Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć !
Miałam awarię internetu,więc kilka dni bez laptopa i nie dałam was nadrobić w całości 😉
W sobotę oddałam pod opiekę Alka moim rodzicom,bo my byliśmy na weselu. Następnego dnia rano miałam zajęcia na uczelni i T odebrał dziecko już z temp 37 'C... Do wieczora wstrzymywałam się z czymkolwiek i w nocy się zaczęło. 38.....39... i 40 !!!!! myślałam,że mi szczena opadnie,bo pierwszy raz moje dziecko miało taką temperaturę. Oczywiście zaczęło się zbijanie gorączki. Noc nieprzespana,rano Alek usnął i ledwo co wstałam do pracy.Jak odjeżdżałam to nic się nie działo,był ciepły ale w granicach normy,bo czego sie spodziewać po dziecku,które całą noc gorączkowało? Zadzwoniłam ok 10tej do niańki a ona,że on coraz cieplejszy,dała mu nurofen ale nic nie pomaga. Urwałam się z pracy i pędem do lekarza.Mały nie chciał pić,bałam się że się odwodni. Efekt = antybiotyk na chore gardło no i inne pierdoły.. 🤢 W przychodni dziecko mi prawie przez ręce "wylatywało" był nieziemsko rozpalony i ciągle się wtulał we mnie 😞 Znajoma lekarka zasugerowała wzięcie opieki nad nim,że teraz mnie potrzebuje przynajmniej te 2 dni. Nie wiem jak to zostanie odebrane w pracy,ale mam to w nosie ! Prawie sie nie poryczałam jak widziałam,że mi dziecko prawie odlatuje i ma powyżej 40 ' !!! Teraz mi usnął i to na rękach,przed sekunda odłożyłam go do łóżeczka. ehh...

co do wagi= mam na liczniku obecnie 69 i szlag mnie trafia bo z tego powodu mam mega doła,bo nie o wagę się tu rozchodzi,ale o wiszący brzuch z oponkami i wszędzieobecny tłuszcz.. 😠 Tomasz obiecał mi zakup orbitreka,ja jestem mega na ten sprzęt napalona. wiem,że muszę schudnąć i za wieszak robic nie będzie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
pokrój schab w plastry jak na schabowe troszke grubiej i porzadnie rozbij na cieniutki placek posmaruj musztardą posyp wegeta daj troszke masła pokrój ogórka kiszonego z paski i kiełbase np.toruńska cieniutko i i daj układaj na tej musztardzie itd mniej wiecej na śrdku i zwijaj boki niech zostana nie zawinietei daj do sreberka zwin popucz ech porzadnie bede zbite i podsmażam to na oleju tak ok 5 min. i dolewam wode i dusze ok 1h az czuje pyszne ogórki pod przykryciem i na koniec ja daje sos gotowy z torebki do pieczeni ciemny z knora pychotaaaaa :0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Biedny Alek niech nam zdrowieje!! Pewnie że mały najważniejszy niech się w pracy wypchają!!!!A kanapeczki jak podajecie maluchom to z czym???bo ja jeszcze nie dawałam,a kaszkę podaje wieczorem przed kąpielą inie chce dwa razy dziennie żeby sie jej nie przejadła, teraz kupiłam wieloowocowa kukurydzianą i nawet całkiem Amelce smakuje 🙂
U nas też pogoda super byłyśmy na spacerku tylko kurcze u nas teraz problem ze spacerkami bo wózek parzy, na rękach też nie bardzo boją wszytko interesuje jak ją postawię przy czymś to zarz siada i wszytko chce jeść i raczkować:/:/ więc jesteśmy maź30minut na zewnątrz i trzeba uciekać do domku!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka wsolczuje! a Alkowi zycze duuzo zdrowka! praca sie nie przejmuj, nie wymyslilas sobier choroby. Jak czlowiek dziecka nie ma to wiadomo ze oszczedza mozliwoscci wziecia zwolnienia ale jak Bobo chore to najwazniejsze zeby z mama bylo wtedy nawet zdrowieje szybciej 😉
bylam dzisiaj na wazeniu Azizka wazy 8010 g. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dałam dziś Misiowi jabłko całe obrane, bo jak dziele na kawałki to duża część ląduje u niego w buzi, a ten cwaniak mały potrafił sobie naskrobać swoimi ząbkami tyle jabłka że mu palcami wyciągałam.
Tynka od gardła taka temp? jaki antybiotyk dostał Alek?
Milena dzięki za przepis, dziś odchamie się i zrobie mężowi coś lepszego, niech pozna moje dobre serce.
Mi promotor sprawdził prace, musze niewiele poprawić i obrona 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antybiotyk to Amotaks. Pierwszy raz go widzę,ale w zasadzie farmaceutą nie jestem,więc znać nie muszę 😉 My się ważyliśmy dzisiaj na wizycie i jest 10 kg na liczniku 🙂 W zasadzie nie wygląda na upasionego,lekarka stwierdziła,że wygląda zdrowo (oczywiście dzisiaj chodziło jej tylko o wagę i wzrost 😁 )
Kamila,widziałam tą małpę - nie rozumiem dlaczego ona jest na wolności skoro wszystkie dowody wskazują przeciwko niej? I jak można coś takiego publikować "mam czas na swoje pasje..."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Amotaks to bardzo popularny antybiotyk ma bardzo szerokie zastosowanie. Mojego byłego lekarza rodzinnego tak nazywali bo właśnie ten antybiotyk ukochał sobie najbardziej i o 3 osoba z taką recepta wychodziła 😆
My po dzisiejszej wizycie kolejna zmiana leków 🥴 zobaczymy co teraz będzie czy pomoże na dłużej czy też chwilowo 🥴
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka 🙂
gratuluję Hani "wstania" 🙂 oby jeszcze tylko te leki pomogły ehh...
Dzisiaj dzień w domu,więc od rana sprzatam,piorę i gotuję 😉 Noc była jakimś wielkim nieporozumieniem,Alek od 3 do 7 nie spał wcale,jeszcze bym przeżyła gdyby nie spal tylko a on płakał 😠 Teraz dopiero mi usnął w łóżeczku 🥴 Nie muszę dodawać jak się czuję i wyglądam 🤢 🤢 🤢 Mam nadzieję,że to przez chorobę i minie szybko. Jeść nie chce,picie wciskam mu na siłę. ehhh
Na 14stą idziemy na usg bioderek, korzystając z tego,że mam wolne,załatwię to.
ps Mąż mi wczoraj kupił krem do rąk. http://www.prekursorki.pl/library/Image/Gallery/40095_50020110614.jpg polecam,jest super. inne droższe się chowają ! ot przy okazji zakupów w rossmanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gratuluje dla Hani 🙂
bedziesz jeszcze na to klneła na czym swiat stoi :Pp
ja bym wszystko dała, zeby ta mała cholera troche posiedziała w jednym miejscu :P, a ona wszedzie wlezie, na wszystko sie wspina :/ i na korytarz mi spieprza, a tam barierki ejszcze nie ma bo tesciu jest w trakcie robienia :P a schody strone w chuj sa :/

