Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Tusiek, to trzymamy kciuki zebys lepsza i pewniejsza fuche znalazla, a poki co zeby byla praca w starej firmie.
Moja znajoma pracowala na wysokim stanowisku w Coli. Jezdzila po calej Pl, kasa zajebiaszcza, wzieli z mezem kredyt na mieszkanie i jak zaszla w ciaze to planowala robic jak najdluzej. A tu zonk, dzidzia zagrozona i zwolnienie o samego poczatku. Na poczatku miala watpliwosci ze moze by sprobowac, ale w koncu na szczescie wybrala zdrowie dzidzi. kredyt trzeba splacac. Fuchy juz tamtej nie dostanie, a powiedziala ze jak jej nie przyjma z powrotem to i do Biedronki pojdzie pracowac bo mieszkanie sie samo nie zaplaci. I tak jest, trzeba sobie jakos radzic. Na szczescie jest cos takiego wlasnie jak zlobek i przedszkole panstwowe ze mozna sobie jakos poradzic ! Masakra. Ktore z Was Mamuski nie wybieraja sie poki co do pracy? ile mozecie jeszcze siedziec domu z Bablami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
witam 🙂
a my po wizycie u laryngologa, wszystko ok 🙂 🙂 kaszelek prawdopodobnie jest spowodowany wydziliną która gdzieś tam spływa, ponoć to w tym wieku normalne...?
w każdym bądź razie nie będe się martwiła na zapas
dziś odwiedziła nas pielęgniarka środowiskowa zrobiła wywiad, następnej wizyty mamy się spodziewać jak mała będzie miała około roku, a jeszcze dziś na 17 mamy rehabilitację 🙂
a jutro wyjazd w rodzinne strony i same imprezy: w sobotę chrzci dziecko pierwsza siostra mojego mężą a w niedzielę druga, masakra jakby nie mogły trochę odczekać, a po tygodniu chrzci córkę brat mojego mężą 😮 😮
ja również życzę wszystkim duuużo zdrówka, bo to najważniejsze 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja wracam do pracy z początkiem sierpnia 😞 😞 miesiąc z małą będzie mój mąż a później znajoma starsza pani 🙂 jak już kiedyś pisałam mąż ma pracę na zmiany więć jakoś będziemy się zamieniać 🙂
23 lipca kończy mi się macierzyński a wychowawczego nie dostaniemy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co my z pensji męża byśmy się utrzymali, bez żadnych szaleństw i wygód, ale ja nie chcę żyć od pierwszego do pierwszego, gdyby nie kredyt to inaczej by było,a tak chcę wrócić do pracy,żeby mieć kasę na wakacje, jakieś wyjście itp, chcemy dać Ninie więcej niż sami mieliśmy (szczególnie małż), dlatego wracam,a nie ukrywam, że tęskno mi za pracą

agnes1978 dobrze,że z mała wszystko ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moniko ja zostaje z Szymkiem - ale nie dlatego że tak chce - tylko w szkole brak etatów - i dopiero za rok od wrzesnia uda mi sie znów tam wskończyć
Patrze tez na inne pracy by sie zaczepic na rok ale jak przeliczylismy z męzem to wyszłoby że z dojazdami bylibysmy jakieś 200 zł do tyłu a dziecko siedziło by z obca babką w domu... wiec nam sie to nie oplaca...
Dlatego na początku lipca ide do urzędu pracy pytac sie o dofinansowanie do własnej firmy i chyba otworze sprzedaz przez internet ciuchów - zawsze bede mogła sobie dorobic - praca moge dostosowac do Szymona no i jestem z nim w domu....

