Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

miałam je.... 🤢 nigdy wiecej,moje byly badziewne.nawet nie ma co porównywac z dada...
tomek sam widział ile sa warte i mimo promocji nie kupuje ich,tylko jedzie do żydronki ;-)
rozmawiam ze snakerka na czacie fb i patrze co mi przysłala
http://mordoklejka-i-rodzinka.blogspot.com/2012/07/jak-wykarmic-dziecko-i-nie-zwariowac.html

SWIETNE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

uważam osobiscie,ze taki skoczek to kasa wyrzucona w błoto.nie ma co z domu robić placu zabaw i kolekcjonowac kolejne "graty". zwłaszcza,ze skoczki/chodziki itp obciazaja biodra i stopy dziecka 🤢 będzie chciał skakać to potrzymasz w rekach chwile i będzie ok. te pieniazki wolałabym wydac na coś,co posłuzy dłuzej i faktycznie dziecko bedzie sie bawiło 😉
ale oczywiscie to tylko moje zdanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kombinezon mamy na 94 cm i dostaliśmy go moich rodziców na chrzciny więc kasy nie musieliśmy wydawać...
Ja planuję małemu coś takiego kupić :
http://allegro.pl/lindam-skoczek-na-szelkach-bujak-hustawka-nowy-i2477724706.html
http://allegro.pl/sassy-skoczek-jumper-hustawka-new-gratis-796-i2488548816.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamiast skoczka chce kupić huśtawkę, bo mam drążek i na tym będę mogła powiesić, bo z tej co ma już właściwie wyrosła
ciekawe Malwina jak z rozmiarem,czy będzie trafiony,bo 94 to wg mnie nie będzie miał Gabi,co najwyżej 80/86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
ja na chwile, nawet was nie poczytam bo smutno mi
goscie pojechali kmielismy nadzieje ze pojada dopiero jutro ale nie dalo rady przekonac babeczki taty, ale i tak bylo fajnie, az sie rozryczalam jak wyszli teraz tak pusto w domu
i dzisiaj tak w ogole kupilismy samochod 🤪 🤪 🤪 w koncu!!!!!!
ale i tak nam smutno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aha
jeszcze jedno bylismy dzisiaj u specjalisty dzieciecego bo Aziz ma tak jakby guzka na glowce, mowila ze ona niczlego nie widzi ale widziala moje przerazenie w oczach wiec od razu zrobilismy rentgena wyniki za tydzien prosze trzymajcie kciuki zeby bylo wszystko ok!!!!! plakalam dzisiaj jak wychodzilam ze szpitala moze i dlatego mnie nic tak nie cieszy
ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka pięknie wyglądasz 😆 i gratuluje wytrwałości w przyrządzaniu posiłków a woreczki miałaś specjalne do mrożenia czy zwykłe?
Malwina fajny kombinezonik 😆
Monia głowa do góry z Azizem będzie wszystko oki a goście po kilku dniach "śmierdzą" więc może i dobrze, że wyjechali i nie zdążyli cię wkurzyć 😆
Dziewczyny dziś uczyłam się jazdy na rolkach ubaw był po pachy 😁 zdjęcie na fb 😆 Szwagier pochwalił powiedział, że jak na pierwszy raz poszło mi bardzo dobrze 😆
A i zaszalałam kupiłam sobie buty na 12cm obcasie i tez mam zamiar nauczyć się w takich butach śmigać a co 🤪 W mieście rozwaliły mi się buty więc weszłam do sklepu i wybrałam te które wpadły mi w oko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka rzesy jak najbardziej mi sie podobają, na foto masz je pociągnięte tuszem czy tak wtglądają normalnie? Tez bede coś pichcić dla małego ale jak będzie mi jadł więcej.
Monia wiem ze wszystko co z dziećmi związane teraz jest dla nas całym światem, więc spokojnie zaczej na wyniki. Jestesmy z Wami ;*
Ewka ja uwielbiałam jazdę na rolkach, całymi dniami mogłam jezdzic i jezdzić, super sprawa dla kondycji 🙂
Co do kombinezonów, to ja mam 3, dostałam od szwagierki, wiec napewko któryś nam spasuje. Oczywiście używane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woreczki zwykłe 🙂 A rzęs takich już się nie maluje tuszem.Nic się nie robi z nimi,super wygląda się rano i na wieczór,w nocy o północy.
Monia,trzymam kciuki za Aziza.gratuluję kupna samochodu.Tomek też sie za czymś rozgląda,ja zaliczyłam spacer 15sto minutowy,wracałam od gina. jako anty przypisał mi te piersienie nuvaring. Ewa też marze by db nauczyc sie jeździć na rolkach,zawsze robiłam to bardzo nieudolnie i zaraz byłam albo połamana albo pozdzierana 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia gratuluje kupna nowego autka umknęło mi wcześniej przepraszam 😆
Tynka jeśli masz zamiar robić więcej tych dań to polecam Ci woreczki do mrożenia są niewiele droższe a nie rozrywają się podczas przekładania w zamrażarce i dużo łatwiej z nich później wydostać jedzonko nie martwisz się że gdzieś kawałeczek foli się wbił w jedzonko
Co do rzęs to wydaje mi się że masz ślicznie zrobione nie na takie "szczoty" jak czasem dziewczyny sobie robią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny nadrobilam Was na raty i juz nic nie pamietam 🥴
Tynka super rzesy tez bym chciala sobie zrobic ale moze jak w Pl bede
Adusia i Alus super, A Ty Ewca wygladasz pieknie i musze Ci powiedziec ze laska z Ciebie niezla taka figura fiu fiu!
trzymajcie kciuki, dzieki za wsparcie no i dzieki za gratulacje 😉
Jutro jedziemy na przejazdzke a w weekend poszalejemy jak dopisze pogod. Tylko Aziz musi sie przyzwyczaic do jezdzenia w foteliku dostal od dziadka taki wypas z mozliwoscia rozlozenia do spania ale za bardzo mu nie pasi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny 🙂
ja jak tylko Nina już będzie siedzieć, sprzedam ten wózek co mam, bo gondola już jest za mała, fotelik wtedy kupię już ten normalny przodem do kierunku jazdy i dla samej spacerówki nie będę go trzymać, bo kupię sobie jakąś lepszą spacerówkę,ale typu parasolka, są lżejsze i zajmuje mniej miejsca 🙂
a my od dziś już siedzimy w trójkę,właściwie w czwórkę licząc psiaka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marta ale Wam zazdroszcze, a my od dłuzszego czasu jestesmy zdani sami na siebie z Michałkiem, dosłownie, nawet rodziny nie widujemy w tygodniu, tylko weekendy.
Olcia to moje dziecko idzie spać zaraz po kąpieli, jak daje butle to nawet przy niej potrafi juz zasnac, czyli o 20 i spi do 24 lub 1. Dzis mielismy 2 pobudki, o 24 i 5 🙂
Monia nie chce byc wscibska ale jakiej marki autko? pytam bo my tez sie rozgladamy za wymiana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...