Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

a tu wycinek ze zdjęcia i nasze 2 skarby 😜

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/684/zbki.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/2456/zbki.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Nie mam siły was dzisiaj nadrabiać.
Noc była ciężka,o 9 rano był chrzestny małego o 11 Bartka rodzice i siostra z rodziną no i moja rodzinka cała od 10...Łącznie było 22 osoby.
Było fajnie,jedzonko chwalili,w kościele szybko i ogólnie było cudownie...
Uzbieraliśmy 550 zł i do tego mega kombinezon na zimę...Jak zgram zdjęcia to wrzucę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusiek żeby nie zapeszyć tiu tiu tiu... ale Nina sliczna jest 🙂

Cudnie siada a te ząbki ale ma fajnie 🙂 niech tylko do końca wyjdą i byle tylko lekko jej wychodziły - by nie musiała sie meczyć....
U Szymona tak prosto nie bedzie z zębami :/ no ale z dnia na dzień coraz bardziej i mocniej gryie wiec mozliwe że mu dokuczają

Malwina czekam na fotki 🙂

Szymon dziś odkrył że może skakać :/ Wiec dziś mnie juz ręce bolą - jak go trzymam tak by paluszkami dotykał ziemi to skacze jak skoczek.... cudnie to wyglada i ma frajde ale utrzyamc go to ręce opadają po kilku minutach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleksandra dziękuję w imieniu Ninki 🙂 oba ząbki już się przebiły przez dziąsełka, teraz tylko będą szły do góry, widzę,że młoda ma już technikę uśmierzania sobie bólu, więc mam nadzieję,że będzie dobrze.

Malwina fajnie,że się imprezka udała, czekamy na fotki

Aleksandra to może pomyśl o takim skoczku jak masz gdzie zawiesić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malwinka ślicznie to wszytko wygląda no i wy przede wszystkim też super 🙂 widzę że jednak czapka która się nam średnio podobała wybrałaś, i bardzo dobrze tak powinno być trzeba mieć swoje zdanie 🙂 Czekamy na zdjęćka kombinezonu 🙂 a co do kasy to widzę że u ciebie nie ma takiego szaleństwa i przepychu jak u nas typu kto da więcej chore to jest no ale....
Ninka jest przesłodka i te ząbki uumm.... 🙂 🙂 🙂
Ola a może taki skoczek jak my kupowaliśmy na chrzciny??? chociaż on tez pewnie obciąża niby pisze na nim że od 6 miesiąca ale kto go tam wiem, a poza tym ie za tani jest.
Amelka już zasnęła i poszła bym się myć ale Kuba na żużlu a ja się boje że zaraz się przebudzi i będę musiała wychodzić z pod prysznica. Ciekawa jaka dzisiaj nocka nas czeka.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olcia wiesz co czapka wcale źle nie wyglądała z resztą dzisiaj drugie dziecko z naszym małym było chrzczone i było ubrane tak,że szok...
A mój wyglądał jak dziecko do chrztu...
Nie u mnie nikt się nie przepycha z kaską bo jak wiadomo nie każdy ma za dużo,dla mnie bardziej liczyła się ich obecność...
A i uważam,że kaski mało nie zebraliśmy bo to było od chrzestnego,od chrzestnej,rodziców Bartka,siostry Bartka i mojej siostry a moi rodzice kupili mu kombinezon,ale jutro wrócę do domu to zrobię foto...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
STO LAT EWA ZDROWKA SZCZESCIA MILOSCI I WSPANIALYCH I RADOSNYCGH CHWIL Z HANECZKA 😉 I MEZEM OCZYWISCIE!

Malwina sliczne zdjecia, jestes bardzo podobna do siostry ! a Gabinek do Ciebie 😉
Tusiek, dwa sliczne zebolki, teraz to dopiero Ninka ma usmiech!! Mala Bystrzacha 😉
Aziz jest taki cwany ze szook. Cos mu nie pasi to piszczy i patrzy czy reagujemy. Jak siedzimy tylko we dwoje i nikogo nie ma wiecej w domu to grzeczny ze szok, a jak tylko pojawi sie troche wiecej ludzi to piszczy dopoki sie go na rece nie wezmie 😮 😮 😮 Cwaniak. Juz sie zaczal wczoraj buntowac w gondoli. W pewnym momencie zaczal kwekac nigdy wczesniej tak dlugo tego nie robil, w koncu mowie do N ze wracamy bo cos mu jest i odslonilam mu gondole... CISZA!!!! ZAslonilam- RYK. Odslonilam- CISZA. I dzisiaj chyba dlatego wyprobujemy spacerowke :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa sto lat!!! Spełnienia marzeń!!!

Ja gondoli nie używam od kilku m-cy,ale spacerówka jednak za duża była i wożę Ninę w nosidełku wczepianym w stelaż, zadowolona bardzo bo dużo widzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
timecontrol15 napisał(a):
Olcia wiesz co czapka wcale źle nie wyglądała z resztą dzisiaj drugie dziecko z naszym małym było chrzczone i było ubrane tak,że szok...
A mój wyglądał jak dziecko do chrztu...
Nie u mnie nikt się nie przepycha z kaską bo jak wiadomo nie każdy ma za dużo,dla mnie bardziej liczyła się ich obecność...
A i uważam,że kaski mało nie zebraliśmy bo to było od chrzestnego,od chrzestnej,rodziców Bartka,siostry Bartka i mojej siostry a moi rodzice kupili mu kombinezon,ale jutro wrócę do domu to zrobię foto...


