Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Jezu jak ja sie ciesze ze moja tesciowka na innym kontynenccie 🤪 🤪 🤪 🤪
Aga tak na serio co jak co ale zeby od piersi odstawiac dziecko to ja pierdole ale zatluklabym 😠 😠 😠 albo jest niedorozwinieta umyslowo albo to zrobia z premedytacja. dobrze ze ich pogonilas, i podziuwiam i zazdroszcze meza :P ze nie odszedl razem z nimi bo to w koncu jego staruszkowie , fajnie ze stanal po twojej stronie 😉 moj by mnie chyba wyrzucil z domu jakbym jego mame wygonila. ☺️
tak Aniu moj Synus konczy dzisiaj 2 m-ce !!! juz mu sto lat dzisiaj spiewalismy z ranca. ja wlasnie wrocilam od lekarza bo sie boje o te luzne kupy, byam u nowego z tamtego konowala co mu antybiotyk przepisal zrezygnowalam.powiedzial ze to albo jakis wirus ale najprawd to po szczepionce. mam kontrolowac temp i jak jest tego nie wiecej niz 3 razy na dobe to nie ma problemu duzego. naskarzylam ze krociutko je ale teraz wisi mi na cycu juz 15 min 🤪 wiec moze wraca wszystko do normy OBY
Kamila a Twoj Adrian to jedynak? jak gola piczka nie pomoze to radze z nia porozmawiac tak jak Tynka pisala, ale z prosba nie grozba 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Tak Adrian to jedynak :P zreszta ja tez 🙂. Nie raz jej mowiłam, ze np polozyla mala bo nie placze itd, jakies lekkie sugestie. Kurcze nie wiem jak z nia gadac o tym, boje sie :/ - wkoncu jeszcze gowniara jestem fakt faktem :/. Poczekam, zobacze moze jej przejdzie, moze Adrian cos z tym zrobi. SAma juz nie wiem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agnese, teściowa chyba chciała Ci pomóc, ale przedobrzyła. Coś strasznego! No ale już po wszystkim. A w jakim oni sa wieku? Moja to jak N. była mała i tu do nas przyjechała przed moją mamą to na noc dzrwi sobie zamykała, żeby nie słyszeć, jak N. płcze 😁

Monia, a to Ty dalej się męczysz z temperaturą u Azizka?

Innicone, ja bym sobie nie pozwoliła pluć w kaszę za dużo. To że jestes młoda to nie znaczy, że teściowa ma Ci rządzić dzieckiem. Ty jesteś matką i Ty decydujesz kiedy wziąć na ręce, kiedy się pobawić. Ona chyba przeżywa drugie macierzyństwo 😮 Pierdolnięta!

Mi dzisiaj ktoś dziecko podmienił 😮 Rano spał, przed spacerem spał, na spacerze też, co prawda się budził, po spacerze też, później pojadł i dwie godziny leżal na lezaku i się śmiał, zagadywał mnie 🙃 co mu sie nie zdarza takie leżenie i tak przespał większość dnia 😮 A ja ugotowałam obiad, zrobiłam stertę prasowania. A tak w ogóle to zrobił dzisiaj 4 kupy, jedną wielką, trzy mniejsze, rzadkie, ale to nic, kolor jest ok, śluzu nie było, więc wszystko gra. Chyba przez to, że się wypróżnił do reszty to był spokojny. Ja przez dwa dni wypiłam bardzo dużo mleka, więc być może za dużo jak dla niego. No ale mam kryzys wapniowy i chcicę na mleko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie zazdroszcze takiej tesciowej; moja naszczescie odwiedza raz na 3 tyg i to na chwile na szczescie wie ze od niej zadnej pomocy nie chce 😉 😁bo nic na sile nie lubie jak ktos cos chce pomoc pod przymowka; dam rade bez niej 😁
moj malutki dzisiaj caly dzien prawie plakal;( spal na spacerze a potem w domu juz oczy duze i placz...teraz spi ale niespokojnie wiec ciekawe jak nocka. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marta goraczki nie ma juz spr przed wyjsciem dolekarza to w pupci mial 37,5 wiecc spoko, cieplo bylo w pokoju. No ale wiem ze u niemowlecia biegunka to nie przelewki wiec wolalam dmuchac na zimne i nie pluc sobie w twarz ze nie upewnilam sie co i jak 😉 wiadomo 🙂 u nas ciagle byly tzw musztardowki, ale wczoraj wielka wodnisto-sluzowata kupa, wiec sie wystraszyam, do tego kwasno smierdzaca, dzisiaj juz mniej sluzowata ale jednak jeszcze wodnista wiec woolalam sprawdzic. Mam nadzieje ze nast kupsztal bedzie jak ta lala 😉

