Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kamila sto lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! spelnienia marzen, pociechy z Adusi i z cjhlopa, jak najwiecej slonecznych dni i jak najmniej tych pochmurnych no i jak Adusia podrosnie to jak najwiecej imprez a co!! :P:P:P
Boze 18-tka kiedy to bylo... masakra! zazdroszcze 😉
Olcia jak od w sumie juz od 3 miesiecy karmie na lezaco, jak jest spiacy to przysypia a jak jest pobudzony to je i sie rozglada czyli je z przerywnikami. jak przysypia biore go do odbicia (chociaz juz rzadko kiedy odbija-mam wrazenie ze przez lezace karmienie on spokojniej i mnniej zachlanniej je) i kalde do lozeczka. Czeasto sie przebudza ale mam patent na Azizka bo glaszcze go bo buziulce 2 min i spi 🙂 Olcia a moze to zebole? skoro powodu nie ma. Sprobuj dac masci na dziaselka one nie szkodza a moga pomoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Przy cycu czesto mu siew nocy zdarza usnac albo w dzien jak go podfzadnie wymecze :P ale wtedy budze, mowie do niego i smyram po policzku albo po karczku, jak dalej spiacy to daje na luz bo przeciez w domu jestem i moge karmic kiedy chce 😉
Agnes1978 mam nadzieje z e Emilce przejda dolegliwosci szybko! I pozostalym chorowitkom zdrowka tez zycze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
właśnie stoczyłyśmy pierwsza WIELKĄ walkę z zaśnięciem bez cycka masakra...... nie wiem czy dam radę ale po dzisiejszej nocy mam takie postanowienie bo ja może z 2-3 godziny przez cała noc spałam. No więc tak Amelka jak sie obudzi to 2 godziny się bawi później cycus zasypia przy nim i spi tak 30min do godziny i od nowa 2 godziny zabaw i tak w koło przez cały dzień, więc wstała dzisiaj przed 8 i o 9:30 dałam jej NA SIEDZĄCO cycusia jeszcze nie była wymęczona więc nie zasnęła i włożyłam do łóżeczka chwilkę sie pobawiła ale dosłownie z 10 minut i zaczęła marudzić stękać itp aż w końcu się rozryczała na dobre wytrzymałam może z 2 minuty ostrego płaczu i wzięłam ją na ręce myślę niech zaśnie na rękach ale nie przy cycku też nic:/:/ biedna szukała cycusia jak nie wiem no to dałam jej smoczek wypluwała i wrzeszczała jeszcze bardziej. w końcu myślę idę na górę do sypialni do tego drugiego łóżeczka co śpi w nocy no i po drodze może z 10 schodków mam taka już była wymęczona że zasnęła mi na rękach. włożyła ja do łóżeczka ale zaraz zaczęła się wiercić i szukać i dałam jej smoczek chwilkę przytrzymałam bo ciągle wypluwała i w końcu zasnęła chyba na dobre bo wypluła smoczek i nie szuka. Ciekawe ile pośpi,ale mam wyrzuty sumienia że tak płakała kurcze sama nie wiem chciała bym że sama zasypiała ale z drugiej strony szkoda mi jej jak cholera. A może to nie jest tego wina, w sumie jak wcześniej karmiłam na siedząco po kąpieli to spała do 4-5 i później szybki cycuś i spała do około 8 no nie wiem zobaczymy jak to bedzie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia a kiedy dajesz mu smoczka?????? Ja Amelki od początku nie odbijałam wogóle i prawie wogóle nie ulewa czasami ale bardzo rzadko się jej zdarzy leciutko ulać jak się już obudzi i ją trzymam na rączkach i wtedy się jej odbije albo jak się na brzuszek przewróci! A jak Aziz nie zaśnie przy cycusiu to jak zasypia???