dla Ady chyba ida juz 2jki, ale pewna nie jestem bo jak chce jej do paszczy zajrzec to mnie gryzie!! :x i to jak mocno 😞 wogle nie daje sobie zajrzec :/

ogolnie to chyba zacznie jej gotowac bo to idzie zbankrutowac na tych sl;oiczkach :/ idzie nam ok. 300 zl miesiecznie na same sloiki :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja wam kobitki zazdroszczę,bo mój mały to leniuszek i nie raczkuję,a wstaję tylko przy mnie o ile oczywiście mu się chcę.Zaczyna pełzać no ale nie przejmuję się bo w mojej rodzinie bardzo mało dzieci raczkowało.Ale w chodziku zapierdziela jak dzik,na szczęście zaczyna reagować na moje NIE i mi za szafki nie ciąga,tylko taty kolumnami trzęsie no ale sam mu pozwolił.
Kamila ja swego czasu też gotowałam osobno dla Gabrysia,później przerzuciłam się na słoiczki i Gabriel jeść ich nie chciał a teraz gotuję np.zupę dla nas to jemu odlewam bez śmietany i mu daję,dodatkowo np. duszone mięsko lub gotowane daję mu i zjada ze smakiem 🙂
Ja też mam nadzieję,że okres dostanę i chyba zrobię przerwę w tabletkach no bo wolę się upewnić czy wszystko oki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gratulacje dla Hani. My mielismy dzisiaj w nocy kryzys. Aziz od 24 do 5 rano NIE SPAL. co usypial to sie budzil. W koncu nie wytrzymalam, wydarlam sie, polozylam go szarpnieciem do lozeczka i wyszlam. Maz go uspokoil a ja siedzialam w salonie i ryczaalam. I wydarlam sie do mez ze kocham mojego Synka ale czasem MUE=SZE OD NIEGO OFDPOCZAC! ze od 8 m-cy wwstaje w nocy SaMa a on mi nie pomaga. ze mam dosc zapierdalania samej przy Azizku. No i wyryczalam sie i poszlam po synusia i usnal mi na rekach., Nawet mleko mu zrobilam ale nie wypil oczywiusie. Jej zla jestem na siebie ale nie ytrzymalam, pakowanie, zabkowanie, i nie spoanie bo przeiez siedze do 1 w nocy codzien i pakuje nas.ciagle cos.No nie wyrobilam 😞 😞 😞
Jutro o 4 rano wyjezdzamy wiec juz pewnie nie zajrze. Pozdrawim Was i donapisania za 3 tyg bo nie wiem czy tam neta bedziemy miec 😉 PAPA!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gratki dla Hani zaraz załapie i bedzie przy meblach łóżku robic kroki,no też bym chciała żeby troszke posiedział spokojenie na pupci a on wszedzie wstaje,miałam szklaną ławe i musiałam kupic nową drewniana 🙂 bo ta szklana była okropnie niebespieczna wszedzie ostre rogi zgroza.zamówiłam synkowi te duże puzzle 30x30 27szt. za 29zł super sa.chce wam dodac filmik z akrobacjami Nikusia ale nie umie jak to zrobić ?? powiem wam dziewczyny ze ja to chudzinka jestem warze 42kg a w ciązy przytyłam 18kg i zaraz wróciłam do swojej wagi 🙂 ja okres dostałam zaraz po połogu i teraz założyłam spirale 🙂i jestem bardzo zadowlona z niej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...