Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
100 lat dla Niny 🙂

co do picia to u mnie dalej tragedia tylko kubek niekapek wchozi w gre - żadna butla :/
Może to i nawet dobrze ale ile ja sie nameczyłam zanim odkryłam że moze kubek niekapek bedzie mu pasował...

aha u mnie w nocy były burze jedna po drugiej 🙂 oj dawało ostro - Szymon spał i go burze nie interesowały mimo iż pioruny waliły blisko nas wiec to od nas te burze od zachodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kupiłam Amelce sukieneczkę bo za tydzień idziemy na chrzciny i musi być dama 🙂 taką:
http://allegro.pl/sukienka-hm-hello-kitty-r-68-nowa-i2411866739.html a Simonowi który będzie chrzczony oprócz kasy kupiłam takiego skoczka http://allegro.pl/fisher-price-skoczek-cuda-oceanu-t2804-kurier-i2436581167.html (mój Kuba będzie chrzestnym)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też mam niekapek od 6 miesiąca dostałam w prezencie ale jakiejś nawet nie wiem jakiej firmy i chyba kupie inny bo ten średnio mi sie podoba!!
No tez się zastanawiam nad tym skoczkiem czy fajny będzie patrzyłam za używanymi ale nie ma za dużo jeszcze chyba to nowość!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Właśnie poszukałam mojego niekapka i wiecie on nie jest od 6 tylko od 4 miesiąca musze go wypróbować może rzeczywiście będzie chciała pić z niego, znalazłam go na allegro taki jest http://allegro.pl/kubek-niekapek-miekki-ustnik-dodatkowy-ustni-4m-i2446680046.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewka moze Hanie bolal brzuszek od tego ze herbatke posłodziłas cukrem, bo małe brzuszki ciezko trawia laktoze, my sie przez to 2mies meczylismy, bo ja slodziłam troszke rumianek a nie wiedziałam ze to szkodzi. Jak chcesz tak robic herbatki to musisz ja jeszcze raz zagotowac z tym cukrem.
Olcia w gazecie Mamo czytałam jak dzieci uczyc pic, mimo ze nie łapi butelki dawaj jej do zabawy, w koncu załapie o co chodzi, albo pij z nią, jak masz 2 butle to jedna Ty 2 Amelka, albo niekapek, albo widze ze łyzeczka ładnie je, to herbatke tez tak podaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mi położna doradziła ten cukier 😠 niby nie wiele podawałam bo po 50 ml max i to nie codziennie, Kamila a co u Was mówią na ten cukier, dlaczego sie nie podaje?
Jakoś tak u Ciebie, blizej centrum (patrz Warszawa) i bardziej doradzają, jak sama nie zapytam po kilk razy czy można i nie sprawdze to nikt mi nie udzieli unformacji 😞
czym sie różni cukier od glukozy? to słodkie i to słodkie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja jako chemik moge tylko powiedziec, ze cukier tym co slodzimy to dwucukier czyli sacharoza. Sklada sie z glukozy i fruktozy. Moze podaje sie glukoze bo od razu jest wchalaniana przez organizm nie trzeba jej rozkladac jak sacharozy.
Glukoza + fruktoza - daje sacharoze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...