Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Aniu ja przyzwyczajona jestem, że Hanka ma 3 drzemki. Jak tak pośpi nawet po 20 minut to jest zupełnie inne dziecko. Dziś mogłam na rzęsach stawać a i tak nie mogłam jej zadowolić. Wiecie co moje dziecko to taki kot chodzi własnymi ścieżkami jak ma ochotę się przytulić to jest oki a jak nie to nie podchodź. Na ręce też za bardzo nie chce a czasem człowiek ma ochotę tego szkrabonka przytulić.
Aniu ja to Cię podziwiam. Mój mąż wraca o 16 z pracy i często przejmuje pałeczkę. Kąpiel Hani to już jego zajęcie on wszystko wieczorkiem przy niej robi ja tylko daje cycy a on potem usypia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Mój mały ma 2-3 drzemki ale jak jednej nie zrobi sobie takiej 2-2,5 h to jest ciężko.
On czasami też jest taki pieszczoch że lubi się poprzytulać a czasami chce mu się dać buziaka a on wrzeszczy tak,że uszy więdną.
A ja już jestem mega zmęczona bo jestem przeziębiona,mam okres i na dodatek 1,5 rocznego syna Bartka siostry i Gabinia pod opieką.Tak jest prawie codziennie,że zajmuję sie Szymkiem bo teściowa ma atak schizofrenii i znowu depresja jej nawróciła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ciesze się że Amelki hity spodobały się innym Skarbkom 😉
Dziewczyny zdrowiejcie!! ja tez uważam na siebie jak mogę żeby czegoś nie złapać a zwłaszcza teraz jak co chwilka chodzę to do lekarza to na badania i tak w koło:/ we czwartek znów po odbiór badania krwi,później w poniedziałek do szpitala na tomografię i z winkiem do laryngologa i mam nadzieje że to już będzie koniec bo ciągle muszę prosić kogoś o zostanie z Amisiakiem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny tak to juz jest jesienią same choróbska.dziś u NIKOSIA zauwarzyłam biegunkę podałam acidolac baby i smecte i jutro zmykamy do lekarza do tego wszytskiego obserwuje jakies plamki czerwone zawsze rano na czole i zaraz znikają hm...... u nas pogorszenie pogody zimno chociaz dzis bylismy na pół godz. na spacerze.a słyszałyscie o tym wirusie bostońskim?okropny.Nikodem dziś zaczoł sie puszczac normalnie myślałam ze dostane zawału patrze a on sie puścił od łóżka i leci do przodu i bach leży ja lece mało sie nie zabiłam o jego zabawki a on się smieje zadowolony i tak dzis ze 3 razy robił wariat mały nic sie nie boi chce sie wdrapywac na łóżko podnosi noge ale jeszcze za mało ale juz próbuje,podchodzi mi do tv i wali dekoderem a mam bardzo niske meble 20cm nad ziemie i tylko czekam az bedzie po nich chodził 😞(((((Nikoś śpi 2 razy na dobę.nic bede zmykac spać ZDROWIEJCIE I TE CO NIE CHORE TO NIE DAJECIE SIĘ ŻEBY WAS COŚ DOPADŁO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ha a ja jutro z Gabiniem jadę na wczasy do rodziców 🙂
W końcu będę miała z kim młodego zostawić i puścić się na zakupy do jakiegoś miasta.
W weekend szkoła od 13 do wieczora żebym nie mogła pomyśleć choć przez chwilę o wolności.
Mój mały jak stoi w łóżeczku to puszcza się jedną rączką zaczyna bardzo mrugać oczkami i jak upadnie na pupę to się śmieję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
nas tzn. mnie, męża i starszej córki choroby nie łapią, Emilka była chora, pewnie któreś z nas przywlekło tego wirusa do domu, lekarz każe nam dokładnie myć, oprócz rąk, twarz i ściągać ubranie nim zbliżymy się do Emilki 😮
gorączkę bostońską przerabialiśmy, latem chorowała Ola, Emilki nie zaatakowało ale wtedy była karmiona cycem 🙂 czasem myślę że gdybym nadal karmiła to Emilka byłaby lepiej chroniona, ale cóż...
co do bajek my nie oglądamy, puszczamy jej piosenki na youtube 🙂 🙂bardzo lubimy Natalkę Kukulską z dzieciństwa 🙂 laleczka z saskiej porcelany, Magdy Fronczewskiej, to ulubiona Emilki 🙂
życzymu duużooo zdrówka 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My też już na nogach 🙂
Gabryś 2 razy się obudził w nocy także luksus 🙂
A teraz leży na łóżku i gaduli.