Kamila a Ada jak zasypia????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Azizka jak odkladam uspanego przy cycu to jak zaczyna sie wiercic to od razui smoka w buziulke i spi. A jak nie zasnie [przy cycu to tez odkladam do lozeczka i daje smoka, glaszcze po twarzyczce tak zeby ozka zakrywac i zasypia. on zasypia tylko i wylacznie w lozeczku ew przy cycu. Nie wiem Olcia jak ci pomoc. W innych wypadkach Aziz smoka nie dostaje, tylko do zasypiania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂
Pamiętam,że gdy karmiłam piersią też lubiłam na leżące,ale dziecko wtedy prędzej mi zasypiało niż jadło i w rezultacie było ciągle głodne.może Amelka się nie najada?
Alek wtedy tak niby spał,niby drzemał ale nigdy nie było twardego snu.

Z Mężem się w nocy! pokłóciłam i to ostro. Wypierdzieliłam go z sypialni... I dobrze,bo Alek mógł spać ze mną i się wyspaliśmy 🙂 Mam dość czasem tego mojego Tomka. Mało pomaga a jak pomoże to raz na ruski rok i myśli,że wyczerpał limit... 🤢
Aleksander właśnie usnął,ja szybko skoczę do sklepu po kapustę kiszoną,bo dzisiaj robię mielone nadziewane kapustą 😜 mniam ! Kupiłam prawie kilogram mielonego mięsa,więc będę miałą co robić, a co - zrobię też obiad na jutro. resztę zamrożę mięcha.
Dzisiaj pierwszy dzień jak nic nie mam,ani rehabilitacji ani lekarza. jutro za to lekarz neurolog a potem rehab.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze no sama już nie wiem!! na razie chyba spróbuje karmić tylko an siedząco bo może rzeczywiście za mało je a jak to nie pomoże to całkiem ją spróbuje oduczyć zasypiania przy cycusiu!!! No i niby nie chciałam smoczka ale spróbuje jej tak jak Monia dawać jak będzie się wierciła po odłożeniu do łóżeczka może to coś da bo jednak takie usypianie bez cyca jak dzisiaj to dla mnie za duży hardcor!!! 😞
Już się obudziła tak wogóle spała 35 minut!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas wczoraj ryk do 19...spanie do 22 w łóżeczku i później już z nami...
Jutro mam wizytę u lekarki na 10...Może ona mi podpowie co jest temu mojemu szkrabowi...
Ja też karmię na leżąco...W nocy jak karmię małego to już wiem kiedy zaczyna sie cycem bawić i wtedy zabieram cyca daje smoczka,za chwilkę mały śpi ale z lenistwa nie odkładam go do łóżeczka...A tam bardzo chciałabym móc się wyspać w naszym łóżku...Dzisiaj chyba zacznę walczyć z przekładaniem do łóżeczka...
Kamila 100 lat,pociechy z Adusi i Adriana,dużo radości,miłości i zdrówka...
Ja swoją 18tkę dobrze pamiętam bo było to prawie 2 lata temu...
Olcia ja żel mam DENTINOX N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olcia mój mały tez wariuje w nocy budzi sie co 3h, jak w zegarku. Ale wczoraj o 23 głaskałam go po główce i miał zapadniete ciemiaczko! zaraz sie wyrównało, dziś rano tez sie to powtorzyło 2x, ale chwilowe, nie wiem czy budzi sie tak czesto bo w dzien sie nie najada ?! A zapadajace ciemiaczko jest przy odwodnieniu, tylko wydaje mi sie ze jest takie cały czas a nie przez chwile. I teraz nie wiem czy jutro szczepic 😞 i jeszcze na jąderku plamka czerwona jak ugryzienie komara.

Olcia jesli zamierzeasz oduczyc spania przy cycu to musi to byc konsekwentne a nie ze dzis uczymy a jutro nie, bo jeszcze rozzłoscisz dziecko i moze zrazić sie do piersi, a Amelka moze w koncu nie wiedziec do czego jest cyc, wydaje mi sie ze traktuje go jako pokarm, uspokajacz i smoczek, a powinna tylko jako pokarm. Ja tez z tym walczyłam bo usypiałam przy cycu ale jak widziałam ze sie bawi albo zasypia to wyciągałam cyc i nauczył sie.

