Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Milena, wybacz, ale nie chce mi sie w to wierzyc. Mieliście wczoraj wypadek samochodowy z dzieckiem małym, i juz wczoraj byliscie w domu.. ? toz to niemozliwe, szczegolnie, ze dziecko było w samochodzie, ZAWSZE dziecko zostawiaja na obserwacje chociaz na 3 dni, a nie na ten sam dzien wypuszczaja :/ Ciebie tez by zostawiali na obserwacje, meza tak samo. Szczegolnie, ze masz złamane kolano, ktore zazwyczaj nastawia sie operacyjnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
tez byliśmy w szoku ze nas nie zostawili dziecko kazali obserwowac w domu i za 2 dni na ponowne badania wstawic sie w szpitalu a mi powiedzieli ze za 2 dni do ortopedy i on zadecyduje czy operacja czy co,tylko korwa nie pomyśleli jak mam sie dostac jak ja noga nie moge ruszac taka nasz slużba zdrowia.teraz maja w dupie takiego pacjenta jak nie umierasz to cie nie zostawia,Nikoś był glodny jak h... a oni nie pozwolili mu jesc bo usg brzucha a lekarz miał czas i szedl do niego 2h mąż mi mowił bo ja byłam w innym szpitalu,maskra jak b tak dziecku cos bylo w brzuszku porozrywane to by umarl na rekach a oni by kazali czekac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
niestety, lepiej zeby siue przyglodził, ale ewentualnie obrazania byloby widac, niz zeby sie najadl i nic by nie bylo widac na usg.
Polska słuzba zdrowia jest taka jest, ale zyciem dziecka by nie ryzkowali, takie jest moje zdanie, dla mnie to jakas sciema jest. to był wypadek samochodowy! a nie upadek np, z lozka. i to male dziecko w nim uczestniczylo, wiec na bank by zostawili Was na obserwacji, a przynajmniej Nikosia.
Mam w rodzinie osoby pracujace w szpitalu dla dzieci i nie tylko, wiec wiem co nie co o postepowaniach w takich przypadkach. Kiedy Wam opowiem jakie to ciekawe rzeczy sie tam dzieją 😁DD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂
w zeszłym roku moja siostra z mężem i 4 miesięczną córką mieli wypadek, dokładnie tak jak u Mileny babka wymusiła pierwszeńswo, auto do kasacji ale im NA SZCZĘSCIE nic się nie stało, Lenkę przebadał lekarz i wróciła tego samego dnia do domu, więc różnie to bywa...
po co Milena miałaby wymyślać taką historię, chyba każdy chce uniknąć tego typu przygód 🤨
życzę szybkiego powrotu do zdrowia 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no własnie nie rozumie tu czegos po co mialabym wymyślac taka okropna historie jeszcze na głowe mi nie poszło wiesz i tymi tekstami ze to jakas sciema to mnie obraziłaś!czasami trzeba sie pierwsze zastanowic co pisac i pisac ze u ciebie jest inna służba zdrowia to powinnas sie cieszyc!!!jest koniec roku i koncza sie refundacje z narodowego funduszu i może tez sie to przyczyniło ale tez Nikosiowi badania nic nie wykazały to po co maja trzymac jestem tylko zła ze odrazu nie zrobili mi operacji.Ale juz mam załatwionego gościa który pomoże ściagnac kase z babki ubesieczenia na moje leczenie i myśle ze zrobie to prywatnie i szybko koszt operacji 6800zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
po co? nie wiem :P a po co niektore babki udaje ciaze? 🙂 na brzuszku był takie przypadki pamietam.

nie chciałam Cie urazic 🙂. Po prostu spotkałam sie z tym, ze dziecko zostaje w szpitalu po takim zdarzeniu. Dla mnie to nie do pomyslenia zeby na ten samd zien wypuszczac. Ojebałam bym lekarzy, i wołami by mnie z tego szpitala nie wyniesli dopoki mi dziecka by nie zostawili na obserwacji :/.

Wspolczuje i zycze zdrowka :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej.
Milena-szczena mi opadła 😞 😞 😞 😞 😞 dobrze,że Nikosiowi nic nie jest !! to najważniejsze ! Ty czy mąż dacie radę z bólem,niedogodnościami.gorzej z dzieckiem. Co do procedur- w każdym szpitalu jest inaczej. Sama Kamila powiedziałaś,że Ada spadła z łóżka a lekarz Cię ochrzanił po cholerę przyjechałaś.Jeśli dziecku nic nie było po oględzinach,usg to po co narażać go na jeszcze dodatkowy stres i zostawiać w szpitalu bez mamy? A to,że ktoś Ci opowiada w rodzinie jakieś historie ze szpitala....też bym na to przymknęła oko,bo jak sama powiedziałaś są osoby,które lubią zmyślonymi historiami zwracać na siebie uwagę :P
własnie zauważyłam,że Alek ma mega czerwono wokół odbytu i już takie białe ropne krostki. Czy to odparzenie? Co najlepsze? Mąka ziemniaczana?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dokładnie ja bym się cieszyła że nie muszę zostawać w szpitalu ani dziecko i że wszytko jest oki!!! Milena są takie firmy specjalne które załatwiają odszkodowania ludziom którzy ucierpieli w wypadkach wiadomo biorą sobie jakaś tam kaskę ale warto sie o tym dowiedzieć bo to nie małe pieniądze!!!

