Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej dziewczyny! a ja dzisiaj szykuje na jutrzejsza imprezke! a maly jak na zlosc zawsze spal kolo 9.30 a dzisiaj kurcze oczy jak 5 zl! pewnie tylko raz bedzie spal!dzici to wiedza kiedy nie spac 😁
szukam na necie przepisu co moznaby zrobic z piersi i nic mi nie przypada do gustu hhehe moze ktoras podsunie prosty przepis?!
mnie tez cos bierze...gardlo od wczoraj mnie nawala na maxa...maly juz dzisiaj pokaszluje pewnie ode mnie cos przejmie...oby nie grypsko 😲
spadam pranie powiesic i dalej do kuchni 😉 nie chce mi sie, no ale coz zrobic...tesciowka wczoraj zawitala i ani nie zaproponowala ze sie mi dziecmi by zajela chcociaz dzisiaj jak mam ful roboty na jutro 😠...ale coz damy rade 🙂 u niej tylko dzieci od coreczki sie licza a reszta sa bo są...wkurzylam sie na maxa 😠
pozniej wpadne jak sie troszke ogarne w kuchni papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
o właśnie co do sałatki zrobiłam tą z gyrosa na dzień babci i była pyszna wszystkim bardzo smakowała i będzie pewnie na Amelki urodzinki też 🙂 🙂 plus zrobię jeszcze tą z tuńczyka co podawałam Ewce przepis 😉
U nas Amelka nie je w nocy już od tygodnia od kiedy przestałam jej dawać cycka ale niestety budzi się po kilka razy:/ trzeba ją wziąć na rączki ponosić i śpi dalej no ale ma nadzieje że kiedyś się to zmieni i prześpi wreszcie całą noc!!!1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny robie obiadek nikoś spi jak wstanie zjemy i a sanki wczoraj gonił po od bramy do domu super wygladał jak krasnal w śniegu najgożej bo ciągło go tam gdzie nie odśniezone i co chwila w sniegu leżał 🙂 ale miał ubaw cieszył sie ze sam sobie goni bo jeszcze do niedawna nie umiał w tych butach zimowych i kombinezonie sam sobie chodzić a teraz to juz nic mu nie przeszkadza 🙂 Nikoś dalej je w nocy o 24 i o 4 rano moze kiedys przestanie 🙂 nikoś teraz ma faze noszenia wszystkiego bierze duze auta i leci z nimi czy nocnik i leci zadowolony 🙂 my narazie zdrowi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny !
że tak powiem: Nareszcie weekend !!! 😁 Nie mam zjazdu,więc spoko. Tomka muszę wyprawić na szkolenie,więc czeka mnie weekend pełen pakowania,zakupów itp. Jeszcze nauka do egzaminów no i oczywiście Aleksander 😆
Aga nie doradzę co zrobić z piersią,u nas tylko sałatki z tym robię ew. na obiad. My często robimy takie "koreczki" na imprezy tj. kawałek sera pleśniowego,kabanosa,ogórka w occie to nabijam na wykałaczkę- nie raz ratuje nam imprezy. Różne konfiguracje juz robiliśmy tę akurat mam na świeżo w głowie.
U nas roczek Alka pewnie będzie zorganizowany w marcu jak wróci mąż, i dobrze bo ja będę po sesji (oby 😁 )
Dzisiaj zrobiłam milowy krok tzn wykupiłam dietę na miesiąc na vitalii i właśnie zrobiłam przelew za orbitreka 😉 Od poniedziałku zaczynam walkę o nową,lżejszą wersję siebie. Mam już dosyć tego obwisłego brzucha i cellulitu na dupsku. Dodatkową motywacją jest nieobecność męża,chcę mu zrobić niespodziankę i wiem że będzie mi łatwiej gotować tylko i wyłącznie dla siebie.
Dzisiaj też kupiłam na allegro sanki,jakoś nie mogłam sie do tego zabrać, Alek był chory a potem nie miałam pieniędzy ☺️
Oduczam Alka też od oglądania tv,bo niestety u nas ciągle baby tv leciało... Teraz się bawimy intensywnie,tzn teraz Alek zjada centymetr krawiecki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczyny,

Ale ruch... jak zwykle tyle do nadrabiania jeeeeeej...

