Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wzięli ją na szpital,pewno anemia. Ale dobrze,ze to sie stało jak Tomek był tuż obok,małemu robił picie. ehhh Coś tam reanimował ją a teść emerytowany policjant nie wiedział na jaki numer pogotowie się dzwoni. Kurwa ! Jutro mam 2 egzaminy,miałam się pouczyć w nocy a teraz nie mam nerwów do tego.Pójdę na żywioł.

Sałatka mega,ja miałam tort w kształcie penisa,oczywiście stojący w pionie z różową cieknącą hahaha.No i był czarny,murzyński 😁 Jak to nazwały koleżanki Big Black Tomy 🙂
Aziz słodki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Trzy bobry 🙂
nocka supoer. Pobudka o 1 i o 5 🙃 bosko oby tak dalej 😉
dzisiaj wybywamy do N znajomych z pracy maja 7 miesieczna coreczke. Nie znam ich ale poznam, ciesze sie bo daaawno nie wychodzilismy do ludzi. Azizkowi odwidzialo sie i taki marudny byl po czesci dlatego, ze chcial ciagle na raczki. Ale teraz mu przeszlo i czasami w dzien tylko chodzimy sobie po domku jak mamusia sie strasznie steskni za przytulankiem. Wychodzi tak z 10 razy dziennie 🤪 tak to bawi sie sam, a ulubiona zabawka to ten gryzak z filmiku i wielki misiol, tylko ze on kudlaty jest i ciagle jakas siersciuccha zostaje na raczkach, nawet nie chce sobie wyobrazac ile on juz tego polknal 🤢 ogolnie wyspana, Mlody kima, przetrzymalam go do 2 godzin bez drzemki mam nadzieje ze dluzej troszke pospi, ja juz po 2sniadanku, i teraz chyba czas na 2 kawe. Ku*wa gruba jestem a N mi non stop slodycze kupuje 😠 nie wiem czy to po zlosci chce zebym sie upasla czy z milosci. Chociaz dla niego i tak jestem lasek. Ide pocwiczyc.
Tusiek zycze szampanskiej zabawy dzisiaj wytancz sie za nas wszystkie i napij sie tez a co :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aziz i Szymek super śmieszki...
A my po ciężkim dniu i ciężkiej nocy...
Gabryś wczoraj po tym szczepieniu niby ciągle spał ale później zasnął dopiero po 23 i to za sprawą czopka,dałam mu żeby zbił mu gorączkę po było ponad 38...W nocy budził się,kwiczał i w ogóle był marudny...No i przed 6 dostał kolejnego czopka bo znowu gorączka ponad 38....
Teraz już jest lepiej dał mi nawet barszczyk biały ugotować....
A ja jestem zadowolona bo Bartek poszedł na fuchę dzisiaj zarobi ze 150 zł no i ma do szlifowania i renowacji stół i 4 ławy także około 600 zł wpadnie 🙂Byłoby wspaniale 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂
Bardzo ładdne kwiaty,widać w tym rękę profesjonalistki 😉 Aczkolwiek nie lubię kwiatów z bibuły, bo za bardzo kojarzą mi się z pracą w przedszkolu 😆
Moje egzaminy oba zdane na 4 ! 🙂 jeszcze tylko 2 prace i po sesji ! ;-)

Z teściową nieciekawie,hemoglobina ponizej 7,sama nie przejdzie kroku, jest baaardzo osłabiona a te osły chcą ją jutro wypisywać ! 🤔 😠 powinni przetoczyć jej krew,ale ma rzadką grupę i z resztą na weekendzie tego nie robią,chyba że zagraża to życiu pacjenta... 🤨
Wiecie co..ręce opadają normalnie aż sobie z tych nerwów piwo strzeliłam,a co 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka gratuluje 4 !!! nono dzielna kobieto, Ty to masz leb :P
A Tesciowa- kurcze stracha wam napedzila miejmy nadzieje ze nauczke dostala i zadba bardziej o swoje zdrowie.
A my wlasnie pol godz temu wrocilismy od znajomych. bylo zajebiscie, nie pamietam kiedy sie tak ubawilam i nagadalam. Maja 7-miesieczna coreczke, tez wesolek jak nic, Aziz dostal wielkieeego misia. Od razu go pogryzl :P Byl bardzo grzeczny, ciekawy bo nowe miejsce i fajna laska :P juz za dlugo siedzielismy sami w chacie, teraz trzeba czesciej do ludzi
Tusiek pewnie wymiata z malzonem na parkiecie weselnym i pije weselna. Ale jej dooobrze!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień Dobry!!!!
ale cisza!!! u nas nocka oki dwie pobudki tylko przy tej drugiej Amelka cała się rozkopała a spała w bodziaku samym z gołymi nóżkami i okno było otwarte i jak się obudziła to takie miała zimne nóżki że masakra mam nadzieję że tego nie odchoruje.
A jak u Was po dniu Taty?? 🙂 Tusiek jak po weselisku??? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://www.youtube.com/watch?v=HkQAYXqdcuM&feature=related

😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 no masakra !!!!!!!!
ja od kilku dni AAzizka wkladam do spiworka na ramiaczka. I mam problem odkrytych nog Z glowy. Bo tez sie odkopuje i wiecznie zimne girochy ma 😉
a Dnia Taty nie obchodzilismy, kurde zapomnialam do swojego ojca zadzwonic!!!!!! u nas z dnia Mamy N sobie nic nie zrobil to i ja zapomnialam o tym dniu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂 ledwo żyję 🙂

przeklinam barmana, który robił driniasy na weselu, normalnie byłam ich największą fanką 🙂 i nawet nie wiem ile ich wypiłam 🙂 a były pyszne 😁 wytańczyliśmy się z małżem, najedliśmy i gdzieś koło 4 byliśmy w domu 🙂 normalnie moja mama to przeszła sama siebie, została z małą i umyła mi w między czasie dwa okna, wyprała i wyprasowała firany u młodej w pokoju, poprasowała mi wszystkie ciuchy, a teraz wzięła Nine na spacer, co byśmy jeszcze odpoczęli 😁 a jak wróci robi nam wszystkim obiad 🤪 żyć nie umierać normalnie 🙂

a Nina złożyła tacie życzenia i dała mu koszulkę z napisem "najfajniejszy tata na świecie"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie dziewczyny.
Moj synek wczoraj skonczyl 4 miesiace. Maz 2 tygodnie temu kupil sloiczki z bananem. Bylam na niego zla, bo siostra mi mowila, ze nie oplaca sie kupowac sloiczkow na poczatku bo dziecko je tylko 2 lyzeczki nowego pokarmu. Reszte trzeba wyrzucic. Postanowilam otworzyc sloiczek i mlodemu dac 2 lyzeczki. Okazalo sie, ze mlody wtrynil caly sloiczek a na koncu chcial jeszcze. Podalam mu banana tam jest dodatkowo sok z cytryny i witamina C. Riccardo na poczatku nie wiedzial jak jesc podawalam lyzeczka a on tak dziwnie jezyczkiem mielil jakby wypluwal. Pierw myslalam, ze mu nie smakuje i nie chce, a on poprostu nie wie jak polykac. Jak nie dalam mu lyzeczki to byl wielki krzyk. By polknal, podawalam my lyzeczke deserku i zaraz butelke z woda i tak w 15 minut zjadl caly sloiczek. Dzis tak samo zjadl caly. Nawet sliniaczka nie pobrudzil. Dzis czytam na internecie a to Plasmon to wloska firma z 110 letnim doswiadczeniem. Ponoc konkuruje z nim Merlin tez wloska firma z Mediolanu. Tez zaczelam mlodemu podawac kaszke Humane dla dzieci od 4 miesiaca z bananem jak ja wczoraj wypil to az sie usmiechnal. Balam sie, ze po kaszce bedzie mial problem z kupka. jednak nic mu nie bylo, kupki normalne. Riccardo robi kupki dwa razy dziennie. Ja mowie, ze robi mi i mezowi prezenty. Wogole chlopak zmadrzal, jak sie przebudzi nie placze tylko sam sie bawi w lozeczku, wszysko w kolo go interesuje.
Acha jeszcze jedno, tez mu zostawialam pieluche do gryzienia bo go strasznie dziasla swedza. Moja mama mnie uczulala, ze dziecko pcha wszystko do buzi ale nie umie wyjac. Zostawilam go w salonie, /a sama pobieglam na gore zdjac zaslony/ po 5 minutach slysze jak sie drze, mysle sobie przeciez zaraz zejede tylko zdejme ostatnia zaslone. A on dalej sie drze. Ja ze schodow patrze a on w buzi ma pieluche. Bedaczek wlozyl jej tak duzo, ze nie mogl poradzic sobie z jej wyciagnieciem. Wiec jak ktos kiedys pisal nie biegne na kazde pierdniecie. Wlasnioe trzeba zobaczyc czy dziecku krzywda sie nie dzieje. Bo teraz wola jak nas potrzebuje. Wczoraj tez fujara ze mnie jeszcze maz pytal czy zamknelam zaslony przeciwko komarom, a ja zapomnialam o naszej sypialni/ zostwila drzwi otwarte/. Wchodze a tam na nozce mlodego usiadl komar na szczescie zdazylam, nawet go w locie zabilam. 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...