tak w ogole to jutro wieczorem przyjezdza moj ojciec, przelamalam sie i go zaprosilam, mam nadzieje ze nie pozaluje tego, mial przyjechac ze swoja kobieta ale chyba ona sie boi, bo jak bylam w ciazy to nie zgodzilam sie na jej przyjazd, powiedzialam ze jak urodze to jak najbardziej 😉 na szczescie to moj dom, i jak ojciec mnie wkurwi to nie bede miala zadnych oporow tak jak Aga wywalic go z domu. zreszta on wie ze ze mna to nie przelewki. Ja z nim kontaktu nigdy dobrego nie mialaam (o ile jakikolwiek byl to wylacznie negatywny) ale Nabil ma z nim kontakt poza tym jego ojciec nie zyje wiec zalezy mi bardzo zeby Aziz mial jednego dziadka w praktyce a nie tylko w teorii. Mam nadzieje ze nie spierdzieli mojej dobrej woli. zazyczylam sobie posciel dla Azizka, bo tego naam tylko brakuje 🤪

AHA WWAZNE!!!!! lekarz poradzil mi to co MArta zastosowalas da Danielka: kazal mi materac troszke podniesc pod gowka zeby Mlody na plasko nie lezal, wiec wsadzilam mala podusie pod materac, Azuniek spi pod skosem i nie pakal tyle co zawsze, wiec chyba cos w tym jest. Mamuski ktorych dzieci maja bole brzuszka sprobujcie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co się dzieje z moim małym. 🤔Wykańcza mnie...w dzien nie moge własciwie nic zrobic (oprocz chwil,gdy zasypia) jest mega absorbujący,chciałby ciagle na rękach a jak nie to żeby nad nim stac i robic miny 🥴
Dobrze,że przynajmniej noc przesypia (od 19 do 3.30 ) tyle mogę odpocząć...
Kąpiel to istna trauma,piszczy i to bardzo. Bardzo sie boi. Jak sprawdzam temp wody i później biorę go mokryi dłońmi to tak sie do mnie tuli,że aż mi się serce kraja 😞 No ale myć się trzeba 😆 i mam nadzieję,że za kilka tygodni to mu przejdzie. No a były dni,że się śmiał do nas podczas mycia 🤔 ....
Poza tym zastanawiam się czy moje dziecko jest zdrowe. Albo ma już ADHD bo taki zwiercony,że takiego dziecka nie widziałam dawno 🤢
A tak serio to siemartwie że może mu coś dolega i dlatego jest taki marudny. 🤔
Teraz przez sen się wkurza,bo mu wałek połozyłam po lewej stronie żeby nie kładł tam głowy 😎