pewnie że tak Malwina powiem Ci że właśnie super w niej wyglądał bardzo mi się spodobał dlatego napisałam 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękuję dziewczyny za życzenia 😆
To ja z moją Gwiazdeczką [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/337/obraz3023.jpg/][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/480/obraz3023.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Dziewczyny jutro zaczynam nauke jazdy na rolkach 🤪 nigdy w życiu na rolkach i na łyżwach nie śmigałam ale myślę, że i wieku 30 lat można się czegoś fajnego nauczyć 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa świetnie wyglądasz ! a te słoneczniki wyglądają jakby je Hania trzymała 🙃
Ja ambitnie wzięłam się za produkcję słoiczków dla Alka. Dostałam od dziadków królika,z własnego ogródka mam młode ziemniaki,marchew,dynię i pieruszkę. Właśnie gotuję dynię na parze i królika żeby jutro mieć trochę mniej roboty.Słoiczki wyparzone.Pozostanie tylko puścić wszystko przez blender,podgrzać i zapasteryzować. Od cholery przy tym roboty,gdyby to było dla mnie to wolałabym sobie pójść i kupić,ale jak myślę,że to dla Aleksandra to mnie uskrzydla 🤪 (wiem,głupie 😁 ) Nie neguję sklepowych,bo sama je kupowałam,po prostu teraz jak mam za free składniki to coś popróbuję. Jutro zdam relację foto jak mi powychodziło wszystko 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewka wyglądasz kwitnąco! Pięknie opalona i szczęśliwa, super!!!
Justyna wg mnie świetny pomysł i kibicuję CI przy pracy, ja mogłabym robić słoiczki,ale nie mam tak jak sporo z Was dostępu do własnych warzyw,a kupnym niestety nie do końca ufam jeśli chodzi o dzieci, bo ja to zjem wszystko jak śmietnik 🙂

A ja dziś z rana popakowałam kolejne za małe ciuszki, wszystko 68 do worka, zostało nam w szafie głównej 74,a obok mam już przygotowany następny rozmiar 80. Od dziś myjemy Nince ząbki, mam taką nakładkę silikonową na palec. Byłam ciekawa jak to będzie,ale młodej się podobało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękuję kochana 😆
Ja tą nakładką masuje Hani dziąsełka i rożnie to bywa raz jest zadowolona a innym razem grymasi. Ja na pewno będę robiła jabłuszko w słoiczki a reszta to sama nie wiem ja warzywom z najlepszego warzywniaka nie wierzę bo ja jestem uczuleniowiec i wiem jak reaguję na warzywa i owoce ze sklepu 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle, mam takie trochę filozoficzno-życiowe pytanie 😜 czy wasi mężowie/chłopacy itp, też uczą się miłości do dziecka? mój na początku był do Niny zdystansowany, nie wiedział,co i jak ma zrobić, bał się,że zrobi krzywdę i tak trzymał się trochę na uboczu, nie wiedział nawet jak się z nią bawić,a teraz normalnie oszalały jest na jej punkcie, wszystko przy niej robi i to z chęcią,aż miło patrzeć,ale wiem,że to trochę moja zasługa, bo go od samego początku do wszystkiego goniłam,ale efekty są,a jak u Was było?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta u nas było podobnie .tomek też na początku bardzo na dystans,ale pomagał mi zwłaszcza świeżo po porodzie.Nie mogłam liczyć na inną pomoc z zewnątrz,więc musiał się wykazywać. Z biegiem czasu,gdy ja lepiej się wprawiałam w obowiązki to On zaczął sobie odpuszczać. trochę tu mojej winy,bo go ciągle krytykowałam,pouczałam itd. I chyba w końcu uznał,że poradzę sobie lepiej niż on. Na tygodniu jest różnie,teraz tomek ma sezon w pracy i u gołębi,więc oznacza to naprawdę dużo mniej czasu dla Nas.Jeszcze lata na siłownię,musi zrobić raporty do pracy,więc nie raz Alka widzi godzinę dziennie.W nocy ja karmię,wstaję po butlę,wiem że on cały dzien za kółkiem,wiec nie bede go zamęczać.Ja moge w dzien jeszcze sie kimnąć.Ale to też neidługo sie zmieni..Za to w weekendy,zwłaszcza w niedzielę wykorzystuję go na maxa. Szczerze mówiąc wczoraj miałam delikatnie mówiąc wyrąbane i nic przy Alku nie robiłam 🙂 Powstrzymywałam się żeby tam wejść i coś zrobić,ale dałam radę 😎
A miłość do dziecka?W moim przypadku była już gdy Alek był w brzuchu a gdy go urodziłam i położyli mi go na piersiach to "wpadłam" po uszy 🙂 Facet musi dojrzeć do tej miłości. To nie on nosił dziecko 9 miesiecy pod sercem i ciagle o nim myślał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tusiek napisał(a):
mojej koleżanki mąż nic nie robi przy dziecku,np nie przebiera bo to dziewczynka i on jej tam nie będzie dotykał....


😮 🤨 🤔 🤢 brak słów...
Mój Teścio swoich dzieci nie wziął na ręce póki nie miały 3 miesięcy,wcześniej niby to się bał... 🤢
Przy wnuku było to troche wcześniej,bo zobaczył jak mój Tato nosi tygodniowego Alka na rękach 😜 Ale tak ten wielki wyczyn nastąpił ok2 miesiaca. Tomek też się na początku migał,pierwsze dni w szpitalu bardzo ostrożnie i bał się nosić.W końcu ja musiałam zasymulować,że mi słabo i opadam z dzieckiem,to szybko je chwycił a ja w śmiech 😆 I tak to mój Mąż nauczył się trzymać dziecko 😎
Oglądam pytanie na śniadanie i prowadząca Beta Sadowska jest. Kiedyś była nawet ładną kobietą,teraz zbotoksowana jest i wygląda jakby nocy nie przespała 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...