Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej dziewczyny probuje was nadrobic czytam z tel alebnie dam rady chyba zatrzymalam sie na temacie chodzikow ja rano zawszebwsadzam Azizka do chodzika wlasnie.na.pol godziny zeby.zrobiccpkolwiek rano i dodatkpwo wlaczam mu jego bajke ulubiona a w.sumie to.2. Jakos wyrzutow nie mam bo jak dziecko wstaje przy wszystkim czum sie da to dla noego jest bezpieczniej niz mialby zostac sam a to juz moment i Aziz jest na drugim koncu pokoju
Podroz samochodem w miare.za to statkiem bosko mam nadzieje ze z powrotem morze tez bedzie spojkojne azizek sczesliwy bo kupa ludzi wokol niegp a on w centrum. Malo narazie.
zeiedzalismy. teraz zlazi sie.rodzina i kumple nabila malo czasu mamy dla siebie ale po swietacg nadrob imy. Tesiowa fundnela mi henne z naksza to jest taki tatuaz pokaze.fotke jak wroce jeszcze mnie depilacja czeka w sobote musze sie troche zapuscic 😜 tak i rytial robia na slub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ogolnie jest spoko pogoda super ok 25-28 st wiec znosnie. Po rewolucji jest kupa syfu niestety ale nad morze jezdzimy to tam jest zadbany krajobraz . Obzeram sie pikantnymi rzeczami azizkowi nix nie jest.mama niestety nie dojedzie do nas bo nie udalo sie na czas kupic biletu naryczalam sie. Przez to jak.glupia ale.co zrobic. Aziz strajkuje z obiadkami tesciowa zrobila 2 razy podchody ale jak zobaczylam co chciala mu dwac to malo zawalu nie dostalam teraz ma calkowity zakaz zblizania sie do jedzenia Azizka pyta sie nawet czy chlebek moze mu dac hihi. Spadam wypoczywac czekam na meza i m nadzieje ze gdzie ruszymy papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ooo ale super Monia że się odezwałaś, jak Ci zazdroszczę ej pogody i morza ach...... 😉
Ja byłam u lekarza po odbiór badan i przy okazji zrobiłam sobie podstawową morfologie i jestem w szoku bo wszystkie parametry mam w normie a myślałam że będzie gorzej bo przy karmieniu organizm oddaje tyle wszystkiego w mleko a tu proszę więc nie jest tak źle mogę karmić dalej 🙂 🙂 🙂

Amelka mi strajkuje z chrupkami i biszkoptami nie chce nawet tknąć i nie mam jej za bardzo co dawać na przegryzkę w ciągu dnia. No chlebek uwielbia ale ileż można jeść chleb 🙂 a wy co dajecie dzieciaczkom??? dawała może któraś paluszki juniorki bo się zastanawiam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JUZ SIE ZA WOZKAMI OGLADASZ DLA 2JKI? 😉)
my po wizycie, pani Olszewska bardzo zadowolona z Adusi, ze robi wiecej niz powinna 🙂 mamy sie pokazac 18.02 bo chce zobaczyc ją jak bedzie chodzic 🙂
Pytałam o te szczepionki, powiedziała, ze te szczepionki nie wywołują autyzmu,nie jest to potwierdzone naukowo, tent yp co to opublikował w latach 90 chciał kase wyludzic 🙂 zeby te szczeoionki powodowały autyzm to byly by wycofane. Ona swoje dzieci szczepiła nimi 🙂 poza tym autyzm wykrywa sie pozniej, ok 1,5 - 2 lat 🙂 wczesniej nie da sie tego stwierdzic jak inne choroby, wiec po prostu ta dziewczynka musiala sie z tym urodzic, i dopiero jej wykryli to pozniej. Szczepionka nie wpływa na ukłąd nerowyw dziecka :PP ogolnie nie wiadomo co wywoluje autyzm, trwaja badania, ale jeszcze nie odkryto tego :P.
Ogolnie ryczec mi sie chciało, jak patrzyłam na te wszystkie chore dzieci :/ naprawde chore 😞 z downem, z paralizem, ogolnie była para karłow, ona na wozku, on chodził na prostych nogach, i ich dzieciatko, taki dziwne, ale chyba zdrowe ;p, nic po dziewczyne nie bylo widac, ale yla taka strasznie chuda na buzi

