Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
kurcze, unas zupy nie przechodza, czasami jak jest to tylko dodatek. Maz sie tym nie najada, ja zreszta tez :P
mysle dzisiaj o jakis pulpetach ale nie wiem jaki sos wymyslic 🤨
Aniu co do nosidelek to i ja planuje sie skusic 🙂 NIE ZNAM SIE NA TYM WIEC NIE POMOGE.
Ania ty chyba pisalas ze Michalkowi sie czerwony siusiak zrobil, powiedz jak sobie z tym poradziliscie? Azizkowi maz czysi oprzy kapieli, jak meza nie ma to ja delikatnie sciagne skorke i przemyje, ale sie strasznie boje ze moze zaboli albo cos, juz czekam kiedy w koncu pojedziemy do tesciowej i obrzezamy Synka. Strasznie to brzmi aale naprawde to jest dobre.
Malwinko, a jak u Gabrysia z kupkami? dalej ma tak rzadko, czy juz przy tym jedzonku nie tylko cyckiem sie troche unormowalo? Tak mi sie poprzypominalo :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dziewczyny co do nosidełek proponuję nie kupować z internetu tylko ze sklepu gdzie możecie przymierzyć, ja dostałam dwa i np jedno jest totalną porażką a wygląda bardzo porządnie, a drugie już teraz jak Nina podrosła jest ok, takiego będziemy używać http://swankeltd.com/howitworks.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie Dziwczyny.
Ale wam zazdroszcze burzy i deszczu. U nas od niedzieli po 37 stopni w cieniu. Na tarasie mam dzis 47. Siedzimy jak te krety w domu. Wszystkie zaluzje spuszczone. W domu zbijam tem. do 27 stopni.
Riccardo wazy 8 kg. Wyskoczyly mu wczoraj 3 chrosteczki na kolanku nie wiem co to jest. Dzis sie troche powiekszyly. I zastanawiam sie czy to potowki. Bo te chrodtrczki znajduja sie na zewnetrznej stronie kolana.
Juz sie przebudzil koncze.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Riccardo to spory chłopczyk już 🙂

a my jutro śmigamy na wesele 🙂 ciesze się, bo się wybawimy i na pewno zjemy sobie coś dobrego 🙂 w jedną stronę jedziemy ze znajomymi,a potem przyjedzie po nas kumpel,więc tez możemy sobie podrinkować 🙂 a Nina zostaje w domu z babcią 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa Tynka moim zdaniem jeśli masz okazję zaoszczędzić,a zjeść dobrze i nie tracić czasu na gotowanie to jak najbardziej 🙂 ja za czasów studenckich lubiłam zjeść na stołówce,a mąż do tej pory jak ma sezon zimowy to dostaje przydziałowe kartki na każdą służbę i też ma ciepły posiłek 🙂 a takie obiadki są jak domowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,Tusiek masz rację tzreba zmierzyć nosidełko. Ja wczoraj mierzyłam to,które dostaliśmy od koleżanki mojej mamy. Jest z chicco ale jak dla mnie to porażka ! Musiałam najpierw nałożyć na siebie,potem włożyć Alka i też musiałam go podtrzymywać rękami jak w nim siedział : 😞
Wróciłam z upatrywania sukienki,pozniej wrzucę fotki bo porobiłam 😉
Kurde mam okres i normalnie mnie zalewa jak świeżo po proodzie 😮
Jeszcze tampony mi się skończyły i latam ze śledziami,wrrr nie cierpię tego 😠
Kurde Tusiek zazdroszczę,my za tydzien na wesele 🙂 jutro mam też "wesoło" bo 2 egzaminy :P Jadę obladowana ściągami,bo jednego to wogóle nie sposób się wyuczyć 🤔
U nas już dobre 2 godziny pada,już własnie wyłaczam wszystko po pierdolnęło gdzieś obok 😮

Monia,nianka ma siedzieć u nas,ale mieszka niedaleko więc pewnie będzie też czasem chodzic do domu. Mi to nie przeszkadza,czy pójdzie nastawić sobie pranie czy je wywiesić z Alkiem. byleby dziecko było dopilnowane,nakarmiane,przewinięte !
niestety do pracy muszę wrócić,trzeba pilnować budżetowego stanowiska 😉 Poza tym mysleliśmy zeby za rok Alka dać do żłobka,więc jest to okreas przejściowy ta niania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszę się na to wesele jak głupia 🙂 ostatnio na weselisku byłam rok temu a później mi się zaciążyło :P a teraz pojedziemy sobie we dwójkę jak kiedyś, taki relaksik się nam należy 😁 za 2 tygodnie mamy imprezę urodzinową kumpeli, za kolejne dwa 50tkę mojej ciotki a później jeszcze weselisko, normalnie jak za starych dobrych czasów 😁