a i w lewym cycku już nie mam wcale mleka ! W prawym ciagle jest i przystawiam małego,bo lubi. omicznie wyglądam,bo prawa piers dwa razy wieksza od lewej 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka a probowalas zrobic mega cieplo w pokoju? kurcze pisalas ze od kilku dni jest jakis nieswoj, przejdz sie do lekarza, i poskarz na Alka, niech oslucha brzuszek, i ty sie wtedy uspokoisz. my teraz odkr3camy grzejnik ze az parowa w pokoju ale Mlody wtedy na golaska lezy i nawet nie kwiknie za to ja musze sie rozebrac do koszulki na ramiaczka, maz juz po jak oliwkuje to zakrecamy grzejnik i jak ubieram Azizka to juz powoli temp wraca do normy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agnese gratulacje dobrze jej tak 🤪 ja wiem co to znaczy głupia teściowa niestety ale mam już to za sobą! Adaś jeszcze 3 miesiecy nie ma a już 3 dom teraz będzie miał hehe .
Dzisiaj byłam trochę poodrywać tapetę w pokoju z mamą wyżyłam się trochę 🙃
Tak się cieszę, że będziemy na swoim jak to mówią ciasne ale własne 🤪
Jakbym mogła to bym tak siedziała non stop hehe. Jutro wchodzi znajomy i zaczyna kłaść gładz bo tam tylko tapety kładli pózniej malowanie powiedział że po świetach będzie już. Malujemy chyba na taki oliwkowy kolor żeby było jasno bo jedno okno tam tylko jest i od wschodu czyli słoneczko tylko rano może to ilepiej bo to ostatnie piętro i latem pełnie jest sauna. To zostanie nam kupić meble do kuchni, a kuchnia jest poprostu mini mini takiej to jeszcze nie widziałam ale co tam mi to nie przeszkadza. Jakoś sobie poradzimy. Teraz Tomek z bratem walczą z tą tapetą i sufitem a ja wykąpałam pierwszy raz sama małego i teraz sobie lula słodko.
Wiecie co jest najgorsze? Musimy się pożegnać 😞 tam nie będę miałam internetu...wogóle kompa może kiedyś odłożymy na laptopa ale to na razie dalekie plany. Ale zawsze jak będe u taty a mam do niego 2 kroki to napiszę co u nas. Trochę będzie smutno bez Was eh

