Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kurcze no powiem Wam że ja nie wyobrażam sobie życia bez auta no ale to na pewno kwestia przyzwyczajenia 🙂 Zresztą jak sie mieszka w mieście to inaczej a jak na wsi to trochę gorzej bez auta prawda??? Ale Amelka coś ostatnio strajkuje inie chce jeździć autem wydziera się w niebo głosy i jedyne co pomaga to jakieś biszkopty itp na drogę 😉 mam nadzieję że jej przejdzie bo w tym roku nie byliśmy nigdzie na wakacjach więc mam nadzieję że w przyszłym sie uda gdzieś dalej pojechać!!!

A co do bajek to u na s baby tv leci często w TV ale Amelka ma ulubione bajki i tylko ja są one to na jakieś max 5 minut skupi na nich swoją uwagę a tak to nie patrzy woli zwiedzać świat a bajki lecą po prostu żeby coś gadało w domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
na wsi nie ma mowy aby nie posiadać auta 🙂 to oczywiste 🙂
my mieszkamy w centrum, wsędzie mamy blisko 🙂 a w razie czego to jeździmy taksówką 🙂 Opole nie jest zbyt duże więc nie wychodzi drogo 🙂 cała rodzina mieszka w wielkopolsce w odwiedziny jeżdzimy pociągiem

Emilka kilka razy oglądała bajkę 🙂 tą którą polecała Olcia na yutube 🙂 bardzo jej się podobała 🙂 ale to naprawdę bardzo rzadko 🙂
jak jest włączony telewizor to my oglądamy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witamy się i my 🙂
Gabiś wytrzymał bez jedzenia od 20:30 do 7 rano i tylko jedna pobudka 🙂
Ale fajnie,cieszę się jakbym milion wygrała na dodatek dopiero od ranka jest w naszym łóżku i spał ładnie w łóżeczku 🙂
Zaraz lecimy dalej spać czekam aż się mały porządnie zmęczy 🙂
Ja też mieszkam w mieście i mam 10 minut do centrum.A jak mam szkołę to rodzice po nas przyjeżdżają także jakoś radę dajemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja dla Adusi czasem wlaczam ' klub przyjaciol myszki miki' 🙂 Adrian sciagnał jak w ciazy byłam mnostwo bajek na kompa :P takie stare, typu : gumisie, fraglesy etc :P
My walczymy z zebami, juz prawie sie na gorze przebily 2 jedyneczki, ale Adusia ciezko to znosi, dzis miała 39,5 temp w dupci 😞( w nocy tez miala temperature 😞( i biegunke ma