Dziewczyny mam pytanko czy wy wprowadzacie gluten? Albo któraś z Was juz to zrobiła? Bo juz sie rozgladam i chce przygotowac do tego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola jak masz być do tyłu z kasą to oczywiście,że lepiej jak Szymciem posiedzisz

ja gluten dam po 5tym miesiącu, czytałam,że tak się daje jak się karmi MM,a ponoć przy piersi już można dać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nie tak źle, choć wszystko zależy od dochodów...
ja mam kredyt 750zł, pożyczkę 330zł,a opłat miesięcznie około 500zł, więc jak tak się doda wszystko to trochę jest :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też na razie zostaje w domu chociaż szef już za mną wydzwaniała dawno i wczoraj też pytała ale chyba od nowego roku jak będą mnie jeszcze chcieli to pójdę na razie szkoda mi mała z teściową zostawić muszę się nią nacieszyć!!! My też mamy kredyt na wykończenie domu braliśmy i sporo rachunków i jakieś jeszcze polisy itp no ale musimy jakoś dać radę bo wychowawczego nawet tych śmiesznych 400zł pewnie nie dostane bo Kuba ma swoja działalność!!! i to ma być polityka prorodzinna w Polsce nie????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypytaj się Monia i napisz,a mi przełożyli wizytę z usg bioderek z jutro na 3 sierpnia.... ehhh ale może to i lepiej, bo teraz jeździmy na laser,więc mniej stresu będzie mała miała

olcia my też wychowawczego nie dostaniemy 🤢, niech biorą go ci co potrzebują,ale jak słyszę o ludziach, którzy kombinują i biorą mimo,że mają więcej niż my to mnie szlag trafia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aAleksandra - gluten wprowadza sie po 5 miesiecu 🙂 czyli o Ciebie 7 lipca mozesz juz wprowadzac 🙂 ja bede kupywac albo te slocziki z glutenem albo kaszke manne 🙂

u Nas z kasa to tragedia ;p ja wydaje wiecej dzinnie niz Adi zarobi 🤢 26 dostalam 600 zl, dzis w portfelu zostalo mi 60 🥴 i nawet nie wiem na co wydalam :P. fakt u Nas same rachunki etc to sporo ;/ bo moj tel 100, Adriana 120, karta kredytowa 64, kredyt 40, i co drugi miesiac okna 160 :/. Ale ja wpierw musze skonczyc szkole, zeby isc do pracy, czyli jeszcze 3 lata bede z Ada w domu 🤪 🤪 bo szkole mam zaocznie co drugi weekend pt 15-20, sobota 8-15 🙂

Ciag dalszyt genialnych pomyslow rodzinnki :/
Chca sprzedac ten domu w ktorym teraz mieszkamy i kupic mniejszy :/ kurde, tu jest dobrze, 350m2, duzy plac bo okolo 800m2, 7 pokoi, strych, 2 garaze, 3 laznieki, kuchnia,piwinica. i sobie za bardzo w droge nie wychodzimy chca zamienic na 5 pokoi, 2 kuhcnie, 2 laznieki :/ i maly plac :/ nie wiem gdzie my sie pomiescimy w 7[!!!] osob tam :/. Skolei wypatrzylismy domek ktory by Nam pasowal 😁D taki sam jaki chca!! na gorze : 2 pokoje, kuchnia, laznieka tylko dla Nas 🤪 🤪, a na dole niech oni sie kiszą w 3 pokojach z kuchnia i laznieka :P bo my MUSIMY miec chociaz te 2 pokoje do wlasnej dyspozycji 🙂. Tuy gdzie teraz mieszkamy jest wspolna kuchnia, i obok Naszych pokoi tesciowa z tesciem maja pokoj :/. a Tam cala gora dla Nas, i nikt by mi sie nie pałetał D: nawet kuchnia jest, wiec kontakt byly minimalny z tamtymi :PP. Sama bym Nam gotowala etc, wsatailoby sie 'głowne drzwi' ze bylyby zamkniete jakby Nas nie bylo 😁 zeby nikt Nam tam nie łaził :P.Zreszta same zobaczcie 🙂 http://warszawa.gumtree.pl/c-Nieruchomosci-dom-mieszkanie-sprzedam-i-kupie-Atrakcyjnie-polozony-dom-z-piekna-dzialka-Sulejowek-Bezposrednio-W0QQAdIdZ389499476