Tynka dasz radę, mądra dziewucha jesteś. Ja też nie raz miałam ściągi, bo za dużo było na raz do opanowania,a potem w pracy tak czy siak się nauczyłam, bo z praktyki łatwiej się zapamięta 🙂

ja w poniedziałek idę na spotkanie organizacyjne do żłobka 🙂 no i od poniedziałku też młoda będzie mieć naświetlanego naczyniaka laserem ehhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nast też pada od rana i Amelka zasnęła jak kamień a właśnie przed chwilką listonosz przyniósł paczuszkę z nosidełkiem i nie mogę go wypróbować 😞 ja kupiłam firmy Womar też oglądałam te co Ania dodała ale czytałam o nich opinie i były kiepskie:/ może jak się ma tylko raz na jakiś czas dziecko do niego wkładać to by była ale moja Amelka chce ciągle na rączkach więc jak będzie chciała być w tym nosidełku to będzie pewnie często więc wolałam dać więcej kasy. Ja głównie kierowałam się tym żeby było ergonomiczne!!!

Monia jesteś pewna z tym obrzezaniem????? jakoś dla mnie to kosmos!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu my też właśnie nosidełko tylko na krótko,żeby do sklepu iść czy z pieskiem na spacer. Ja wczoraj moje próbowałam i Ninie się podobało. Łatwo je samemu założyć,a niektóre, np to moje drugie top tylko we dwie osoby 😮

To co pokazała Olcia jest fajne i cena bardzo przystępna, koło mnie jest galeria ze smykiem i chcemy wziąć Ninę i tez wypróbować na miejscu, bo można 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiecki- http://img717.imageshack.us/img717/7992/kiecav.jpg
z tyłu ma też taki głęboki dekolt
a drugiej nie mogę już wrzucić bo mi transfer wyczerpał na imageshack 😁

Jeszcze schudnę do tej czerwonej,bo to 40stka ale trochę opięta jest. Chyba,ze ją wykupią,ale może nie,bo nie taka tania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A to właśnie Jagódka o przyjeździe ze szpitala z opatrunkami z jakąś dziwną brązowiejącą maścią 😞 😞
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/535/555555555555x.jpg/][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/8288/555555555555x.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka nie za duza sukienka w ramionach, czy ma tak opływac? krój bardzo mi sie podoba i kolor Ci pasuje
Monia nie odpisałam Ci jesli chodzi o ptaszka, przemywałam rumiankiem i przegotowaną woda przy zmianie pieluszki, a po kąpieli sciągam skórke, lepiej po kąpieli niż podczas bo skóra jest bardziej elastyczna. Ja na samym początki tez nie wiedziałam jak to bedzie bolało ale widziałam jak lekarka to robiła i nawet sie nie poruszył wiec ja robie tak samo. Moja szwagierka źle przemywałam i brudek sie nagromadził. Wiec ja uważam. Czasem nawet mokrym wacikiem czyszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd się przyznać,ale ja dopiero niedawno zaczęlam czyścić Alkowi ptaszka... ☺️ Było tam sporo takiego serka,ale nie było zaczerwienione ufff.. już jestem bardziej uważna teraz,dzięki Wam !
Dzięki dziewczyny za komplementy,Aniu sukienka właśnie jakaś taka luźniejsza na plecach i ramionach,ale zobacz -> jest sznurek ja słabo to zawiązałam i jeszcze widzę,ze się coś zmarszczyło i musiały mi ktoś poprawić 😉 http://img96.imageshack.us/img96/7326/260hi.jpg
Musi ktoś ze mną pójść i ocenić szczerze jak to wygląda.
Hehe tusiek na 38 to trzeba wytopić boczki i plecki 😉

a to druga,taka inna -> http://img268.imageshack.us/img268/6770/zdjcie0085b.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna wg mnie czerwona jest rewelacyjna! Mówisz o jakiś boczkach itp a w niej po prostu tego nie widać, więc fason jest fantastyczny, tył jest bardzo ciekawy 🙂 a ta druga hmmm kojarzy mi się z reklamą tego dezodorantu nivea invisible 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...