Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

HAHAHAH powaliłyście mnie tymi porównaniami 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Crueli mam charakter, a sukienak faktycznie jak z reklamy Nivea 😁
W tej idę za tydzien i tak patrzę,ze lepiej w niej wyglądam niż w tej pierwszej,którą wam wysłałam. oczywiscie mój tomek anrzeka,że za długa. Gupek,pewnie z tłustymi nogami mam iść w mini 😆 A i mówię mu wczoraj,ze nie pojde do kosmetyczki i do fryzjera,bo szkoda kasy sama sie pomaluję i uczeszę,100 zł w kieszeni. To wypalił,że mam iść bo mam słabą kieckę i muszę resztą nadrobić 😁 😁 😁 😁 gupek :P
http://img59.imageshack.us/img59/9317/dscn0518i.jpg
http://imageshack.us/photo/my-images/138/dscn0520qu.jpg/
http://www.ettelou.com.pl/site/collectionfw2011_121.html a to ze strony producenta, to chyba ta czerwona ale materiał to nie satyna 🙂

sorki za jakość zdjęć,ale musiałam robić u teściowej w sypialni,bo my się nie dorobiliśmy lustra jeszcze w pzedpokoju 😁 w ciąży pstrykałąm brzuszkowi w łazience,ale rozpierdolnik dzisiaj nie zły tam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tusiek napisał(a):
Justyna ty masz chorą głowę, jak se wmawiasz,że gruba jesteś no sory! świetnie wyglądasz


BOŻE,JAK DOBRZE MIEĆ KOLEŻANKIO Z MAMUSIE.NET, KTÓRE ZAWSZE PODNIOSĄ CZŁOWIEKA NA DUCHU 😉
Tak na serio to mam jeszcze grubo 5 kg na plusie,został mi spory bebech,biodra i tyłek. Tego nie widać w tej sukience 😎 i O to chodzi ! Ania podsunęłaś mi pomysł z tym koczkiem,moze fryzjerka coś wymyśli,bo mam dosyć krótkie włosy teraz - ledwo sięgają ramion. Myślałam,zeby isc w rozpuszczonych,wyprostowanych i lekko uniesionych.
Cholera,ale dzisiaj się uzewnętrzniam na forum 😆
Wasze dzieci śpią? Mój śpi,ale jak przeczytałam o tej crueli i nivea to tak ryknęłam śmiechem,że się przebudził na sekundę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja mam takie podejście,że nie będę na siłę się wciskać w coś w czym źle wyglądam, teraz szukam takich ubrań, które właśnie tuszują niedoskonałości i tyle, polecam gacie wyszczuplające wczoraj założyłam i normalnie rewela!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj wiecie jak to jest z tymi rozmiarami... Rozmiar rozmiarowi nierówny. W poniedziałek z teściową byłyśmy szukać kiecek na wesele (jej córki,wiec trzeba wyglądać WOW no ale to dopiero w sierpniu) i mierzyłam 40stkę to się nawet nie dopinałam ! Musiałąm wkładać 42 😮 😠

Dzięki Ola za komplement 😎 Mnie podoba się fotka Ani ślubna -MEGA !
Kurcze jak to jest z tymi ślubami,że wtedy wygląda się tak ślicznie 🙂 Ja brałam ślub w 4tym miesiącu,ale nic wtedy nie przytyłam więc wyglądałam całkiem,całkiem 😉