no i jeszcze jest garderoba 🤪 🤪 tam gdzie my bysmy byli i strych na rozne inne graty 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o losie Kamila to ile ty gadasz przez telefon 🙂 mi 25 zł starcza na 2 miesiące 😁 małżowi też 🙂 co do domku nie doradzę, bo w ogóle nie wyobrażam sobie mieszkania z rodziną, więc sama wiesz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
albo ten http://warszawa.gumtree.pl/c-Nieruchomosci-dom-mieszkanie-sprzedam-i-kupie-Dom-Sulejowek-idealne-polozenie-spokojna-okolica-W0QQAdIdZ379948223
my na ostatnim pietrze, 3ci pokoj bysmy se na kuchnie przerobili. Tesciowa z tesciem by mieli 1 petro, a babcia z dziadkiem parter 😁 i tez moglby by to jakos funkcjonowac. Ale jak wybiora dom taki w ktorym Nam bedzie nie wygodnie to od razu Adrin powiedział, ze z nimi mieszka c nie bedziemy 😁 sobie cos wynajmiemy, albo kupimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to masz rację, ja zrezygnowałam z abonamentu mam na kartę,a że mam neta w komie to sms mam za darmochę 🙂

Aleksandra a chcesz ciuszki sprowadzać z hurtowni czy jak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Własnie sie zastanawiam czy nie połączyc odziezy uzywanej (znanych firm) plus odzież dla puszczystych męzczyzn - a u nas - do zielonej mam 7 km nie ma takiego sklepu.
Uzywane sa blisko bo to Krosno Odrzańskie a dla puszystych mezczyzn to do Łodzi - ale do urzedu pracy podałabym tylko te nowe dla puszczystych męzczyzn a te uzywane to byłyby jako dodatkowy dochów..... kombinuje co i jak i sama juz nie wiem,..... jestem cykor do takich rzeczy..... jak zakładnie firmy.....
Przynajmnie urzdądpracy daje na start 10.000 wiec jest jak zaczynać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A co do glutenu to jak karmi sie piersia to po 5 miesiący a jak modyfikowanym to póżniej - choc nie wiem dlaczego takie organiczania.... i chyba na początek bede bawac zwykłą kaszke manna pomieszana z mlekiem a jak bedzie wszsytko w porzadku to zaczne kupowac te kaszki które sa z glutenem ale ta z bnobovity jest po 6 miesiącu wiec przez miesiac bym była na zwykłej kaszcze mennej a potem tej smakowe - z jabkiem bnym wzieła z bobovity 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamilo jasne że tak 🙂

My tez mieszkamy z tescie - my na dole on u góry ale to dla tego że on jest sam w tym województwie - taty rodzina mieszka w górach a brat w USA wiec i tak bedzie sie trzeba tata zająć na stare lata i tak.... za to mamy barddzą duża pomoc.... pomaga nam jesli chodzi o kase, spiera nas (jest psychologiem) i na dodatek a przede wszsytkim Szymona moge z nim zostawic i wiem że krzywda mu sie nie stanie ani nic głupiego nie zrobi bo jako psycholog bardzo na to zwraca uwage 🙂
ale sie doobralismy pełno psychologów i pedagogów mamy w rodzinie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja 2 lata temu pomagałam mojemu M. otwierac firme i zdobyliśmy 18tys di tegi vat odzyskalismy 🙂 jak ja nie znajde pracy albo nie beda mnie chcieli przyjac w mojej starej bo juz ktos za mnie wskoczył ale zapowiadali ze jak tylko dam rade to chca mnie z powrotem, ale wiadomo jak jest to tez bede otwierac swoja firme, leasing albo cos całkiem innefo agroturystyke, zobaczymy jak sie zycie potoczy, 2lata chce byc z dzieckiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...