Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

podczas mojej nieobecności firma mocno podupadła ze zleceniami, moją koleżankę już dawno zwolnili, bo nie było dla niej pracy, także ja powrót mam,ale uczciwie mi powiedzieli,że pracy nie ma,a co za tym idzie kasy też, więc będą musieli mnie zwolnić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wczoraj Michał na dworze był cały dzień bez czapki 😮 miałam stres czały dzień, musze sie oduczyc traktowania mojego dziecka jak jajko.
Mamy które szczepią szczepionką skojarzona kiedy idziecie na ost dawke ? mi położna mówiła ze moge przyjść za 4tyg bo to i tak martwie wirusy więc mogę wczesniej i bede miała z głowy. Ale ja jakoś nie jestem przekonana...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusiek ja mogłam zaszczepic ostatnio na WZW ale doradzili mi ze zawsze szczepiło się w 6mies ostatnią (czyli 3 dawke w 6mies) wiec ja tak zrobiłam. A też już mogliśmy mieć za nami wszystkie szczepienia. Wiec zastanawiam sie czy któraś z Was też taki tok szczepień podjeła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yhym, no ja szczepiłam tak jak mi w przychodni wyznaczyli 🙂 robiłaś kawkę mrożoną? 🙂
śmigam z młodą na laser,a nie chce mi się wyjść w ten żar 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusiek u nas jak jest 32 stopnie w cieniu to czujesz jakby bylo 40 bo jest duza wilgotnosc, od 60 do 80 %. Ciezko wysiedziec w domu bez klimy a co dopiero na dworze. Wczoraj na gornym tarasie mialam 47 C.
Trzymamy kciuki w znalezieniu pracy.
Ja byalm szczepic Riccarda 15 maja, teraz mam drugie szczepienie 13 lipca.
Tynka nie przejmuj sie figura jak Alek zacznie chodzic to bedziesz tak kolo niego skakac, ze do jesieni bedziesz chuda jak szpileczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja szczepie skojarzoną i szczepiłam w 6 tygodniowych odstępach i tez już mamy wszystkie za sobą teraz tylko w połowie sierpnia ostatnia dawka żółtaczki i kolejna po roczku 🙂 🙂 🙂
U nas też skwar jak nic i siedzimy w domku!!!
Dziewczyny które nie miały okresu jeszcze od porodu macie już??? bo ja dalej nie i wcale nie tęsknię !!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniu w sobotę spaliśmy do 10:25 także faktycznie można się już wyspać...Mój mały jak jest delikatny wiaterek to też jest bez czapki niech się przyzwyczaja...
Moi rodzice tak na mnie chuchali i dmuchali i ciągle uszy chore miałam dlatego swojego hartuję nic mu nie będzie...
Olcia ja tylko miałam plamienie jak w 1 miesiącu brałam Cerazette a teraz znowu nic...Ja również nie tęsknię za okresem...
A my dzisiaj robimy na obiadek hot-dogi.
Ogólnie to kurka nie mam w co się ubrać na chrzciny a są one już za tydzień...Ale co tam coś się kupi... 🤪 🤪
Ostatnio zauważyłam,że do wielu spraw podchodzę na luzie i sama nie wiem skąd ta odmiana,ale mi się podoba...
Mój mały głodomor wczoraj zjadł całego banana...
My szczepienie mamy 10 sierpnia ale my bierzemy podstawowe...Na szczęście teraz mamy ostatnią i dopiero po roku kolejne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
noo ja tez nie mam okresu, nie spieszno mi do niego 🤔 chociaż nie chciałabym zeby mnie zaskoczył w najmniej oczekiwanym momencie. 🥴 a zawsze miałam jak w zegarku co 30dni. Myslałam nawet o tym zeby test zrobic, chociaz nie zapowiada sie na ciąże, to bardziej ze strachu myslalam o tym tescie bo moj organizm nie jest przygotowany na ciąże 🤢


u nas ze szczepieniami jest tak:
w szpitalu dają gruźlice + WZW B,
po 6/8 tyg wzw B+DTP+Hib (nazwa szczepionki Infanrix HEKSA 200zł),
po 6/8tyg DTP+Hib+polio IPV (Infanrix IPV Hib 140zł),
po 6/8tyg DTP+Hib+polio IPV (czyli powtórka, (Infanrix IPV Hib 140zł))
oraz w 7mies wzw B (3dawka)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No ja o teście nie myśle bo raczej nie ma takiej opcji ale w sumie jak bym była w ciąży to bym się nie smuciła raz dwa jedno przy drugim by się wychowało 🙂 🙂
Ja nie miałam WZW w skojarzonej bo miałam ten infanrix czy jakoś tak za 110 zł u nas a tez z WZW kosztowała 190zł:/:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My mielismy juz cala serie 6w1 plus pneumokoki w 2 m/cu, 3 i 4. Teraz nastepne nie pamietam na co to bedzie w 11 miesiacu.
Aziz czapusi juz nie ma od baaardzo dawna, ewentualnie kapturek. Pogoda czy niepogoda/ czapki nie nosi. No chyba ze ta od sloneczka rtaz zalozona jak bylismy na laczce.
kuzwa a mi sie kolo przebilo wlasnie jak wracalam do domu )od wozka ' i nie mam jak wyjsc z domu dzisiaj. Dobrze ze dzisiaj juz 2 razy na dworzu bylismy wiec tlenku zalapalismy troche
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 od ponad tygodnia wprowadzam jednego dnia warzywa, drugiego owoce ale nie razem, jak myslici czy moge juz dac małemu np na obiad zupkę a potem na podwieczorek deserek owocowy a na noc kaszkę? Na poczatku dawałam po kilka łyżeczek a teraz Karol je już co całym słoiczku. Co dajecie dziciom do picia w takie upały?jakie herbatki?soki? u nas jest tak kurewsko goraco że ledwo żyję, nic mi się nie chce robić, siedzimy z małym w domu on fika w samym pampersie 😉 może wyjdziemy na spacer tak koło 18 jak już nie będzie takiego słońca
Tynka ja mam to samo jeżeli chodzi o wyglad, wszystkie moje najlepsze kumpele to taki lachony a ja teraz wyg.adam jak ich bodyguard, I dodam ze jestem z nich najwyższa a one sa raczej drobnej budowy 😲 ale co tam, nie chce mi sie odchudzac ani ćwiczyć więc nie ma co się dziwić 😜 😜 😜
Ola ja juz mam normalnie okres, piersia karmiłam 2 m-ce, musze przejsć się do gina po jakies tabletki żeby nie było niespodzianki 😉 milego dnia dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolka skoro nic mu nie jest to możesz mu podawać, ja daję zupkę a na noc kaszkę, za owocami młoda nie szaleje póki co, a ja daje do picia herbatkę bobovity melisa i jabłko, lub sok taki bobofruta a czasem wodę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...