Kamila stóweczki dla Ciebie 🙂 masz dzis swieto wiec miłego czasu zycze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
na zel polecam kropeki Camilla [ 🤪 ] i zel bobodnet czy cos takiego ;p

moja babcia do mnie dzownila, ze mj braciszek cioteczny wlasnie jedzie na operacje do Białegostoku 😞( bo go z zapalenia uszy nie dzadza rady wyleczyc i bedzie mial dreny zakladane bo mu ropa leci non stop 😞 a 17 czerwca skonczyl 8 miesiecy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale masz fajnie Kamila...Ja na 18tkę dostałam 2x biżuterię,stój diabełka 😁 🤪 😁 i mnóstwo osiemnastkowych pierdół...Tyle,że ja wtedy robiłam na ponad 20 osób osiemnastkę i nawet DJ miałam...
A ja czekam na 4 lipca-moje imieniny,29 lipca-rocznica zaręczyn i na 11 sierpnia-moje 20 urodziny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja to glownie kase dostaje 🙂 ale 18nastki nie robie bo mis zkoda forsy, poza tym pogode mam chujowa :/ moze w weekend zrobie grila 🙂
wczoraj 600 zl mialam, a dzis juz mi stowa zostala tylko ;/ i nawet kurwa nie wiem na co wydalam.. fakt 300 zl same rachunki za telefon moj i Adriana, a reszta to jakies pierdoly typu zupki dla malej etc :/
pod koniec tygodnia tato ma mi wyslac pieniazki, mysle ze z tysiaczek wpadnie 🤪 🤪. ogolnie mnie sie pieniadze nie trzmaja :/ ile bym nie miala to wydam w 2-3 dni :/ w tamtym roku od ojca kompa dostalam takie na wypasie 😁D za sam monitor zaplacil 1700 zl :/ nie wiem po co az tyle, wystarczyly by zwykly z ate 400 zl i git, ale nieee, on zawsze jak cos kupuje to musi byc dobre, koniec kropka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
właśnie wróciłyśmy do domku byłyśmy z Amelką w mojej pracy sie pochwalić Skarbkiem całkiem było fajnie tylko wogóle nie spała dzisiaj od rana jak się obudziła to spała raz 30 minut raz 25 i tyle ale może za to w nocy pośpi bo ja juz najchętniej bym sie położyła a to jeszcze trochę trzeba poczekać a na dodatek Kuba dzisiaj u siostry maluje jej ściany i sama do wieczora 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malwina mam urodziny dwa dni po Tobie 13 sierpnia 🙂 🙂 🙂 A mój Kuba 12 sierpnia 🙂 🙂 🙂 Tylko że ja 18stkę miałam 10 lat temu...... ale imprezka też była super i do dzisiaj pamiętam 🙂 ciekawe co to będzie z tym moim maluchem i jego spaniem hmmmm... muszę jechać kupić ten żel na dziąsełka na wszelki wypadek. Jak byłyśmy w pracy to raz zasnęła przy cycku niestety:/:/ a wiem właśnie że konsekwencja się tylko liczy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mojemu dziecku też coś się dziś w głowie poprzewracało 🙂
Na spacerze usnął o 10:30 pospał do 12:15 i później jeszcze raz ale 0,5 godzinki ale już śpi po kąpieli także mam nadzieję,że trochę pośpi...No i dzisiaj wypróbowałam swoje nosidełko z MAXI COSI bo Gabryś w nim siedział a ja gotowałam pierogi ruskie...Bartka mina bezcenna jak zobaczył,że go w tym po domu noszę...A jemu sie podobało,był blisko mamy a i garnek był ciekawy....
Olcia to ja proponuję zacząć imprezować od 11 do 13 sierpnia a co będziemy się rozdrabniać...
Kochane zapraszam jeszcze do głosowania na małego na blogu Madzi,wychodzimy na prowadzenie z góry dziękujemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...