A mówisz Kamila ze ktoś na brzuszku udawał ciąże hmm.... nie pamiętam!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka my na odparzenia mamy robioną maść, któa w skłądzie ma krem borowinowy czy jakość tak, nie mogę odczytać pisma lekarskiego 🤨 Misiowi też się kiedyś dupencja odparzyła jak byłam na spacerze, gorąc był a on mi rzadką niespodzienkę zostawił, więc zadziałało u nas odrazu. A tak to sudokrem na zmiane z alantanem/linomagiem i przecieranie krochmalem. I najważniejsze wietrzenie, powietrze szybko łagodzi podrażnienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc Dziewczyny jejku Milena co tu czytam jak dobrze zebtak to.sie.tylko skonczylo duuuuuuzo zdrowka wam zycze a przede wszystkim Tobe no.szok !
Ewa pytalas czy Aziz siada wlasnie.nie wiem od.kiedy moze od jakis 2-3. Tyg zaczal siadac. I juz wie jak spadac na dupe ze stania ale tego sie tutaj nauczyl w lozeczku turystycznym. I w domu tez chyba zamenie narazie lozeczko zwykle.na.turystyczne bo.bezpieczniejsze przy tych upadkach. Dzisiaj bylismy u rodzinki kolejnej meza duuuza ja ma 😜 dostalismy piekne preeenty i ja jestem szczesliwa bo dzisiaj atywnie uczestniczylam w rozmowie bo ciotka Nabila umie angielski wiec jestem bardzo.zadowolona.
Depilacje tesciowka mi zrobila myslalam ze sie zesram z bolu ale i tak nie bylo tak zle jutro moze.sobie bikini.zrobie zrobila mi rece i nogi chciala bikini al enie dalam ze wstydu bym sie spalila unich to normalka. Mamy isc tez do hammem chyb atak.sie pisze to jest laznia dla kobiet
Powiem wam ze poznaje ta kulture i podoba mi sie nawet wczoraj bylismy cala rodzinka u dziewczyny brata Nabila prosic o pozwolenie na spotykanie sie. Bylo zapoznanie calej familii hieh hie szkoda ze u nas tak nie ma faceci od razu chca sie bzykac a tu szanuja kobiete. I o bzykaniu moga dluugo zapomniec 😜. Co jeszcze generalni ejest ciekawie. Aziz oczywiscie wniebowziety jutro mamy miec internet to.moze jakies fotki wrzuce na fb chociaz ryczec mi si echce jak ogladam siebie na fotkach bo wygladam jak slon. Odstawilam tabsy i wczoraj w koncu dorwalam meza i nie byl to raz nie pamietam kiedy taka chcice mialam. Mam nadzieje ze nie minie zaraz. milena a bolalo zakladanie.spirali bo ja juz mam dosc tabletek 10 lat brania z poltoraroczn aprzerwa i do tego zero systematycznosci nie wie sama. Aziz strajkuj ejuz nawet z kaszkami tylko cyc owoce i.chleb kuzwa Dzik Maly mam nadzieje ze mini eszybko aha no i danonki wcina. Uciekspac jk zwykle si erozpisalam Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak Olcia, była taka akcja na brzuszku :PP nawet gdzies sa w osobnym watku te panny wypisane :P.
Ja bym nalegała na zostawienie na obserwacji, rozne rzeczy sie zdarzaja, szoki pourazowe, etc, nic by sie jej nie stało jakby te 2 dni pobyla w szpitalu.

