Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
no ewka teraz to bedzie was gryźć 😁 a ta soda to do odczulania?
moj maz od 8 do 17 w pracy a piatek od8do12,30 weekendy wolne,tyle ze od jakiegos czasu ciagle gdzies wyjezdza ,tak go docenili ze nie ma go dosc czesto ,dzis wrocil po3 dniach z tunezji a przed swietami byl 3 tyg na kubie predziej 5 dni w zamosciu ,szkoda gadac czasami lepiej ze go nie ma ale ja jestem rozstrojona i dzieciaki tez 😞
tynka szybkiego powrotu do zdrowia !!! ja tez przywiozlam sobie termometr rteciowy z pl ale moj maz skasowal go juz po 2 dniach 😠 szkodnik jeden 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
witam 🙂 pisze z pracy 🙂 nawet spoko pierwszy dzień mija jeszcze niecałe 4 godziny i do domku, ciekawe jak Amelka mnie przywita. Jak dzwoniłam do niani to było wszystko oki 😉
Ewka to super że już po testach i przynajmniej wiesz czego unikać!! później reszta bo sie ruch zrobił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas dzisiaj masakra...Alek wstał o 6.40 i dopiero poszedł spać...nic wcześniej się nie zdrzemnął, ogólnie ciągle ryk i na rączkach. Tylko w przychodni był grzeczny... a okazało się,że u Alka jest angina ropna,więc nieciekawie 😞 Antybiotyk. Jeszcze do tego wszystkiego jedynka górna mu się przebija. jakiś horror. Nic się sama nie pokurowałam,jest gorzej niż było. Nie miałam czasu się sobą zająć bo ciągle przy Alku... Mam nadzieję,że przynajmniej trochę pośpi,ja muszę się uczyć( w weekend mam 3 egzaminy..) i rzydałoby mi się samej położyć z lekami.
Ola fajnie,że dałaś radę ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja dziś byłam u kosmetyczki na Mikrodermabrazje Diamentowe z Ampułką,
Maską i Masażem Twarzy super sprawa zapisałam sie jeszcze na 2 zabiegi 🙂 bede mieć buzinke jak pupcia Nikosia 🙂 ja zauważyłam od paru dni Nikoś sie sam bawi zabawkami nie wisi mi juz tak czesto na gaciach 🙂 soda dokładnie tez słyszałam ze jest dobra na wiele rzeczy.A Hania super ze juz wiecie na co jest uczulona 🙂zdrówka dla maluszków bo niedługo świetujemy roczek wszyscy musza byc zdrowi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej wspolczuje chorob dziewczyny! Azizek dzisiaj mial kontrole ale czysto w pluckach, jeszcze troche bedzie kaszlal to samo ostrzegal ze po szczepionce moze kaszlec tez
Padam na ryj, ale dzisiaj bylo spoko, wczoraj poszlam szybko spac o 21.30 haha juz kimalam :P
Olcia dzisiaj Twoj pierwszy dzien pracy i rozlaka z Amelka, jak sie czujesz?
Dzisiaj juz lzej znioslam rozlake no i moj Synus chyba wyczul czego mamusi potrzeba i siedzial ze mna do 22 🙃 🙃 🙃 wiec zmeczona ale przeszczesliwa uciekam spac! Dobranoc!
ps wczoraj tak strasznie bylam steskniona za Azizkiem ze chcialam mu w nocy dac cyca zeby z nimpospac do rana, tak mi tego brakuje!!!!!!! ale ochrzanilam sama siebie i sie powstrzymalam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂 ja dzisiaj w pracy od 6 rano bo koleżanka się rozchorowała i wskoczyłam za nią ale tylko ona dzisiaj jutro na popołudniu normalnie. Tak na rano nie chce się wstawać jak cholera przed 6 ale przynajmniej o 14 koniec i duużo czasu do wieczora na zabawę i przytulanie mojego skarba 🙂 🙂 Ogólnie całkiem fajnie wczoraj było tylko chwilami jak nie było co robić to chciałam do domu i tęskniłam jak cholera ale tak to spoko dało się przeżyć no i Amelka dzielna była spała 2 godziny zjadła całą zupkę i cały deser więc jest oki 😉 Tylko jak wróciłam to jakoś szczególnie się nie ucieszyła już bardziej jak Kuba wrócił nie wiem czy obrażona była czy co ale tuliła sie mocno 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry,

Nic mi się dzisiaj nie chce, ale zupy juz pogotowane. jeszcze drugie danie mi zostało. Wczoraj się tak fatalnie czułam na wieczór, że nie wiem. Bolała mnie głowa w dziwnym miejscu, w piersiach i węzeł chłonny pod pachą. Jeszcze mi się w głowie kręciło. Dzisiaj ok, tylko leń się wkradł.