Wczoraj Bartek wpadł na genialny pomysł żebyśmy zapisali się do szkoły tańca zawsze mielibyśmy czas dla siebie a po za tym zawsze fajnie jest nauczyć się tańczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malwina zazdroszczę jak piszesz że Gabryś leży na łóżku jejku u nas taki zdarzenie nie ma miejsca już dobrych parę miesięcy wogóle nie chce gadzina mała leżeć no chyba że sie z nią wygłupiam i ją łaskocze bo brzuszku ale tak sama z siebie to nie poleży ani minutki!! Amelka o 12 w nocy miała strajk i nie chciała spać ale wzięłam ją do siebie i potłukła się trochę w ciemności między nami i padła, Kuba ja odniósł do łóżeczka i spała do 7 rano w szoku byłam to chyba pierwszy raz tak długo spała!!!!!
A teraz zwiedza dom i włazi gdzie się tylko da 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,
u mnie delikatna poprawa z brzuchem ale dzisiaj doszła biegunka i właściwie spędzam dzień w toalecie. Dobrze,że mam to zwolnienie,bo w pracy pożytku by ze mnie nie było żadnego.
Mam czas żeby się pouczyć,jak Niania pójdzie z Alkiem na spacer to wezmę się za ostre sprzątanie (żeby tego nie widziała) :P Teraz słyszę,że szykuje mu zupkę i pewnie pójdą na spacer.
Dziwnie tak siedzieć zamknięta w innym pokoju i słuchać jak się nim zajmuje,ale
1)nie chcę go zarazić
2) żeby mnie oglądał i później ryczał jak zniknę.
Co do zarażania to wiedziałam,że może być problem z przynoszeniem syfów z pracy,ale nie zdawałam sobie sprawy,ze aż taki ! No nic,trzymam się myśli,że Alek nabierze odporności i przynajmniej jako 3 latek nie będzie mi tak chorować w przedszkolu.
Ciekawe jak Nina? widzę,że Tusiek chyba już chce się odciąć od forum,bo na fb pisze,czyli neta ma. 🤔 szkoda.
malwina,kurs tańca uważam za super pomysł. Sama męczę swojego męża z tym,ale nigdy nie ma czasu 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka fajnie że dochodzisz do siebie. Musi Ci być cholernie ciężko być w domu a nie mieć styczności z dzieckiem 🥴
Tusiek już długo nic nie pisała szkoda bo ona miała zdrowe podejście do wielu rzeczy i potrafiła nas sprowadzić na ziemię 😆
Kamila a jak tam Twoje zdrówko?
Moje dziecię padło mam nadzieję, że godzinkę pośpi. Lenia mam dzisiaj a tu trzeba na spacer wyjść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No też myślałam właśnie jak tam Ninka czy nie choruje!!! Trzeba zapytać Tuśka na fb czy już koniec z forum, szkoda ze tak się co chwilka ktoś wykrusza 😞 no i teraz Moni nie ma, ciekawe jak tam wakacje jej mijają???
Tynka zdrowiej!! w sumie dobrze że masz ta nianie bo tak to było by Ci ciężko!!
U mnie Kuba dzikuje z Amelką a ja ide ogarnąć chałupkę!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My już dawno u moich rodziców.
Fajnie jest bo trochę odpocznę a Gabiś zadowolony bardzo,że ma dziadków blisko a moi rodzice wniebowzięci że mały tak sie do nich śmieje .
To moje dziecko to do wszystkich się cieszy i nikogo się nie boi.
Pozdrawiam dziewczynki i bąbelki do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no to super że Nikoś zdrowy a napisz Milena bo zapomniałam ile ma już ząbków??? No i brawo dla niego za tik tak 🙂 🙂 AMELKA TEŻ POKAZUJE ZEGAR ALE JAK SIĘ pytam gdzie jest zegar ale mówić nie mówi, ogólnie to mało jest rozgadana tylko" mamammama" i piszczy i tyle póki co!!! ale pokazywać umie kilka rzeczy 🙂
Teraz już śpi smacznie a ja idę do Kuby na meczyk 🙂
Dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zdrowie lepiej, dziekuje 🙂 juz mnie tak nie boli, małż poleciał mi z rana po zaopatrzenie do sklepu 🙂
Dzwonił teraz z pracy, ze pojdzie na L4, bbo go zaczyna tez cos łapac :/ u Nas to jak w dominie, jedno chore, a za tydzien cały dom prycha i kicha 😞
Jutro z niunią mam do neurologa, na kontrole w związku z tym przykurczem, a idziemy do Pani kierownik oddzialu neurologicznego w centrum zdrowia dziecka, wiec przebada mnie młodą na wszystkie możliwe strony jak ostatnio :P dam znac jutro co i jak 🙂)
Ada tez nic nie gada :P jakaś taka bucowata jest jeśli chodzi o mowe :P, ale bardziej w kierunku rozwoju fizycznego :P. Za to ja jak byłam mała to w wieku 2 lat, składałam całe zdania, i przegadałam nie jednego dorosłego swoją dziecięcą mądrością :PP hiehie, a podobno pyskowałam lepiej niż nie jeden nastolatek hah 😁d
Moja kapucynka już spi, ją katar też męczy 😞 nasmarowałam ją na noc pulmexem baby, a małż kupił jej akatar baby + olejek eteryczny miętowy, ale to przyniesie dopiero po pracy ok 23 😞(.

