Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
🙂
cały czas podczytuje ale jakoś tak nie mam weny aby pisać...
dwa dni temu fatalnie sie czułam, zrobiłam badanie krwi i okazało się, że nadczynnośc tarczycy powróciła i to z wielkim "hukiem", moja pani endokrynolog na chorobowym a dostac się gdziekolwiek nawet prywatnie to kolejki, wolny termin najbliższy na marzec (prywatnie) dziś idę do pierwszego kontaktu, może przepisze leki bo jak na złość w domu ani jednej tabletki 🤢

Monia życzę dużo siły, a dla męża zdrówka!!
Dla Adasia spóżnione życzenia urodzinowe 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dziękuję za życzenia w imieniu Aleksandra 🙂 🙂 Pozostałym roczniakom dużo zdrowia i szybkiego rośnięcia 😉 Dla męża Marty też 100 lat 😉
Wczoraj robiłam porzadki w Alka ciuszkach takich najmniejszych,bo zamierzam oddać trochę tych bardziej podniszczonych i mniej sentymentalnych do domu samotnej matki. Wózek też tam oddamy bo lada chwila kupimy spacerówkę. Kupiłam wózek używany w takim średnim stanie,więc po nas nie będę się wygłupiać i sprzedawać za 100-200 zł jak kupiłam za 400 😉 Tak mi się zachciało drugiej dzidzi,że szok ! Musiałam szybko pochować to pudło z ubrankami,bo już zaczęłam wymyślać imię dla drugiego- chore 😁 🤔 Za rok mogłabym chodzić w ciąży,ale nie teraz...muszę się w spokoju obronić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sto lat dla naszych dzisiejszych solenizantów i dla Adasia oczywiście też 😉

