Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
olcia157 zimna płyta to wedliny sery ogórek pomidor itd a korytko to zestaw mięs np.szaszłyki pierś z szpinkakiem,nadziewane pieczarki itd rodzai np 8 do tego kapusta np.zasmażana zestaw surówek ziemniaki opiekane i to zamawiam w restauracji i jest to w dwóch korytach drewnianych 🙂 ja na 16 osób płace 500zł http://www.wyrobekbrzeszcze.pl/oferta/koryta-okolicznosciowe-3 przykładowy link żebyś wiedziała jak to wygląda 🙂 ja zamawiałam ze sprawdzonego źródła i same pyszności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękujemy za życzonka 🙂
Ja wczoraj zabiegana bylam bo wyprawialismy urodziny męża 🙂 było sympatycznie 🙂
Dziś natomiast bieganie w poszukiwaniu prezencikow dla babć i dziadków plus prezent urodzinowy dla mamy. Potem piekłyśmy tort. Przy zdobieniu śmiechu tyle że dwa razy się poplakalam 🙂
Monia cebion to chyba bylo 5 kropli co dziennie.
My jutro rano ruszamy do moich dziadkow już się doczekać nie mogę 🙂 jutro tez mama przyjedzie do nas na parę dni 🙂
Dobranoc Babeczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wróciliśmy z wyprawy od pradziadków było super Hani humorek dopisywał chwaliła się wszystkim co potrafi 😆 kroczków zrobiła całą masę więc wszyscy zachwyceni 😆 😆 😆
Oczywiście mój dziadek wycałował mnie i gratulowała z całego serducha jego radość jest bezcenna 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂
przykro mi Monia że Azizek chory 😞 nasz pan doktor jak mała była podziębiona to kazał podawać 8 kropli cebionu dwa razy dziennie.
nasza Emilka pewnie jako ostatnia zacznie chodzić, staje przy meblach, nawet na chwilę stoi sama, ale do pierwszych samodzielnych kroków to jeszcze raczej daleko, co wcale mnie nie martwi 🙂 🙂 (żeby nie było 😜) a wręcz przeciwnie... 😉 ma jeszcze czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malwina gratulacje dla Ciebie za semestr i dla Gabrysia za chodzenie 🙂
Amelka tez już praktycznie normalnie chodzi no chyba ze ma daleko to woli raczkować ale bliskie odległości pokonuje na dwóch nóżkach 🙂No i już 3 dni i 3 noce bez cycusia i powiem szczerze że myślałam że będzie gorzej ale nawet nie w nocy budzi się jeszcze kilka razy ale tylko ją bierzemy na ręce przytulimy z 3-5 minut i śpi dalej ciesze się bardzo tylko że mleka nie pije żadnego no ale trudno je kaszkę dwa razy dziennie i jeszcze jeden mleczny deserek więc myślę że jej wystarczy! A napiszcie mi jeszcze czy wasze dzieciaki pija mleko! Ewka a jak Hania budzi się jeszcze w nocy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
U mnie była awaria z netem,więc nie miałam jak wejść. U mnie sesja dopiero się rozkręca,ale już 2 egzaminy mam z głowy 😉
Alek pije mleko rano i jak idzie spać. W nocy się budzi,ale dajemy mu tylko herbatkę (a raczej wodę z lekkim posmakiem herbatki), być może budzi się tylko z powodu pragnienia a nie głodu.
Jak Alka wezmę za rączki to też sobie spaceruje,ale jest to zazwyczaj kilka kroków,nogi się uginają i koniec 🙂 Jakoś też nie mam ciśnienia na to szybkie chodzenie,tyle spokoju... 😉
Dzisiaj był bardzo marudny,bo dwie jedynki mu bardziej wychodzą tzn. były już przebite,ale teraz wychodzą duże zębiska ! Ale będzie chomik z niego ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olcia Azizek budzi sie mniej wiecej 2 razy na mleko ok 1 i 4, pije po ok 200 ml za kazdym razem
z bolem cyckow sobie nie poradzilam, wytrzymalam prawie 3 dni i jak Azizek sie rozchorowal to chyba podswiadomie mleka mim sie naprofdukowalo i myslalam ze zejde nawet nie chcialam dotknac laktatorem ale w nocy przelamalam sie i dalam Azizkowi cycusia i od tamtego czasu jest spokoj cyce jak flaki i chyba nic nie ma w nich Azizek oproznil.
U nas juz 3 dzien Azizek ma 40 stopni! mam nadzieje ze szybko przejdzie , dzwonilam do pracy i powiedzialam ze min 2 dni potrzebuje wolnego bo dziecko mam chore oczywiscie uslyszalam ze "pech" ale ma ich w dupoie, nie bede przepraszac ze dziecko mi sie rozchoprowalo, jesliu beda mi robic problemy to juz rozmawialismy ze nie bede sie przejmowac i znajde inna prace, przeciez nie posle chorego dziecka do zlobka! najlepsze jest to ze to moje biuro robi jakies chore problemy zawsze a ta firma gdzie pracuje nie ma z tym zadnego problemu!
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia dzielna jestes. Jednak zdrowie synka najwazniejsze.
Spoznione zyczenia dla 11sto miesieczniakow.
Gratulacje dla nowych kroczkow. Teraz zobaczycie co potrafia wasze szkraby.
Moj juz tak lazi, biega, przewraca wszystko. Wczoraj ciezkie krzesla z goscinnego stolu poprzesuwal, jedno nawet zaciagnal do kuchni. Nic nie mowi tylko ble ble. Nareszcie przesypia w ciagu dnia po 2,5h po 3 h biegania. Teraz wiecej sie meczy i wiecej spi. Nawet noce sa udane. U nas od wczoraj brzydko, chlapa, nawet nie mozna wyjsc na spacer.