U mnie Daniel też strasznie zasuwa z tym pchaczem, ale podobnie jak Hania, ma nerwa jak gdzieś się zablokuje. My mamy pchacz z Playskool, który przerabia się na samochód, więc jest dosyć ciężki, nie wiem czy to przez to nie wycofuje go sam, czy z lenistwa... pewnie to drugie 🤪
Dzisiaj w nocy Daniel nie pił nic. Ja się nie obudziłam to po pierwsze, a po drugie on nie kręcił się, zwykle pije po 5, a ja obudziłam się o 6.20, więc uznałam, że do 7 pewnie dośpi.
W żłobku jak na razie super, nie ma żadnych problemów. Jak go odbieram to nie jest ani spłakany ani bez humoru. Jedyne co mi się nie podoba, to to, że musze go budzić o 7, a on nie ma ochoty na wstanie.
Natalia ma od dzisiaj ferie w przedszkolu i nie wiemy z mężem co zrobimy. Chieliśmy ją dać na te 2 tyg. razem z Danielem do tego prywatnego, nic że szarpnie nas to nieźle po kieszeni, ale N. coś nie za bardzo wyraża ochotę. Tak bardzo uwielbia swoje przedszkole, że nie chce iść razem z Danielem. Jak rano odwozimy Daniela, to ona od razu krzyczy, że nie chce iść do tego, a znowu jak odbieram Daniela, to prędko leci, bo chce wejść. A ja dopiero zaczęłam pracować, więc nie będe siedziała 2 tygodni w domu. 🤢 Niby 4h w biurze to niewiele, ale jednak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka, u mnie ciągle leci Minimini lub turecki kanał bajkowy. Ale ani Daniel ani Natalia nie mają parcia na oglądanie. Natalia ma jakieś ulubione bajki, ale nigdy nie siedzi cały dzień.
Oboje lubią piosenki z minimini, ale rzadko puszczają, więc... Daniel za to lubi kanały muzyczne i gustuje w dziwnych piosenkach... tam gdzie są murzynki 😮 też grube murzynki 😮 potrafi lecieć do TV z drugiego końca domu, jak leci ta ja pitole Gossip i Weekend... ona tańczy dla mnie. Czasami chciałabym, żeby sobie posiedzieli i pooglądali chociaż z 10min. spokoju, ale oni nie, odwrotnie, latają po całym domu i się dzierają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Mamuski!
weekend!!!!!!!!!!!! a mnie kuzwa grypa zolADKOWA wziela i zyganie i latanie do kibelka jeeeeeeee
zyc nie umierac :P
z dobrych newsow to to ze Azizek w koncu bez kaszelku i katarku :P dzisiaj placzliwy dzien mial w zlobku i ciagle sie przytulac chcial, biedaczek, bo przeciez dzisiaj byl dopiero 2 dzien od 2 tyg jak zostakl na caly dzien w zlobku. I juz dzisiaj znowu plakal jak go oddaawalam pani, ale przykitralam sie za drzwiami i tylko jak wyszlam umilkl aktor jeden :P w ten weekend wypoczywamyt na maxa i chyba zamowie tort dla Azizka.
uciekam spac Dobranoc i kolorowych snow!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia dużo zdrówka życzę 😆
My już dzisiaj sami w domu, mama pojechała wczoraj wieczorem. Cieszę się bardzo, że przyjechała dużo mi w domu pomogła i Hanią się zajmowała. Moja Hania zaczęła jeść nasze obiady oczywiście z minimalną ilością soli. Wczoraj zjadła nawet troszkę kapuśniaczku bardzo jej smakował. Hitem okazały się kopytka 😁
Dziś rozpoczęliśmy przygodę z nocniczkiem bo się Hanka od kilku dni dawała posadzić na niego. Już za pierwszym razem się udało była kupa 🤪 Hanka szczęśliwa 😆 Mnie ogarnęło przerażenie jak trzeba było umyć nocnik 🤢 ale jakoś sobie poradziłam 😆
http://www.youtube.com/watch?v=ztr44KAkArI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Słodziak z tej Haneczki jak nie wiem tylko zjeść 🙂 mówisz Ewka że mama pojechała pewnie smutno teraz bez niej nie???kurce ja nie wiem jak by to bylo jak by mnie miała mamy pod nosem ale pewnie kwestia przyzwyczajenia a twoja jest daleko od ciebie???