Mały coś kaszelek ma chyba jutro podejdę do lekarza co mi szkodzi niech posłucha tylko żeby nic nie dostał od innych dzieci to jest to ale wyjścia nie ma lepiej sprawdzić.
Aaaaaaa muszę go pochwalić dzisiaj spał 7h 🤪 tak tak od 11 do 6 rano kochany aniołek. Tylko znowu się pręży i wygina biedny trzeba zaczekać aż przejdzie bo już te leki nic nie dają kropelki się skończyły nie kupuję następnych bez sensu.
Dobra idę się ogarnąć i też spać dobranoc mamuśki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
z tego wszystkiego spac nie dam rady ;x. Cos tam zaczela gadac do mnie o malej, to odpowiedzialam jej ze mam swoje zdanie etc, wszystko spokojnym glosem, to naskoczyla na mnie, ze nic mi sie nie da powiedziec itd, poszlam z Adim do sklepu, powiedzialam mu co i jak to sie do mnie aktualnie nie odzywa... Powiedzialam mu ze trzeba cos z tym zrobic bo nie wytrzymam po prostu, tyle ze jej sie nic nie da powiedziec bo jak grochem o sciane. Taki typ kobiety, ze jesli sie jej spokojnie powie, ze nam sie to nie podoba, to ze jak smiemy jej PYSKOWAC ;xx. JAk zasugerowalam Adrianowi, ze moze do mojej mamy sie przeprowadzimy to uslyszalam tylko ' o nie nie nie '.. ;x. Zebym wojny nie wszczynała bo wszystko bede sama robic i wyladujemy pod mostem bo ona taka jest :/, i ze mowie tylko o tym zlych rzeczach, a o dobrych nie. Z tym ze tych dobrych jest 5, na 13376 zlych :x.
Tez go rozumiem ze jest miedzy mlotem, a kowadlem. Ale trzeba cos z tym zrobic koniec kropka, bo ja juz nie wytrzymuje. Jesli wszystko bede musiala robic sama - a ona nie bedzie sie wpierdalac mi to pasuje i to bardzo to uslyszalam, ze nie dam sobie rady - normlanie tak mnie wspiera... Wyglada na to, ze mu to odpowiada, ze w dupie ma jak ja sie czuje - bo mu dobrze, mamusia ugotuje, mamusie upierze itd :xxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien doberek 🙂
Agata fajnie, radocha jak nic, sami dla siebie teraz bedziecie mieszkac ! szkoda ze neta nie bedzie, zagladaj jak najczesciej, bo bedzie nam Ciebie brakowalo 😉
Kamila wspolczuje dyktatorskiej tesciowki, przeciez matka jestes to jak masz sobie nie poradzic? jakos inne matki bez wpierniczjacych sie tesciowek sobie radza, i maja sie dobrze i one i dzieci :P tez bym nie wyrobila, a Adrian coz, przerazony jest ze sobie faktycznie nie poradzisz skoro jego mama ciagle to powtarza, i pewnie przerazony co bedzie jak mama faktycznie sie wkorzy i wyrzuci was z chalupy, skoro to taka piznieta babka, ktora nie znosi sprzeciwu 😮 ehh wyobrazam sobie co czujesz, ja nie toleruje zadnego wpierniczania, nawet jak mama tu byla to nie dalam jej sie wymadrzac za bardzo, glupi mam charakter i nienawidze przemadrzania sie i narzucania czegos, strasznie przeczulona na tym punkcie jestem ☺️ 😮 moze dlatego ze ojciec cale zycie tez taki dyktator i nie bylo z nim zadnej dyskusji a jak mialam inne zdanie niz on to bylo ze pyskuje dokladnie jak u twojej tesciowki ! dlatego teraz BARDZO cenie sobie niezaleznosc.
Moj Niedzwiadek to maly stekacz jest, steka i mruczy ciagle jakby kupe robil :P bylismy u znajomych i Mlody zacza sie przebudzac i mruczec to kolezanka do mnie : oj chyba cos robi 🙂 a on tak ma ze musi sie nastekac i namruczec, za kazdym razem jak wstaje i sie przeciaga, normalnie jak stary chlop :P slodkie to jest, do schrupania normalnie, moje Ciasteczko !
dzisiaj bede zapierniczac po sklepach i pichcic pol dnia, jeszcze ciacho jakies by sie przydalo zrobic, musze odgruzowac w naszych przepisach na brzuszku cos dobrego 😉 co do swiat- nie czuje ich kompletnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia dokladnie jest tak jak mowil - własne zdanie-pyskowanie.. az rece opadaja. Świat to i ja nie czuje, ogolnie jak nic sie nie poprawi, to to pierdole i albo siedze z mala na gorze w pokoju, albo pojde z nia do mojej mamy. A tamci niech se siedze i pierdola o mnie 🙂 nie bede schodzic na sniadanie i dzielic sie jajkiem z osobami, z ktorymi jestem na sciezce wojennej 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry,

Miałam z mamą pogadać na skype i nie ma jej coś, więc zaglądam do Was.

Monia, a u mnie też te kupy wyglądają jak musztarda delikatesowa. Czasem śmierdza na kwasno, ale nie zawsze. Wczorajsza jedna śmierdziała, ale nie była wodnista, trzy pozostałe były mniejsze, ale wsiąkły w pieluchę, więc mogły być wodniste. Ja na pewno za dużo mleka wypiłam, dlatego D. nie podpasowało. Tylko że był bardzo spokojny, radosny i w ogóle nie marudził cały dzień, bo mu kupa nie zalegała.