Monia,super ze sie odezwałas :P, ale Ci zazdroszcze: ((
ja dla Ady daje paluszki ptysiowe, herbatniki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila super że z Adą wszystko oki i dzięki, ze zapytałaś o te szczepienia 😆
Tynka z tymi różnicami w cenach to jest jakaś masakra i weź tu człowieku nie spraszaj gdzie co ile kosztuje. Bym chyba zawału dostała gdybym po zakupie dowiedziała się, ze 300 zł przepłaciłam 😮
Ola ja Hani podaje wafle ryżowe, chrupki i biszkopciki. Ona najbardziej lubi chlebek 😆 się z niej śmieje, ze to wiejska baba bo by jadła chleb i ziemniaki tylko 😆. Ugotowałam jej zupę z ryżem bleee dodałam kartofelka mniam 😁
Dostałam od koleżanki kolejną turę ubrań są 2 kurteczki ze spodniami zimowe ale są już teraz dobre więc zimy w nich nie przechodzimy niestety 🥴
taki wózek widziałam na mieście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej zeby ma juz 4 a które mu teraz ida to nie wiem ale chyba na dole którys po tam mocno wszytsko gryzie a nie da se zajżec do buzi i gryzie ostatnio męza w sutka ugryzł tak sie przytulal.ja tylko szczepie na to co musze koleżanki dziecko ma 5 lat i po jakiejs szczepionce zapasci co jakis czas jej sie zdarzaja,ja nie byłam szczepiona na różyczke itd przeszłam i zyje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila super,że z Adą wszystko ok.
Monia po odpoczywaj i za nas 🙂
A my sobie wczasujemy,jutro jedziemy do Koszalina na zakupy 🙂
A w weekend do szkoły.
Ale u nas beznadzieja jest z rodzinnym bo trzeba od teraz odbierać osobiście a ja je mam 70 km od Drawska i nikt mi ich odebrać nie może nawet z upoważnieniem także muszę załatwić żeby na konto przesyłali,dosyć że dadzą 68 zł to jeszcze problemy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

68 zł ?! 🥴 śmiech na sali. ten kraj jest żałosny.
Ciągle przekonuję Tomka żeby wypierdzielać z tego chorego kraju,bo na każdym kroku utrudnienia.
Mi moje słonko nie chce zasnąć,widać że trochę śpiący i marudzi. No,ale nie 😆
Dzisiaj dokonałam niesamowitego odkrycia.Zmieściłam się w swoje przedciążowe spodnie (4 pary !) cieszę się bardzo,bo je lubiłam i jeszcze we wrześniu ostro na wdechu je zapinałam a teraz luzik. Miłe zaskoczenie zwłaszcza,że na diecie żadnej ostatnio nie byłam (tzn byłam miesiąc,ale kolejny miesiąc żarłam jak głupia) a tu spodnie dobre i waga niższa o 2 kg 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny
dawno nie pisałam,ale po pierwsze weszłam już w rytm 8 godzinnej pracy, nie ma mnie w domu 9 godzin,a popołudnie spędzam z Niną i czasem tylko wejdę na neta,a po drugie i tu kiepska wiadomość, ponad 2 tygodnie temu u mojej teściowej co mieszkała na stałe w Niemczech wykryli raka i na biegu zjeżdzała ze wszystkim do Polski - mąz po nią jechał,a ja łatwiłam tu lekarzy, tłumaczenia dokumentów itp, teraz jest bieganina po lekarzach i robienie wyników, wciąż czekamy na termin operacji i mam nadzieję,że chociaż do operacji się jakoś sytuacja uspokoi, ale wiadomo jest stres, nerwy i jakoś tak dziwnie 😞

a Nina smarkata,ale to cały czas - wiadomo jak to w żłobku,ale nie choruje, ma 6 zębów, 75cm wzrostu, waży 10kg, umie śpiewać lalala, tańczy, robi papa,brawo, daje cześć i piątkę, zaczęła gadać jak najęta, dużo sylab już wymawia, nie mam z nią kłopotu, bo jak chcę coś zrobić w domu np w weekend, to robię jak spi,a jak gotuje to wkładam ją do bujaczki takiej zawieszonej na rurze w drzwiach, ona się buja a ja mam czas na gotowanie, lubi jeździć autobusem, bo czasem moja mama ją odbiera ze żłobka i wtedy tak wracają, zagaduje ludzi i wyśpiewuje, pieknie je łyżeczką, w żłobku je obiady bez marudzenia,w domu to samo, słoików jej nie daje od kilku miesięcy, sama gotuję i wcina aż miło, jesteśmy po kolejnej serii zabiegów na naczyniaka, którego już prawie nie widać. jeśli chodzi o zabawki to uwielbia klocki wszelkiego rodzaju i takie kubeczki co się z nich wieże buduje, ciuszki nosi 80 lub 86, super ciuchy przywiózł jej mąż z niemiec ze sklepu primark, świetny gatunek a cena śmieszna, z fotelika samochodowego co kupiłam jestem mega zadowlonona a Nina go uwielbia, kupiłam kiddy guardia pro 2, ale to chyba pisałam