Amelka dzisiaj można powiedzieć że przespała cała noc!!!!!!!!!!!!!1 tzn poszła spać o 21 i obudziła się o5 ponosiłam ja i dalej spała do po 8 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 to chyba pierwsza taka noc od ponad 11 miesięcy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny polecam serię tych książeczek http://bonito.pl/k-42855137-mala-myszka-wilga
My mamy 4 książeczki,nauczyłam Alka gdzie jest myszka,koziołek,żabka i kotek. Pokazuje palcem i daje im buziaka 😁 Ćwiczyłam z nim to od piątku i w sobotę już załapał wszystko i niesamowicie się cieszy jak widzi te książki. Nie wiem gdzie kupione,bo dostaliśmy jako załącznik do prezentu 😉 Gdyby którąś to zainteresowało to w Lidlu są nocniki/nakładki na sedes. My kupiliśmy te dwie rzeczy,mam nadzieję że niedługo się przyda ;-) Są śliczne bo w kształcie żółwia,widziałam wersję różową,my mamy niebieską. Chyba też zaczę sadzać Alka na nocnik,bo kupę robi tylko z rana i to chwilę po tym jak zmienię mu mega zasikanego pampa i ubiorę :/
Ja dzisiaj żegnam Męża,bo jedzie na tą zasraną delegację 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olcia, to super! moze wkoncu jej sie poprzestawia i zacznie spac: )


STO LAT DLA MISIA :*****!!!!
my rozek robimy jednak 16stego bo wyjazd do sokolki sie przesunał bo tam chore dzieciaki są, wiec wole pojechac tydzien pozniej 🙂 i wracamy 8.02 wiec w dzien wszystkiego nie zrobie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej! my juz po imprezce 😉 goscie dopisali maly byl kochany! nie wiem czy u was daje sie dziecku do wyciagniecia rozaniec; ksiazke ;kase i kieliszek i co pierwsze?..no to u nas Nikus siegnal niestety po kieliszek, potem rozaniec ksiazka a na koncu kasa 😜 Dostalismy rowerek biegowy fajny 😉 pilke
http://allegro.pl/fisher-price-pilka-malego-kibica-pl-ups-24h-i2947491322.html i kase; a ja zgarnelam 2 bluzeczki od meza dostalam spodniczke z eco skorki no i tez kase 😉 ale dzisiaj jestem wypompowana 😉
jak dodajecie fotki dziewczyny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny do ilu stopni na minusie chodzicie na spacery z dzieciaczkami?
Z tego co widzę to u nas chyba -5 więc jak najbardziej można wychodzić.
Alek rzadko etraz wychodzi,bo a to chory a to katar+ gorączka na zębole,więc wolę przetrzymać w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej.
U nas już lepiej 🙂
Mi już przeszedł katar tylko kaszel mnie dopadł i mało co sie nie uduszę.
Gabryś zdrowy i z zapałem na każdym kroku gryzie łóżeczko 🙂
Ja wychodzę w każdą pogodę z małym ale do -10 stopni.
Ostatnio był wiaterek i -5 i też byliśmy.
Podoba mi sie w tych spacerówkach z wózków 3 w 1 ,że jak się postawi budkę to nie bardzo wieje w buźkę maluchowi.My ostatnio wróciliśmy i mały miał ciepłą buźkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny jestem zalamana jak nie urok to sraczka, teraz maz ma problemy zdrowotne, w maju mial operacje na guza na szyi, byl wielgachny teraz w czwartek wyrosl mu z dnia na dzien nowy duzy guz, niedaleko miejsca po operacji boli go jak cholera, w dodatku nie moze oddychac, dusi sie przez sen, i chyba dzisiaj w nocy na pogotowie go wygonie, mimo ze ma najutro wizyte u specjalisty, wszystko sie pierdzieli no!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...