Oby Wam też ten podniesiony materac służył. U nas nie ma innej opcji, inaczej na plecach nie będzie spał, nawet w wózku! Wydaje mi się, że mojemu się wraca mleko, a jak się wróci, to go później zgaga pali, wiadomo, w końcu wraca się kwaśne mleko, być może dlatego D. marudził na płasko. W dzień kładę go spać na kanapie na brzuchu, bo to jedyne leżydło na płasko. Zresztą on widze, że uwielbia, poza tym piernik dalej ma przepuklinę, więc jak najwięcej na brzuchu musi być ;D Teraz śpi u sibie w łóżeczku, nażarty jak dzika świnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc mamuski
tynka jak czytam o twoim alku to tak mialam jeszcze niedawno z marcelem ,taki wiek 😁 przeszlo po 3 tyg duzo cierpliwosci zalecam 😉 jeszcze co do mleka pisalas ze maz zmienil bez twojej wiedzy troszke za szybko zareagowal ,nie powinno sie zmieniac mleka tak redykalnie to tak jabys samo sobie cala diete zmienila,napewno twoj organizm zaczalby protestowac,na uspokojenie dzieciaczka polecam suszarke do wlosow,wentylator z okapu i odkurzacz 😁 😁 😁
dom sie nie rozsypie jak go nie posprzatasz 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=tGhlJsu6zgs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agnes ,kamila wyrazy wspolczucia !!!!! moja mieszka 850 km od nas i ja widze raz na rok a i tak potrafi mi napsuć nerwow 😮 😠 😠 😠
moj spi w nocy coraz lepiej od 19 do 24:30 szybko mleko i spi do 5:40 nastepnie do 7 wypas jak nic 🤪 no ale w dzien 15min co 2 godz 😠 najgorsze ze siedzac mi na brzuchu zaczla sie sam podnosic nogi w gore i glowe podciaga ,troszke to za szybko jak na siedzenie 🤢
bawimy sie w zakrywanie golych nog kocem ubaw na calego maly zaciesza jak nie wim az krzyczy 😁 😁 😁 do tego wytyka jezyk ale tylko mi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Laski!!!!!!!!!! u nas w koncu w pieluszcze zawitala piekna zolta musztardka 🤪 🤪 🤪 🤪 czyli sraczka poszla zapomnienie 🙃 🙃 🙃 ciesze sie jak debil normalnie 🤪
jestem w rosole, w lodowce pustki bo w soboty maz jezdzi po miecho i po wieksze zakupy a tu stary niedlugo zawita ☺️ ☺️ nie wiem czy nie ze swoja kobieta przypadkiem a u mnie tylko zupa poki co na gazie. no ale coz mial byc wieczorem
co do tego materaca pod skosem ja idze ewidentnie poprawe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem czemu teściowe takie są, nie wyobrażam sobie mieszkać z moją mamą ,a co dopiero z teściową, mój charakterek ustawił obie i nie wtrącają się,ani nie dają rad, kiedy nie są o to proszone i mamy dzięki temu zdrową atmosferę, mimo że kiedyś trzeba było poważnie i nie miło pogadać, ale za to efekty są
żadna z Was nie może dać sobie wleźć na głowę, bo nie ważne ile macie lat, to są Wasze dzieci a nie ich, wszystkie uczymy się na błędach i tak jest lepiej,a co do braku poszanowania prywatności to byłam w szoku jak Was czytałam, u mnie po jednym razie to nie wiem co by się stało, chyba by nakręcili jakiś odcinek W11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Trafiłam na tą suszarę, jak puszczałam mojemu muzyke relaksacyjną 😁 Ale Daniel nie lubi suszary, jak jak sobie susze włosy i stawiam go koło siebie to patrzy na mnie jak sroka w gnat. I chwała Bogu, przynajmniej rachunek za prąd jest taki jak zwykle 😁 Ja przetrzymałam wyjce, choć było ciężko, no ale to nie moje pierwsze dziecko wyjące, więc już byłam wprawiona.

Mój podmieniony syn dalej jest podmieniony 🤔
Rano spał, pojadł, poleżał, pojadł, na spacerze spał!!!! po spacerze pojadł i znowu śpi. Walnął już dzisiaj dwie kupy, więc znowu jest w błogim stanie. Na dworze skwar, ale wiatr wiał straszliwie, aż sypało piachem po oczach i musiałam mu dac osłonkę na wózek, bo hrabiowi się nie podobało jak mu wiało po buzi, aż mu się włosy podnosiły 😁 Delikatny 😲