Tynka współczuję Wam tych chorób, zdrówka Wam życzę, a Tobie siły na naukę jeszcze.

Olu, dziewczynki tak mają, cieszą się na widok tatusiów. U mnie jest podobnie. Ja jak zdarzało mi się zostawić Natalię u męża ciotki to jak ją zabierałam to ok, no fajnie, że mama przyszła, ale bez entuzjazmu. Jak pare razy odbieraliśmy ją razem, to na wejściu widziała tylko tatę, a ja jak powietrze 😁 A ogólnei jak tata wraca do domu to mało sie narobi w gatki z radości.
Jako że planujesz drugie dziecko to życze Ci chłopca. Mój syn to taki przylepiec, mąż się z naś śmieje. Niestety prawdą jest, że chłopcy bardziej kochają mamusie, a dziewczynki bardzije tatusiów.

Dzisiaj D. spał do 8.45 od 21.00 z 50ml wody ok.5.00. I w zasadzie obudził się, bo ja zaczęłam się już kręcić po sypialni. Dzisiaj mogłam sobie poleżeć, bo mężu zawiózł Natalię do przedszkola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas dzisiaj karmienie w nocy,zdziwiona byłam bo o 21 Gabryś zjadł 150 ml mleka a po 2 się obudził i jeść chciał-wciągnął 160 ml i spał aż do 8 🙂
Ja dzisiaj muszę iść do lekarki po receptę a w piątek do rodziców 🙂
W końcu zobaczę moją babcię bo mamy do niej jechać cieszę się jak głupia 🙂
Siostra mi ciasta upiecze na urodziny młodego bardzo się cieszę bo B. w pracy popołudniu też zawsze coś się znajdzie a z Gabrysiem ciężko zupę ugotować.Jakiś teraz zrobił się taki jęczący,ciągle chciałaby być na rękach i 5 minut się pobawi i płacze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
ja dalej na zwolnieniu,bałam się iść do pracy bo niezbyt się czuję.Z resztą iść taka chora do dzieci-niezbyt to wyglądało. Zaraz dopakuję sobie kolejną dawkę kuracji tj. chleb z duuuuuuuuużą ilością czosnku 😉 Tomek chory poszedł do pracy 😞 Boże,tak mi go żal było... Ale organizuje szkolenie dla hodowców i musi wszystko sam podopinać.Ehhhhh.... 🤢
Ja siedzę zamknięta w małym pokoju z laptopem a Alek z Nianią. Wiecie dziwne uczucie.Nie to,że tęsknię za A,broń Boże ! 😁 (wczoraj tak mi dał w dupę,że jeszcze się nie pozbierałam) ale,że ja Hrabina sobie siedzę a ona bawi moje dziecko ... 😁 Wiem,że charytatywnie tego nie robi,ale jakoś tak dziwnie mi na duchu.Koniec tematu,ja zabieram się za naukę... 🤢
Tyle dobrego z tego zwolnienia,że cokolwiek nadrobię w nauce.
Jeszcze wczoraj dowiedzieliśmy się,że Tomek jedzie na miesięczne szkolenie ..... 🤢 😠 ekstra :/

ps. w nocy było nawet nawet,patrząc na to,że Młody miał gorączkę. Raz mu ją zbiłam Panadolem a nad ranem jakoś sama spadła.Widać,że antybiotyk działa,inaczej się zachowuje. A z nianią jest taki grzeczny,masakra . Nie to co ze mną 😜 Tak chłopcy to straszne pieszczochy do Mamuś,dla Alka tato mógłby nie istnieć,ale ja muszę być 😉 czasem to miłe,ale momentami ciężko wyjść do wc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marta a dziękuje w sumie fajnie by było mieć chłopczyka ale ja bez mojej siostry nie wyobrażam sobie życia więc dwie dziewczynki też by były oki:0 ale to jeszcze daleko do tego i jak mi się spodoba w pracy to nie wiem czy nie przełożymy drugiej dzidzi na przyszły rok no ale zobaczymy jak to będzie!
dzwoniłam do niani ale mój dzik mały nic sobie z tego nie robi że nie widziała mamy jeszcze od rana jej mama jest potrzeba w nocy jak sie jej chce cycusia a tak to ma mnie gdzieś i woli jak Marta piszesz tatusia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka dużo zdrówka dla Was 🙂
Olcia a Tobie życzę synka,bo faktycznie nasz Gabryś też maminy przylepek 🙂
Byliśmy dziś torta zamówić-zamówiliśmy 2,5 kg(kg po 27 zł ) ma być z misiem i napisem roczek Gabrysia.Zadowolona jestem bo większość rzeczy mamy podopinane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No no, jaki tu ruch dzisiaj, a w zasadzie od dwóch dni. Monia i Ola pracują, to już reszta też mało skrobie. Dziewczyny pls bo zaraz forum umrze śmiercią naturalną...