My samochod mamy, ale prawka nie :PP
wiec samochod czeka na Nas w graznu, az prawko zrobimy :PP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Biedne te nasze dzieciaczki...
Mój mały też dzisiaj miał 38,5 gorączki dałam mu Ibum bo biedactwo cierpi no i płacze jak gryzie chrupki,do dzioba nie da sobie zajrzeć.Teraz na szczęście śpi i mam nadzieję,że trochę pośpi i obudzi się z lepszym humorem 🙂
Kobietki myślałyście już nad prezentami dla dzieci pod choinkę?
Bo nas pytał się chrzestny co ma kupić i nie mamy pomysłu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam, u nasz tez jesli chodzi o bajki to Ul i Klub przyjaciol Myszki Miki :P reszte ma w nosie :P
my tez dluuugi czas bez auta, ale dawalismy rade tramwajem albop pociagiem, ew taksowka. Kwestia przyzwyczajenia tak jak Olcia napisala 😉 wiadomo autem wygodniej ale da sie zyc bez 😉
Pozdrawiamy
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA dzisiaj Aziz i Emilka koncza 9 m-cy
czas leci baaardzo szybko! Sto lat!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sto lat dla Emilki i Aziza 😆
Współczuje dzieciaczkom i ich mamom temperatury przy ząbkowaniu 🥴 u nas jak na razie nie jest tak źle.
Moje dziecko dziś usiadło 3 razy 🤪
Moja chrześnica Olcia dziś się rozłożyła na grypę 🥴 mam nadzieję, że Hanie to ominie one teraz ciągle były razem 🥴
Co do prezentów to od chrzestnej będzie bączek. Od siostry regał na zabawki. Chrzesny jeszcze nie pytał. OD reszty rodziny będzie kasa bo tak chcieliśmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malwina cudny Gabryś, ale wiesz jak tak patrze jaki on na ubierany szalik i jeszcze śpiworek to aż mi głupio bo ja Amelki nie ubieram jeszcze tak ciepło, raz miała kurtkę zimową a tak to jeszcze śmiga w adidaskach i kurtce takiej przejściówce bo zimowej bardzo nie lubi bo jest gruba że o szaliku nie wspomnę!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olcia Gabryś ma założone tylko body na długi rękaw,na to kurtkę jesienną,rajtuzki,spodenki,adidaski,czapkę i szalik bo pod szyją miał goło a nie chcę żeby się przeziębił a śpiworek dlatego ma w wózku bo u nas dość mocno wieje jak to nad morzem no i niestety ale spod koca się wykopuję a tak zapnę go i wiem,że mu ciepło i nie wyjdzie z niego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja nadal nie kumam jak dodac zdjecia a mam ich dużooooooooooo,ja upatrzyłam Nikosiowi duża wywrotke z przyczepa bo on uwielbia auta ma juz takie duże w którym jeżdzi na akumulator ferrari 🙂 na pedał jak bedzie starszy a teraz ja steruje go pilotem super sprawa po domku jeżdzi i po polu 🙂 i klocki tez by mu sie przydaly.tez myślałam nad spacerówka ale stwiedzilam ile on pojezdzi w wózku jeszcze na wiosne to bede gonic za nim,jak co to kupie tylko parasolke tak na wrazie czego jak by go nóżki bolały 🙂 chociaz podoba mi sie i super lekki jest http://www.smerfland.pl/p-3525-wozek_spacerowy-Euro-Cart-LIRA_4_RED.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka miałam Ci kiedyś pisać, super krem do rąk 😉 jak będziesz jeszcze miała jakieś sprawdzone kosmetyki to podsyłaj.
Ewka czyżby ząbki, czy może przeziębienie?
ja od wczoraj poszukuje wózka spacerowego, śpiworka i kombinezonu. Mój Leo idzie na sprzedaż, jak będzie kolejne bobo to kupie nowy, bo już wiem co wymagam od wózków. A ten średnio się sprawdza. Mam nadzieje że kupie to wszystko przed mrozami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://www.google.pl/imgres?q=isana+krem+do+r%C4%85k&um=1&hl=pl&client=opera&sa=N&rls=pl&channel=suggest&tbm=isch&tbnid=MIBxs6SWPS_ZiM:&imgrefurl=http://www.prekursorki.pl/title,Rossmann,_Isana_Med,_Handcreme_(Krem_do_rak_z_olejkiem_z_wiesiolka),pid,104,productid,325.html&docid=3esnV7W-0sOcwM&imgurl=http://www.prekursorki.pl/library/Image/Gallery/40095_50020110614.jpg&w=500&h=500&ei=geaYUL3GFcXLtAajkYDAAg&zoom=1&iact=hc&vpx=1098&vpy=139&dur=42&hovh=225&hovw=225&tx=164&ty=98&sig=116847379492756335898&page=1&tbnh=149&tbnw=171&start=0&ndsp=20&ved=1t:429,r:6,s:0,i:86&biw=1366&bih=587
taki krem
Olcia jak Misiowi kiedys na brzuszku wyszły krosteczki, raptem 3 obok siebie takie maleńkie, to spisałam sobie co jadł w ciągu 2 dni i podałam jeszcze raz żeby sprawdzić czy to uczulenie, ale jemu to zeszło po 1h , więc podejrzewam że jakiś odcisk to był.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej my dzis noc super wczoraj wieczorem męczyły go ząbki bo az cała raczke wsadzał do buzi.mój Nikoś ma uczulenie na płyn do kompieli Nivea bo po kapieli wychodza mu plamki dosc spore na całej glowie ale na ciele nie.musze go odstawic i poobserwowac.dzis gotuje a raczej mąż 🙂 bigosik i nikos bedzie jadł z nami 🙂 teraz pojechał z tatusiem na zakupy bo mąż ma drugie zmiany wiec rano sie nim zajmuje a popołudniu mama a niania przyjdzie jak mąż ma pierwsze zmiany bo wtedy babcie pracuja tez.Nikos tez juz chodzi w spiworku na spacerki bo wtedy wiem ze sie nie rozkopie i do tego mu ubieram dresik i kuurteczke jesienna buciki pod wózek jak by chciał pochodzic troszke 🙂 teraz powiem wam brakuje mi spacerków z nim,kto przyjdzie to go bierze na spacer a ja nie wiem kiedy wyjde...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...