Milena, gratki dla Nikosia 🙂
Myślę, ze Tusiek jest po prostu zabiegana, i woli po pracy czas z Niną spedzić :P trzeba sie na fb jej zapytac :PP
Milena, dawaj jakies fotki Nikosia!!!! 🙂

Glonojad, jak pojde na balkon ta od razu idzie za mną, wstaje przy szybie i robi glonojada :PP
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/imag0298re.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img824/659/imag0298re.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ostatnio mam zajawke na serial ' grimm' polecam!!! 🙂)

Wiecie co 😞? nie moge sie doczekać, az Ada bedzie miała dlugie, grube włosy, ciemne! 😞
bo teraz to ma owszem długie, ale takie piorka straszne 😞 delikatne i mało ich 😞 a ze sa jasne co ich nie widac 😞( na czubku głowy na je straszne dlugie xD a po bokach takie znacznei krotsze xd takie pioropusz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Damesa 🙂 jeszcze wtedy była bezzebna :P, chciałam strzelic fotke jej zabkow, ale cholera mała gryzie mnie :/ i nie daje sobie nawet zajrzec 😞

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/35/imag0269vh.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img35/1074/imag0269vh.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
haha ile postow najebałam 😁 no nic, pisze jeszcze bo edytowac mi sie nie chce.
Zaponiałam Wam powiedziec, jak ja sie ostatnio przestarszyłam! bo okresu dluuugo nie miałam, i mowie do Adriaan, ze okresu nie mam dlugo, ten karpika walną, ze mowi ze sie zabezpieczamy toz! noo ostatnio tez sie zabezpieczalismy, a Ada jest 😁. Ale dzis patrze, i mam :PP

Czekam na małza, i ide sie kapac 🙂

Ogolnie, dzieczyny czy ja moge Ade wiezc w foteliku od 9 kg, jak wazy 8? :// bo ten co mam do 13, to na nia za mały jest :/ nie miesci mi sie w nim, nogi wystaja mocno, a głowa na samym koncu jest ://
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila jak możesz to zapytaj neurolog o szczepionki MMR na 13/14 mies przeciwko śwonce, odrze i różyczce, tzn. o jej zdanie na temat komplikacji i wpływ tych szczepionek na możliwość wystąpień autyzmu, ADHD , bo jest wątek na forum gdzie dziewczyna twierdzi ze jej córka po tej szczepionce zachorowała. Bede Ci wdzięczna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila te foteliki są ogólnie od 9 miesiąca a Ada spokojnie siedzi już sama więc moim zdaniem możesz 😉
Piękne zdjęcia dodałaś 😆
Wczoraj Mikołaj się mnie pytał czy Hania chce coś takiego 😉 http://allegro.pl/regal-z-4-szufladami-na-zabawki-kubus-curs6046-i2722195216.html
Zapomniałam wam napisać jak fajnie się Hanka kołem pompowanym do kąpieli bawiła. Jak macie w domu to dajcie dzieciakom do zabawy my padaliśmy ze śmiechu 😁 a ona miała frajdę że hoho 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
Aniu,ryzyko powikłań po szczepionce jest możliwe po każdej z nich.Niezależnie czy to ta mmr czy wcześniejsza.Nie sugerowałabym się przypadkiem jednej dziewczyny u której to wystąpiło. Ryzyko jest zawsze, a co nie zaszczepisz dziecka przeciwko różyczce?Wyobraź sobie co będzie jak mały na to zachoruje? Nie wolno się nakręcać i czytać zbyt dużo.... 🙂
Właśnie przeglądam allegro w poszukiwaniu spodni zimowych dla Alka,takich ortalionowych bo kurtkę mamy i butów.
Na ceneo.pl znalazłam taki sam fotelik którym jesteśmy zainteresowani tańszy jakieś 300 zł ! szok. taka kwota to już dużo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewka regał świetny,nam by się taki przydał na zabawki, ale ja nie przeniosłam Misia jeszcze do swojego pokoju, u nas by zastępował, zresztą mąż nie za bardzo chce Misiowi pokoik urządzać bo twierdzi że jest za mały. Ja uważam że można bo przesypia 12h w nocy.
Tynka żona mojego kuzyna tez szczepiła i jej dziecko jest chore, od tej szczepionki coś się mu podziało. Dlatego tak schizuje. 🤢
Widze ze Alkowi na zmiane ząbki wychodzą, góra - doł 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...