to narazie tyle, jak będę mieć czas to zajrzę co jakiś czas, ale nie nadrobiłam was, bo nie miałam kiedy po prostu 😞 mam nadzieję,że z teściową wszystko będzie dobrze, bo mąż widzę,że przeżywa to bardzo

pozdrawiam was serdecznie, życzę zdrówka wam i maluchom, buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Brat Nabila daje mi tel wiec mam kontakt ze swiatem nadrobilam was ale malo juz co pamietam. Tusiek super ze dalas znak bo myslalam co. Toba sie dzieje. Mam nadzieje ze operacja tesciowej pomoze oby ! Trzeba byc dobrej myslia Ninka to idzie jak burza z rozwojem! $uper. Czytam tez ze chorujecie kurcze Azizek ma katarek bo wdomu przeciag wiecznie ale psikam mu sola fizj i mam nadzieje ze przejdziebszybko. Zdrowka zycze mamusiom i Babelkom. Cobdo wozka dla 2 dzieci to w Holandii turczynki i murzynki zapieprzaja z tymi wozkami na kazdym kroku nawet dzieci 5 - letnie w wozkach jezdza bo przeciez wygodniej . Szok. Ale jk ktos m jedno dziecko po drugim to super spdawa! Bylismy dzisiaj w Sidi bou said zajebisty port nie wiem czy dobrze pisze mam duzo fotek wrocilismy wieczorem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maz pomogl przy kapaniu i dostal wychodne bez problemu bo.neta mam w koncu hihi wiec nadrabiam zaleglosci. milena ja chyba jutro zrobie Azizkowi jajko narazie jexno mu dam ugotowane na twardo bo nigdy nie dawalam i zobacze jak dobrze bedzie po jednym to zrobie ta jajecznice. Azizek uwielbia ost gruszki daje kawalki w lapki i zjada sporo. Tu sa pyszne soczyste owoce nawet pomidory sa bardziej czerwone 😜. Dzisiaj zrobilsm wideo jak wyglada tutaj jazda samochodeem co sekunda dostaje zawalu ssmowolka jak.nie wiem. Jezdza jak chca a swiatlo czerwone tutaj to swiatlo zielone :P spadam spac dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
u nas trzecia noc z rzędu to istny koszmar ! Aleks budzi się ok 23 i drze mordkę jakąś godzinę. Nie jest to taki zwykły płacz,raczej taki bardzo cierpiący z zachodzeniem się aż 😞 😞 Nic go nie uspakaja ani smoczek,ani rączki,noszenie,bujanie,na chwilę butelka zajmie ale wypluwa i dalej jazda. Myślałam,że go coś boli- może ten brzuch tak jak mnie albo ząb,bo się przebija,ale niemożliwe żeby tak co noc o tej samej porze a w ciągu dnia spokój.
Teściowa przyleciała po 15 minutach,nie wytrzymała i w nocy wzięła go do siebie,na dół i tam go zajmowali,żeby pokazać nowe miejsce itd. Trochę go to uspokoiło,później T przyniósł go z powrotem do nas...Jakoś się uspokoił.
wydaje mi się,że coś mu się śni,czegoś się przestraszył. Dzisiaj wyleję nad nim znowu wosk,ostatnio pomógł....