Ola z chęcią bym pożyczyła,ale jedna niekupiona tylko w przymierzalni pstrykana a druga pożyczona z kolei od ojej ciotki 😉 Poza tym ty jesteś drobniutka,ja jestem konkretna baba, tylko że proporcjonalna. Z Ciebie by spadała !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha 🙂
Odezwała się ta u której był najszybciej widać ciążę 😉 😜
Oj u mnie nie bylo widać,bo ja zawsze miałam trochę zwykłego brzuszka i na weselu nic mi nie było widać ciąży,ale już tydzien pozniej na sesji foto w plenerze ledwo się dopiełam w sukienkę 😉 Tylko nie wiem czy to nie efekt podróży poślubnej nad Soliną tj.wcinania non stop gofrów i kebabów 😆
Tu z moim bratem bliźniakiem 😁
http://img560.imageshack.us/img560/3332/dsc0408v.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my już po szczepieniu...Malutki strasznie płakał przy szczepionce w nóżkę.Rączki jakoś przeżył...Ale i tak był dzielny i dał mi sie szybko uspokoić 🙂
U nad do 14 pochmurno a teraz ładne słoneczko 🙂
Całe szczęście bo jutro zaczynają się dni Drawska i chcemy iść do parku z malutkim...
Muszę was nadrobić aż 15 stron...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka ale laska z Ciebie,a brata z profilu widac i prosze, podobienstwo uderzajace 😉 Ta ost czerwona sukienka- rewelka! wcale gruba nie jestes, wez sie :P ( tak sie za dzieciaka mowilo hihi :P )
Olcia obrzezanie nie takie straszne, a duzo ma plusow, mowie tu oczywiscie o chlopcach, bo o dziewczynkach to chore jest i bez jakiegokolwiek sensu.
Poki Azuniek malutki to nie bedszie nic pamietal, nawet nie zaboli bo teraz sie normalnie u lekarza robi ze znieczuyleniem. Moj maz byl obrzezany w wiueku 5 lat, bez znieczulenia i pamieta wszystko dokladnie. nie bylo tak zle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monisia u Gabinka z kupkami już oki,nie wiem jak będzie teraz po szczepieniu ale przed szczepieniem czasami nawet 2-3 dziennie,ale codziennie więc luzik...
Tynka ta czerwona kiecka super i wcale nie widać,że jakieś kg ci zostały...
A no i dzisiaj pochwaliła mnie pani doktor że karmie piersią,bo Gabryś ładnie przybywa waży teraz 6,840 kg.Także fajnie,no i powiedziała,że jak daję mu jedzonko a kupki są ładne to mam mu dalej dawać 🙂Ogólnie to jej powiedziałam żeby nie potępiała kobiet karmiących mm bo nie każda np po cesarce ma pokarm,a niektóre po prostu nie mają chęci karmić piersią lub nie mogą...Bo ona mi powiedziała,że jestem mądrą mamą bo karmię a większość młodych matek twierdzi,że pokarmu nie miały a tak na prawdę nie były nastawione na karmienie piersią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx Monia,musiałam zaszaleć z bukietem,bo miałam bardzo skromna sukienkę 😉
a mój brat nie ma miniaturki na facebooku,tego którego oglądałas to moj brat stryjeczny 😉
która kupuje słoiczski hippa? dostane je w rossmanie/biedronce?b bo nie wiem w która strone mam isc z młodym 😉

Masz rację Malwina,ja miałam pokarm ale nie ukrywam,ze źle mi było karmic Małego. Mam małe sutki, alek dlatego mnie gryzł i jak raz spróbował z butli to pozniej kazde przystawianie do piersi było makabryczne 😞 gdyby nie te sutki to dalej bym karmila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No masz racje Tynka że u mnie tez nie było widać jak szłam na zwolnienie to wszyscy się pytali czy się zwalniam całkiem z pracy, a jak mówiłam że jestem w ciąży w 6 miesiącu to byli w szoku 🙂 ale u ciebie też nic nie widać!!
no może i masz rację Monia no sama nie wiem się tym bardziej interesowałam i całą kulturą arabską ale teraz już dużo rzeczy zapomniałam a może rzeczywiście to ma plus u mężczyzn oczywiście!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://fakty.interia.pl/galerie/nauka/najmlodszy-wczesniak/zdjecie/duze,377090,2

siedze i rycze ze wzruszenia. Ostatnio podzytywalam brzuszek.net i tam laska zdawala relacje o kolezance ktorej w 20 tyg wody odeszly. Nie ratowali dziecka, czekali z nia 3 dni, bo chcieli zeby naturalnie urodzila to dzieciatko, ale sie na koniec nie dalo i zrobili cesarke. Zalalam sie lzami jak napisala, ze tej dziewczynie wody odchodzily i czula jak ja coreczka jesc=zcze kopala, zyla. No i teraz znowu rycze, ja pierdole. Ale mamy szczescie ze nasze dzieci sa zdrowe!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłam alkowi dynię z ziemniaczkami słoik z hippa 🙂 ale wsuwa a bałaqm sie,ze nie bedzie chciał jeść bo przyzwyczaił się do słodkiego 🙂 ja też spróbowałam i jest pycha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...