bo bardziej bys to przeżywala i nie mogla sie pogodzić...wiem ze latwo sie mowi a ty musisz to zniesc ale czas leczy rany -wiem cos o tym! Trzymaj sie!
Dziekujemy za wczorajsze życzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂
my mamy dwie dolne jedynki od bardzo dawna (wyszły w 6,5 m-cu), dłuuugo była cisza, teraz pojawiły się dwie górne jedynki (ale jeszcze trochę czasu upłynie nim pojawią się w całej okazałości) 🙂 i z tego co obserwujemy to idą następne, raczej zgodnie ze schematem 🙂 😜
u nas dotychczas ząbkowanie praktycznie bez żadnych objawów, zobaczymy co dalej 🙂

może w dzień dziewczyny coś odeśpicie 🙂 🙂 zwłaszcza Ty Ewka 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas noc tragedia 😞 Od 00:30 do 2:30 nie spaliśmy bo mały wariował i do 6 spanie 😞
Ale za to pospałam w dzień trochę.
Przyszedł nam dzisiaj wózek LIRA 4,zarypisy,pierwszy spacerek zaliczony i jak dla mnie wózek genialny 🙂
Jutro na 14 mają przyjechać ludzie wózek 3w1 oglądać i mam nadzieję,że pójdzie.
Dzisiaj mam zamiar zacząć czytać ostatnią część książki Nowe oblicze Greya no i mam nadzieję,że moje dziecię dzisiaj ładnie pośpi co by mama miała trochę relaksu.
U nas i na dole i na górze łóżeczko pogryzione jakby jakieś gryzonie były 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze mnie tez kusi aby kupić na lato spacerówkę.
U Hani pojawiała się taka "kaszka na buzi" potem już na całym ciele. Po pewnym czasie robiły się już takie całe wysuszone place. Rozpoczęłam dietę bez nabiału, ryb, cytrusów itd. Skóra znacznie się poprawiła.. Gdy skusiłam się na kawałek np pizzy po Hani zaraz było to widać 🥴
Bolał ją tez często brzuszek.
My robiliśmy testy metodą biorezonansową można je robić już przed 1 rokiem życia trwa to ok 5-10 minut.
Dla zainteresowanych http://www.bicom-terapie.pl/strona3.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej! tez polecam te testy bicom ja odczulam sredniego syna ma 5 lat mial robione testy jako 2 latek z krwi i te drugie za pomoca nakluwania i odkrylismy te testy bicom jak mial niecale 4 latka pokryly sie z tymi poprzednimi. Jezdzilismy z nim co tydzien zeby go odczulac-tj takie niby hokus pokus 🙂 bo trzyma sie takie rurki w reku i odczula sie na poszczegolne alergeny! mlody jezdzil 9 miesiecy troche kasy poszlo ale tej jesieni zero kaszlu i duszenia sie zero chorob! ale z 2 miesiace temu wyszlo mu uczulenie i pojechalismy i wyszlo ze jest na konserwanty i barwniki czyli na wszystko-po prostu zaczely mu wychodzic place na skorze i sprawdzilismy co by to moglo byc! no i znowu jezdzimy co tydzien i odczulamy!
mam nadzieje ze pomoze bo po odczukleniu na wilgoć i plesnie synek zdorwy od wrzesnia a tak zawsze mial takie napady dusznosci i kaszlu ze pogotowie i zastrzyk tylko zostawalo!odlozylismy wszelkie inhalacje; syropki itp. takze polecam! a przed tym odwiedzilismy 3 allergologow i faszerowalismy go tabsami i sterydami i tak to nie pomagalo przyszla chlapa; deszcze i juz byl gotowy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co to znaczy i jak sie robi testy metodą biorezonansową ?? mój nikoś własnie tak dziwnie sie dusił teraz pod czas tego wirusa ale tylko wieczorem po położeniu spać i budził go ten duszący kaszel?gdzie moge zrobić takie testy i jak??kto to robi??a co do odczulania to po stwierdzeniu uczulenia wtedy sie odczula tak dobrze zrozumiałam i kto to tez robi??nawet lekarka mi tego nie zaproponowała tylko mówi zapisac sie do alergologa a druga mówi po co jak testów jeszcze nie mozna po 2 roku zycia i sama szuka wyjscia z tej sytuacji nie zaszkodzi sprawdzic czy jest alergikiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
timecontrol15 co do wózka to własnie zależo komu jak co potrzebne mi kosz wogule nie potrzebny nie chodze na zakupy sama z nikosiem więc nie mam potrzeby pakowania tam nam wózek służy do spacerków 🙂 a spac Nikoś tez nie chciał mi juz w wózku nauczyłam go spac tylko w łóżeczku 🙂Nikoś dziś zmierzły mega wstał se za wczesnie o 7 i juz padł mam nadzieje ze bedzie miał lepszy humor,gotuje fasolke po bretońsku i dziś dam nikosiowi tez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Milena no właśnie ja wychodzę zazwyczaj po zakupy 🙂No ale stwierdziłam,że dokupię torbę do wózka i będzie git 🙂
Gabrysiowi bardzo spodobał się wózeczek i dziś 2 przejażdżka i Gabryś 2 raz spał w nim 🙂
A mi smutno jakoś dzisiaj przyjadą ludzie wózek 3w1 oglądać.Fajnie bo kasa się przyda ale sentyment jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć,
Ja dzisiaj w domu siedzę. Nie poszłam do pracy, tzn. w domu pracuję. Natalię wczoraj odebrałam z przedszkola z temperaturą. Pani powiedziała, że ma, ale jak ją wzięłam do domu to nawet nie była ciepła. Dałam jej syrop po południu i wieczorem przed spaniem. Nic jej nie było w zasadzie. Całą noc spała normalnie, nie była ciepła nawet.O 6.30 wstała i już była gorąca 38,5. Podsypia już drugi raz. No ale już się obudziła raz z halucynacjami. U niej tak jest, nawet 37,5 jak ma, to już po wstaniu ma halucynacje i nie można jej uspokoić.
Daniel w żłobku. Ale coś czuje, że mąż przywiezie go tez z temperaturą. Bo mnie już też z rana zaczęło brać, wiec się naszprycowałam tabletkami. A z dziećmi to zawsze kwestia kilku godzin.
Pani sie dzisiaj pytała męża, czy wyrażamy zgode na przyjecie urodzinowe Daniela, bo ma jutro urodziny, a one zawsze robią dla dzieci. No ale ten baran nie chciał beze mnie się zgadzać i nic nie powiedział. Dopiero jak go odbierze to będzie jasne, czy coś musimy kupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Milena z tego co wiem to lekarze a szczegolnie alerglodzy sa przeciwny temu odczulaniu...mysle ze przez to ze pacjenci im uciekaja a po drugie oni w takie cuda nie wierza! my jezdzimy do Glogowa wiem ze sa jeszcze pod Poznaniem. A skad ty jestes to moge spytac goscia gdzie jeszcze przyjmuje bo wiem ze jezdzi w rozne rejony Polski?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja dowiedziałam się od babki w aptece która mi poleciła te testy bo wiedziała , że mam małe dziecko i nie mogła patrzeć jak kupuję leki na sterydach. Chwała jej za to!!!
Martuś dużo zdrówka życzę dla Ciebie i Twojej rodzinki 😆 Mój mąż też by beze mnie nie podjął decyzji 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...