N. dzisiaj znowu histerie zrobiła, bo chłopiec miał piłeczkę kauczukową i jej się spodobała. Już jej piłka była beee 🤢 😮 Normalnie jeszcze troche i będę na spacer wynosiła wszystko... hulajnogę, rowerek, 5 piłek, wiaderko ze wszystkimi grzebadłami do piachu... ja p....* Dziewczyny lepiej się pzygotujcie na podobne wyjścia na plac zabaw 🤢 za parenaście miesięcy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja dzisiaj robiłam resztę prezentów dla naszych dzieciaczków na zajączka...
Większe dzieciaczki dostaną słodycze i pistolet na wodę a Gabryś dostanie zabawkę i skarpetki 🙂U nas 4 rodziny(bo brat był 5 ale nie przyjeżdża)składały się symbolicznie po 5 zł i na każde dziecko jest po 20 zł na prezent,jakby nie było to chyba dla wszystkich te święta są mniej ważne...Mój brat nie przyjeżdża bo my będziemy na świętach czyli ja i Gabinek,no ale jakoś mnie to nie martwi w końcu nie traktujemy się jak rodzeństwo no i wcale mi się za nim nie tęskni,a jak ma mi głupkowato docinać to całe szczęście,że go nie będzie...
My jutro idziemy na 10 do kościoła z koszyczkami,idę ja z Gabinkiem,siostra z 2 dzieci i siostrzeniec jeszcze,święcimy 3 koszyczki i 3 święconki są przynoszone do moich rodziców i później wszystko razem kroimy do żurku 🙂
No a po śniadanku w niedziele idziemy na spacer i szukamy paczek od zająca które co rok są podkładane w inne miejsce w lesie 🙂
MÓJ MALUTKI SKARBEK 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej ja znowu muszę się wyżalić na mojego chłopa...mam już go dosyć i nie mam ochoty na niego patrzeć! 😠 kogo ja sobie wybrałam? O czym ja myślałam on się do niczego nie nadaje! Byłam zobaczyć jak tam remont a on stoi i patrzy...w ogóle jakie pretensje miał, że musi tam iść bo on wielce zmęczony po pracy a wyszedł dzisiaj wcześniej. Ludzie zapierdalają całymi dniami i tak nie narzekają jak on! Tak to my do niczego nie dojdziemy jak będzie się tak za robotę brał.
Co chwile jakieś pretensje jak mu karze coś zrobić w ogóle przestał mi pomagać.
Dzisiaj mu dowaliłam jak szliśmy z lidla, siedział kumpel mojego taty w samochodzie i mi cześć powiedział Tomek się zapytał kto to a ja że mój facet od szybkich numerków 😉 z kimś muszę się pokochać jak Ty mnie nie chcesz 🙃 ja tam się prosić go nie będę wogóle olewam sprawę nie to nie. Też będę go traktować jak powietrze zobaczymy co będzie.
Teście nie chcą dać nam mebli z Tomka pokoju! Jak tak to niech spadają na drzewo jedynie ławe mogą dać pfff . Biorę swoje meble i coś dokupię ławe wezmę starą prosić się ich nie będę o nie.
Zresztą ja szafe dużą mam swoje ciuchy jakoś pomieszczę a Tomek niech się martwi o!
Odechciało mi się tego mieszkania...mam dzisiaj mega doła wszystko mnie denerwuje! Rodzie Tomka zamiast nam pomagać to znowu odpierdalają i pózniej będą się dziwić, że wnuka nie widzą. Moja noga już u nich nie stanie! Żal mi tylko Adasia, że takich dziadków ma 🤢
Idę się relaksować 😉 może mi się poprawi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale sie nameczylam zeby zalogowac sie tu, bo mi haslo skasowalo :O

Konefka pisalas ze leczylas katarek u malwj, powiedz mi czy katar bylo u niej slychac? Moj syn ma katar tylko jak placze, a jak jest spokojny to ma czysty nosek, ładnie oddycha. Nie wiem czy wczesniej tez tak mial, teraz zwrocilam uwage i jakos mu sie glos zmienia, czy to wczesna mutacja czy choroba :O
a jak korzytsa sie z Fridy, jak mocno trzeba wciagnac ten katarek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...