Monia fajnie,że sie odzywasz 🙂
Marta też fajnie,że dałaś oznaki życia. Mam nadzieję,że Teściowa szybko dojdzie do siebie i rozpocznie leczenie. Długa droga przed wami,ale mam nadzieję,że wszystko będzie ok.
Znajomy babki z którą pracuję też miał raka i go zagłodził. Jest coś takiego jak głodówka lecznicza,organizm przestawia się po pewnym czasie na wewnętrzne odżywianie i "zjada" niepotrzebne,zniszczone czy chore tkanki.Autorem książki jest Michał Tombak,tytuł bodajże "uleczyć nieuleczalne".Może podsuniesz ten pomysł Teściowej? Wiem,kontrowersyjne i lekarze niezbyt są temu przychylni (bo jest to bardzo skuteczne) a przecież lepiej wciskać w człowieka chemię od razu. Ale ten znajomy to był już,że tak powiem przypadek beznadziejny i czekał miesiąc w kolejce na chemię i postanowił przez ten czas to przejść. Przed podaniem chemii okazało się,że nowotworu nie ma.
Sama się nad tym zastanawiam,może to pomoże na ten mój popieprzony żołądek 🤔
Jeszcze mi powiedz czy ten fotelik samochdoowy masz bez pasów? dobrze widzę? Bo ja zastanawiam się nad takim sprzetem http://cybex-online.com/pl/carseats/pallas2-fix.html
powiedz co o tym sądzisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mojego nikosia po jajku na twardo bolał brzuch a po jajecznicy nie jest lżejsza 🙂 miałam dzis noc do dupy nikos do 24 sie krecił płakał musiałam go brac do siebie i odnosiłam i tak do 24 wkoncu dałam ibum zasnoł i o 3 pobudka mleko i pospał do 5:30 i juz nie usnoł krecił sie skakał nam po głowach bo wziełam go do nas i jestem niedobita mąż ma dziś egzamin o 9 nie wyspany ale myśle ze zda musi bo bedzie wtedy dobra podwyżka w pracy.Nikodem teraz spi ciekawe ile i katarek ma i zas inhalator uruchomiłam 🙂chyba cisnienie dzis nie takie bo łeb mi pęka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nam Haneczka dziś o 3 tak płakała biedna przez te zęby do 5 się męczyliśmy. Kup teraz też jest więcej 🥴 a przeberanie jej teraz to wyższa szkoła jazdy bo kręci się a jak tylko poczuje, że pampes odpięty do daje dyla 😁 Wczoraj już myślałam, że się przebiła 2 ale jeszcze nie.
Przesyłam wam coś pozytywnego na dzisiejszy mroźny poranek: http://www.youtube.com/watch?v=8lUGwohNNWg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie zaglądałam wczoraj popołudniu tutaj bo nie miałam za bardzo kiedy bo Amelka poszła spać o 22:/ i dzisiaj miła niespodzianka 4 strony do poczytania 🙂 więc czytam i komentuje 🙂
Tynka dobrze wiedzieć że są takie wózeczki 🙂 No i brawo za wagę!!! Mi się już zatrzymała i póki co jestem zadowolona ale coraz mniej karmię i trochę się boje bo żre za przeproszeniem jak świnia 🙂
no tak właśnie myślałam z tymi szczepionkami że przecież jak by to była przyczyna autyzm to by ichnie było pewnie u tej dziewczyny tak akurat się złożyło o sama nie wiem... dzięki Kamila że się dopytałaś!!!
Ewka a wafle ryżowe to te zwykłe okrągłe dietetyczne czy jakieś specjalne dajesz Hani???
Tusiek super że jesteś, zaglądaj czasami jak tylko znajdziesz chwilkę i pisz co u was a my tutaj jesteśmy dumne z Ninki i oczywiście mocno trzymamy kciuki za teściową!!!! Duże te dziewczynki nasze i Ninka i Hania Amelka głównie ma 74 ale w 68 też jeszcze wchodzi spokojnie a w 80 to się topi jedynie pajace do spania jej zakładam 80 żeby jej było wygodnie!!

Monia przypomniałaś mi jak to się jeździ samochodem i juz mi się chce śmiać jak sobie przypomnę 🙂 W Egipcie zaprzyjaźniliśmy sie z takim animatorem i on miał swój samochód i zabierał nas w różne fajne miejsca i raz kazał mi kierować istny Sajgon nie wiem czy kilometr przejechałam i wymiękłam masakra jakaś!!! pipczą tylko wymijają się jak chcą w nocy bez świateł no masakra trzeba to zobaczyć żeby uwierzyć prawda?? :0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Amelka tez się dzisiaj w nocy obudziła z płaczem hm... może to rzeczywiście zęby ale nie wiem bo nie widać nic jeszcze tzn. nie czuć pod palcem bo zobaczyć to ona nie da 🙂 a z przebieraniem to tez sajgon jak jest Kuba to ja przytrzyma a jak nie to się czasami i 15 minut męczę zanim pampersa dobrze zapnę!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...