N. mi od trzech dni ciśnienie podnosi regularnie przy kazdym posiłku. Co za dramat. Nie chce jeść, a dopiero wyzdrowiała. Muszę ją podkarmić, bo przez chorobę i przedszkole trochę się zrobiła bardziej niż szkieletor. Jest w ogóle bardzo szczupła, więc jak jej apetyt nie dopisuje to sama skóra. I wciskam w nią jedzenie, bo zaraz się znowu rozłoży, jak będzie tak dziubać jak ptaszek. Nienawidze tego.
Daniel ją dzielnie goni i zaraz przegoni. Między nimi dwa lata różnicy i 4,5 kg różnicy. N. jak miała 2 letnią kontrolę to miała 11,20kg, a D. ma teraz 10,20kg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka po tym co dodałaś na fb to się zryczałam jak głupia i do tej pory jak sobie przypomnę to mnie rusza 🤪
Malwina ja anty nie stosowałam ale wszystko przed nami po 3 trzeba będzie o tym pomyśleć 😆
Ten gyros który mi poleciłaś niebo w gębie w nocy wstawałam podjeść.
Ola fajnie, że się w pracy odnajdujesz 😉
Moja Hania niby chudzielec a 9,3 waży więc jak na dziewczynę to całkiem dobrze 😆
Moje dziecko zrobiło dziś pierwsze 3 kroczki które niestety przegapiłam 😞 bo spałam dziś cholernie boli mnie głowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewa cieszę się,że ci smakowało 🙂
robię jeszcze sałatkę z tuńczykiem.
1-2 saszetki ryżu
majonez
ketchup
ogórki konserwowe
tuńczyk w sosie własnym na sam spód i groszek na górę
Lub można wszystko wymieszać,sałatka miodzio 🙂
Brawo dla Hani za kroczki.
Mój młodzieniec zaczyna się puszczać jak przy czymś stoi i robi po 4 kroczki sam ale jest bardzo ostrożny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malwina nie stosowałam plastrów,ale też się nad nimi zastanawiałam. Zrezygnowałam z nich jednak,bo po kilu dniach podobno brzegi się trochę odklejają i brudzą. Poza tym ich cena,są dosyć drogie bo ok 80 zł... 🤢 Jeśli nie chce Ci się pamiętać o regularnym łykaniu to polecam NuvaRing,taki krążek który się wkłada i sam uwalnia hormony.Potem wyjmuje się go na jakiś czas i wtedy ma się okres. Ja zastanawiam się dalej nad wkładką,trochę cena odstrasza,ale spokój na 4 lata.,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewa, to bardzo dobra waga. Moja Natalia jest wczesniakiem i ważyła 2320, dlatego też ta jej niska waga się tak ciągnie. Do trzech lat wczesniactwo się wyrównuje. jest ogólnie szczupła, ale jest wysoka, bo wzrostem jest na równo z czterolakami, przez to wygląda jak szkieletor. Ja też do 23 roku życia byłam taka sucha. Widocznie ma coś po mnie 😁

Ja plastrów nie używałam, zastrzyk polecam na 3miechy. Teraz nic nie używamy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heheh Ewa, może 🙂 ja wzięłam tylko jeden zastrzyk, więc od wielu miesięcy nic nie używamy, nie po drodze mi do przychodni i do apteki 🙂 dodam, że mąż ani śni o trzecim dziecku :P
A dzisiaj cały dzień mi niedobrze, choć miałam normalnie okres... jak powiedziałam mężowi, że może jestem w ciąćy to usłyszałam, że co kilka dni jestem w ciąży 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny
ja dzisiaj dostalam pierwszy okres od 2 lat :p
Malwina ja plamilam tez po Cerazette
padam :P dzisiaj zjebalismy babki w zlobku bo wczoraj Aziz ponad 4 godziny nic nie jadl i jak wrocilam do domu to pochlonal od razu 1,5 sloiczka obiadku i banana 😠 😠 😠 Nabil im suszyl glowe dzisiaj i jak doprawilam bo kurwa stwierdzily wczoraj ze on nic nie chcial jesc a mleka nie probowaly mu dac !
i dzisiaj o 15 zjadl banana a o 16 wsunal kanapeczki. I co, jednak zjadl cos! no wczoraj nie pisalam bo nie chcialam sie wkurwiac na swieta noc
dziewczyny znowu o ciazach kraczecie wiec moze cos znowu wykraczecie :P !
ide spac dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...