Aha Agatka super torcik i super że imprezka udana 😉
U nas kolejne dwie noce już tez nie były takie kolorowe bo wczoraj jedna pobudka a dzisiaj dwie no ale zawsze to nie 5czy 6 prawda???
Ja jeszcze pół godzinki w pracy i do domku i weekend do poniedziałku do 10 rano!
Dziewczyny jakich wy używacie kremów to twarzy dla Skarbków bo mi się kończy właśnie i nie wiem jaki kolejny kupić!!!
aha przyszła paczuszka z bajkami dla Amelki kupiłam w sklepie internetowym benito na wyprzedaży po 1-3 złotych za sztukę więc śmieszna cena a bajeczki świetne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Serdeczne życzonka dla naszych dzisiejszych solenizantów 😆 Chłopaki dużo zdrówka, uśmiechu, udanych prezentów i rodzeństwa 😆
U nas dziś dużo lepsza pogoda więc sporo czasu spędziłyśmy na spacerku 😆 U nas jest jedna pobudka w nocy ok 3-4 lub o 5 ale wtedy często już Hanka nie idzie spać. Więc wolę wstawać do niej ok 4 😆
Boże dziewczyny ja od wczoraj od obiadu do teraz jem tylko spaghetti 🤪 w międzyczasie pojawia się owoc lub ciasteczko.
Dobranoc 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ostatnio właśnie pisałam o Priorixie 😉 ale jakoś chyba brak zainteresowania 😉 ponoć po priorixie łagodniejsze objawy poszczepienne, sam zaś skład podobny jak przy MMR, jak będzie możliwość to na pewno kupimy płatny Priorix, szczerze mówiąc to nie pytałam czy u u nas jest możliwość zamiany na ta płatną szczepionkę 😮
dzięki Ania za info., muszę przedzwonić do naszej przychodni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej.
Dawno mnie tu nie było...Po 1 przez złe samopoczucie,po drugie przez miągwiącego Gabrysia,po trzecie przez to,że dzienny transfer mi się skończył.
Uciekam zaraz spać bo jutro na 13 imprezka urodzinowa Gabrysia.
Teraz dzięki temu,ze nie mam w dzień neta mam więcej czasu na spanie bo bardzo mi go potrzeba 🙂
Dziękuję za życzenia w imieniu solenizanta i również roczniakom życzę wszystkiego co najlepsze.
Trzymajcie się kobitki postaram się zaglądać częściej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze i znów temat szczepionek, ja tam nie chcę nawet myśleć o tym wszystkim... w 13 miesiącu mamy się zgłosić więc kiedyś po urodzinkach pójdziemy i już wolę nie czytać bo zacznę się zastanawiać i tylko gorzej będzie! My kupowaliśmy tą skojarzona infanrix i chyba teraz jest ostatnia jej płatna dawka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Już wózek zamówiliśmy 🙂 Pewnie gdzieś koło środy będzie 🙂
Ewcia wracając do Twojego pytania czy będę w pierwszej 3 to wszystko się wyjaśni jak pójdę do lekarza.Zadzwonię jutro i na przyszły tydzień muszę się zarejestrować bo kurcze dopiero za tydzień B. może wziąć wolne.
A tymczasem uciekam spać bo już mnie muli a zapewne zaraz młody wstanie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewa robiłam 2 testy.Jeden wyszedł negatywny a drugi pozytywny.
Olcia no miało miało ale widzisz Pan Bóg "kule" nosi . No ale jakby nie było to będziemy się cieszyć.Ja Gabrysia smaruję kremem firmy "Skarb Matki". Ładnie pachnie i jest bardzo wydajny 🙂
Wszystko się wyjaśni jak pójdę do lekarza.Moja siostra biorąc Cerazette zrobiła sobie test wyszło jej 1-pozytywny,2-negatywny poszła do lekarza a on jej powiedział,że po Cerazette tak może być.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olcia ja smaruje zamiennie bambino i emolium kremem
Malwina więc czekamy na wiesci 🙂
EWka jak sie czujesz? ja za kazdym okresem mam lekki niedosyt ze nie jestem w ciazy, ale oczywiscie nie staramy sie jeszcze, wolalabym miec termin na rok 2014.
a kobietki powiedzcie mi czy Wasze dzieci tez zapominaja niektore wczesniej nauczone rzeczy, np. Mis robił kiedys papa a teraz nie, uczylam go jeszcze raz 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to trzymamy kciuki 😆
Olu ja używam Emolium krem ochronny na wiatr i mróz cena ok 22 zł jak dla mnie jest oki szybko się wchłania 😆
Aniu czuję się dobrze czasem mnie troszkę mdli ale jest oki 😆 Najgorsze jest to, że przez niecały miesiąc przytyłam 3 kg jak zaczęłam sobie na wszystko pozwalać 🥴
Moja Hania zapomina słowa. Teraz wszystkie zwierzęta są koko albo kaka ale jak proszę aby pokazała na obrazku psa to pokazuje bez problemu.
Moje dziecko od wczoraj śmiga na nogach jak szalone dziś już się chciała w ganianego bawić 😆
Wczoraj wdrapała się na pierwsze piętro po spacerku oczywiście podtrzymywałam ją pod paszki 😆 ale skubaniec mały próbowała pokonywać po 2 schody 😁
Moje dziecko rośnie jak na drożdżach znów muszę kupić troszkę ciuszków. Dziewczyny jakiej firmy rajstopki polecacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂
ja na co dzień nie kremuję żadnym kremem buźki, balsamuje po kąpieli (nivea)całe ciało ale twarzy nie, sama ne wiem dlaczego ☺️ przed wyjściem na dwór smarujemy niveą "na każdą pogodę" 🙂
ja polecam rajstopy z WOLI, jak dla mnie najlepsze, juz przy Oli kupowaliśmy z tej firmy 🙂
życzę Malwina aby wszystko potoczyło sie po Twojej myśli, jakoś tak mam przeczucie że to fałszywy alarm (zwłaszcza że bierzesz tabletki) 🙂skoro chciałaś trochę przerwy między dzieciaczkami to niech tak będzie 😉 choć wiadomo dziecko to zawsze pwód do radości 🙂

na forum brzuszki, lutówki się "rozpakowują" miło tak powspominać 🙂 🙂 jeszcze niedawno to my zdawałyśmy relację 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Też wydaje mi się,że to fałszywy alarm,faktycznie chcieliśmy trochę później zdecydować się na maluszka no ale jak będzie to będę skakała z radości.
Mój łobuz nie robi różnych rzeczy na komende,kiedy chce to tańczy,robi papa lub sroczkę.A jedynie pokazuje na telefonie dzidzie jak się mu powie.Dzisiaj Gabryś doskonali wstawanie przy wszystkim.Nowy nocnik spisuję się wspaniale Gabryś z chęcią na niego siada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...