Monia, rece Ci wydepilowali!? o szok 😮 😮 przeciez teraz bedziesz musiala sobie rece golic :PP. Uhgg, bikini :/ wspolczuje :* ja uzywam maszynek, nigdy wosku :P boli mnie to xd.
Jak to prosic o pozwolenie o spotkanie? :PP hah 🙂 oni maja specyficzna kulture 🙂, ale najwazniejsze, ze Ci sie podoba 🙂 no i super, ze z Nabilem Ci sie układa ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia zazdroszczę Ci tej depilacji 😆 i podziwiam za wytrwałość. Fajnie że poznajesz kulturę swojego męża może teraz łatwiej Ci będzie pewne rzeczy zrozumieć.
Z bardziej przyziemnych rzeczy to chcę się pochwalić, że dziś miałam jedną pobudkę o 2 😆
Siedzę dziś na szpilkach i się zastanawiam czy do jutra dotrze kombinezon i śpiworek Hani 🥴 W mieście były do wyboru tylko 4 kombinezony w jej rozmiarze jeden za 100 pikowany wściekły róż 😮 a te które mi się podobały to cena 229 więc stwierdziłam, że głupota tyle kasy ładować i zamówiłam na allegro i teraz czekam. Mam dla niej 3 kurteczki i spodnie jedne więc niby biedy nie ma ale na cmentarze wolała bym kombinezon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewka to radocha jak nic, Haneczka dała pospać 🙂
Ja mam 2 kombinezony, jeden w spadku po kuzynie Misia, a drugi kupiłam na ciuchach bo nie wiedziałam że mam ten pierwszy 😁
Monia więc i ja powtórze ze zazdroszcze wyjazdu, jednak jak tak sie wyjedzie to lepiej układa się w małżeństwie, to zawsze jakaś odskocznia.
Misiowi już katarek mija, w sumie to pomogła sól morska i maść majerankowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂
my większość rzeczy mamy po kuzynkach Emilki 🙂 jest tylko rok różnicy 🙂
jeśli chodzi o lumpeksy to jeszcze nigdy nie kupowałam tam rzeczy, wiem że można trafić na fajne okazje,ale ja sama nie jestem przekonana 😞 może kiedyś zmienie zdanie 🙂 🙂 😉
my kombinezon mamy taki uniwersalny po kuzynie, bardzo ciepły w ogóle nie zniszczony tylko wiadomo kolor nie typowo jak na dziewczynkę raczej takie szare kolory 🙂 kupimy czapkę w różu i będzie ok 🙂 🙂
Monia Tobie to dobrze 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witamy się niewyspani 😞
Moje dzieciątko strasznie w nocy płakało 😞 Nic nie mogło go uspokoić nie wiem co mu się stało 😞
U nas od rana śnieg pada i zastanawiam się właśnie czy może już nie zacząć małemu zakładać kombinezonu bo coś czuję,że w kurteczce będzie mu zimno.
Milena trzymaj się i całe szczęście że to tak się skończyło.
Olcia faktycznie była sytuacja,że babeczki wchodziły na forum brzuszkowe i udawały ciąże,brały zdjęcia z neta itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mam nadzieję, ze Gabryś już lepiej.
Moje dziecko to dziś się szaleju najadło ciągle w ruchu i coś gada po swojemu i co jakiś czas ciko znaczy cicho 😉
U nas jest teraz -3 więc kombinezon już jak najbardziej trzeba nakładać.
nasypałam dziś nasion ptakom na balkon zleciała się cała chmara wróbli i sikorek a Hania szczęśliwa 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wydaję mi się że powodem płaczu były zębiska bo góra spuchnięta jak nie wiem.
A no i moje dziecię raz w nocy je tylko cyca a czasami nawet i nie.
Ale za to nadrabia obiadkami,biszkoptami...
W niedziele w szoku byłam bo moi rodzice zrobili na obiad dorsza bo Gabryś bardzo lubi rybki i zjadł 2 duuuże kawałki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My mamy dwu częściowy kombinezon z wójcika ale teraz się zastanawiam czy to był dobry wybór czy nie lepiej było kupić jedno częściowy no ale zobaczymy. Dzisiaj u nas nie pada i nawet wyszło słoneczko więc poszłyśmy na spacerek pooddychać powietrzem i powiem wam ze ubranie Amelki w kurtkę spodnie itp trochę nam zajęło a i ona nie przyzwyczajona i nie podobało sie jej w takim ubraniu grubym, a ciężka jak cholera była!!! A co to będzie jak ubierzemy kombinezon, ciekaw czy będzie lubiła na sankach jeździć bo jak na razie to iść z nia na pole to masakra jakaś bo chodzić za rączki za dużo nie chce a jak ją nosze to mi ciężko i ona się też wyrywa i chciała by raczkować i tak max 30 minut jesteśmy na polu i wracamy!!!

wiecie to pewnie te akcje na brzuszku były zanim się przyłączyłam bo nic takiego nie pamiętam!!!
Monia dzielna jesteś że te zabiegi wytrzymałaś!!! a tak mi się przypomniało co z Aziza obrzezaniem to miałaś robić w Tunezji czy to jeszcze za szybko bo się nie znam na tym 🙂

Amelka śpi, obiad gotowy to idę oglądnąć lekarzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ola to Ty niosisz małą jak idziecie na spacer? u nas sprawdza sie spacerówka 😉
takiemu małemu dziecku to chyba jeszcze za ciężko aby chodził po nogach na dworze 😉
jakby na to nie patrzeć te nasze bąbelki mają zaledwie 9 miesięcy 🙂 🙂 😉
a ja bardzo dobrze pamiętam te akcje z fikcyjnym "ciężąkówkami" jedna to nawet w ciąży z trojaczkami była 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...