Dziewczyny a wy juz podajecie paroweczki jedynki? Wczoraj kolezanka z PL mnie o to zapytala, u nas takich nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny! pamietacie mnie jeszcze?! 😉 troszke mnie nie bylo bo nie moglam sie zalogowac;( ale czytalam was systematycznie 🙂 ale sie ucieszylam jak dzisiaj mi sie udalo zalogowac...jak dziecko 😁
Gratulacje dla dziewczyn z brzuszkami...jeszcze malymi 😉 ale wam zazdroszcze,mnie niestety juz to nie spotka, bo trojeczka starczy ale gdybym mogla i gdyby finanse pozwolily to kto wie 😜
Gratulacje tez dla dzici ktore juz chodza 😉 moj Nikus jak narazie szybko chyba nie zacznie. Chodzi przy meblach ale nozki jescze slabe ma!
kurcze ale zajefajnie tak z wami popisac 😉 jakas odskocznia 😉
Nikus nadaje po swojemu takze u mnie mega glosno jest bo pozostalej dwojce tez buzia sie nie zamyka teraz jeszcze ferie u nas to wieczorem mam dosyc...potrzeba ciszy 😉
A tak ze slowek to gada mama;tata; baba; dada; i chyba na tyle robi papa; brawo; pokazuje gdzie lampa; tyty jak wie ze nie moze; wie gdzie ma nosek i uwielbia turlac sie po podlodze.
No i do mamy Amelki mam pytanie bo z tego co pamietam mala nie chciala pic z butli mleka tak? bo moj maly jescze przy cycku; mleka za chiny z butelki nie chce nawet mojego w nocy budzi sie i ani smkokiem sie nie uspokoi ani na rekach tylko piersia...masakra! prosze o rady bo nie wiem jak go zachecic do picia mleka z butelki jeast to dosc uciazliwe gdy chcemy sobie gdzies wyjsc bo wtedy po 3 godz powrot bo maly bedzie chcial pic 😉 kurcze z tamta dwojka nie mialam tak! corke karmilam tylko 3 miechy a syna wprawdzie 21 mmiesiecy ale nie bylo problemu z butla 😉
ale sie rozpisalam...koncze...mam nadzieje ze juz mnie nie wywali z neta 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Aga super że się odezwałaś!!! kurcze nie wiem co z tym naszym forum ciągle ktoś ma problem z z zalogowaniem się 😞 wiesz co Amelka też za żadne chiny nie weźmie smoka z butli do buźki ani uspakajającego tez nie ale wszytko idzie super bo dzisiaj już wstawalam w nocy tylko raz ponosiłam z 5 minut i spala do 7 wiec jestem przeszczesliwa 🙂 🙂 🙂
Monia dzięki za odpowiedź mam nadzieje że i u mnie będzie oki z cycuchami bo dzisiaj już dużo lepiej i nie bolą tak no i najważniejsze że Amelka śpi
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja na chwilę jak zwykle. Nie wiem czy będę do Was zaglądać często. W tym tygodniu idę wreszcie do pracy. Byłam dzisiaj na ostatniej rozmowie już i zaczynam, niby jutro, ale do końca z dokumentami nie dograliśmy tego prowatnego żłobka dla Daniela.
U nas znowu choróbska zawitały też. Znowu Natalia smarkała od piątku. Nie wiem czy ona marznie w przedszkolu czy się tam zaraża. Nie mogę wejść i sprawdzić, bo nie wolno wchodzić, chyba że coś wyjątkowego. No i dzisiaj ją odebrałam z zieloną bańką przy nosie... tragedia normalnie. Tak jakby nie mogli jej dać do ręki chusteczki, sama umie się wysmarkać. No i od wczoraj już Daniel się smarka. I znowu zaczyna sie targac po uchu, więc jeszcze nie doleczyliśmy ucha do końca, a już znowu zaczynamy. No i będę musiała takiego zasmarkańca wysłać do żłobka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny odniosłam dziś sukces NIKODEM usnął sam w łóżeczku ale wyglądało to tak.przed wczoraj płakał 1h w łóżeczku wyrzucał smoka i tak w koło wkoncu z płakany usnoł a juz dzis rano wstalismy po 8 o 11 poszlismy na sanki o 12 zjadł obiad i położyłam go do łóżka wlaczylam lampke z gwiazdkami na sufit pogłaskałam powstawał jeszcze pare razy ja go kładłam i przytulil sie do kocyka i usnoł SUKCES wkoncu zdecydowałam sie nauczyc go zasypiac samego i w łóżeczku bo miałam dosc noszenia proszenie pwoedziałam koniec najwyzszy czas bo jak bedzie starszy bedzie tylko gorzej napewno jeszcze pare dni bedzie sie buntowal ale najgorsze za nami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej.
U nas wszystko dobrze 🙂 Gabryś pięknie śpi,super radzi sobie z chodzeniem i lubi siadać na nocniczek.
Dzisiaj wróciliśmy do domku i nie ruszamy się stąd miesiąc.
Fajnie bo w końcu odpocznę trochę.
Gabryś usypia ze mną na łóżku ale trwa do od 5 do 30 minut 🙂 Najważniejsze,że nie musze go nosić 🙂
a no i mamy lewą górną dwójeczkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oj tez zazdroszcze takiego samodzielnego zasypiania...my w dzien w wozku a wieczorem przytuli sie w lozku albo musze tez nosic 😉 kurcze a mowilam ze przy trzecim od poczatku naucze samego usypiania ale widac nie mi to pisane. Moje dzieci do ok 3 lat pily w nocy mleko i Nikus tez sie budzi gdzies co 3 godz juz musi byc ze przespi dluzej. Teraz to wogole ze spaniem kiepskawo u nas 😞 chyba na zebole!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...